صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 1725262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    راستش لک لکا تا همینجا هم زیادی بچه ها بهشون آوانس دادن.گفتم اگه تا کتیبه ها در نرفتن منم میام.مثل اینکه به غرورشون بر خورده و موندن
    ولی حالا موردی نداره قبل آزاد شدن نقشه ها (96/08/26)بازیو تموم میکنیم.شایدم قبل تکمیل شدن کراپات:d
    تازه داشتم گرم میکردم.

آقا اینا رو اذیت نکنیدبه نظر من این سرور خوب کار کردن با اینکه دو هفته دیرتر اومدیم تا کتیبه ها موندن دیگه (اینم یه رکورده).سرور بعدی که برید دیگه دوماه دیرتر میایم شاید تا نقشه ها بمونید.

پ ن :این امضا بدجوری رو مخته نه؟
    بیا عزیزم بیا فرم توبه نامه رو پر کن وساطت میکنم بچه ها بهت پناهندگی بدن

تــــــــــــــوبــــــــ ه نـــــــــامــــــــــــه
    اینجانب ................ فرزند ........ ملقب به ............. پلیر / دوال اکانت ........... از ساید .............. با اظهار ندامت و پشیمانی از گذشته ننگین و شرم آور خود در رابطه با سخت اکانت در ساید های دیگر بجز جنوب غری و اعتراف به قدرت و عظمت تبم Oxford university سر تعظیم فرود آورده و تقاضا دارم با نادیده گرفتن سوء سابقه بنده را در جمع خود بپذیرید.همچنین متعد میگردم پس از فرآگیری آموزش های لازم در سرور های آینده فقط در خاک جنوب غرب ثبت نام کنم و و از دستورات امام پیروی کنم.

امضا و اثر انگشت
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام اساتید

چرا هنوز ثبتنام بازی بسته نشده
    3ماه تو ترک بودیم هی وسوسه میکنند
    ببند اون لامصبا

سرور بعدی کی ران میشه
    ts6:sezar
    com: mehvarsheitan
    g1:sezar2012
    i1:sezar2012
    l1:King-Ne
    m1:stupid
    n1:mentalism

خداوند اند مرام،اند رفاقت، اندمردانگی، اند بی خیال شدن است.
    در کل خداوند اند همه چیز است.

3. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میگم این سوپر پلنر ک شادمان بود تو مرکز نزدیک من دهکده داره و میخاست دهکده هامو بپرونه دقیقا کجاست الان؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    تازه داشتم گرم میکردم.

آقا اینا رو اذیت نکنیدبه نظر من این سرور خوب کار کردن با اینکه دو هفته دیرتر اومدیم تا کتیبه ها موندن دیگه (اینم یه رکورده).سرور بعدی که برید دیگه دوماه دیرتر میایم شاید تا نقشه ها بمونید.

پ ن :این امضا بدجوری رو مخته نه؟
    بیا عزیزم بیا فرم توبه نامه رو پر کن وساطت میکنم بچه ها بهت پناهندگی بدن

تــــــــــــــوبــــــــ ه نـــــــــامــــــــــــه
    اینجانب ................ فرزند ........ ملقب به ............. پلیر / دوال اکانت ........... از ساید .............. با اظهار ندامت و پشیمانی از گذشته ننگین و شرم آور خود در رابطه با سخت اکانت در ساید های دیگر بجز جنوب غری و اعتراف به قدرت و عظمت تبم Oxford university سر تعظیم فرود آورده و تقاضا دارم با نادیده گرفتن سوء سابقه بنده را در جمع خود بپذیرید.همچنین متعد میگردم پس از فرآگیری آموزش های لازم در سرور های آینده فقط در خاک جنوب غرب ثبت نام کنم و و از دستورات امام پیروی کنم.

امضا و اثر انگشت

دلم واسه باقي پليرهاي شمالي ميسوزه كه اين سومين سرور واسه خاطر نيو پلنري با روان نويس فيك و رنك يك فروم زحماتشون به باد ميره - شما كه جنمشو نداريد چرا ميايد دور بر ميداريد و باقي شمال رو هم خراب ميكنيد با كاراتون :دي
    نه مغزشو داشتين نه جنمشو داشتين و بدتر از همه نه انقدر معرفت داشتين كه رو حرفتون بمونيد واسه سايدتون - اون از كثافت كاريهاي اف وان و ال وان - اون از گند زدن به شمال غرب تو ام وان اينم از زودتر اومدنتون و دور برداشتنتون تو فينال - هرچي فكر ميكنم فقط ميتونم بگم دمتون گرم كه يه تنه خوب ميتركونيد دوتا سايدو :دي

پ ن: احترام تمام قد جنوب به پليرهاي سالم و با اخلاق شمال
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    سلام اساتید

چرا هنوز ثبتنام بازی بسته نشده
    3ماه تو ترک بودیم هی وسوسه میکنند
    ببند اون لامصبا

سرور بعدی کی ران میشه
    تا 1هفته دیگه باید ران شه انشالله به امید سروری عاری از لک لک ها :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    دلم واسه باقي پليرهاي شمالي ميسوزه كه اين سومين سرور واسه خاطر نيو پلنري با روان نويس فيك و رنك يك فروم زحماتشون به باد ميره - شما كه جنمشو نداريد چرا ميايد دور بر ميداريد و باقي شمال رو هم خراب ميكنيد با كاراتون :دي
    نه مغزشو داشتين نه جنمشو داشتين و بدتر از همه نه انقدر معرفت داشتين كه رو حرفتون بمونيد واسه سايدتون - اون از كثافت كاريهاي اف وان و ال وان - اون از گند زدن به شمال غرب تو ام وان اينم از زودتر اومدنتون و دور برداشتنتون تو فينال - هرچي فكر ميكنم فقط ميتونم بگم دمتون گرم كه يه تنه خوب ميتركونيد دوتا سايدو :دي

پ ن: احترام تمام قد جنوب به پليرهاي سالم و با اخلاق شمال
    حاجی اصلا بحث و صحبت در مورد اون لک لک اشتباهه اون لک لک که بهش میگن میلاد Vikings یا Wolfland یا هر چیز دیگه ای تو 1 کلمه خلاصه میشه <<مدال>> باشه هست نباشه نیست تمام.
    دوستانی که 1ایکس 3ایکس یا هر سروری ریجستر میکنید اگه این بنده خدا اومد یا حذف کنید یا یه مدال براش کنار بذارید وگرنه کاری میکنه دسته جمعی برید رو کوچ امم ببخشید حذف :|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود

شمال روی حذفه ، دلیلش هم اینه ؛
    اون دسته از افرادی که خیلی ادعا داشتن و بهترین تیم عمرشون رو جمع کردن متشکل از بچه های جنوب باز همه سرور های دژکوب از C1 بگیر تا M1 و N1 ، بهتره بگیم کل جنوب باز های دژکوب اعم از نرمال و اسپید پایین، رفتن تو یه سرور فینال با کلی ادعا بعد چی شد ؟
    آها نکته جالب همینجاست، وجود پلن مردونه و بازی جوان مردانه رو نداشتن، رفتن فیدر دف ساز زدن !!! فیدر دف ساز چیف کردن!!! فیدر زنی کردن کلی از لینک های فیدر زنی شون موجوده یه زمانی هم رو بعضی ها دیوار شدن از جمله دف ساز خودم bloody roman که دیوار شدن و بعضی ها رو هم چیف یا کاتا کردن،

آخه گل پسرم تو که سایدت با این همه بازیکن و کتیبه منحصر مرتاض به هر حال برنده میشد، این مشخص بود، ما هم بودیم که صرفا باشیم ساید خالی نباشه، دیگه چرا آبرو و شرف خودتو بردی فیدر زنی راه انداختی مثلا توتال سایدت هم هستی خوشگلم ! آخه ضعف نفس و عقده ای بودن تا چه حد ؟!
    عقده برنده شدن داری ؟ بیا این خالی بشین دروازه خالی گل بزن عقده های زندگیت برطرف شه ! اینقدر تو زندگیت حسرت به دل موندی که تو یه بازی به هر طریقی که شده میخوای عقده هات رو خالی کنی، اون سرور m1 که دو سه تا اک تو 7*7 ده یک من بود هر دو سه تا هم خریده بودی بعد مولتی حذف کرد تازه متوجه شدیم مال تو بودهو دلیل اینکه دفاع زیر 2 ساعت بهت میرسید چی بود !! اینم از این سرور که فیدر دف ساز داری میزنی!!! دلم برات میسوزه دوران کودکی سختی داشتی مشخصه !

رقابت و بازی به کنار و اخلاق به کنار ، امثال شما از اخلاق چیزی سرشون نیست و ادب و ترتیب خوانوادگیتون هم از پست هاتون مشخصه، گویا با یه بچه اول راهنمایی داری صحبت میکنی که تن ماهی خورده حس نهنگ برداشته !

با توجه به یک قطبی شدن و خلوت شدن سرور های دژکوب که نتیجه پایانی سرور از هفته های اول با توجه به مقدار بازیکن های هر ساید مشخصه از رفتن به هر گونه سرور جدید معذوریم و بعد از پایان N1 خدافظی رو به طور رسمی اعلام میکنم، و به سمت سرور های ir میریم. هر کسی خواست میتونه بیاد ولی بعید میدونم وجودشو داشته باشین که بیاین !

و اما یک نکته آخر، احسان جان عزیزدلم، تو اگر بازیکن بودی تو سرور D1 و E1 یه حرکتی میزدی که بازیکن بودن خودتو نشون بدی عزیزم !
    کل سابقه دژکوب تو در این دو تا سرور با توجه به یک سری عدم محدودیت ها تا موقع کتیبه ها شاخ شدی خلاصه میشه، عدم محدودیت ها ؛
    1. تو دو تا سروری که بازی کردی، کتیبه چکمه منحصر قابلیت افزایش سرعت به 3 برابر داشته گل من !
    2. تو اون سرور ها قابلیت فارم یاب افزایشی نبود و یه آدم الافی مثه تو که بیس چهاری تو نقشه ی بازی ول بوده و داشته ناتار اضاف میکرده و لیست فارم داشته به تاپ غارت میرسید،
    3. غارت خودکار نبود و یکسره به سِرُم وصل بودی و پشت پی سی داشتی فارم لیست رو هر نیم ساعت میزدی ! تا تو یه بازی مجازی گنده شی !
    4. محدودیت ارسال حمله نبود مثه الان که فقط 10000 حمله از هر اکانت بشه زد و 5000 از هر دهکده و با توجه به رجوع به حرف خودت 7-8 تا همر میکشیدی یه چیز کاملا تخیلیه این ! بری جلو بچه های آی آر بگیر برات میخندن میگن ازین سرور هزار ها بوده ؟! جایی نگو آبروت میره یا مورد خنده واقع میشی دلبندم! و با کمک این 7-8 تا همرت به تاپ غارت میرسیدی !
    با این وضع بازم در آخر چیزی که از تو توی این دو سرور باقی موند یک اکانت شخم خورده و فارم که محصول خشخاش اعلاء رو به ارمغان آورد فقط موند !!

آره تو یه همچین شرایطی هر چی آدم الاف تر باشه تو بازی خفن تره! جا داره بگم که
    " هی بابا خفن جوک نگو ، بزار برو ، ما رو دیگه نخندون "
    " هی بابا خفن امثال تو همیشه نقش هاشون کمرنگ بود "

تو تلگرام دستمال دستت بود ولی اینجا پرو بازی در میاری گلم؟ داستان چیه؟ تو فروم نمیخای جلو رفیقات ضایع شی اعتراف نمیکنی؟ پیامت هستا که داری گریه میکنی میگی من رفتم نامردا منو زدن من زحمت کشیده بودم وقتی رفتم زدنم الان اومدم انتقام بگیرم ولی نیومدن من عقده زدنشون به دلم مونده! تو رو خدا تو توی سرور بمونید که رقابت باشه وگرنه حس بازی نیست و ارزش بازی نداره! من تو اف1 به نوید گفتم فلان کارو بکنه ولی گوش نکرد بعد منم نیومدم قهر کردم و پشت رفیقم رو خالی کردم بجای اینکه سعی کنم به راه راست راهنماییش کنم!

یه چیزی هم میگم به کسی نگو، قبلا وضعت بهتر بود ناموسا =)) رنک یک غارت و هجوم کتیبه منحصر ! جدیدا سینه خیز میای تاپ غارت ، تاپ مهاجم هم نیستی به کتیبه بزرگ هم راضی هستی، داستان چیه ؟ آها تو دوران سربازی اون غرور خفنت پوکید عزیزم ؟ دو بار فرمانده کوبید دیگه به کم هم راضی هستی، برات آرزوی موفقیت تو دژکوب میکنم، ایشالا یه سرور بتونی بیگ همر یا مهاجمین یا چیز دیگه بگیری و این عقده هات کم شه !

اون دختر خانمی هم که توی سرور L1 چسبوندیمش، از اون موقع به بعد با ما بد شده هم عزیزم من دارم میرم از سرور اگر فشاری چیزی بهت دادم از رو غریزه بازی بوده! تو همیشه در قلب من جایگاه ویژه ای داری و همینطور اون لینک قشنگت رزومه ای بر پلن های ما شد که بعد ها در آی آر به کارمون میاد نشون بدیم بیشتر با ما آشنا شن :X

آنچه برای ما خاطره هست برای آکسفورد آرزو هست
    والسلام ختم کلام

سیاست فروم شما دقیقاااااااااااا مثل سیاست خارجیه ایرانه

یعنی مو نمیزنه. عشق خرابکاری و مظلوم نمایی و هدر دادن عمر ملت
    So do all who live to see such times همه درطول زندگیشون در چنین موقعیت هایی قرار میگرند!
    But that is not for them to decide درحالیکه انتخابش دست اونا نیست!
    All we have to decide is.. تنها تصمیمی که ما باید بگیریم اینه که..
    what to do with the time that is given to us چطور از زمانی که بهمون داده شده استفاده کنیم
    Final: King Ragnar
    M1:Void
    k1:ghost warrior

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کسی از کف خاب فروم خبری داره؟!

9. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    کسی از کف خاب فروم خبری داره؟!
    بند و بساطشو بسته بره سرور بعدی شاید. :|
    باس یه جا دیگه دنبالش بگردی اینطرفا نمیاد دیگه
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تایم لند کی هست؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان عزیز شمالی* جنوبی که موندن تو سرور

من که نفهمیدم شمالیا چرا هویج از آب درومدنو حذف کردن این راهش نیست امیدوارم این حرکت زشت تو سرورای بعدی اصلاح شه

البته بازی* هم زیاد بالانس نبود و قدرت جنوب از قبل کتیبه*ها مشخص بود

خلاصه دم همه اونایی که موندنو بازی* کردن گرم .حال دادید.

نشستیم نگا می*کنیم ببینیم چجوری تموم می*شه

ترجیحا اگه حال دارید۲تا اتحاد بالانس جنوب بزنید سرو کله هم ما هم اینجا بازی* یاد بگیریم

به امید پلیرای قویتر تو شمال مثل چند سال پیش
    ویرایش توسط techteam : 11-09-2017 در ساعت 08:28 PM

صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 1725262728 آخرینآخرین