نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
اکانت ندارم . کدوم ساید اکانت بسازم بیام خدمت کنم بهتون ارباب؟
عجب سوال میپرسی بعد که بهت جواب میدن مسخره میکنی؟
این دیگه والا جدیده
ما نه اربابیم نه بلدیم ارباب باشیم شما هم جای لغز گویی میتونستی بسیار سازنده تر سخن بگی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
سلام
اقا فرشید پاستیل میگفت متا کار لیدرهای بی عرضه ای که نمیتونن سایدشون رو جمع کنن
من هم این موضوع رو بهشون گفتم شدم بی ادب و گفتن بهشون توهین کردم به جان خودم نامه هاش مستند هست:d
میتونست سرور خوبی باشه یه تعداد از پلیر های قدیم هم رجیستر کردن باید دید بعد از بیرون اومدن کاتا کدوم اکانتها تو سرور باقی میمونن
چیزی که کاملا مشخص هست شکل اتحاد ها تو nw به زودی تغییر میکنه

rezadarioush
اولا که شما فکر کنم تعریف متا رو کلا اشتباه فهمیدی
ثانیا که هفته ی اول ساید شما ادعا کردی ما واندر رو فروختیم و سرور مسخره بازیه و اینا
کجای دژکوب هفته ی اول سرور 1 ایکس راجع به واندر بحث میکنند؟تازه اونم به شکل خرید و فروش
ثالثا که ما بارها سعی کردیم با شما همکاری کنیم و سعی بر جلوگیری از درگیری درون سایدی داشته باشیم اما شما در کمال بی ادبی توهین کردی به خود بنده چند بار حالا با بقیه کاری ندارم و مارو با القابی مثل بی عرضه خطاب کردی و هر چه هم برای شما اصل ما وقع رو توضیح دادیم مرغت یه پا داشت و از جملات گهر باری که من تلفنی حرف نمیزنم چون تحریم کردم مکالمه ی خارج بازی رو استفاده کردی که به نظرم این کار بچه های کوچیکه نه مردان بزرگ
رابعا که دوست عزیز یاد بگیر که با ایجاد تشنج و ادعاهای کذب به جایی راه نمیبری.من به شما گفتم ما تعداد پلیر هامون زیاد بود توی دو ساید ثبت نام کردیم الانم همینو میگم چند تن از دوستان ما توی ساید ne هستند و این مشکلش کجاست؟ این که شما این رو ساید فروشی میدونی مشکلیه که قوه ی فاهمه ات داره
خامسا که به یکی از دوستان ما که پلیری قدیمی هست در جنوب غرب بی احترامی شد ما از اون دوست حمایت کردیم که شکر خدا خود لیدر های اس دابلیو حل و فصلش کردن
بیاین یاد بگیریم به جای توهین و افترا بستن و تهمت زدن و یک کلاغ چهل کلاغ کلاه خودمونو قاضی کنیم و هفته ی اول سرور یک ایکس که هیچی معلوم نیست برای جلب چارتا ادم دم از ساید فروشی و معامله ی واندر و دروغ و دغل نزنیم

و من الله توفیق