صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 162425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوشگل پسر چرا خودزنی میکنی؟؟؟اون لوح هایی که از اول سرور میخریدی جواب نداد نه؟ توجیح شدی که 50*50 ما نباید بدون هماهنگی ده بزنی؟حتی ده دیفالت باشه

سخن بزرگان اول سرور:
    آغاز لانچ و شخم زدی

سخن بزرگان بعد از اومدن بچه های آکسفورد:
    شلغم کاری در 300*300

#جنوب غرب وحشی#
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh game over نمایش پست ها
    خوشگل پسر چرا خودزنی میکنی؟؟؟اون لوح هایی که از اول سرور میخریدی جواب نداد نه؟ توجیح شدی که 50*50 ما نباید بدون هماهنگی ده بزنی؟حتی ده دیفالت باشه

سخن بزرگان اول سرور:
    آغاز لانچ و شخم زدی

شلغم کاری در 300*300

#جنوب غرب وحشی#
    سخن بزرگان فقط اونجاش که یه بنده خدایی زده بود فارم یابی با کاتا
    الان زده کاری بود در خدمتیم در پناه حق 0938..... :d
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh game over نمایش پست ها

سخن بزرگان اول سرور:
    آغاز لانچ و شخم زدی

شلغم کاری در 300*300

#جنوب غرب وحشی#

یک سندرم هست اینجوریه که ده هاتو میزنی تا بقیه چیف نکنن: ))

بالاخره پیشگیری بهتر از درمانه :d

11111111111.JPG

=-=-=-=-=-=-=-=

یکی چرتکه بندازه تا 300 خونه چند ساعت راهه ؟!

11111111111.JPG

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سخن بزرگان: بزنیم یا زوده؟!

پ.ن: حذف کنیم یا زوده؟!
    پ.ن: سرور جدید با چادر ریجستر کن بیصدا... اگه احیانا 100 کردی چادر رو بردار... دختر بی ادب...
    در تعقیب کف خاب فروم کبیر... بعد خوردن کپ کف خابی هم فراموش کرد:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نوب های دیروز شاخ های امروز فارم های فردا

درود

شمال روی حذفه ، دلیلش هم اینه ؛
    اون دسته از افرادی که خیلی ادعا داشتن و بهترین تیم عمرشون رو جمع کردن متشکل از بچه های جنوب باز همه سرور های دژکوب از C1 بگیر تا M1 و N1 ، بهتره بگیم کل جنوب باز های دژکوب اعم از نرمال و اسپید پایین، رفتن تو یه سرور فینال با کلی ادعا بعد چی شد ؟
    آها نکته جالب همینجاست، وجود پلن مردونه و بازی جوان مردانه رو نداشتن، رفتن فیدر دف ساز زدن !!! فیدر دف ساز چیف کردن!!! فیدر زنی کردن کلی از لینک های فیدر زنی شون موجوده یه زمانی هم رو بعضی ها دیوار شدن از جمله دف ساز خودم bloody roman که دیوار شدن و بعضی ها رو هم چیف یا کاتا کردن،

آخه گل پسرم تو که سایدت با این همه بازیکن و کتیبه منحصر مرتاض به هر حال برنده میشد، این مشخص بود، ما هم بودیم که صرفا باشیم ساید خالی نباشه، دیگه چرا آبرو و شرف خودتو بردی فیدر زنی راه انداختی مثلا توتال سایدت هم هستی خوشگلم ! آخه ضعف نفس و عقده ای بودن تا چه حد ؟!
    عقده برنده شدن داری ؟ بیا این خالی بشین دروازه خالی گل بزن عقده های زندگیت برطرف شه ! اینقدر تو زندگیت حسرت به دل موندی که تو یه بازی به هر طریقی که شده میخوای عقده هات رو خالی کنی، اون سرور m1 که دو سه تا اک تو 7*7 ده یک من بود هر دو سه تا هم خریده بودی بعد مولتی حذف کرد تازه متوجه شدیم مال تو بودهو دلیل اینکه دفاع زیر 2 ساعت بهت میرسید چی بود !! اینم از این سرور که فیدر دف ساز داری میزنی!!! دلم برات میسوزه دوران کودکی سختی داشتی مشخصه !

رقابت و بازی به کنار و اخلاق به کنار ، امثال شما از اخلاق چیزی سرشون نیست و ادب و ترتیب خوانوادگیتون هم از پست هاتون مشخصه، گویا با یه بچه اول راهنمایی داری صحبت میکنی که تن ماهی خورده حس نهنگ برداشته !

با توجه به یک قطبی شدن و خلوت شدن سرور های دژکوب که نتیجه پایانی سرور از هفته های اول با توجه به مقدار بازیکن های هر ساید مشخصه از رفتن به هر گونه سرور جدید معذوریم و بعد از پایان N1 خدافظی رو به طور رسمی اعلام میکنم، و به سمت سرور های ir میریم. هر کسی خواست میتونه بیاد ولی بعید میدونم وجودشو داشته باشین که بیاین !

و اما یک نکته آخر، احسان جان عزیزدلم، تو اگر بازیکن بودی تو سرور D1 و E1 یه حرکتی میزدی که بازیکن بودن خودتو نشون بدی عزیزم !
    کل سابقه دژکوب تو در این دو تا سرور با توجه به یک سری عدم محدودیت ها تا موقع کتیبه ها شاخ شدی خلاصه میشه، عدم محدودیت ها ؛
    1. تو دو تا سروری که بازی کردی، کتیبه چکمه منحصر قابلیت افزایش سرعت به 3 برابر داشته گل من !
    2. تو اون سرور ها قابلیت فارم یاب افزایشی نبود و یه آدم الافی مثه تو که بیس چهاری تو نقشه ی بازی ول بوده و داشته ناتار اضاف میکرده و لیست فارم داشته به تاپ غارت میرسید،
    3. غارت خودکار نبود و یکسره به سِرُم وصل بودی و پشت پی سی داشتی فارم لیست رو هر نیم ساعت میزدی ! تا تو یه بازی مجازی گنده شی !
    4. محدودیت ارسال حمله نبود مثه الان که فقط 10000 حمله از هر اکانت بشه زد و 5000 از هر دهکده و با توجه به رجوع به حرف خودت 7-8 تا همر میکشیدی یه چیز کاملا تخیلیه این ! بری جلو بچه های آی آر بگیر برات میخندن میگن ازین سرور هزار ها بوده ؟! جایی نگو آبروت میره یا مورد خنده واقع میشی دلبندم! و با کمک این 7-8 تا همرت به تاپ غارت میرسیدی !
    با این وضع بازم در آخر چیزی که از تو توی این دو سرور باقی موند یک اکانت شخم خورده و فارم که محصول خشخاش اعلاء رو به ارمغان آورد فقط موند !!

آره تو یه همچین شرایطی هر چی آدم الاف تر باشه تو بازی خفن تره! جا داره بگم که
    " هی بابا خفن جوک نگو ، بزار برو ، ما رو دیگه نخندون "
    " هی بابا خفن امثال تو همیشه نقش هاشون کمرنگ بود "

تو تلگرام دستمال دستت بود ولی اینجا پرو بازی در میاری گلم؟ داستان چیه؟ تو فروم نمیخای جلو رفیقات ضایع شی اعتراف نمیکنی؟ پیامت هستا که داری گریه میکنی میگی من رفتم نامردا منو زدن من زحمت کشیده بودم وقتی رفتم زدنم الان اومدم انتقام بگیرم ولی نیومدن من عقده زدنشون به دلم مونده! تو رو خدا تو توی سرور بمونید که رقابت باشه وگرنه حس بازی نیست و ارزش بازی نداره! من تو اف1 به نوید گفتم فلان کارو بکنه ولی گوش نکرد بعد منم نیومدم قهر کردم و پشت رفیقم رو خالی کردم بجای اینکه سعی کنم به راه راست راهنماییش کنم!

یه چیزی هم میگم به کسی نگو، قبلا وضعت بهتر بود ناموسا =)) رنک یک غارت و هجوم کتیبه منحصر ! جدیدا سینه خیز میای تاپ غارت ، تاپ مهاجم هم نیستی به کتیبه بزرگ هم راضی هستی، داستان چیه ؟ آها تو دوران سربازی اون غرور خفنت پوکید عزیزم ؟ دو بار فرمانده کوبید دیگه به کم هم راضی هستی، برات آرزوی موفقیت تو دژکوب میکنم، ایشالا یه سرور بتونی بیگ همر یا مهاجمین یا چیز دیگه بگیری و این عقده هات کم شه !

اون دختر خانمی هم که توی سرور L1 چسبوندیمش، از اون موقع به بعد با ما بد شده هم عزیزم من دارم میرم از سرور اگر فشاری چیزی بهت دادم از رو غریزه بازی بوده! تو همیشه در قلب من جایگاه ویژه ای داری و همینطور اون لینک قشنگت رزومه ای بر پلن های ما شد که بعد ها در آی آر به کارمون میاد نشون بدیم بیشتر با ما آشنا شن :X

آنچه برای ما خاطره هست برای آکسفورد آرزو هست
    والسلام ختم کلام
    ویرایش توسط Vikings : 09-14-2017 در ساعت 04:14 PM
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

6. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود

شمال روی حذفه ، دلیلش هم اینه ؛
    اون دسته از افرادی که خیلی ادعا داشتن و بهترین تیم عمرشون رو جمع کردن متشکل از بچه های جنوب باز همه سرور های دژکوب از C1 بگیر تا M1 و N1 ، بهتره بگیم کل جنوب باز های دژکوب اعم از نرمال و اسپید پایین، رفتن تو یه سرور فینال با کلی ادعا بعد چی شد ؟
    آها نکته جالب همینجاست، وجود پلن مردونه و بازی جوان مردانه رو نداشتن، رفتن فیدر دف ساز زدن !!! فیدر دف ساز چیف کردن!!! فیدر زنی کردن کلی از لینک های فیدر زنی شون موجوده یه زمانی هم رو بعضی ها دیوار شدن از جمله دف ساز خودم bloody roman که دیوار شدن و بعضی ها رو هم چیف یا کاتا کردن،

آخه گل پسرم تو که سایدت با این همه بازیکن و کتیبه منحصر مرتاض به هر حال برنده میشد، این مشخص بود، ما هم بودیم که صرفا باشیم ساید خالی نباشه، دیگه چرا آبرو و شرف خودتو بردی فیدر زنی راه انداختی مثلا توتال سایدت هم هستی خوشگلم ! آخه ضعف نفس و عقده ای بودن تا چه حد ؟!
    عقده برنده شدن داری ؟ بیا این خالی بشین دروازه خالی گل بزن عقده های زندگیت برطرف شه ! اینقدر تو زندگیت حسرت به دل موندی که تو یه بازی به هر طریقی که شده میخوای عقده هات رو خالی کنی، اون سرور m1 که دو سه تا اک تو 7*7 ده یک من بود هر دو سه تا هم خریده بودی بعد مولتی حذف کرد تازه متوجه شدیم مال تو بودهو دلیل اینکه دفاع زیر 2 ساعت بهت میرسید چی بود !! اینم از این سرور که فیدر دف ساز داری میزنی!!! دلم برات میسوزه دوران کودکی سختی داشتی مشخصه !

رقابت و بازی به کنار و اخلاق به کنار ، امثال شما از اخلاق چیزی سرشون نیست و ادب و ترتیب خوانوادگیتون هم از پست هاتون مشخصه، گویا با یه بچه اول راهنمایی داری صحبت میکنی که تن ماهی خورده حس نهنگ برداشته !

با توجه به یک قطبی شدن و خلوت شدن سرور های دژکوب که نتیجه پایانی سرور از هفته های اول با توجه به مقدار بازیکن های هر ساید مشخصه از رفتن به هر گونه سرور جدید معذوریم و بعد از پایان N1 خدافظی رو به طور رسمی اعلام میکنم، و به سمت سرور های ir میریم. هر کسی خواست میتونه بیاد ولی بعید میدونم وجودشو داشته باشین که بیاین !

و اما یک نکته آخر، احسان جان عزیزدلم، تو اگر بازیکن بودی تو سرور D1 و E1 یه حرکتی میزدی که بازیکن بودن خودتو نشون بدی عزیزم !
    کل سابقه دژکوب تو در این دو تا سرور با توجه به یک سری عدم محدودیت ها تا موقع کتیبه ها شاخ شدی خلاصه میشه، عدم محدودیت ها ؛
    1. تو دو تا سروری که بازی کردی، کتیبه چکمه منحصر قابلیت افزایش سرعت به 3 برابر داشته گل من !
    2. تو اون سرور ها قابلیت فارم یاب افزایشی نبود و یه آدم الافی مثه تو که بیس چهاری تو نقشه ی بازی ول بوده و داشته ناتار اضاف میکرده و لیست فارم داشته به تاپ غارت میرسید،
    3. غارت خودکار نبود و یکسره به سِرُم وصل بودی و پشت پی سی داشتی فارم لیست رو هر نیم ساعت میزدی ! تا تو یه بازی مجازی گنده شی !
    4. محدودیت ارسال حمله نبود مثه الان که فقط 10000 حمله از هر اکانت بشه زد و 5000 از هر دهکده و با توجه به رجوع به حرف خودت 7-8 تا همر میکشیدی یه چیز کاملا تخیلیه این ! بری جلو بچه های آی آر بگیر برات میخندن میگن ازین سرور هزار ها بوده ؟! جایی نگو آبروت میره یا مورد خنده واقع میشی دلبندم! و با کمک این 7-8 تا همرت به تاپ غارت میرسیدی !
    با این وضع بازم در آخر چیزی که از تو توی این دو سرور باقی موند یک اکانت شخم خورده و فارم که محصول خشخاش اعلاء رو به ارمغان آورد فقط موند !!

آره تو یه همچین شرایطی هر چی آدم الاف تر باشه تو بازی خفن تره! جا داره بگم که
    " هی بابا خفن جوک نگو ، بزار برو ، ما رو دیگه نخندون "
    " هی بابا خفن امثال تو همیشه نقش هاشون کمرنگ بود "

تو تلگرام دستمال دستت بود ولی اینجا پرو بازی در میاری گلم؟ داستان چیه؟ تو فروم نمیخای جلو رفیقات ضایع شی اعتراف نمیکنی؟ پیامت هستا که داری گریه میکنی میگی من رفتم نامردا منو زدن من زحمت کشیده بودم وقتی رفتم زدنم الان اومدم انتقام بگیرم ولی نیومدن من عقده زدنشون به دلم مونده! تو رو خدا تو توی سرور بمونید که رقابت باشه وگرنه حس بازی نیست و ارزش بازی نداره! من تو اف1 به نوید گفتم فلان کارو بکنه ولی گوش نکرد بعد منم نیومدم قهر کردم و پشت رفیقم رو خالی کردم بجای اینکه سعی کنم به راه راست راهنماییش کنم!

یه چیزی هم میگم به کسی نگو، قبلا وضعت بهتر بود ناموسا =)) رنک یک غارت و هجوم کتیبه منحصر ! جدیدا سینه خیز میای تاپ غارت ، تاپ مهاجم هم نیستی به کتیبه بزرگ هم راضی هستی، داستان چیه ؟ آها تو دوران سربازی اون غرور خفنت پوکید عزیزم ؟ دو بار فرمانده کوبید دیگه به کم هم راضی هستی، برات آرزوی موفقیت تو دژکوب میکنم، ایشالا یه سرور بتونی بیگ همر یا مهاجمین یا چیز دیگه بگیری و این عقده هات کم شه !

اون دختر خانمی هم که توی سرور L1 چسبوندیمش، از اون موقع به بعد با ما بد شده هم عزیزم من دارم میرم از سرور اگر فشاری چیزی بهت دادم از رو غریزه بازی بوده! تو همیشه در قلب من جایگاه ویژه ای داری و همینطور اون لینک قشنگت رزومه ای بر پلن های ما شد که بعد ها در آی آر به کارمون میاد نشون بدیم بیشتر با ما آشنا شن :X

آنچه برای ما خاطره هست برای آکسفورد آرزو هست
    والسلام ختم کلام

درود و خسته نباشيد :دي

بسلامت گلم موفق باشي :دي

اصلا همه حرفات درست :دي برو منچتو بازي كن عمو جون ديگه هم گنده نيا تو فروم كه اخر عاقبتت همين توبه نامه هاست :دي
    سلام اون دوستمون (رنك يك فروم دژكوب هم برسون بگو دقيقا كجايي!!!')

image.jpg

image.jpg

پ ن: گفته بودم خوبي فروم اينه كه يه كتاب زنده هست :دي
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از وصف تو دختر بی ادب همین جمله بس ک من اگه ال1 ی دهکدم چیف شد تا تهش موندم و حسرت 100 کردنت تو اون سرور با اون همه کثافت کاری ک کردی رو بدلت گذاشتم...
    تا الان هم اینقدر اثاری از مردانگی تو وجودت ندیدم ک حتی یبار ریپلای کنم پستت... خوشم میاد ک زمین کجه و بهونه خوبی برای فرار...
    فقط یادت باشه ای ار هم خاستی بری با چادر برو ک دنبالتیم...
    بجای رجز خونی و گفتن پرت و پلا... وجودشو داشته باش ی سرور جلومون وایسا... ک البته نداری و خواستمون خیلی فراتر از حد خودت و خاندانته...
    فقط داری میری اون 4تا زنگوله گردن همراهتم ببر اونجا کپه نشی...
    تو مراسم عکستو دیدم... عالی... بهت نمیخوره دبیرستان تموم کرده باشی...
    اینقدر کمبود داری ک 2 عکس شده برات سابقه... ببر ای ار...
    ما هم از اینجا هرشب لانچ میکنیم تا روحت جلا پیدا کنه...

پ.ن: مدیریت محترم ی فکری بحال کجی زمین و وی پی ان و ای پی و غیره کن تا امید 100 کردن دختربچه های سرور هم بره بالا...
    پ.ن: با تشکر از بچه های دانشگاه ک از همین فروم تلمبه زدن رفتن جلو... و الان تو خاک ان ای کنار گوش سوپر پلنر وی پی ان دار بدون ای پی ی دونه زمین کج دارن...
    ویرایش توسط sw team : 09-14-2017 در ساعت 05:58 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام خدمت همگی
    همونطور که پیش بینی میشد با نزدیک شدن به پاییز و تغییر فضل و تغییر دما لک لک ها کوچ میکنن!!!
    ماشالا ادعا که فوق العده بالاست اما توخالیه اینقد نبودن که وایسن
    قبل اومدن بچه ها خوب بالا میپریدن اما بعد اومدن پروفایلا رفت رو حذف!!! یجوری میگن انگار کم بودن اما نمیگن جم و جور کردن ساید و زدن عرضه میخواد

الان با خودشونم میگن
    دوباره بذار بریم یه سرور خلوت این سرور که نمیشه میخوریم میفهمن ادعا بوده همش چیزی بلد نیستیم بعد در بریم سرور بعد و بیایم دور برداریم حرف که سنگینی نداره رو دوشمون بذار بزنیم کی به کیه

از حرفا اینجور برمیاد که مثل همون بچه راهنماییه که گفت دستشو گرفته بالا میگه آقا اجازه اینا فیدر زدن اینا زیادن من بلد نیستم نمیتونم جلشون وایسیم من نمیخوام و قهرم:d
    شایدم دلیل رفتنشون باز شدن مدارسه بالاخره سیستم جدید راهنمایی نداره و اول راهنمایی قدیم الان ابتداییه

درمورد فیدر زنی واقعا ببخشید که شما از کم اوردنتون اول شروع به زدن کردید
    اوج هنرتونم تو این بازی زدن انبارای ناتاره وگرنه بقیش ادعای الکیه

پ ن : بنده خدا اینقد پلناش رفته در و دیوار یه پلنش خورده اونم رو اشتباه خودی نه پلن خوب اینقد ذوق میکنه
    فقط باید گفت وای وای باریکلا چقد بازی بلدی تو!! واااای یه پلنش درست خورد (اشک شوق میریزد و با خوش حالی به سمت در حیاط میدود :d)

پ ن 2 : از کنار برو
    پ ن 3 : مواظب باش موقع کوچ اون بالا به هواپیمایی چیزی نخوری

سوال: لک لک ها ماهی میخورن عایا تن ماهی هم میخورن؟ و وقتی تن ماهی میخورن فک میکنن نهنگن؟ یعنی تن ماهی برای لک لک مثل روانگردان برای ماست و توهم میزنن؟ :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدرسه ها داره باز میشه... بزنیم یا زوده؟!
    راستی مگه شمال کسی بازی میکرد ک الان رو حذفه... ) اها همون مهدی ک ی تنه جلو 2تا ساید وایساده بود رو حذفه... یاد استاد افتادم ک تو ام1 بعد فرار لک لکها تمام دهکده هامونو چیف میکرد...
    استاد کجایی... دقیقا کجایی؟!
    بچه جون تو این سرور همه میشناسنت... انتخاب تارگت و چیدن 6 تا همر 3چیف روی ی تارگت... با زدن 5تا کلینر وسط 100 تا فیک رو بهش نمیگن پلن... اون دهکده همرت بود... با 1ک شمشیر زن چیف شد... یادته ک... هر موقع این حرکتها تونستی بزنی اون وقت بیا ی دفساز میدیم دستت تو اتحاد برنده وایسا مدالشو بگیر ببر خونه نشون بده بزرگترات یکم ذوقت کنن...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

احسان طولانی بود نخوندم... ولی کلش قبول دارم...)
    امشب مراسم پر شور پرشور...

12. تشکر WondeR, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Basilous پسندید
صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 162425262728 آخرینآخرین