نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
گلد جایزه مثل اینکه 300تا هستش
ظرفیت اتحاد ها هم 20نفر
پیشنهادی که من دارم اینه :
گلد جایزه بشه 500تا ولی ظرفیت اتحاد 10نفر بقیه جایزه ها هم همون300تا باشه
درعوض به اتحاد دومم 100تا گلد در نظر بگیرین و برای اتحاد سومم هم 50تا گلد میشه کلا 6500تا + 1500تا یعنی 8ک گلد
این چه کمکی میکنه؟ نفرات داخل اتحاد بیشتر تلاش میکنن تا بین 10نفر باشن یعنی هرکی بیشتر تلاش کرد میره توی 10نفر برتر اتحاد . پس انگیزه بیشتر میشه و طبیعتا کسی هم نمیتونه مولتیاشم ببره داخل اتحاد گلد بگیره
اتحاد دومم هم وقتی میبازه انگیزه داره با پاداشی که گرفته بیشتر تلاش کنه برای سرور بعد!
اتحاد سومم تشکیل میشه از بازیکنای تازه واردی که سعی میکنن خودشونو بکشن بالا و با 50تا گلدی که جایزه میگیرن توی سرورا موندگار میشن و سرور رو ترک نمیکنن
درحالت عادی اگه 300تا گلد جایزه باشه میشه 6ک + 1500 یعنی 7500 تا
یعنی با 500تا افزایش کل گلدی که جایزه میدین میشه کلی به بهبود سرورا کمک کرد
البته این فقط نظر منه و دوستان 500باز بیشتر و بهتر میتونن در این مورد پیشنهاد بدن
بنظر منم ک فکر خوبیه
ولی یکم سخته - مثلا از 10 نفر اعضای اتحاد ، چطور میشه چند تاشون همر باشن تا تیم های دیگه رو بزنن و چند تاشون باید دف باشن ک هم کتیبه ها ، هم نقشه ها و هم واندر رو نگه دارن و 100 کنن - یکم سخت بنظر میرسه ولی شدنیه - ارزش امتحان رو داره

مسئله دیگه اینکه جایزه سرور 200 ، 300 تاست و جایزه سرور 500 فقط 200 گلد دژکوب ه

من ب مسئولین حق میدم ک زیاد اهمیت ندن چون الآن سرور واقعا خلوته و دارن تلاششون رو میکنن با قوانین جدیدی ک وضع میکنن ، مهیج تر بشه و بازیکنای بیشتری برن اسپید

ولی خواهشا روی تصمیماتتون بیشتر تامل کنید - از دیدگاه بازیکن های ب سرور نگاه کنید ، چه برنده ها و چه بازنده ها - اگه شما فقط ب فکر بازنده ها باشید ، ممکنه برنده هارو از دست بدید

کل حرفم اینه زمانی سرور اسپید رونق داشت و شلوغ بود و یهویی ( واقعا بی دلیل و بدون تفکر ) قوانینی اعمال شد ک تحریم کردن سرور رو و کسی نرفت و درش تخته شد - اجازه ندید تکرار بشه