صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود واقعا مستفیض شدیم یه سروری که همه از جنوب غرب میترسن تو سرورای نرمال از دات ای ار تا هر سرور اینجا خواستی نام ببر
    مرسی که هر سرور لرزه بر اندام ها می اندازید و باعث لرزش ها میشوید

خوش باشید
    استورم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajj[I
    aD MaRiLyN;30185]

ساید جنوب غرب هم مثل همیشه فقط بقیه ازش میترسن و گرنه خداییش از بقیه سایدا پلیر کمتر داره ..
    ولی چون هر پلیرش اندازه یه ساید به چشم میخوره باعث ترس بقیه شده .. ))

.

SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

2. تشکر BlackSword, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    درود واقعا مستفیض شدیم یه سروری که همه از جنوب غرب میترسن تو سرورای نرمال از دات ای ار تا هر سرور اینجا خواستی نام ببر
    مرسی که هر سرور لرزه بر اندام ها می اندازید و باعث لرزش ها میشوید

خوش باشید
    استورم
    یکی از سرورایی که خودم بودم مثال میزنم .
    سرور 10.ir که متا 3V1 جوب غرب زد . تیم dk با خود فرشید خدا بیامرز
    توتال لیدر هم آرش clubswinger بود :X
    سرور 8.ir راند آخر
    ناصر زارازورا توتال لیدر جنوب غرب بود.
    سرور آی ار بسته شد وگرنه آخرش قدرت میدیدن همه دیگه :دی

سرور 2.ir که بازم وسط سرور بسته شد سرور ..
    بعدش هم که با همون تیما رفتیم .کام
    سرور 8 .com تقریبا همه ایرانی بودن تاپ اکانتای سرور هم ایرانی بودن که همه جنوب غرب بودن :X

3x های اینجا هم که هر سرور با تیم فشار جنوب غرب بودیم.
    هر سرور هم 100 شد . به جز 1-2 سرور

اینجا هم که تا جایی که من بودم همیشه یه سمت قدرت جنوب غرب بوده :X
    تقریبا نصف سرورای اینجا sw 100 کرده
    شک دارین به قدرت Sw ?
    البته که هر سرور ممکنه سایدای دیگه هم قوی بودن !!
    منکرش نیستم .
    اما دیگه توی کل کل باید از آرایه های ادبی استفاده کنیم :دی

جدیدا که واسه خیلیا ساید معنی نمیده !! هر جا دوست دارن بازی میکنن و به فکر خودشون ..
    هر جا فکر کنن میتونن رشد کنن یا گنده به نظر بیان میرن بازی میکنن ..
    من یکی حداقل سعی کردم توی ساید خودم بازی کنم و واسه هر چیزی که داره بازی کنم .
    حالا چه ضعیفف باشه چه قوی :x

با احترام
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 10-05-2016 در ساعت 09:30 AM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

4. تشکر mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

سجاد به كسي توضيح بده كه يچيزي تو چنته داشته باشه نه اكانتي كه تو ٢تا سرور اخرش لينك سبز نان كپش چيف شده

اصن يه حديث هم مجتبي در موردش داره

6. نپسندیدن BlackSword نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    جدیدا که واسه خیلیا ساید معنی نمیده !! هر جا دوست دارن بازی میکنن و به فکر خودشون ..
    هر جا فکر کنن میتونن رشد کنن یا گنده به نظر بیان میرن بازی میکنن ..
    من یکی حداقل سعی کردم توی ساید خودم بازی کنم و واسه هر چیزی که داره بازی کنم .
    حالا چه ضعیفف باشه چه قوی :x

با احترام
    درود
    میدونم منظور شما به شخص خاصی نیست ولی به عنوان کسی که ساید گذشتش دیگه براش معنا نمیده یه دو خطی و عرض میکنم
    عزیز ساید زمانی معنی میداد که بی حرمتی به کوچیک/بزرگ نبود
    وقتی حرمت ها شکسته میشه دیگه نباید از پلیر هایی که سن هاشون زده بالا و دیگه مثل گذشته نیست و فقط واسه فان بازی میکنن توقع داشت به پای ساید بمونن
    قبلا هم گفتم ترجیح میدم تو سایدی باشم که اگه باختیم بگیم کنار هم تا اخرش موندیم و باختیم
    اینکه رفیقای قدیمیت پشتت و خالی کنن خیلی حرفه!
    به هر حال اینجا همه پلیرها قدیمی هستند و چیزی که زیاده رفیق که نقشه ساید های دیگه ای که تا حالا پلی توش ندادی و یادت بدن
    روی صحبتم با شخص خاص و موضوع خاصی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    سجاد به كسي توضيح بده كه يچيزي تو چنته داشته باشه نه اكانتي كه تو ٢تا سرور اخرش لينك سبز نان كپش چيف شده

تو امضا بنده این سخن حکیمانه و مشاهده می کنید، که بخش هاییش و مدیر زحمت کشیدن و اصلاح کردن ولی اهل دلهاش میدونن چی میگم)

مورد داشتیم دیده سرور خیلی شلوغه گفته از جاهای شلوغ خوشم نمیاد:|
    نکنید با خودتون)
    (ویرایش توسط مدیریت)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود
    میدونم منظور شما به شخص خاصی نیست ولی به عنوان کسی که ساید گذشتش دیگه براش معنا نمیده یه دو خطی و عرض میکنم
    عزیز ساید زمانی معنی میداد که بی حرمتی به کوچیک/بزرگ نبود
    وقتی حرمت ها شکسته میشه دیگه نباید از پلیر هایی که سن هاشون زده بالا و دیگه مثل گذشته نیست و فقط واسه فان بازی میکنن توقع داشت به پای ساید بمونن
    قبلا هم گفتم ترجیح میدم تو سایدی باشم که اگه باختیم بگیم کنار هم تا اخرش موندیم و باختیم
    اینکه رفیقای قدیمیت پشتت و خالی کنن خیلی حرفه!
    به هر حال اینجا همه پلیرها قدیمی هستند و چیزی که زیاده رفیق که نقشه ساید های دیگه ای که تا حالا پلی توش ندادی و یادت بدن
    روی صحبتم با شخص خاص و موضوع خاصی نیست

تو امضا بنده این سخن حکیمانه و مشاهده می کنید، که بخش هاییش و مدیر زحمت کشیدن و اصلاح کردن ولی اهل دلهاش میدونن چی میگم)

مورد داشتیم دیده سرور خیلی شلوغه گفته از جاهای شلوغ خوشم نمیاد:|
    نکنید با خودتون)
    مرسی که منظور حرف منو به خودت نگرفتی ..
    دقیقا صحبت من کلی بود .
    دقیقا من میدونی کجای صحبتت هستم ؟ همون تیکه رنگی ..
    من کسیم که میمونم توی ساید و اگر باختم با بچه های سایدم میبازم اگرم بردم میگم سایدم برنده شد

کلا روی صحبت من به خودم بود.. راجع به خودم حرف زدم ..
    مرسی که صحبتام رو کامل کردی ..

مچکر

- - - Updated - - -

بابا محسن من کل کل میکنم کسی نمیاد
    گفتم یه روی خوش نشون بدم شاید بقیه هم بیان یکم شلوغ تر بشه سرور ))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

9. تشکر mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, dr.divert پسندید
    نپسندیدن BlackSword نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان این ابوذر که این دوستمون میگفت ابوذر میگ میگ بود یا یه ابوذر دیگست یکی هم پیدا بشه ما رو یه گوشه جا بده

11. پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خداییش سابقه ت دوتا سرور فکر نمیکنم باشه که 2تا ده چیف کرده باشی ازمن:d یه دهکده چیف شد جی وان که بچه همرم نبود اصن گیرم بیگ همرم بود درست؟!!! بیگ همرو بکوبم به ابادی اخرش مثل شما مثلا شق القمر نیست که هست؟؟؟ برو از همون محسن 3ایکس که رفیق گرمابه گلستان شماس امار مارو بگیر _ ناصر زارا و سید(داوود_سجاد) و احسان روکو از تاپ لیدرای خوب و دوستای عزیز ما هستن

SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

13. تشکر BlackSword, purya تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اتاق فرمان اشاره میکنن که ساید شمال غرب واسه ما خودکار داره میخره اکه خودکار دار بشم میام شمال غرب

آقا سرور گریز واسه همه دهکده ها داره یا نه فقط واسه کپ ؟

15. تشکر Black Rose, mohsen.2pac تشکر نمود
    نپسندیدن Black Rose, se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرورای نرمال از دات ای ار
    باعث لرزش ها میشوید
    سلام دوست عزیز
    ببخشید که ما خودمون رو نخود هر آشی میکنیم ، البته بیشترش به خاطر اینه که خیلی از عزیزان لاف در آشنایی دراومدن تو اینجا اینجا بحث اعلام آمادگی هستش ، آیا قراره شما و دوستان بیاین یا خیر :دی !؟ چون هر سرور یا اولش اومدن و گفتن نبودیم یا وقت نشد یا فروختن :دی دیگه خیال همه رو هم که راحت کردن گفتن تو اوج میخوان برن :دی اگه اینجا پست میذارین که به منظور اعلام آمادگی هس که بگین شاید ما هم رفتیم هر جا که بیابون تر باشه :دی هستین با تیم فینالتون آیا !؟
    اما دلیل اصلی ریپلای کردنم ، من به غیر از دوستام و کسایی که آشنام باهاشون سعی میکنم کسی رو ریپلای نکنم به 2 دلیل
    1. دوست ندارم عزیزی رو که نمیشناسم ناراحت کنم ( چون خودم میدونم پستام ناراحت کننده هستش :دی )
    2. خیلی از عزیزان گنده های معاصر هستن ، در کل با فرهنگ گنده برداری کاذب مخالف هستیم و دوس نداریم کسی رو گنده کنیم ( کوچیک تک تک عزیزان هستم ، منظورمو میدونین که با چند نفر خاصم عزیزان دلم )

در مورد پستتون هم یک سوال ! همه میدونن که من تو ir تنها سروری که ج.غ بازی کردم همون سرور 10 بود ! ولی تا اونجا که من یادمه ج.غ به خاطر زیاد بودن پلیر اول سرورش همیشه به مشکل میخورد ، تیمایی که با هم مشکل داشتن در نتیجه درگیری داخلی و باقی قضایا ! ولی همون یه سرور که ج.غ بودم ، اندازه تمام سالایی که ترا بازی کردم و شاید حتی بیشتر ، دوست خوب پیدا کردم که به جز عارف و علی خونی ، میتونن تنها کسایی باشن تا حدودی که راضیم کنن بازی کنم !
    حالا سوال اینجاس ، چون ما مدرک تحصیلیمون کنکاش و فضولی درباره پارینه شناسی ترا بوده :دی اونجاهایی که شما لرزه بر تن دیگران انداختین رو نام ببرین که ما هم در جریان باشیم یه کم ویبره بریم :دی

خداییش سابقه ت دوتا سرور فکر نمیکنم باشه که 2تا ده چیف کرده باشی ازمن:d یه دهکده چیف شد جی وان که بچه همرم نبود اصن گیرم بیگ همرم بود درست؟!!! بیگ همرو بکوبم به ابادی اخرش مثل شما مثلا شق القمر نیست که هست؟؟؟ برو از همون محسن 3ایکس که رفیق گرمابه گلستان شماس امار مارو بگیر _ ناصر زارا و سید(داوود_سجاد) و احسان روکو از تاپ لیدرای خوب و دوستای عزیز ما هستن
    معمولا اینجاها بدون شرح میزنم ، ولی واقعا از توهین به شعور مخاطب بدم میاد :دی چیف شد که شد !؟ بیگ همر چیف شده آیا بعد اینگونه پاسخ میدهید :دی !؟ بچه همر که نمیگن ، معمولا میگن توله همر :دی والا این چیزی که ما میبینیم که همه بازی شده مدال ، فک نکنم خیلی خوشحال باشین از این قضایا که میگین :دی چون از طرز بیان هدف واسه منی که در جریان هیچی نیستم هم مشخصه در سروری که واندر 20مین آخر چنج میل شده :دی

پ.ن : خواستیم در جریان باشیم کیا هستن کیا نیستن :دی اوناییم که قرار بوده چندین بار باشن و یهو غیب شدن اگه بیان باید سفته بذارن درنرن وسطش ))

پ.ن : نیستیم آقا نزنین ، نمیایم ، مگر در شرایطی ودر بیابانی که اعلام کردم ))) ( شوخی در کل ، تحقیر نکنین ، کل کل کنین ، نه اینکه بیاین 10سال یه سری آدم رو به خاطر خوب جلوه دادن خودمون خراب کنیم )

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید که ما خودمون رو نخود هر آشی میکنیم ، البته بیشترش به خاطر اینه که خیلی از عزیزان لاف در آشنایی دراومدن تو اینجا اینجا بحث اعلام آمادگی هستش ، آیا قراره شما و دوستان بیاین یا خیر :دی !؟ چون هر سرور یا اولش اومدن و گفتن نبودیم یا وقت نشد یا فروختن :دی دیگه خیال همه رو هم که راحت کردن گفتن تو اوج میخوان برن :دی اگه اینجا پست میذارین که به منظور اعلام آمادگی هس که بگین شاید ما هم رفتیم هر جا که بیابون تر باشه :دی هستین با تیم فینالتون آیا !؟
    اما دلیل اصلی ریپلای کردنم ، من به غیر از دوستام و کسایی که آشنام باهاشون سعی میکنم کسی رو ریپلای نکنم به 2 دلیل
    1. دوست ندارم عزیزی رو که نمیشناسم ناراحت کنم ( چون خودم میدونم پستام ناراحت کننده هستش :دی )
    2. خیلی از عزیزان گنده های معاصر هستن ، در کل با فرهنگ گنده برداری کاذب مخالف هستیم و دوس نداریم کسی رو گنده کنیم ( کوچیک تک تک عزیزان هستم ، منظورمو میدونین که با چند نفر خاصم عزیزان دلم )

در مورد پستتون هم یک سوال ! همه میدونن که من تو ir تنها سروری که ج.غ بازی کردم همون سرور 10 بود ! ولی تا اونجا که من یادمه ج.غ به خاطر زیاد بودن پلیر اول سرورش همیشه به مشکل میخورد ، تیمایی که با هم مشکل داشتن در نتیجه درگیری داخلی و باقی قضایا ! ولی همون یه سرور که ج.غ بودم ، اندازه تمام سالایی که ترا بازی کردم و شاید حتی بیشتر ، دوست خوب پیدا کردم که به جز عارف و علی خونی ، میتونن تنها کسایی باشن تا حدودی که راضیم کنن بازی کنم !
    حالا سوال اینجاس ، چون ما مدرک تحصیلیمون کنکاش و فضولی درباره پارینه شناسی ترا بوده :دی اونجاهایی که شما لرزه بر تن دیگران انداختین رو نام ببرین که ما هم در جریان باشیم یه کم ویبره بریم :دی

معمولا اینجاها بدون شرح میزنم ، ولی واقعا از توهین به شعور مخاطب بدم میاد :دی چیف شد که شد !؟ بیگ همر چیف شده آیا بعد اینگونه پاسخ میدهید :دی !؟ بچه همر که نمیگن ، معمولا میگن توله همر :دی والا این چیزی که ما میبینیم که همه بازی شده مدال ، فک نکنم خیلی خوشحال باشین از این قضایا که میگین :دی چون از طرز بیان هدف واسه منی که در جریان هیچی نیستم هم مشخصه در سروری که واندر 20مین آخر چنج میل شده :دی

پ.ن : خواستیم در جریان باشیم کیا هستن کیا نیستن :دی اوناییم که قرار بوده چندین بار باشن و یهو غیب شدن اگه بیان باید سفته بذارن درنرن وسطش ))

پ.ن : نیستیم آقا نزنین ، نمیایم ، مگر در شرایطی ودر بیابانی که اعلام کردم ))) ( شوخی در کل ، تحقیر نکنین ، کل کل کنین ، نه اینکه بیاین 10سال یه سری آدم رو به خاطر خوب جلوه دادن خودمون خراب کنیم )

با تشکر
    سلام آرش جان با همه تفاسیری که گفتی اگر ما خواهش کنیم بیائی شمال غرب نمیائی
    حتما اون سگ سبیل خخخخ باید باشه
    قربانت
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

18. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین