صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: انتقادات و پیشنهادات برای برگزاری جذابتر سرور فینال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان یه مورد دیگه تخریب کلی یه ساختمان هست که باید ددرست شه. تو com و ir یه 5 سکه میدی و کلا ساختمان تخریب میشه. اینم لطفا درست کن
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

2. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدجان دوستمون آقای pir mard حرفای قشنگی زد در مورد این موضوعات یکم پیگیری کن ببین چطوریاست ولی بابت diego اشتباه کردی چرا تا اتفاقی میوفته یا بحث به کل کل میرسه حذفش میکنی ؟؟؟؟ بزار حرفشونو بزنن شاید به صلاح تو باشه اصلا اینکارت قابل قبول نبود...

4. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

دوست عزیز آقا معین گل، طبق قوانین انجمن هر كاربر فقط مجاز به داشتن یک نام كاربری میباشد و این دوستمون با ای پی یكی از كاربران قدیمی وشناخته شده مشترک بود، این دوستمون بهتره با كاربری واقعیش كه مورد شناخت بقیه کاربران هست تشریف بیارن همون پست ها رو بی کم وکاست بذاره نه حذف میکنم نه بن میشه که همه بدونن این انتقادات از جانب كی هست.

سربلند، پیروز و دنباله دار باشید.
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

6. تشکر Omid, lucifer, sw team تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط stalker نمایش پست ها
    اگر پوینت دفاعی برای سازندش عملی بشه واقعا عالی میشه. چون تو سورها بعضیا مخصوصا از اواسط سرور به بعد از بازی سرد میشن چون همر یا ندارن یا همرشون نیست و نابود شده و یا مبتدی هستن و عملا کار خاصی براشون نمیمونه. با اجرایی شدن این طرح تا روز آخر میمونن و از دف سازی خودشون لذت میبرن
    بالاخره کد نویسی این مبحث تموم شد و انشالل در سرور 500 امروز تست میشه و مشکلات احتمالی رفع خواهد شد.

8. تشکر lucifer تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    با سلام
    اول اینکه چندتا چیزو که توی این سایت رو دیدم براتون بگم که بعد این آقا امید نگه فلان و بسار

برادر من شما میگی سایت اونا بده تو خوبی باشه من حرفی ندارم ولی آیا شده به این گندی که زدی فکر کنی ؟ حتماا میگی کدوم گند ؟ برادر من تو با این مسخره بازیات که توی امتیازگیریا گذاشتی انتظاار دااری عیار پلیرت دستت بیاد؟ یارو میره توی یه سرور بعد 2تا اک میزنه هر2 رومن بعد میره توی 300*300 دهکده میزنه 40تا بعد توی یه سرور از رنک 1000دفاعی میاد رنک 1 برای بهترین مهاجمینتم همینطوره... حتما میدونی ولی میگم اونی که نمیدونه بدونه
    از یه اکاانت ااسکات میکشه بعد با یه اکانت دیگه ااسکاتارو با شوالیه سزار له میکنه و در آخر سرور میشه بهترین مهاجم و بهترین قهرمان سرور و برای گفتن دف هم همین اسکاتارو میکوبه به اک خودش ... بعد در یه سرور به همچی میرسه خداییش زشت نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این اومده بازی کنه یا رنکشو ببره بالا؟؟؟؟؟
    بنظرت توی سطح سرورت گند نزدی؟ ؟؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ منافع شخصی رو بیخیال منافع پلیری که زحمت کشیده این همه پلن ریخته و زده خورده چی میشه ؟؟؟؟ واقعا این ساایت بنظرت ارزش وقت گذاشتن داره ؟
    بنده حرف شما رو قبول دارم. هر قابلیت جدیدی ممکنه آفت های جدیدی داشته باشه. همون مثال قدیمی چاقو که هم خوبه هم بد اما بدی ها دلیل نمیشه خوبی هاشو نبینیم. من نظر شما رو قبول دارم که این بدی ها رو داره اما آیا کاربران دیگری هم هستند که به خاطر این امتیازها دژکوب رو انتخاب کردن و براشون این امتیاز ها مهمه و صد البته سالم بازی میکنن.
    اگه یه سرور پرشور برگزار بشه و تیم های قوی حضور داشته باشن کمتر کسی با این روشها (به قول شما) به همه چی برسه !

درضمن درین سرور خبری از امتیاز برای باشگاه نیست انشالله که طبق گفته شما سرور جذاب تر بشه.

10. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pir mard نمایش پست ها
    با اجازه منم یکی دوتا پیشنهاد بدم
    امید جان سرور ها الان دو حالت داره
    1 همه پلیرا پرو هستن ( پلیر تازه کار نمیتونه بازی کنه)
    2 همه تازه کار هستن پلیر پرو صرفش نمیکنه بازی کنه
    شما یخرده تبلیغ کن پلیر جدید بگیر ایران الان واقعا به یه بازی استراتژیک انلاین نیازمنده همه چی شده یا زو لا یا بازی های گرافیکی باور کن نسل نوجوون و جوونی هست که نیاز داره درس استراتژی ببینه هیجان داشته باشه کار گروهی یاد بگیره
    مطمئنم اون سال هایی که ما بازی میکردیم درامد خوبی داشت سایت و میتونی یخرده هزینه تبلیغات بدی تبلیغات هم نه توی سایت های دانلودی که خودت میدونی چیا رو میگم تبلیغات گسترده شبکه اجتماعی منظورمه فک کنم با بودجه 5 تا 10 بتونه حداقل 500 کاربر بگیری
    همه چیز کد php یا اچ تی ام ال نیست گاهی نیازه بجز جسم سایت به روح سایت هم برسیم
    قبلا اگر سرچ میکردیم دژکوب تو اول نتجیه گوگل بودی الان تو هیچ نتیجه ایی پیدات نمیکنم دامین درسته چنج شده اما بهش برس
    بحث سرور هم فکر کنم زیر ساخت اونقدر پیشرفت کرده و بتونی با هزینه کم یه سرور از برج میلاد- اسیا تک بگیری ( اگر راهنمایی خواستی کمکت میکنم) الان سر جمع ممکنه 2k کاربر داشته انلاین همزمان و با توجه به پرسس حتما سرور مقرون به صرفه گیرت میاد مخصوصا با تکنولوژی های جدیدی مثل nvme و سی پی یو های قوی
    من دوست دارم این بازی جون بگیره چون بهترین سال های عمرم توی این بازی بود بهترین خنده ها بهترین جوگیری ها و حتی بهترین بدی ها
    درمورد گسترش بازی داستان بازی رو چنج نکن حتی چیزی ازش کم یا زیاد نکن بالانسو تغییر نده اما به ظاهر قضیه برس تیم مدیریت رو قوی کن به جای اینکه یه مولتی هانتر برای یه سرور تصمیم بگیره چند کارشناس چند مولتی هانتر تصمیم بگیره اینطوری کسی نمیگه تقلب !!!! من بعد از فکر کنم 3 سال دارم برای یه سرور هم شده برمیگردم بازی کنم امیدوارم دوباره مثل قدیم بجای اینکه فقط نگاه کنم دوباره ادرنالین قبلی توی خونم بیاد و شروع به بازی کنم
    حرفاتون کاملا منطقی هست و قطعا تبلیغات تاثیر بسزا داره. اما بهترین تبلیغ اینه که پلیرهای قدیمی سایت به سرور برگردند و اونها هم با خودشون پلیر جدید بیارن. که متاسفانه همونطور که بارها و بارها بحث شد و عرض کردم روح بازی طوریه که پلیر همه اتفاقا رو تقصیر داور (مولتی هانتر) می ندازه و چهارتا پلیر دیگه هم تیمیشو هم از بازی زده میکنه. البته شاید این مسئله اعتراض به داور یه معضل فرهنگی باشه و ربطی به روح این بازی نداشته باشه. بهرحال ما راه حلی براش پیدا نکردیم جایی که داوری باشه متهم ردیف اول داور خواهد بود. یا باید داوری و مولتی هانتری رو ازین بازی حذف کرد که کلا ساختار بازی عوض میشه یا این ریزش ها رو بپذیریم و دنبال راه حل جایگزین باشیم.
    اما در مورد قدرت سرور، الان شرایط سرور فینال بسیار خوب هست و از نظر سخت افزاری روی یک سرور قوی اجرا خواهد شد.
    در مورد مولتی هانتر خیلی صحبت شده. یه نمونه کوچیک میگم چون بحث تکراریه و نقطه نظرات گفته شده. یه پلیر که تخلف کنه بالاترین کارشناس هم بگه تخلف کردی برای شانه خالی کردن از مجازات و فشار تیمی انگشت اتهام رو به نحوه مدیریت و مولتی هانتری می بره و از طریق انجمن، پروفایل نویسی و هم تیمی ها سرور رو به بحران میکشه. خیلی بحث پیچیده ای نیست پیدا کردن تخلف ها فکر نکنید مشکل از تشخیص تخلف هست تو یه نمونه ساده اکانتی با چند ایمیل مشابه که فقط عدد آخر اونا متفاوت بود ثبت نام کرده بعد تو انجمن توی بازی و همه جا معترضه و جو رو متشنج میکنه و مدعی میشه اینا همکاراش هستند که دارن باهم تیمی بازی میکنن!!!
    وقتی جلوش گرفته بشه چهارتا پلیر دیگه میگن دیکتاتوری دژکوب (انجمن رو مطالعه کنید)
    ما که راه حلی براش پیدا نکردیم ولی قطعا اشتباهات مولتی هانتر کمتر از 1 درصد در روند سرور تاثیر گذار بوده.
    ویرایش توسط Omid : 02-10-2019 در ساعت 12:52 AM دلیل: غلط املایی کلمه معضل

12. تشکر lucifer, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    امید جان یه مورد دیگه تخریب کلی یه ساختمان هست که باید ددرست شه. تو com و ir یه 5 سکه میدی و کلا ساختمان تخریب میشه. اینم لطفا درست کن
    این زیاد کد نویسی پیچیده ای نداره انشالله به این سرور میرسونیمش.

14. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    امیدجان دوستمون آقای pir mard حرفای قشنگی زد در مورد این موضوعات یکم پیگیری کن ببین چطوریاست ولی بابت diego اشتباه کردی چرا تا اتفاقی میوفته یا بحث به کل کل میرسه حذفش میکنی ؟؟؟؟ بزار حرفشونو بزنن شاید به صلاح تو باشه اصلا اینکارت قابل قبول نبود...
    چشم. بنده پستی رو حذف نکردم. مدیر خوبمون توضیح دادند.

16. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    حرفاتون کاملا منطقی هست و قطعا تبلیغات تاثیر بسزا داره. اما بهترین تبلیغ اینه که پلیرهای قدیمی سایت به سرور برگردند و اونها هم با خودشون پلیر جدید بیارن. که متاسفانه همونطور که بارها و بارها بحث شد و عرض کردم روح بازی طوریه که پلیر همه اتفاقا رو تقصیر داور (مولتی هانتر) می ندازه و چهارتا پلیر دیگه هم تیمیشو هم از بازی زده میکنه. البته شاید این مسئله اعتراض به داور یه معزل فرهنگی باشه و ربطی به روح این بازی نداشته باشه. بهرحال ما راه حلی براش پیدا نکردیم جایی که داوری باشه متهم ردیف اول داور خواهد بود. یا باید داوری و مولتی هانتری رو ازین بازی حذف کرد که کلا ساختار بازی عوض میشه یا این ریزش ها رو بپذیریم و دنبال راه حل جایگزین باشیم.
    اما در مورد قدرت سرور، الان شرایط سرور فینال بسیار خوب هست و از نظر سخت افزاری روی یک سرور قوی اجرا خواهد شد.
    در مورد مولتی هانتر خیلی صحبت شده. یه نمونه کوچیک میگم چون بحث تکراریه و نقطه نظرات گفته شده. یه پلیر که تخلف کنه بالاترین کارشناس هم بگه تخلف کردی برای شانه خالی کردن از مجازات و فشار تیمی انگشت اتهام رو به نحوه مدیریت و مولتی هانتری می بره و از طریق انجمن، پروفایل نویسی و هم تیمی ها سرور رو به بحران میکشه. خیلی بحث پیچیده ای نیست پیدا کردن تخلف ها فکر نکنید مشکل از تشخیص تخلف هست تو یه نمونه ساده اکانتی با چند ایمیل مشابه که فقط عدد آخر اونا متفاوت بود ثبت نام کرده بعد تو انجمن توی بازی و همه جا معترضه و جو رو متشنج میکنه و مدعی میشه اینا همکاراش هستند که دارن باهم تیمی بازی میکنن!!!
    وقتی جلوش گرفته بشه چهارتا پلیر دیگه میگن دیکتاتوری دژکوب (انجمن رو مطالعه کنید)
    ما که راه حلی براش پیدا نکردیم ولی قطعا اشتباهات مولتی هانتر کمتر از 1 درصد در روند سرور تاثیر گذار بوده.
    درد اینجاست که شما در مقابل فهمیدن مشکلات سایت به شدت مقاومت میکنی
    داوری که دست چپ و راستش رو نمیشناسه !!
    ساعت 8 صبح نامه میدی 11 شب جواب میده به قوانین خود سایت هم پایبند نیست ازش چه انتظاری داریم ! پلیرهای قدیمی بیان تیم جمع کنند با یه ناکاربلد سر و کله بزنن !! مشکلات غارت هم که هنوز پا برجا هست
    شما لطف کن یک طرز نگارش کلمه معضل !! رو یاد بگیر بعد بیا از بازیکن ها انتقاد کن به جای این همه تعییرات وی پی اس رو ممنوع کن غارت خودکار رو بزار رو بیس سرور

18. تشکر Omid تشکر نمود
    نپسندیدن mohsen.2pac, Moein BBoy, sw team نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    درد اینجاست که شما در مقابل فهمیدن مشکلات سایت به شدت مقاومت میکنی
    داوری که دست چپ و راستش رو نمیشناسه !!
    ساعت 8 صبح نامه میدی 11 شب جواب میده به قوانین خود سایت هم پایبند نیست ازش چه انتظاری داریم ! پلیرهای قدیمی بیان تیم جمع کنند با یه ناکاربلد سر و کله بزنن !! مشکلات غارت هم که هنوز پا برجا هست
    شما لطف کن یک طرز نگارش کلمه معضل !! رو یاد بگیر بعد بیا از بازیکن ها انتقاد کن به جای این همه تعییرات وی پی اس رو ممنوع کن غارت خودکار رو بزار رو بیس سرور
    خوب اینطور که از روحیه شما مشخصه اگر کوچکترین مشکلی ببینید اونرو حسابی بزرگنمایی کرده و هیچ تعارفی در این مسئله ندارید، بنابراین من کماکان منتظرم یکی از این به قول شما ناکاربلدی ها، و یا به قول معروف کارنابلدهای مولتی هانتر رو به صورت درشت در انجمن بنویسید!

20. تشکر mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team پسندید
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید
صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین