صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: سرور l3اومدید ابروشو درست کنید چشمشو کور کردید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور l3اومدید ابروشو درست کنید چشمشو کور کردید

سلام
    بعد میاید میگید چرا همیشه انتقاد میکنم خوب یکم با منطق و فکر باید کار کرد
    اومدید ابروشو درست کنید زدید چشمشو کور کردید
    با این رویه زیر شاهد بروز اکانت فیک در سرور خواهیم.
    به شخصه حاضرم نفری 200 تا گلد بدم بگم بیاید برید با لینک من اکانت بزنید 3 ده که شد ول کنید بره.
    شما میخواید پلیر سایت زیاد بشه یا میخواید فقط آمار اکانتای سرورها زیاد بشه؟
    متاسفانه یه اتاق فکر برای این دژکوب نیازه اما من تا حرف بزنم میگن باز اعتراض کردی

این چیه آخه؟؟:
    با سلام خدمت کاربران عزیز دژکوب
    ویژگی سوم سرور 3x که در روز دوشنبه 28 فروردین ماه ساعت 19 آغاز خواهد شد.
    با دعوت از دوستان خود به این سرور میتوانید برنده دو جایزه هارد اکسترنال یک ترابایتی ویژه دعوت از بازیکنان در این سرور شوید.
    اولین جایزه هارد اکسترنال به اکانتی تعلق خواهد گرفت که بیشترین دعوت موفق از سایر بازیکنان را به این سرور داشته باشد. دعوت موفق از سایرین در این سرور، به این صورت است که به هیچ وجه در اکانت بازیکن دعوت شده لاگینی توسط دعوت کننده صورت نگیرد و اکانت دعوت شده موفق به ساخت دهکده سوم باشد و حداقل 100 سکه روی اکانت در قسمت حسابداری اکانت مصرف کرده باشد.(مصرف طلا مد نظر میباشد و خرید سکه مد نظر نیست). همچنین اکانت معرفی شده نباید تا پایان سرور اکانت خود را حذف نماید.
    دومین جایزه هارد اکسترنال به قید قرعه از میان اکانت هایی انتخاب خواهد شد که توانسته اند حداقل دو دعوت موفق با شرایط ذکر شده به این سرور داشته باشند.و این قرعه کشی در پایان سرور انجام خواهد شد و بدین صورت تمامی اکانت هایی که دعوت موفق داشته اند صاحب شانس برنده شدن این جایزه خواهند بود.
    زین پس کاربران می توانن آمار اکانت های معرف و دعوت های موفق آنها را در قسمت آمار عمومی سرور مشاهده کنند.

2. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن Alir3za پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام
    بعد میاید میگید چرا همیشه انتقاد میکنم خوب یکم با منطق و فکر باید کار کرد
    اومدید ابروشو درست کنید زدید چشمشو کور کردید
    با این رویه زیر شاهد بروز اکانت فیک در سرور خواهیم.
    به شخصه حاضرم نفری 200 تا گلد بدم بگم بیاید برید با لینک من اکانت بزنید 3 ده که شد ول کنید بره.
    شما میخواید پلیر سایت زیاد بشه یا میخواید فقط آمار اکانتای سرورها زیاد بشه؟
    متاسفانه یه اتاق فکر برای این دژکوب نیازه اما من تا حرف بزنم میگن باز اعتراض کردی

این چیه آخه؟؟:
    با سلام خدمت کاربران عزیز دژکوب
    ویژگی سوم سرور 3x که در روز دوشنبه 28 فروردین ماه ساعت 19 آغاز خواهد شد.
    با دعوت از دوستان خود به این سرور میتوانید برنده دو جایزه هارد اکسترنال یک ترابایتی ویژه دعوت از بازیکنان در این سرور شوید.
    اولین جایزه هارد اکسترنال به اکانتی تعلق خواهد گرفت که بیشترین دعوت موفق از سایر بازیکنان را به این سرور داشته باشد. دعوت موفق از سایرین در این سرور، به این صورت است که به هیچ وجه در اکانت بازیکن دعوت شده لاگینی توسط دعوت کننده صورت نگیرد و اکانت دعوت شده موفق به ساخت دهکده سوم باشد و حداقل 100 سکه روی اکانت در قسمت حسابداری اکانت مصرف کرده باشد.(مصرف طلا مد نظر میباشد و خرید سکه مد نظر نیست). همچنین اکانت معرفی شده نباید تا پایان سرور اکانت خود را حذف نماید.
    دومین جایزه هارد اکسترنال به قید قرعه از میان اکانت هایی انتخاب خواهد شد که توانسته اند حداقل دو دعوت موفق با شرایط ذکر شده به این سرور داشته باشند.و این قرعه کشی در پایان سرور انجام خواهد شد و بدین صورت تمامی اکانت هایی که دعوت موفق داشته اند صاحب شانس برنده شدن این جایزه خواهند بود.
    زین پس کاربران می توانن آمار اکانت های معرف و دعوت های موفق آنها را در قسمت آمار عمومی سرور مشاهده کنند.
    مجتبی داداش میدونیآب در هاون کوبیدن یعنی چی ؟
    یعنی کاری که شما الان داری میکنی
    اولین شرط راه اندازی سرورهای دژکوب فکر کنم این باشه که مدیران فروم و مولتی هانتر های سرور بدون جانبداری و یا طرفداری از ساید و یا بازیکنی عمل کنن
    کاری که نه توی سرور ها دیده میشه و نه در انجمن .
    نمونش هم زیاد هست و دیده شده و میشه
    آخه چیکار داری به شرایط سرور جدید ؟!
    گفتی دیگه بازی نمیکنی . سر حرفت بمون

- - - Updated - - -

وقتی حتی داری انتقاد ساده میکنی و از مدیر اصلی تا مدیر آزمایشی فروم میان مقابلت جبهه میگیرن . مشخصه داستان چیه و آخرش کجاست

4. تشکر Omid, The UnderTaker تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    مجتبی داداش میدونیآب در هاون کوبیدن یعنی چی ؟
    یعنی کاری که شما الان داری میکنی
    اولین شرط راه اندازی سرورهای دژکوب فکر کنم این باشه که مدیران فروم و مولتی هانتر های سرور بدون جانبداری و یا طرفداری از ساید و یا بازیکنی عمل کنن
    کاری که نه توی سرور ها دیده میشه و نه در انجمن .
    نمونش هم زیاد هست و دیده شده و میشه
    آخه چیکار داری به شرایط سرور جدید ؟!
    گفتی دیگه بازی نمیکنی . سر حرفت بمون

- - - Updated - - -

وقتی حتی داری انتقاد ساده میکنی و از مدیر اصلی تا مدیر آزمایشی فروم میان مقابلت جبهه میگیرن . مشخصه داستان چیه و آخرش کجاست
    الان باز شایان شانگفی میاد یا پست رو حذف میکنه یا شاکی میشه یا آی دی فروم رو بن میکنه ها

داداش گفتم پلی نمیدم و نخواهم داد تا زمانی که همه چیز درست بشه و بچه های تیممون که 5 ایکس بودیم هم گفتیم نمیان هیچکی

- - - Updated - - -

امید جان یه پیشنهاد و اون هم اینکه حالا که اصرار به گذاشتن جایزه دارید همون جایزه واندر 100 کردن رو بزارید و برای جایزه دعوت بازیکن هم جایزه به کسی داده بشه که حداقل 70% اکانتایی که با لینک دعوت یه شخص ساخته میشن تا زمان کتیبه ها (حداقل) فعال باشن و بازی کنن. در غیر اینصورت طرف میاد 100 تا گلد خرج میکنه و 3 تا ده میزنه یک هفته ای با توجه به اینکه 3ایکس هشت و ول میکنه میره. اینجوری ته سرور میبینی 100 تا اکانت 3 ده توی سرور وجود داره که اصلا فعال نیستن و فقط دهاش رو غارت میکنن.

6. تشکر Omid, The UnderTaker تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اتفاقا روی فعال بودن اکانت هم بحث شده. اما باید فعالیت رو تعریف کنیم فقط لاگین کردن نباشه.

8. پسندیدن MATRIX III پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اتفاقا روی فعال بودن اکانت هم بحث شده. اما باید فعالیت رو تعریف کنیم فقط لاگین کردن نباشه.
    این خوبه اما همین اول اطلاع رسانی بکنید نه اینکه بعدا که خدایی نکرده هزارجور اتهام بهتون نخوره که برا اینکه جایزه ندید دارید بهانه میارید.
    جایزه واندر تنها خوبیش این بود که اون تیمایی که میموندن تا ته سرور میموندن
    به جا این همه جایزه جانبی 2 تا جایزه درست درمون برا هر سرور بزارید مثل فینال 1ایکس سرورا بهتر پیش میره

پ.ن: آقا 5 ایکس که جایزش به ما نرسید و نفهمیدیم جایزه به دست کی رسید بالاخره حداقل یه جایزه وسوسه انگیز بزارید شاید وسوسه شدیم اومدیم مثل لپ تاپ 2میلیون به بالا

10. تشکر Omid, M3nTaL, The UnderTaker تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

به نظر من هم ایده جالبی نیست و با آقای ماتریکس موافقم اینجوری با یه ریست مودم مییشه چند تا اکانت ساخت و با 100 تا دونه گلد کشیدش بالا و کلی گلد جایزه گرفت و اکانت رو رها کرد و هفته ای یه بار روش لاگ این ببشه و حتی کراپاشو کشید بالا و رید داد .

نکته دیگه ای که مانی پارتیزان عزیز بهش اشاره کرده بود و من هم موافقم نحوه جایزه دادن هست ؛ وقتی شما به جای تبلت معادل قیمت تبلت (فکر میکنم حدود 400 تومان باشه) تخفیف خرید گلد میدید میدونید یعنی چی؟ یعنی یه نفر حدود 25000سکه مفتی میگیره!

من که خیلی لردی گلد خرج میکنم رو اکانت اگه هولدر نباشم نهایتش یه سرور با 5الی7 کی گلد تموم میکنم ؛ حالا 25 کی گلد یهو میدین به من خوب اولا که میام 15 تا مولتی میکشم رو هر کدومش 1کی گلد میزنم 3تا ده میکشم بالا (جایزه دعوت رو هم میگیرم میزنم رو همون اکانت) و کراپاشو 17 میکنم تازه اگه این همه گلد داشته باشم 6تا ده میکشم بالا کراپ17 توی 3تا دهش دف میکشم یعنی حدود 45 تا ده که از ماه دوم تقریبا توی هر کدومش سرور نرمال روزی600 تا و 3ایکس حدود فکر کنم 1800 تا (3ایکس بازی نکردم نمیدونم دقیق گفتم یا نه) یعنی در مجموع 45*600=27000 تا در روز یعنی توی سرور نرمال تا زمان کتیبه ها حدود1.6 میلیون دفاع دارم توی نرمال و غارتم در ساعت حدود 1.3 میلیون خواهم داشت پس میتونم 3تا همر گردن کلفت استارت بزنم. حالا کی میتونه بیاد منو بزنه؟ (برای سرور 3ایکس اعداد بالا فکر کنم 3برابر بشه)

گلد زیاد حالت استعماری هم پیدا میکنه مثلا من میام به همه گلد میدم علاوه بر اون 15 تا اکانت خودم و بعد کتیبه ها جنگ منحصر هم میزارم رو اکانتم و همه پوش منابع میکنن منو چون گلد دادم بهشون تازه دف هم میسازن برام و من میشم اکانتی که 2ماه مونده به پایان سرور توی سرور نرمال بیش از 800کی گرزی دارم توی یه همرم که هر جور و با هر منطقی حساب کنید غیر عادیم! روی همرم یه مرتاض کوچیک میذارم 900کی دفاع هم میریزم روش!

حالا یکی بیاد منو بزنه! 900تا دف ثابت حدود 1میلیون توی کمتر از 12 ساعتی نگه میدارم همین رویه برای دیگران هم هست این میشه که سرور ها بدون زد و خورد و صرفا با تبانی پیش میره و تمام رکوردهای همر توی دنیا شکسته میشه و برای اولی بار میبینی یه ساید یه همر 800کی گرزی
    یه همر 500 کی گرزی یه همر 300 کی شمشیرزن رومن و.... رو میکنه ؛که اند گیم فقط میخوره به ناتار برای پوینت هجومی یا میدن همون استعمارگره خفت میکنه برا مدال

دیگه بازی نه برا من جذابه نه برا دیگران و میشه همین که تمام سرورها اندگیم ضعیفی داره و یا برنده نداره یا این که همه با هم میرن یه اتحاد و توافقی 100 میکنن باز جایزه رو میگیرن و میرن سرور بعدی .

میدونم این تاپیک مربوط نمیشه ولی از اونجایی که دیگه زیاد وقت ندارم یه دفعه همه حرف ها رو توی همین پست میزنم بلکه مدیریت ببینه (چون دیدم پست های اینجا رو امید لایک کرده)
    تا اونجایی که سواد من جواب میده و تجربم بهم میگه؛ سرورهای اینجا اسمشو نبر نداره و کلا سیستمی داره اداره میشه و آنالیز نمیشه بازی و آی پی ها نمونش هم که من هرگز درک نکردم و 2بار برا خودم اتفاق افتاد اینه که وسط لانچ پلن مشکل آی پی پیش میاد نمیتونی لانچ کنی! یا اتک روت میاد میری دف بفرستی بازم ای پی و دفاع تنمیتونی بفرستی! در صورتی که اسمشو نبر هوش واقعی باشه نه هوش مصنوعی تشخیص میده که من کلا 4بار رو اکانت لاگ این کردم برا تایم گرفتن و چک کردن و لانچ و اینجور چیز ها ؛ یا اکانتی که کاملا فعال هست همر میسازه وروش داره بازی میشه مولتی نیست آدم نمیتونه روی 10 تا اکانت همر بسازه (دفاع میشه ساخت ولی همر هرگز) و با 4بار لاگ این نباید مولتی بشناسه و نذاره لانچ کنیم!

حالا باز اگه چیزی یادم اومد میگم

پیـروز ؛سربلنــد و دنبالـه دار باشید.

پی نوشت : این پست صرفا مخاطب خاص (مدیریت سرور ها @Omid) داشت پس لطف کنید نیاید با من کل کل کنید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر Omid, sw team تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    به عکس زیر نگاه کنید:
    33.jpg

به شخصه خبر دارم که یکی از دوستای خودم ثبت نام کرد و لینک داد که با لینکش بسازن به همه هم گفت گلدتون رو میدم فقط 3 ده کنید و هفته ای یک بار سر بزنید و حدود 10-8-7 نفر براش ساختن.
    نتیجه: با شروع سرور شاهد کلی اکانت فیک هستیم که با لینک و برا جایزه ثبت نام کردن مخصوصا که جایزه دعوت به 2 نفر داده میشه و این یعنی اوج مسخره بازی یه سری پلیر که از سرورهای قبل جایزه ای بردن و به جاش گلد گرفتن. بهتره تا سرور شروع نشده اگر قراره تغییراتی تو جایزه یا نوع دریافتش باشه اعلام بشه تا دیر نشده.

پ.ن: با نظر شایان کاملا موافقم اگر جایزه میزارید دیگه به جاش گلد ندید خود جایزه رو باید بگیرن تا اینجوری گلد رو گلد نزارن که به مرور زمان به ضرر خود سایت هم میشه. یکی میاد گلد همه رو میده چند سرور میاد و کلی پلیر بدون خرید گلد بازی میکنن.

14. تشکر M3nTaL, Super-Man تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور 3 ایکس جایزه دعوت داره فقط؟
    جایزه واندر نداره؟ اگر داره پاشیم بیایم بازی کنیم
    یکی از جایزه های معرف رو حذف کنید به جاش یه جایزه بزارید برا واندر حداقل انگیزه برنده شدن هم داشته باشه کسی. اینجوری که حال نمیده.
    خلاصه ما بگیم جایزه واندر باشه میایم با تیممون

16. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سرور 3 ایکس جایزه دعوت داره فقط؟
    جایزه واندر نداره؟ اگر داره پاشیم بیایم بازی کنیم
    یکی از جایزه های معرف رو حذف کنید به جاش یه جایزه بزارید برا واندر حداقل انگیزه برنده شدن هم داشته باشه کسی. اینجوری که حال نمیده.
    خلاصه ما بگیم جایزه واندر باشه میایم با تیممون

سلام
    حرف خیلی جالبی بود
    باید یه جایزه ای چیزی باشه دیگه اینطوری که نمیشه فقط کمیت رو در نظر گرفت
    یه جایزه مشتی بزارین مطمن باشین که بازیکن های بیشتری میان در اون صورت لازم نیست جایزه معرف رو هم الکی بدین
    یه جایزه درست حسابی واسه واندر بزارین که تعداد پلیر ها خود به خود زیاد شه

محمد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD Sepahi نمایش پست ها
    سلام
    حرف خیلی جالبی بود
    باید یه جایزه ای چیزی باشه دیگه اینطوری که نمیشه فقط کمیت رو در نظر گرفت
    یه جایزه مشتی بزارین مطمن باشین که بازیکن های بیشتری میان در اون صورت لازم نیست جایزه معرف رو هم الکی بدین
    یه جایزه درست حسابی واسه واندر بزارین که تعداد پلیر ها خود به خود زیاد شه

محمد
    اره باو من که اصا انگیزه بازی ندارم چون مولتی بازی بلد نیستم. یه جایزه هارد برا بیشترین دعوت کننده و یه جایزه درست حسابی واسه واندر. البته گلد به جاش ندن در هیچ صورتی. هر کی برنده شد جایزه رو بگیره.
    انگیزه بدید شاید ما اومدیم هر چند درگیر انتخاباتیم اما خوب شاید اومدیم قهرمانی 5 ایکس رو تداوم بدیم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین