صفحه 24 از 107 نخستنخست ... 1422232425263474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خداییش روتون میشه بیاید پست بزارید؟
    1-تک هدفه زدن اقامتگاه!
    2-دف از چند تا دهکده بیرون میاد و شارژ میشه! همر از یه ده!

با فونت بزرگ نوشتم بیابون نشینای sw خوب ببینن منظورم چیه!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر se7en, GREEN MAN, M3nTaL, .SpaRtaN., AnTi تشکر نمود
    پسندیدن se7en, GREEN MAN, M3nTaL, .SpaRtaN., AnTi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خداییش روتون میشه بیاید پست بزارید؟
    1-تک هدفه زدن اقامتگاه!
    2-دف از چند تا دهکده بیرون میاد و شارژ میشه! همر از یه ده!

با فونت بزرگ نوشتم بیابون نشینای sw خوب ببینن منظورم چیه!
    Screenshot_2016-08-08-22-52-35.jpg
    حال توضیح اضافه ندارم ولی خوب یه دوروز بگذره شاید یه کم دف بکشید بفرستید اهان ببخشید دف زیاد دارید کم کم میفرستید و نمیخواید گندم زیاد بدید مثل دفعه قبل البته اونموقع گندم نمیخوردن دفا روزه میگرفتن.

- - - Updated - - -

راستی اینو یادم رفت بگم سزار و شوالیه توتن و گول چون نیروی دفاعی زیاد دارید فرستادید هواخوری اینجا
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    Screenshot_2016-08-08-22-52-35.jpg
    حال توضیح اضافه ندارم ولی خوب یه دوروز بگذره شاید یه کم دف بکشید بفرستید اهان ببخشید دف زیاد دارید کم کم میفرستید و نمیخواید گندم زیاد بدید مثل دفعه قبل البته اونموقع گندم نمیخوردن دفا روزه میگرفتن.

- - - updated - - -

راستی اینو یادم رفت بگم سزار و شوالیه توتن و گول چون نیروی دفاعی زیاد دارید فرستادید هواخوری اینجا
    موفق باشید
    من کل حرفاتو ول می*کنم چون اونقدر خنده دار هست که نیاز نباشه جواب بدم

فقط دوست عزیز شما جز کلاسه ریاضی* که نیاز داری اساسا یه آموزش کامل دژکوب هم نیاز داری

شوالیه توتن که دیگه قسمتی* از همر همون دٔه هست که میخواستین بپرونین :d

منتظر اتک*های فان بعدی شما هستیم(fun sw)

دیگه اکانت ندارین که بخواد حذف کنه جلو زن بشه بخندیم :d

میخواین من اصلا دفو بک میدم شما بزنید ببینم میتونید بپرونید یا نه

sepehr
    green man
    JUST NE

5. تشکر M3nTaL, AnTi, se7en تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AnTi, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشید

اولا: پاتونو از رو خط قرمزایه من بردارید (مهرگان منظورمه ) شما نبایدم مهرگانو بشناسد چون در حدش نیستید

دوما: ما اومدیم بازی نه خاله بازی زدید همر رفته دیوار یه نیمچه دف ما هم پریده مهم اینه که هنوز به هدفتون نرسیدید (پروندن ده سپهر) ونخواهید رسید

سوما : از همین الان به فکر یه پلنر جدید باشد که کسی که این پلنو ریخته بد جور پاشیده یعنی بدجورا (پلنر ندارید مهری نسبت به جنوب غرب ارادت داره بفرستم پلن بریزه براتون )

سوما : همین الان ساعت پنج دقیقه به یک نیمه شب اراده کنم 250 کا دف میریزم تو ده سپهر خودم به تنهایی فدای یه تار مو سپهر که میخواد بپره (نتیجه گیری: اونقد دف هست که بتونیم جلو تمام سایدا قد علم کنیم )

چهارما : هیچ کدوم از پلیرای sw رو نمیشناسم . چرا؟ چون تا حالا دجکوب بازی نکردم لول

برید تو خودتون ما واس خودمون تو خودمون یه سری چیزا داریم که شما ندارید

امیدوارم جلسه کل کلو ختم کرده باشم . اگه بعد این پستی بیاد نشون از پوست کلفتی افراطی طرفه :دی

فدای همه

Abolfazl Farvahar (bax_anti)

7. تشکر M3nTaL, GREEN MAN, se7en تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, GREEN MAN, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چند تا رفیق که برا هم دیگه نوشابه باز میکنن ,, هر چند قابل تحسین lol ))
    Na Fereshteam Na Sheitan

9. تشکر lucifer, ReZa MyTh تشکر نمود
    پسندیدن ReZa MyTh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جنوب غربی که جنوب غرب نباشد جنوب غرب نیست
    پ.ن. از طرف دوستداران واقعی جنوب غرب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من موندم دوستی که میاد میگه جلو 3 تا ساید با 250 کی دف قد علم میکنه چی جوری روش میشه!!!! والا از یه ماه قبل شروع بازی شنیدم نشستید در خونه بچه های nw برای متا!!! حالا شد 3 تا ساید!!!!! دوستان بهتر بهم و سایدهای هم احترام بزارید!!! sw بسیار با برنامه داه پلی میده من موندم چیجوری احسان میگه بیایون!!! نوع ده زدن دوستان میگه که کل مناطق سایدو به دست گرفتن و خوب دارن پلی میدن. این anti عزیز هم که من نمیشناسمش راستش چون بهر حال من تازه کارم و بزرگانو نمیشناسم ولی انقدر عزیزم کل کل نکن. بازی هست و تمام میشه تهش همین دوستیا میمونه.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من موندم دوستی که میاد میگه جلو 3 تا ساید با 250 کی دف قد علم میکنه چی جوری روش میشه!!!! والا از یه ماه قبل شروع بازی شنیدم نشستید در خونه بچه های nw برای متا!!! حالا شد 3 تا ساید!!!!! دوستان بهتر بهم و سایدهای هم احترام بزارید!!! sw بسیار با برنامه داه پلی میده من موندم چیجوری احسان میگه بیایون!!! نوع ده زدن دوستان میگه که کل مناطق سایدو به دست گرفتن و خوب دارن پلی میدن. این anti عزیز هم که من نمیشناسمش راستش چون بهر حال من تازه کارم و بزرگانو نمیشناسم ولی انقدر عزیزم کل کل نکن. بازی هست و تمام میشه تهش همین دوستیا میمونه.
    از بیابون منظورم همون بیابونیه که اول بازی گفتم و دوستان گفتن نشون میدیم کدوم ساید بیابونه و خالی از سکنه هستش! و ادعا داشتن که حرفی واسه گفتن دارن ماهم منتظر نمایششون بودیم.دوستان خواستن نمایشی ارائه بدن که دیدیم نتیجشو! گویا خودشون راضی هستن از این پلنی که زدن!
    هدف تخریب ساید رقیب (رقیب که چه عرض کنم)نیست همونطور که به رقیب خوب احترام میزاریم , ولی خود ساید sw با این پستاشون دارن خودشونو تخریب میکنن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

13. تشکر M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AnTi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

اولا: پاتونو از رو خط قرمزایه من بردارید (مهرگان منظورمه ) شما نبایدم مهرگانو بشناسد چون در حدش نیستید

دوما: ما اومدیم بازی نه خاله بازی زدید همر رفته دیوار یه نیمچه دف ما هم پریده مهم اینه که هنوز به هدفتون نرسیدید (پروندن ده سپهر) ونخواهید رسید

سوما : از همین الان به فکر یه پلنر جدید باشد که کسی که این پلنو ریخته بد جور پاشیده یعنی بدجورا (پلنر ندارید مهری نسبت به جنوب غرب ارادت داره بفرستم پلن بریزه براتون )

سوما : همین الان ساعت پنج دقیقه به یک نیمه شب اراده کنم 250 کا دف میریزم تو ده سپهر خودم به تنهایی فدای یه تار مو سپهر که میخواد بپره (نتیجه گیری: اونقد دف هست که بتونیم جلو تمام سایدا قد علم کنیم )

چهارما : هیچ کدوم از پلیرای sw رو نمیشناسم . چرا؟ چون تا حالا دجکوب بازی نکردم لول

برید تو خودتون ما واس خودمون تو خودمون یه سری چیزا داریم که شما ندارید

امیدوارم جلسه کل کلو ختم کرده باشم . اگه بعد این پستی بیاد نشون از پوست کلفتی افراطی طرفه :دی

فدای همه

Abolfazl Farvahar (bax_anti)
    سلام دوستان
    اولا ما به کسی بی احترامی نکردیم که میگید پاتونو از خط قرمز من بردارید اون دوست عزیزمون مهرگان اگه جایی بهش بی احترامی شده بگه تا عذرخواهی کنیم ازشون.
    راجع به حساب و کتاب در مثل مناقشه نیست دوست عزیز همونطور که جاسوسی بعدی رو هم گذاشتم که بیش از 24 ساعت گذشته بود از تایم اتکا پس لطفا مزه نریز که خیلی چیز جالبی نیست
    آقا شما استاد بازی و کام باز ما منچ و مار و پله باز شب دراز است و قلندر بیدار . تو این سرور افتخار آشنایی پیدا میکنی عزیز.
    آقای سپهر عزیز من کلا یک خط نوشته بودم و شما میگی کل حرفات رو ول میکنم دوست عزیز ظاهرا خود درگیری هم داری بگذریم شما که تو تایم و ریاضی استادی و آخر بازی این فروم هم با همین حرفها جذاب میشه دیگه وگرنه کی حال داره باید نوشته*های درر بار دوستان بخونه.
    در کل موفق باشید .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    از بیابون منظورم همون بیابونیه که اول بازی گفتم و دوستان گفتن نشون میدیم کدوم ساید بیابونه و خالی از سکنه هستش! و ادعا داشتن که حرفی واسه گفتن دارن ماهم منتظر نمایششون بودیم.دوستان خواستن نمایشی ارائه بدن که دیدیم نتیجشو! گویا خودشون راضی هستن از این پلنی که زدن!
    هدف تخریب ساید رقیب (رقیب که چه عرض کنم)نیست همونطور که به رقیب خوب احترام میزاریم , ولی خود ساید sw با این پستاشون دارن خودشونو تخریب میکنن
    با با خوش تیپ تیپت کشته منو تو ال وان هم پلی میدادی ظاهرا عزیزم هنوزم هستی یا مثل باقی سرورا دیگه وجود خارجی نداری بگذریم هنوز خیلی زود در رابطه با سایدها قضاوت کنیم بزاریم هر چیز به وقتش که هر نکته جا و هر حرف مکانی دارد .

15. تشکر lucifer, ztumrus, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2 باره تاکید میکنم ، مدیونید 0 نکنین اون ده رو

از الان نقش اون ده رو میگم که همه بدونن ، اون ده قراره یه کتیبه یونیک از جنوب غرب بزنه

تاکید 3 باره ، مدیونید 0 نکنین اون ده رو

پ ن : تو ال 1 هم تا جایی که یادم میاد احسان نبود . احسان بودی و نگفتی ؟
    پ ن : تو ال 1 ما هستیم با همین اسم و دوستان زیادی هم تو جنوب غرب هستن
    پ ن : لینک اکانتمون رو بدم یا از جستجو استفاده میکنین ؟ ))
    پ ن اصلی : عرفان جان ، من 3 ماهی هست بیکار شدم . کلا خانمم از خونه انداخت منو بیرون . ومدم کف فروم میخوابم ممنونم تو اون مورد ناراحت نشدی
    پ ن : دوستان جنوب غربی که دوستیم حساس نشین کل کل شیرینی فرومه )

آنتی :

http://final1.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

- - - Updated - - -

راستی مهدی تورو هم دوس دارم

صفحه 24 از 107 نخستنخست ... 1422232425263474 ... آخرینآخرین