صفحه 6 از 158 نخستنخست ... 456781656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    شما هر چی بگم حرف خودتو میزنی. سرور ما بردیم و تمام شدس دیگه. شما 10 میل دف اصلا!! شما خدای همر!! ولی کی از داشته هاش استفاده کرد؟؟؟ ما!!!
    ما بودیم که همه همراتونو رو یه همرمون دیوار کردیم!!! شما حتی توان یک بار زدن واندر ما هم نداشتین. دیگه راجع به گذشته پست نمیدم. همه دیدن چی شده!

مهدی عزیزم انقدر جایی که همه هستن مثه فروم ما ... ما نکن ، زشته عزیزم ، البته قصد بی ادبی و جسارت نداشتم ولی خوبه که ادم کمی فروتن باشه ، وگرنه ما ... ما کردن که کاری نداره ، والا من اون سرور نبودم ، اگه بودم که مثه سرور قبلش میرفتی با 10تا ساید دیگه متا میبستی که 52 موج رو ما بزنی اخرم اکانت یه ماه ول شده رو کراپاشم نتونستی فول بزنی .
    حالا من هی دارم حال میدم هی جو میدم که بیای سرور بهتر شه دلیل نمیشه دور برداری که ، من و بچه هام خیلی وقته مدرسه هاشون تموم شده ، واسه همین لزوما تابستون رجیستر نمیکنیم ، ببخشید این طوری میگم ، ولی پلیری در حدی نمیبینم که 3 ماه انتظارشو بکشم تا همبازی شم باهاش ، یه دنیا افتخار و پلن تو این بازی یدکم رو نمیکشه که شما بخوای بیا بگی چادر سر اکانتت نکن ، والا هر سروری که میریم همه حذف میکنن نمیدونم چرا ، خدا رو شکر تا به امروزم زیر پرچم کسی نبودم ، ولی زیر پر و بال خیلیا رو گرفتیم !!!
    سرور L1 کسی اگه در حدش بود یه فیک بده رو اکانت من و بچه هام رجیستر کنه !!! اگه نیس و وقت نداره ، وقتمون رو نگیره لطفا !!!
    مگه سرورایی که توش فعالین و کار دارین فروم نداره که میچرخین بقیه سرورا !؟!؟!؟
    هنوز اونایی که رفتین زیر پرچمشون دارن 2 2 تا 4تا میکنن ببینن میتونن بیان جلومون یا نه ، تیمشون رو دارن بیشتر میکنن ، بعد یه نفر پیدا میشه میشه زورو ، میگه اکی همه رو زدم !!! مطمئنا اگه بادم به خیلیا میگرفت ، نرمالا اینجا انقدر جیغ و داد نمیکردن دوستان ما ... ما ، هر کی چیزی داره بسم ا... ، اگرم ما رو در حد بازی نمیبینی ، وقت نداری ، یا هر چی ، برو دنبال فروم خودت عزیزم !!!

اکانت ClubSWingeR تو ج.غ رجیستر شده ، با چند تا از بچه های قدیمی هستیم در خدمت

پ.ن خیلی مهم : اون دوستی که اومده جیغ و داد راه انداخته تو سرورا اینجا ، اون وقت چکمه یونیک رو تو کلاسیک با لینک سبز داد ، یه سورپرایز دارم واست ، خواستی بگو رو کنم ، تو ورق بازی اگه حکم دل باشه ممکنه آس پیک به درد نخوره ، ولی حکمم پیک این دست :دی آره با خودتم ))

پ.ن اندرزی : اقای مهدی خان ، دوست خوب من ، عارفی که شما این طوری میگی ، فک میکنم 10 برابر سرورایی که بازی کردی ، فقط تو کام مقاله گذاشته ، دژکوب تو ایران نرسیده بود ، عارف تو کام لیدر بود ، یه سرور گذاشتتون به امان خدا درست نیس بیاید یهو ما ... ما کنید که

پ.ن اصلی : کسی که L1 رجیستر نمیکنه خودشو اینجا سوژ] نکنه ، یهو اگه بیاد آبروریزیش بیشتر میشه اون موقع

ختم کلام : همتون رفیقامین ، این کل کلا هم در حد بازی و فروم هست ، هر چی تو این بازی بشه ، تو رابطه خارج از بازی من تاثیری روش نداره ازتون میخوام ضمن حفظ حرمتا شما هم از بازی فقط لذت ببرین و بس

با تشکر
    آرش :دی چادرپوش )))
    ویرایش توسط Arash :D : 03-31-2016 در ساعت 08:55 PM دلیل: دلیل خاصی نیس :) پست میذارم :) با لحن مناسب :)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    عجب سروری شود این سرور ، سرور شروع نشده چقدر کل کل دارین با هم ، فکر نمیکردم یه تبلت اینقدر ایجاد انگیزه کنه !
    ما و بعضی از بازیکن های سرور f1 و یه سری از دوستان قدیمی ، به امید خدا این سرور قراره بیایم حالا اگر دوستان جا نزنن و بد قولی نکنن ؛
    بدرود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام شما خودت بیا بازیکنای خوبی قراره توی ان ای بیان . سعی کن دوستاتم بیاری
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    امیدوام زندگی 1 ساله خوبی کنار هم داشته باشیم

تازه اومدم تو سایت دژکوب امیدوارم بتونم مثل دوستان اسم و رسم بهم بزنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اون پلن یادمه p.o.m.s به کمک آرمین axemen این کارو کرد

بگذریم در زمان خودش پلن قشنگی بود اونم توی فضای رایدکال که همه چیز راحت میشد برنامه ریزی کرد

اما چرا نمیشه ده هم کلنی چیف کرد ؟؟؟؟

کتیبه منحصر یا بزرگ انبار اگه بخوایم بچرخونیم باید خزانه سطح 20 تخریب کنیم دوباره از نو بسازیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این واقعا قانون جالبی نیست

کتیبه باید چطوری بچرخه اگه نتونیم ده هم تیمی چیف کنیم ؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi نمایش پست ها

بگذریم در زمان خودش پلن قشنگی بود اونم توی فضای رایدکال که همه چیز راحت میشد برنامه ریزی کرد

کتیبه منحصر یا بزرگ انبار اگه بخوایم بچرخونیم باید خزانه سطح 20 تخریب کنیم دوباره از نو بسازیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اتحاد خارج میشی چیف میکنی برمیگردی تو اتحاد به همین راحتی

7. تشکر GREEN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    از اتحاد خارج میشی چیف میکنی برمیگردی تو اتحاد به همین راحتی
    این چه قانونی هست که در روز فقط می تونی 1 پیغام بدی :|
    بگذریم
    به نظر شما اخراج یه بازیکن دارای کتیبه منحصر یا بزرگ شک بر انگیز نیست ؟؟؟؟؟

خب اتحاد مخالف با یه پلن سریع می تونه دهکده ای که توش 0 نیرو هست چیف کنه حالا باید چیکار کرد ؟؟

دهکده فیدر کاتا کنیم تا بر فرض مثال کتیبه گیج منحصر یا انبار بزرگ پس بگیریم ؟؟؟؟

چقدر باید زمان و نیرو و منابع صرف بشه یه دهکده فیدر دیگه وسط ساید بسازیم تا دوستان استفاده کنن ؟

به نظر من همون قانون هم اتحادی می تونست چیف کنه بهتر بود با تمام وجود خیانت ها و جاسوسی ها

یخورده غیر عقلانی هست ولی چه میشه کرد :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اتفاقا برعکس شما، نظر من کاملا مخالفه. البته توجه داشته باشیم که این نظرات شخصی ماست و مشخص نیست درست یا غلط باشه

به طورری کلی یکی از بهترین تغییرات اعمال شده توسط دژکوب ، همین موضوع هست.
    با این تغییر در قانون چیف، بازیکنان باید یه مقدار با دقت بیشتری عمل کنن یا اینکه در نهایت یه سری عواقبی- اینجا نمیشه بیان کرد مسائل رو، لازم نیست همه بدونن- که ممکنه در پس جابجایی یک کتیه یا دهکده به وجود بیاد رو تجربه خواهند کرد، لذا جهت جلوگیری از این مسائل که باعث میشه خود بازیکنان اصلی اکانت ها بیشتر در جریان بازی درگیر بشن.

- - - Updated - - -

به نظر شما اخراج یه بازیکن دارای کتیبه منحصر یا بزرگ شک بر انگیز نیست ؟؟؟؟؟
    ما که محل شک ندیدیم تا الان، مگر اینکه شما دلیلی برای مشکوک شدن ارائه بدین

خب اتحاد مخالف با یه پلن سریع می تونه دهکده ای که توش 0 نیرو هست چیف کنه حالا باید چیکار کرد ؟؟
    در صورتی حرف شما درست خواهد بود که تیم لیدری خیلی ضعیف عمل کنند.
    قاعدتا در زمان کتیبه اگر ساید مرتب باشه و بازیکنان و لیدرها وظایفشون رو بخوبی انجام داده باشن قطعا دفاع دینامیک در خور سرور در اختیارشون هست که بتونن خیلی راحت دفاع کنن از کتیبه هاشون. البته زدن بعضی از کتیبه ها ارزش از دست دادن همر ندارن.
    AreF

10. پسندیدن Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به نظر من همون قانون هم اتحادی می تونست چیف کنه بهتر بود با تمام وجود خیانت ها و جاسوسی ها
    بله متاسفانه افرادی که دقت کافی در بازی ندارن گاها با اعتماد بیجا به بازیکنانی که نباید، اکانتشون رو در اختیار ساید های دیگه قرار میدن.
    گاهی وقتا هم اکانت هایی هستن در هر ساید که از همون اولین لحظه متعلق به بازیکنان سایدهای دیگه هستن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad Wolfland نمایش پست ها
    درود
    عجب سروری شود این سرور ، سرور شروع نشده چقدر کل کل دارین با هم ، فکر نمیکردم یه تبلت اینقدر ایجاد انگیزه کنه !
    ما و بعضی از بازیکن های سرور f1 و یه سری از دوستان قدیمی ، به امید خدا این سرور قراره بیایم حالا اگر دوستان جا نزنن و بد قولی نکنن ؛
    بدرود
    کدوم میلادی؟ اسم آشناست ولی خاطرم نمیاد :|

والا اکثر ملت اینجا چند برابر پول اون تبلت خرج میکنن رو اکانت هاشون، فکر نکنم خیلی موثر باشه
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عارف میبینم ک بازم ساید خوبی داری جمع میکنی
    امیدوارم برنامه هات مثل بقیه سرور هایی که بودی دقیق باشه .چون به امید تو میایم ))

پ.ن : به عشق عارف ثبت نام کردیم :دی
    پ.ن : زیر چادری ,بدون چادری, نرمال بازا, اسپید بازا ,مولتی بازا ,پوشرا, دف سازا, زیرپرچمیا ,هر کی هست بیاد ببینیم چند چندیم

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

13. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید
صفحه 6 از 158 نخستنخست ... 456781656106 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع