صفحه 120 از 158 نخستنخست ... 2070110118119120121122130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان sw شما ک سر 100 کی گرزی اکانت گیو یه جنگ به پا کردید فک کردیم بیگ دیوار شده اما الان خفت شدن بست وریور شده چیزی ک زیاده گرزی و همر میدونید اشتباه میزنید یا بگم اشتباه میزنید یا بگم میلاد باز بزنتتون ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام دوستان
    واقعا به چی افتخار میکنید؟ آقای x نصف سرور رو خرید :دی واقعا خنده داره که خیلی از ما اصل و ماهیت این بازی رو فراموش کردیم
    کل کل به جای خود باید باشه ولی واقعا ببینیم واسه چی داریم بازی میکنیم ؟ واسه برد به هر قیمتی یا یه رقابت دوستانه؟
    سروری که هرچی تایم میزاری و بازی میکنی بعد یه نفر با هزینه 5-6 تومنی میاد نصف اکانتا رو میخره واقعا برد اینجور چه لذتی داره؟
    سرور 3ایکس واندر رو روی لول پایانی خریدن
    سرور قهرمانان همین خرید فروش اکانت و کتیبه ببینید با سرور چکار کرد.
    اینم سرور ال1 که باز همون قضیه قهرمانان داره تکرار میشه
    اگه واقعا هدف بازی دوستانه و رقابته این راهش نیس مثل این میمونه شما داری دو نفری یه بازی رو میکنی حریفت از رمز و چیت استفاده کنه و برنده شه

متاسفانه هیچ کس هم جلوگیری نمیکنه از این قضایا ، مدیران سایت هم بیشتر سود مقطعی رو میبینن و به این فکر نمیکنن منی که سه تا سرور به خاطر یک نفر و خرید فروش اکانت و کتیبه بازیم خراب شده عمرا دیگه رجیستر نمیکنم شما خودتونم مطمئنا از کلیت این قضیه راضی نیستید و وقتی حریفی جلوتون نباشه بازی نمیکنید.

موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    آقای x بیا داداش تو که این همه گلد داری که نصف سرور رو می خری بیا یه 100 تا گلد بزن رو اک من نیرو ها نمیرن
    آقای x هزار بار نگفتم این سرور هم خیلی خفن نیست همش می گفتی نه جنوب غرب قویهههههه خوب داداش اینام که دارن اشتباه حذف می کنن
    راستی آقای y مگه قرار نبود m1 دفساز شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خووووووو این تاپ10 چی میگه؟؟؟؟؟؟
    آقای z ........ اینو خودمم نمی شناسم
    خلاصه بازم می گم آقای x دیگه جنوب غربو نزن بریم همون شمال غربو بزنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من دوستانم در شمال شرق رو می خوام به چالش اسکرین شات از تعداد گلد دعوت کنم.

Capture.jpg
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعا به چی افتخار میکنید؟ آقای x نصف سرور رو خرید :دی واقعا خنده داره که خیلی از ما اصل و ماهیت این بازی رو فراموش کردیم
    کل کل به جای خود باید باشه ولی واقعا ببینیم واسه چی داریم بازی میکنیم ؟ واسه برد به هر قیمتی یا یه رقابت دوستانه؟
    سروری که هرچی تایم میزاری و بازی میکنی بعد یه نفر با هزینه 5-6 تومنی میاد نصف اکانتا رو میخره واقعا برد اینجور چه لذتی داره؟
    سرور 3ایکس واندر رو روی لول پایانی خریدن
    سرور قهرمانان همین خرید فروش اکانت و کتیبه ببینید با سرور چکار کرد.
    اینم سرور ال1 که باز همون قضیه قهرمانان داره تکرار میشه
    اگه واقعا هدف بازی دوستانه و رقابته این راهش نیس مثل این میمونه شما داری دو نفری یه بازی رو میکنی حریفت از رمز و چیت استفاده کنه و برنده شه

متاسفانه هیچ کس هم جلوگیری نمیکنه از این قضایا ، مدیران سایت هم بیشتر سود مقطعی رو میبینن و به این فکر نمیکنن منی که سه تا سرور به خاطر یک نفر و خرید فروش اکانت و کتیبه بازیم خراب شده عمرا دیگه رجیستر نمیکنم شما خودتونم مطمئنا از کلیت این قضیه راضی نیستید و وقتی حریفی جلوتون نباشه بازی نمیکنید.

موفق باشید
    یک جمله رو مجددا تکرار میکنیم ؛ شما به چی افتخار میکنید ؟ به سه چار تا همر واندر کوبی که دارین ؟! یعنی این سه چار تا تموم نمیشه ؟

اتفاقا ادمین و مدیریت ساید بسیار خوب هم داره عمل میکنه، والا ما که هر چی زدیم از اکانت های متحد و داخل اتحاد یا از ساید متا بوده !!

از ساید شما که خودتون رو نزدیم که شاکی باشی چرا کسی عمل نمیکنه!

اتفاقا یه بنده خدایی یادمه اکانت zeus has returned رو توی ساید ما دستش گرفته بود و باهاش گیج منحصر رو کلین کرد دوستان میدونید کی بوده یا نه ؟! همون آقای خیلی زرنگ توی جنوب غرب با همر سزارش؛ و ما هم نامه دادیم به مولتی و خیلی خوب رسیدگی شد و این اک بن شد، بعد هم چیف کردیم یه دهشو به نشان یادکاری و بعد هم نمیدونم چی شد یهو حذفش کردن

اتفاقا از نظر من کسایی مثه تو که از اول بازی 10 تا مولتی رجیستر میکنن و غارت میکنن بازی رو به گند کشیدن ؛
    یه زمانی واسه تاپ غارت باید زحمت میکشیدی ولی الان مولتی بساز کپش بکش بالا غارت کن پایه ثابت تاپ غارت بشو؛ همه هیجان و لذت تاپ غارت رو به گند کشیدین با این کار های مسخرتون؛
    به نظر من اگر با این روش برخورد اساس نشه شخصا هیچ سروری دیگه بازی نمیکنم؛ یکی مثه من زحمت بکشه همر بسازه بعد یکی دیگه چون تمام اتک هاش میره پر بر میگرده میشه رنک ثابت تاپ غارت ؛
    وقتی طرف با تک همر که نهایتا میشه 5000 حمله ازش زد میره تاپ غارت رو تسخیر میکنه من با 4 تا همر نمیرسم به تاپ!
    بعد روز صلح میشه من میام وسط تاپ و ایشون از تاپ محو میشه !
    دیگه کاملا مشخصه داستان چیه

البته بازم هیچ خیالی نی تو مولتی هاتو غارت کن ، من جای غارت دف و همر میسازم بعد تفاوت رو هم میبینیم

بی خودی هم نیا نگو مولتی ندارم که خود من شخصا آمار مولتی هات رو دارم ؛ هر کسی هم میخاد مولتی های وایت برد رو شناسایی کنه میتونه بره تو آمار و بازیکن های تا رنک 200 سرور که توی جنوب غرب هستن با کپ 15 کراپی و هیچ اتحادی ندارن متعلق به این دوستمون هست ؛
    بگردین یه 10-12 تا پیدا میکنید خیلی جالبه بازم اگه شک دارین یه دونه نیرو توش بفرستید ببینید کی یهو میپره تاپ مهاجم

شاد باشید ...
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت سازندگان گرامی بازی درخواست ساخت گروه تلگرام برای بازی رو دارم تا بتونیم راحت تر نظراتمون و خواسته هامون رو بگیم . با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

گفتم فروم سرد شده یخورده زیرشو زیاد کنیم گرم بشه وگرنه هوا که سرده همچنان اما گفتن در چند روز اینده شاهد افزایش دما هستیم ایشالله تو سرور و فروم هم همین اتفاق بیفته :دی

فقط یه سوال داشتم.. میگم طی این چند هفته اخیر ما تو تاپ همش نفر 2 3 بودیم البته با غارت غیر سالم )) ولی میگم الان ما یجوری شدیم یا بقیه یجوری شدن یا ما کلا یه جور دیگه داریم نگاه میکنیم با چکمه و یه ساید پر از ناتار به زور نفر 10 هستیم :دی

یکی بیاد رسیدگی کنه :دی همش تقصیر شمال شرق هست فکر کنم مختصاتااا رو اشتباه وارد کرده ناتارای دوره من پریده :دی

راستی دوستان بیان بگن دور دوم ناتار زنی که شروع میشه ما خودمونو واسه جمع کردن گندم اماده کنیم تا الان وفور نعمت بود الان قحطی قراره بیاد :دی اوه اوه دیشب تو خواب دیدم 7 تا کلاغ دارن میلادو سعیدو میخورن :دی پویا هم تو رود نیل غرق شده بود :دی

اقا اینا همش واسه گرم کردن جو فروم بلکه تارگت بشیم از این سرور خدافظی کنیم بشیم اسطوره :دی هنوز به ما نمیگن اسطوره :دی )))))

top raid 1.jpg

پ.ن:راستی به دلیل ازدحام مدال پوشرها (همان غارتگران هفته :دی) بر روی پروفایل با مدال پولداران هفته ( همان توسعه دهنده ها سابق ) معاوضه میشود
    دوستداران به اکانت l0l نامه بزنن یا از طریق تلگرام پی ام بزارن :دی

جاست 4 فان :دی لــــــــول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 11-28-2016 در ساعت 08:35 PM دلیل: افشین نقش انخ مائو رو داشت تو خوابم ;))))
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام

گفتم فروم سرد شده یخورده زیرشو زیاد کنیم گرم بشه وگرنه هوا که سرده همچنان اما گفتن در چند روز اینده شاهد افزایش دما هستیم ایشالله تو سرور و فروم هم همین اتفاق بیفته :دی

فقط یه سوال داشتم.. میگم طی این چند هفته اخیر ما تو تاپ همش نفر 2 3 بودیم البته با غارت غیر سالم )) ولی میگم الان ما یجوری شدیم یا بقیه یجوری شدن یا ما کلا یه جور دیگه داریم نگاه میکنیم با چکمه و یه ساید پر از ناتار به زور نفر 10 هستیم :دی

یکی بیاد رسیدگی کنه :دی همش تقصیر شمال شرق هست فکر کنم مختصاتااا رو اشتباه وارد کرده ناتارای دوره من پریده :دی

راستی دوستان بیان بگن دور دوم ناتار زنی که شروع میشه ما خودمونو واسه جمع کردن گندم اماده کنیم تا الان وفور نعمت بود الان قحطی قراره بیاد :دی اوه اوه دیشب تو خواب دیدم 7 تا کلاغ دارن میلادو سعیدو میخورن :دی پویا هم تو رود نیل غرق شده بود :دی

اقا اینا همش واسه گرم کردن جو فروم بلکه تارگت بشیم از این سرور خدافظی کنیم بشیم اسطوره :دی هنوز به ما نمیگن اسطوره :دی )))))

top raid 1.jpg

پ.ن:راستی به دلیل ازدحام مدال پوشرها (همان غارتگران هفته :دی) بر روی پروفایل با مدال پولداران هفته ( همان توسعه دهنده ها سابق ) معاوضه میشود
    دوستداران به اکانت l0l نامه بزنن یا از طریق تلگرام پی ام بزارن :دی

جاست 4 فان :دی لــــــــول:دی
    سلام
    نوید کمتر پوش کن پیشرفتت خیلی زیاده ها :دی
    xxxxx.JPG
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxsasss.JPG
    کنترات گرفتی اینجوری داری میری بالا؟

خوب راجب پوش و مولتی
    اول اینکه پلن بازی هرکس متفاوته شما 4 تا همر توی مختصاتای مختلف داری و منطقه ریدت وسیعتره و همر هاتم غالبا همر واندر کوب سنگین نمیشن خوب پلن بازیت اینه ما هم احترام میزاریم ولی پلن اکانت من تک همرس و مشخصا همری هست ک توی لول بالای واندر به درد سایدم میخوره و با اینکه مرتاض کوچیک روشه با دف ثابتش بالای 1 میلیون در ساعت گندم منفیش میشه هرجوریم حساب کنی نمیشه این مقدار گندم منفی رو از ناتار یا واحه بدست آورد پس باید رو آورد به بازی تیمی به این معنی که دفسازی که 300 ک دف پارک کرده رو نان کپ من یه مقدار از گندمش هم خودش باید تامین کنه و باقی قضایا
    از نظر پوش کلیتش به این معنا بود قبلا که منبع میفرستادن یه ده رید میکردن برن تاپ غارت ولی واقعا فکر میکنی واسه من نوعی تاپ غارت مهم هست یا گندم دادن به 1میلیون دف ساید و همر خودم؟

9. تشکر l0l:D, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حرفتو قبول دارم

l1 lol.jpg

ولی من 1 همرم رفتم سفر امدم دیگه نبودش :دی یه همر کپ هم بود 2 بار زدیمش تو دیوار :دی

دیگه ما هم تک همریم این رید هم واسه تک همره ولی گندم دادن واقعا سخت هست :دی

پ.ن البته زمانی برای خودش منفی 1 میل و دویس بود :دی

lol2.jpg

رسیدم رنک 5 :دی زود لو رفتم :دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    حرفتو قبول دارم

l1 lol.jpg

ولی من 1 همرم رفتم سفر امدم دیگه نبودش :دی یه همر کپ هم بود 2 بار زدیمش تو دیوار :دی

دیگه ما هم تک همریم این رید هم واسه تک همره ولی گندم دادن واقعا سخت هست :دی

پ.ن البته زمانی برای خودش منفی 1 میل و دویس بود :دی

lol2.jpg

رسیدم رنک 5 :دی زود لو رفتم :دی
    نوید زمستونه شما یه روز بری برف بازیم حله سفر نخواستیم :دی

12. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید
صفحه 120 از 158 نخستنخست ... 2070110118119120121122130 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع