نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: نقد و بررسی سرور j3.t

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    شما بیا یه اکانت با جمعیت۲ بساز بگو حداقل اکانت دارم تو سرور آخه تو که هیچ سروری میل اکانت بهت نمیدن مثل این بی* خانه*مان میری رو اکانت اینو اون تا ۲ روز پیش گدایی میکردی ۱ک گلد بدیم بت اسکرین هاش موجوده تو همون l1 التماس میکردی اختیارت زیر شاخرو بت بدم الان شاخ شدنت به چیه حداقل بیا یه اکانت تک ده*** بساز دفاع بکش به درد NE بخوری فقط حرف زدن بلدی تو همینو بس نووبی بیش نیسی
    بفرما لیدر های شمال شرق یه بچه نوب را که راه میدین تو ساید کارت بانکی دوتا دیگه رم پسورداشو داره ادعا هم میکنه!!!
    تازه طرف توی شمال شرق سرور نرمال میخواد لیدری هم بکنه با چند کی گلد!!! برو عامو بنده ی خدا بشین پا درست تو را چه به دژکوب!
    هر سرور که رفتی اکانتت یا مولتی شد یا فارم شد یا تک ده شد این سرور هم که اکانتت گلد ساپرتر شد بازم چیف شدی دیگه روت میشه اصن پست بزاری تو فروم
    1)درباره ی گلد هم بلهههههه از نوبه... مثل تو باید گلد گرفت تا پوله بی زبونا از بین نبری.
    2)اکانت هم دارم نگرانش نباش.
    3)ایمیلی که همیشه روش پلی میدم ایمیل سپهر پسر عموم هستش از اولین سرور این سایت روی ایمیل سپهر بازی میکردم دیگه درباره ایمیل صحبت نکن یکم به فکر مغز پریشونت باش.
    4)الان کجای سرور l1 هستی عزیز؟؟؟؟ مولتی سالت ؟؟؟؟؟ تا دو روز پیش که خوب ادعات میشد چی شد از سرور رفتی ؟؟؟؟
    کجای سرور j3 هستی ؟؟؟ مولتی اکانت افشین ؟؟؟؟؟
    5)اگه من حرف زدن بلدم تو چه هنری داری ؟؟؟ فارم شدن؟؟؟ تک ده شدن؟؟؟؟ مولتی شدن؟؟؟ گلد ساپرتر ؟؟؟
    6)تو نمیخواد نگران دف شمال شرق باشی تو نگران دف اکانت خودت باش که دوباره چیف نشی بعد حالت بد بشه ببرنت بیمارستان.
    از من نصیحت به تو ...
    شما به جای این که زندگی و وقت گران بهای خودتا صرفـــ بازی کردن در دژکوب کنی بهتره به فکر کاری شغلی و حرفه ی بهتری باشی
    چون در این بازی شما مانی عزیز به عنوان یک دوست دارم بهتون نصیحت میکنم که شما در این بازی هیچ استعدادی نداری و به نتیجه ای هم نمیرسی
    دیگه پست های بنده ی حقیری مثل تو را ریپلای نمیکنم فقط خواهشاّ دیگه توی هیچ سروری شمال شرق ریجستر نکن. به فکر عزیزان پیرت باش شاد باشی
    سربـــــــــــلند پیروز و دنبـــــــاله دار باشی.
    ویرایش توسط RESPECT : 06-05-2016 در ساعت 04:10 PM