صفحه 152 از 158 نخستنخست ... 52102142150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

§9 تغییر قوانین
    حق تغییر در قوانین در هر زمان برای مدیریت بازی محفوظ است.

§10 تصحیح قوانین
    اگر قانونی حذف شود و یا تغییر کند، تاثیری بر اعتبار سایر قوانین نخواهد داشت و سایر قوانین بقوت خود باقی خواهند ماند. ادمین سایت خود را موظف می*داند که به هنگام تغییر/ حذف/اضافه شدن قانونی سریعاً آن را اعمال کند.
    در صورت تغییر قوانین صرف نظر از اینکه بازیکن چه زمانی تخلف کرده است و یا بازداشت شده است (حتی اگر قبل از تغییر قوانین باشد) جریمه با قوانین جدید اعمال خواهد شد.

این بند از قانون این اجازه رو به مدیریت میده برای ادامه سرور تصمیم بگیره
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    این بند از قانون این اجازه رو به مدیریت میده برای ادامه سرور تصمیم بگیره
    پس لطف کنید زیر تاریخ اتمام سرورها اضافه کنید با تشخیص مدیریت سرورها!!! این بندی که شما الان دارید ازش استفاده میکنید برای توجیح اصلا معقول نیس برای توجیح افزایش تایم سروری که 3ماه اخرش پوچ پوچ بوده!!

قانونی که قانون داره برای دور زدنش بحث درموردش بی فایدس!!! موفق باشین) در ضمن مضمون این بندی که شما اوردین مربوط میشه به قوانین حاکم بر سرور نه زمان سرور!!!

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه ساکنان سرور

اون روزی که اکانت ها خرید و فروش شد من تلاش کردم همتون رو از خواب بیدار کنم ولی گویا دوست دارید بخوابید و دوباره با تبانی و شاید تطمیع خواستید؛ اکانت متخلف رو نزنید تا شاید برنده بشه وه به نوایی برسید.

برام جالبه که از وقتی اکانت متخلف بن شده کسی اون اکانت رو نزده؛ این چیزی غیر از تبانیه؟ چیزی غیر از تطمیعه؟

الان هم که مدیریت سرورها داره جلوی تبانی رو میگیره باز ناراحتی شما؟

از نظر من هم سرور بدون برنده تموم شه عادلانه تر هست.

البته هنوز 10 روز مونده و اونجوری که من دیدم هنوز از هر 3واندر شانس دارن که حداقل سطح 1 باشن؛ چون تا اونجایی که من خبر دارم پلن ها بر این استوار بود که جوری لحظه آخر روی همه واندر ها لانچ شه که همه صفر و فرد متخلف 27 بمونه که طبق قوانین برنده معرفی نمیشه پس شاید پلن ها یه تغییری بکنه و سرور جذاب بشه 10 روز آخر چون اینجوری همه واندر ها شانس دارن که حداقل 1 باشن.

سربلنـد،پیـروز و دنباله دار باشید

پی نوشت: برام جالبه توی این 2.5 الی 3 ماهی که دست متقلبین رو شد اگر 1همر گرزی هم یکی استارت میزد الان حدود 90 کی گرزی بود 6کی کاتا میشد متقلب رو زد ولی کسی اقدام به زدنش نکرده که این بوی تبانی و تطمیع میده چطور همه واندرها هی داره میخوره ولی متقلب نمیخوره؟

به هر حال از بازی لذت ببرید و سعی کنید این 10 روز یه پلنی بچینید که که سرور یه برنده داشته باشه زشته به خدا!

پی نوشت 2: یه نیو پلنری خیلی از فتوحاتش میگه و عکس میذاره داداش گلم هر عکسی گذاشتی 2تا همر اولش از جنوب شرق کردی دیوار خودت چی داشتی؟

پی نوشت بعدی:دی: میگه یه اکانتی 3ماه پیش خریدیم حالا حریف داره میبازه میگه تقصیر اون خرید بوده! داداچ داری اشتباه میزنی
    الف) بزرگترین همر ساید رو خریدی
    ب) اکانت با 3همر واندرزن ساید رو خریدی
    ج) مرتاض منحصر ساید رو خریدی
    د) معماری منحصر ساید رو خریدی
    ه) از همه مهمتر 2تا واندر ساید رو خریدی

به قول علی دایی : ببخشید ببخشید اینا الان چجولی واندل 100 کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    پس لطف کنید زیر تاریخ اتمام سرورها اضافه کنید با تشخیص مدیریت سرورها!!!

!

والله از قبل پیش بینی نشده بود یه نفر همه اکانت ها رو میخواد بخره وگرنه مدیریت مینوشت :دی
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

5. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه ساکنان سرور

اون روزی که اکانت ها خرید و فروش شد من تلاش کردم همتون رو از خواب بیدار کنم ولی گویا دوست دارید بخوابید و دوباره با تبانی و شاید تطمیع خواستید؛ اکانت متخلف رو نزنید تا شاید برنده بشه وه به نوایی برسید.

برام جالبه که از وقتی اکانت متخلف بن شده کسی اون اکانت رو نزده؛ این چیزی غیر از تبانیه؟ چیزی غیر از تطمیعه؟

الان هم که مدیریت سرورها داره جلوی تبانی رو میگیره باز ناراحتی شما؟

از نظر من هم سرور بدون برنده تموم شه عادلانه تر هست.

البته هنوز 10 روز مونده و اونجوری که من دیدم هنوز از هر 3واندر شانس دارن که حداقل سطح 1 باشن؛ چون تا اونجایی که من خبر دارم پلن ها بر این استوار بود که جوری لحظه آخر روی همه واندر ها لانچ شه که همه صفر و فرد متخلف 27 بمونه که طبق قوانین برنده معرفی نمیشه پس شاید پلن ها یه تغییری بکنه و سرور جذاب بشه 10 روز آخر چون اینجوری همه واندر ها شانس دارن که حداقل 1 باشن.

سربلنـد،پیـروز و دنباله دار باشید

پی نوشت: برام جالبه توی این 2.5 الی 3 ماهی که دست متقلبین رو شد اگر 1همر گرزی هم یکی استارت میزد الان حدود 90 کی گرزی بود 6کی کاتا میشد متقلب رو زد ولی کسی اقدام به زدنش نکرده که این بوی تبانی و تطمیع میده چطور همه واندرها هی داره میخوره ولی متقلب نمیخوره؟

به هر حال از بازی لذت ببرید و سعی کنید این 10 روز یه پلنی بچینید که که سرور یه برنده داشته باشه زشته به خدا!

پی نوشت 2: یه نیو پلنری خیلی از فتوحاتش میگه و عکس میذاره داداش گلم هر عکسی گذاشتی 2تا همر اولش از جنوب شرق کردی دیوار خودت چی داشتی؟

پی نوشت بعدی:دی: میگه یه اکانتی 3ماه پیش خریدیم حالا حریف داره میبازه میگه تقصیر اون خرید بوده! داداچ داری اشتباه میزنی
    الف) بزرگترین همر ساید رو خریدی
    ب) اکانت با 3همر واندرزن ساید رو خریدی
    ج) مرتاض منحصر ساید رو خریدی
    د) معماری منحصر ساید رو خریدی
    ه) از همه مهمتر 2تا واندر ساید رو خریدی

به قول علی دایی : ببخشید ببخشید اینا الان چجولی واندل 100 کنن؟

والله از قبل پیش بینی نشده بود یه نفر همه اکانت ها رو میخواد بخره وگرنه مدیریت مینوشت :دی

سلام و درود شایان عزیز
    درمورد واندر بن شده علت 0 نشدنش اعلام مدیریت بود که اون اکانت هرگز آزاد نمیشه و بعنوان برنده هم اعلام نخواهد شد وگرنه تا الان0 شده بود!!!!
    ما با اتمام سرور و نداشتن برنده در سرور هیچ مشکلی نداریم و توان این رو هم داریم که نذاریم که اقای .... با کثافتکاریاش برنده سرور بشه!!!
    الان ابهام ما سر زمان اتمام سرور هست چون براش برنامه ریزی کردیم... شک نکن تمام واندرهارو0 میکنیم!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و درود شایان عزیز

الان ابهام ما سر زمان اتمام سرور هست چون براش برنامه ریزی کردیم... شک نکن تمام واندرهارو0 میکنیم!!!
    درود

به نظر من بهترین کار اینه که آقا امید زودتر برای ادامه سرور تصمیم بگیرن و به پلیر ها اعلام کنن.
    @Omid
    ما
    فقط

پوزخند

8. تشکر sw team, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    درود

من یه بار دیگه پست خود رو اینجا قرار میدم

قسمتی که قرمز هست رو مطالعه بفرمایید.

در جواب دوستی که پرسیده بودند اگه واندر ها همه 0 باشه چه اتفاقی میافته گفتم یکی از این دو اتفاق 1: افزایش تایم سرور 2: بدون برنده.

افزایش تایم سرور رو دیدید بدون برنده رو ندیدین؟

که البته به احتمال 90% بدون برنده سرور به پایان خواهد رسید و فقط جوایز بزرگترین امپراطوری و بزگترین همر و قهرمان و مهاجم داده خواهد شد.

من صرفا قصدم اطلاع رسانی بود که یه وقت برداشت کاربر ها این نباشه که اکانت توقیف شده چون واندر سطح 27 داره برنده سرور خواهد بود و برنامه ریزیشون رو بر اون مبنا قرار بدن در صورتی که طبق قوانین اکانت متخلف برنده نمیشه و اگر واندری بالاتر از 27 باشه برنده میشه و در غیر اینصورت واندر بعد از ایشون و در صورتی که همه واندر ها 0 باشند مطلبی که بالا گفتم صادق خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اکانت توقیف شده برنده معرفی نخواهد شد.
    درود

دوست عزیز شما پاسخ پست بنده رو دادین که گفته بودم همه واندر ها سطح 0 باشه چی میشه و ممنونم، جوابم رو گرفتم که سرور بدون برنده تموم میشه ؛

ما بقی دوستان کسی از شما نظر نخواست ! ولی طبق روال کسی که توی بازی حرفی برای گفتن نداره تو فروم زبون درازی داره

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

افرادی که در سرور نیستن کسی از شما نظر نخواست به قول خودت مدیر عامل 7-8 تا شرکتی و وقت نداری پس به فروم هم نیا تا وقت گران قدرت اینجا هدر نشه !
    یاد آرنولد می افتم یه زمانی اسطوره بدن سازی بود بعد الان شده کشک !
    شما تو سرور فلان آی آر اصلا سوپر پلیر بودی واندر رو ازت ده میلیون میخاستن بخرن اون موقع با ده میلیون میشد بنز خرید ولی نفروختی و بجاش با هولدر حذف کردی و به این کارت افتخار میکنی احسن به شما بزرگ مرد ج.ش ! سنت هم که ماشالا دو برابر ماست و فقط انتظار داری ما احترام بزاریم ! معمولا احترام یک خصوصیت اخلاقی دو طرفه هست !
    هر چی بودی قهرمان جهان هم بودی مبارکت باشه ولی برای خودت بودی ! چیزی که ما از شما دوست عزیز تو این سرور دیدیم این بود که همر هات دیوار شد و حذف کردی !!

البته برام همچنان جای سواله که چرا وقتی کسی اکانت سالت رو نزده با اینکه بن شده و تاثیری از زدنش در بازی پدید نمیاد شما داری حرص میخوری ! چه کنم آرزو به دل ماندی که این اک رو بزنن ! البته ممدرضا رنک یک غارت سرور جدید آی آر هست شما میتونی بری اون سرور و باهاش رقابت کنی شاید اونجا زدیش که بازم بعید میدونم چون دوران شما تموم شد؛ دم پیری و معرکه گیری !!!
    متاسفانه از جنوب شرق فقط نوید رو قبول دارم که حداقل اکانتش باقی هست و رو حرفش موند !

در مورد اکانت سالت و واندرش هم ما نباید بزنیم که ! رقیب هست مثل شیر 24 ساعته داره پلی میده تازه اک توی جنوب شرق هم میخره به من نامه میده میخاد تایم انلاینی منو در بیاره و به اتحاد ما هم بیاد !!!! (ادعای پاک بازی هم دارن بعدا) واندرو اونا باید بزنن که نزدن ! اون واندر 50ک دف هم نداره ! دیگه از چی میترسن نمیدونم والا شاید اکانت سالت اسمش ترسناک باشه واسه بعضی ها !!

در مورد زدن اکانت سالت هم ایشون حدود 800ک دفاع شخصی داشت الانم حدود 400ک دف شخصی تو دهش همچنان باقی هست و داره لاست میخوره البته دف ساز هاش هم هنوز هستن نمیدونم شاید ممدرضا بیاد دف اضافه کنه ! که اینم بازم باید بچه های ساید رقیب بزنن نه ما !!
    ضعف ساید رقیب و ساید متای شما جناب شانگفی ! به ما ربطی نداره !!! بزنید دیگه من که جلوتون رو نگرفتم ! نمیزنید پس نیاین غر نزدین که چرا کسی نزده!

ولا من که همر های اکانت های بن شده جنوب غرب رو زدم ، قبلش هم به مدیریت نامه دادم آقا بزنم ؟ گفت بزن، زدیم مثالش اکانت پلار که اثری ازش باقی نمونده ! دیگه حالا کل جنوب غرب یه اک تو شمال شرق رو میترسه بزنه به خودشون مربوطه ! شاید هم بحران همر دارن ! چون تا جایی که من یادمه این راپتور که داره فیدر زنی و دف ساز زنی میکنه اون موقع 90ک تبری داشت و الانم همچنان همون قدر داره ! دادا جنگ آموز زیاد داریم بدیم دستت ؟!

در مورد راز منحصر هم این دوست زرنگ ما توی جنوب غرب اومد توافقی برد و بعدش هم اعتراف کرد آره با کثیف بازی بردم، خب دیگه ماشلا هر دو طرف شدن کثیف باز! فقط یه پاک باز بود که اونم پوش میکرد توافقی رید میداد یه ساید رو که اونم حذف کرد بنده خدا

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد تمدید سرور هم تمامی بچه های شمال شرق مخالف هستن ... ، اینطوری هم که مشخصه ما بقی سرور هم مخالفه پس سرور بدون برنده اعلام میشه که در این مورد کسی مخالف نیست،
    ما هم دو تا مداال میزنیم رو پروفایل و میریم چیزی از ما کم نمیشه ! ما بقی دوستان موفق باشید !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در آخر هم اینو بگم که دوست عزیزم که داریم میای کپ های توی منطقه خاکستری رو میزنی، منم بلدم ! منم چکمه دارم ! تو همر 90ک تبری داری من 200ک گرزی دارم بزنم عشق کنی ؟
    بیاید ادای زرنگ ها رو در نیاریم ! چون با ادا در آوردن ما زرنگ نمیشیم !

پ.ن؛ والا من نه خریدار بودم نه فروشنده ولی اینطور که از دوستان خریدار پرسیدم گفتن فلانی یه اکانت بود اومد بفروشه پشت سرش دو سه نفر دیگه خودشون پیشنهاد دادن ما هم میدیم ! حالا اینکه بین اونا یکی
    الف) بزرگترین همر ساید بود
    ب) اکانت با 3همر واندرزن ساید بود
    ج) مرتاض منحصر ساید بود
    د) معماری منحصر ساید بود
    ه) از همه مهمتر 2تا واندر ساید بود
    برمیگرده به اینکه چرا و چرا و چرا و چرا و باز هم میگم چرا ، آخه چرا ، آخه واسه چی ! باید بیاد و پیشنهاد فروش بده ؟ مگه بچه های سایدش گناه ندارن ؟
    مگه اونا واسه سایدشون زحمت نکشیدن ؟ آخه خداااا چرا !! انصاف کجاست ! چرا اینا هم فروختن ! چرا شانگفی دیوار شد و حذف کرد، گناه نداشت ؟ حیف نبود ! این سرور هم میموند بنده خدا پوشش رو میکرد کسی کاری به کارش نداشت که ! آخه چرا (برگرفته از طنز شوخی کردم مهران مدیری :دی )

پیروز و دنبال دار باشید (برگرفته از استاد پوش و رکورد حذفیجات !)
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

یه ذره عیده یه ذره بیکاریم یه ذره حوصلم سررفته گفتم بیام این فروم بی رونق رو گرم کنم

الف) دقیقا کدوم همر دیوار شد؟

این که 70% واندر رو کلین کرد؟

هر وقت 180 کی تبر و 30 کی رم بدون کتیبه ساختی بیا تا با هم صحبت کنیم.

یا این که از واندر رد شد؟

و اما پوش ؛ حداقل 4تا دفاع هم میساختم توشون نیست که هیچکس پوش نمیکنه؟

اینو بی خیال

میشه دوستان یه لینک بابت این همه امتیاز هجومی ارائه بدن

البته از این ها نباشه لطفا

آخی اینم توافق زیر میزی رو قبول نکرده بود؟

هم منطقه ای بود گناه داشت.

من پوش کردم دست کم 1.4 میلیون دفاع هم روشون ساختم 4تا همر هم ساختم که برای روششن شدن نامردی فداشون کردم تا سرور به خودش بیاد

دیگران چه کردن؟ غیر گرزی ساختن توی دهات مردم و خفت کردن

دو تا مدال ارزونیتون واندر نمیدیم بهتون

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: از علیرضا بنیتو بیا پایین سعی کن خودتم بازی یاد بگیری.

پی نوشت 2: یه پلن هم با اکانت هایی که خریده بودی اومدی رو مال ما (اکانتمون) که اینجوری کلاس درس شد برات؛ دلم برات میسوزه . این دیگه آرنولد و 10 سال پیش نیست امسال بود و من بودم.

شیر همیشه شیره

پی نوشت 3: ارجاع بعضی از دوستان به امضا

پی نوشت4: کشک وقتی بدنش افت کرد شد فرماندار کالیفرنیا و از عقلش استفاده کرد مثل من توی پی نوشت 2 ممنون که با این مرد بزرگ مقایسه شدم

خوش باش با دو تا مدالت
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-27-2017 در ساعت 09:52 PM دلیل: کشـــــــــــــــــــــــــــــــک
    ما
    فقط

پوزخند

11. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها

سلام

واندر سالت نزدیم چون نیاز نبود بزنیم زیرساختی چیزی هم نداره هم وقت و هم همر برا زدنش هست
    قبل اینکه شما بیای بگی من یکی از بیگ ها ساید ول کردم روش

دوست عزیز که میای میگی کپ ها تو خاکستری میزنید خودت به خواب زدی
    اومدی کپ اکانت ها که گندم میدادن واندر لب مرز زدی حالا میای کری میخونی
    یکی از دوست ها خودت صفحه قبل هم گفت کپ دفساز میزنیم شما هم بزنید انتظار دارید
    بیاید کپ دفساز بزنید ما نزنیم نمونش یکی مثل blacksails که تو خاکستری گندم میمود رو واندر
    یکی دو تا هم نیست تا حالا 3-4 تا زدید

موفق باشید
    TIRED TEAM

13. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

جواب قسمت الف) :d
    اگر همری که میره و هیچی ازش برنمیگرده دیوار نشده ! پس دقیقا دیوار به چی میگن ؟ خخخخخ
    واندری رو زدی که همه زیر ساخت هاش قبلا خورده شده بود و انبار های سطح 10 - 11 داشت ! سطح 35 !
    زدن همچین چیزی شاهکار نیست که بهش بنازیم و افتخار کنیم !
    تازه اونم با همری که با یک عمر پوش ساخته شده !

نه برادر من زدن تو از سر خصومت شخصی با صاحب اون اکانت بوده یه حرکت افتخاری نبوده پس بهش افتخار نکن ! مثل اینه من الان چهار تا همرم رو بردارم یه نفر رو توی ج.غ بزنم خب معلومه چهارمیش رد میشه ! دیگه این سوال داره ؟ ولی سوال اینه آیا ارزش داره ؟ چهار تا همر واندر کوب بزنم به یه بازیکن چون ازش بدم میاد ؟

الان همر بدون جنگ آموز ساختن شده کار خاص ؟ اگر اینطور بود که جنگ اموز نمیزاشتن تو دژکوب دیگه ! میگفتن شما هنر کنید و بدون جنک آموز بسازید !
    جنگ آموز داشتیم از داشته هامون استفاده کردیم ! شما هم میخواستی استفاده کنی ! کسی جلوتو نگرفته بود !

-------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اینکه کی پوش نمیکنه اکانت Narsis بدون یه دونه پوش منابع رنک یک و دو غارته هر هفته
    بزار به ایمان پیام بدم بیاد کلاس آموزش غارتگری رو بزاره فروم !
    در ضمن با توجه به سابقه ای که دارم میدونم بچه های اکانت Master Roman هم غارتگر های خوبی هستن چون چند سرور میبینم همیشه پیش تاز غارت هستن، رجوع کنید به این دو نفر که معرفی کردم تا بهتون غارت بدون پوش رو یاد بدن !

در مورد رتبه مهاجمین چو خاری باشد در چشم بد خواهان ؛؛
    یه سرور برو تو بیابان همر بساز و فقط آبادی بزن بعد متوجه میشی چطور رنک مهاجمینت میره بالا !
    رنک مهاجمین من مثل رنگ مهاجمین اکانت ایتالیانو و ... بالا بود چون آبادی میزدم البته تلفات زیاد و هزینه گلد زیاد هم داشت !! وقتی رتبه رفت بالا لیست آبادی ها رو حذف کردم
    متاسفانه شما توتن باز هستی با توتن این امکان وجود نداره چون به نیرو با مصرف گندم پایین و قدرت مناسب و سرعت و قابلیت حمل منابع بالا نیاز داری که توصیفش فقط شوالیه رومن و بعد رعد هست !
    یه سرور رومن بازی کن برو تو بیابون آبادی بزن خودت متوجه میشی !
    البته شما این کارا نمیکنی داداچ !! شما پوش میکنی به سبک مدرن بعد آخر سر هم مثه اون فرد معروف میگی کی نمیکنه !!

سرور تموم شد بیکار شدم پست آموزشی میزنم تو فروم که چگونه رتبه مهاجمین کسب کنید شما هم بیا ردیف اول اون نیمکت جلو تو کلاس بشین تا خوب یاد بگیری ؛

در جواب دوست عزیزمون که گفت ما زدیم ! من در جریان نبودم ولی خوشبختانه در جریان قرار گرفتم و از امشب میدونم چه برنامه ای رو پیش ببرم
    موفق باشید
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا این دختر بچمون یکم بی ادبه شما ببخشین)
    عکس 3دور دیوار شدن رو رپتور چی شد؟؟؟ نری باز تو افق محو بشی

آقا چکمه یونیک رو با بزرگ عوض میکنم انگار چکمه بزرگ سرعت رو میبره بالاتر که تو این تایم سرور ابادی میزنه و اون میزان منبع میاره:|

16. تشکر MOJTABA_CRASSUS, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS پسندید
صفحه 152 از 158 نخستنخست ... 52102142150151152153154 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع