صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تقدیم به کف خواب عزیز فروم :)

سلام به همه دوستان و رقیبان
    با عشق تقدیم میکنم به کف خواب فروم که اگه اینور کف خوابی نمیکرد ، اونور جنگ یونیک لینک سبز نمیدادن

سر کارم و تنبلیم میشه همه رو جدا جدا بزارم . در نتیجه پشت هم میزاریم برین حالشو ببرین

به ترتیب میگم ، تاپ 10 پلیر - تاپ 10 اتحاد - 20 پلیر اول - 20 اتحاد اول

حالا بیا باز از باگ حذف سروری صحبت کن که توش نیستی تا دوباره اونور بیایم یه چی دیگه سایدت رو بزنیم
    پ ن : دوستان عزیز ، این یه بازیه ، یه خورده آروم تر .
    ما رو حذف بودیم و برداشتیم . کل سایدم رو هم نزاشتم حذف کنن به غیر از مصطفی عزیز که دلایل خودشون رو داشت .
    وقتی گزاشتیم حذف اومدین و ادعا کردین ما دنبال بهونه میگشتیم بریم .
    حالا از حذف برداشتیم و ناراحتین که چرا حذف نکردیم
    چند چندین ؟!
    اکانت خودمه ، گلدش رو خودم میدم . اختیارش هم دست خودمه . لااقل کسایی بیان انتقاد کنن از تیم ما که اختیار اکانت خودشون رو داشته باشن حداقل

کسی که حتی جرات نداره اسم اکانت بده ، میاد کف خوابی فروم میکنه
    نترس عمو جون . از رو حذف برداشتم . فعلا نمیزنمت

یادمه قدیما که بچه سال بودم ، مثل خیلی از دوستان فعلی که میان فروم و نظر میدن ، ماها تا لیدر اجازه نمیداد فروم چیزی نمی نوشتیم . وقتی بابای یه خانواده ساکته ، بچه 7سالش نمیره به حریف فحش بده و در بره که

پ ن : بازم آمار خواستی بیا بهت پسورد بدم ، خوب و کامل وضعیت سرور رو ببینی . شاید از کف خوابی هات کم شد

پ ن : دوستا عزیز برین بازیتون رو بکنین و با عمل ثابت کنین چیکاره این . نه با پست تو فروم سروری که 50 تا پلیر نداره - تاپ 10 همین الان گویای اینه که ما چیکاره ایم

پ ن : هنوزم میگم ، هرکسی فکر میکنه داریم مولتی میزنیم ، یه نامه بده مولتی هانتر . یه نامه بده امید . یه نامه هم بده رو اکانت ، بهت جانشینی بدیم

پ ن :کافر از دنیا نری صلوات

شاد باشید و موفق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق خواسته ی دوستان در شمال شرق من فقط از جانب اکانت خودم[NaMehrabooNi] و فقط در همین پست جواب سوال دوستان رو میدم نباید هم بگم چون در سکوت شمال شرق خیلی حرف بود و دوست داشتم به این سکوت ادامه بدیم

درست نیست کسی چشماشو ببنده و دهنشو باز کنه شما که اصلا اطلاعی از مسائل سایدت نداری و میبینی همه اکانتهای خوبتون دارن حذف میکنن و بیخبری از دلیلش لابد جزء تیم نبودی(در ضمن دو روز دیر به گوشتون رسیده،گویا زیادی سرتون توی اکانت خودتون بوده) ،اگه جزء تیم نبودی چرا از تنها موندنت توی سرور حرف میزنی؟تو که تا الانشم تنها بودی(بیخبریت نشون دهنده تکروی بازی کردنت هست)
    یا کلا جزء اکانتهای ساید نیستی و الان میخواستی ابراز وجودی داشته باشی توی این فروم
    در مورد لیدری ساید که از اول سرور لیدر عوض نشد . كدوم اكانت ١٠ -١٥ تا ده ساخت و وارد كادر ليدري شد ؟
    مشکل NE با مدیریت بوده و توضیحی اگه لازم باشه و حرفی لازم باشه بین خودشون و مدیریته سایته هرکسی دوست داره میتونه برداشت شخصی داشته باشه ولی لزومی نداره از تخیلاتش اینجا در مورد یه ساید حرف بزنه و چشم روی زحمت چند ماهشون ببنده (حتی هامر ها روی هیچ پلیری کوبیده نشد و همین میتونه حرف های زیادی داشته باشه)
    این از سادگی نیست و جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعت هستش
    ساید شمال شرق چه توی بازیش چه بعد گذاشتن رو حذفشون (سکوت)حرف زیاد داشتن برای گفتن
    امیدوارم توی این سرور کسی رو از خودمون ناراحت نکرده باشیم و اگه بدی ای بود حقتون بود خوبی ای بود اشتباهی بود(شوخی:P)
    این که یه بازیه امیدوارم تک تک دوستان توی همه ی مراحل زندگیشون موفق باشن حالا فرقی نمیکنه چه اونایی که خوبیمونو میگن چه بدی

همگی خسته نباشین
    موفق باشین
    میلاد

(بنده فروم رو همینجا میبندم و دیگه بازش نمیکنم پس ریپلای پست جهت ادامه دادن این بحث بی معنی هست)
    یا علی
    چه شما باشی چه نباشی ما بازیمونو میکنیم ساید رو هم سرو سامونش میدیم خیالی نیست جهت اطلاعت من توی جلسه تلگرامتون هم بودم اوایل سرور که به نتیجه ای هم نرسید شما هم برو توی یک سرور دیگه کلی وقت بگذار و هزینه کن ده تا دهکده بزن توی کادر لیدری هم برو بعد بگذار روی حذف به دوستانت هم بگو همین کارو بکنن اسمش رو هم بگذار اعتراض در خواب و این کارت رو در سرورهای دیگه هم ادامه بده قراره یک مدال جدید هم بدن به اسم مدال بیشترین حذف شاید صاحب مدال هم شدی در ضمن توی سرورهای دیگه برو یک ساید دیگه ثبت نام کن چون اگر شمال شرق بیای حتما اکانتت رو با کاتا داغون میکنیم که زودتر حذف کنی و بری و به ده تا دهکده نکشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    چه شما باشی چه نباشی ما بازیمونو میکنیم ساید رو هم سرو سامونش میدیم خیالی نیست جهت اطلاعت من توی جلسه تلگرامتون هم بودم اوایل سرور که به نتیجه ای هم نرسید شما هم برو توی یک سرور دیگه کلی وقت بگذار و هزینه کن ده تا دهکده بزن توی کادر لیدری هم برو بعد بگذار روی حذف به دوستانت هم بگو همین کارو بکنن اسمش رو هم بگذار اعتراض در خواب و این کارت رو در سرورهای دیگه هم ادامه بده قراره یک مدال جدید هم بدن به اسم مدال بیشترین حذف شاید صاحب مدال هم شدی در ضمن توی سرورهای دیگه برو یک ساید دیگه ثبت نام کن چون اگر شمال شرق بیای حتما اکانتت رو با کاتا داغون میکنیم که زودتر حذف کنی و بری و به ده تا دهکده نکشه
    فکر کنم زمانی که من شمال شرق بازی میکردم شما اصلا با 4تا قسمت بازی آشنا نشده بودی!4تا ساید رو نمیشناختین!
    من به شخصه میگم شما طرز درست موج چیدن رو برای من بگو بعد بیا منو بزن))
    یه 20تا فیک روم بزار ببینم چطور میزنی منو اینسترت نشی!فکر کنم کل دژکوب با اینسترای تیم من آشنا باشند!
    سعی کنیم بدونیم شخص مقابلمون کی هست بعد صحبت کنیم!
    راجب وضعیت سرور پست گذاشته شده نه راجب منم منم ها!
    در جواب اینطور پست ها باید تحلیل کنید نه بیاید حرف هایی که کسی حتی رقبت نمیکنه بخونه رو بزنید!تقریبا مثل اول پست من که کسی علاقه نداره حرفای الکی بشنوه!
    پ.ن:یادم میاد یه مجید بلک هند بود عین شما بود!هی حرف میزد دوتا سرور اومد بازی کرد تا جایی که شد زدیمش!ما زیاد صحبت نمیکنیم بیشتر عمل میکنیم!
    پ.ن2:درس عبرت بگیریم بلکه رستگار شویم!

پ.ن3:یکی بیاد تحلیلی پست بده نه حرفای الکی!الان افشین جان گذاشت نظرشو راجب 4تا ساید داخل بازی شما هم بیاید کمی تحلیل کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اول معذرت به خاطر جواب ندادن به پیامای شخصی،میگه باید 10 تا ارسال داشته باشی تا بتونی پیام بدی و منم ندارم
    راجع به سرور هم عرض کنم متاسفانه یه جو ایجاد شده که همه چیز رو گردن sw میندازن،حالا درست یا غلط
    طبق عکسایی که گذاشتین مولتیایی که تو nw به عنوان جاسوس بودن رو مولتی هانتر بن کرد
    تو خود sw هم چنتا اکانت بن شد
    درسته که بگیم همشون کار بچه های sw بوده؟از کجا معلوم کار یه ساید دیگه نباشه!
    یعنی بقیه سایدا اکانت جاسوس نداشتن و کل اکانتای جاسوس سایدای دیگه از sw بوده؟
    تو همه سرورها کثیف بازی هست،سرور فاینال پارسال اگه تشریف داشتین ملاحظه می کردین واسه بردن یه عده دس به چه کارایی که نمیزدن!
    اینجا که همه جمع شدیم در کنار درس و دانشگاه و مشغله های روزانه یه کم هم تفریح کنیم اما وقتی یکیو بیگناه میبرن پای چوبه ی دار بازی شکل سرگرمیشو از دست میده و میشه تشنج خالص!
    متاسفانه چنتا از اکانتای خوب حذف کردن و هرچی جلوتر میریم پلیر کمتر میشه ولی چیزی که واسم جالبه سکوتیه که ne داره،چراغ خاموش دارن جلو میرن و خودشونو درگیر نمیکنن و به نظر خودم در ادامه ی بازی میتونن خیلی تاثیر گذار باشن

5. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

به به سلام علیرضا ایران مگه شما هم این سرور شمال شرق بودی عصبانی شدی کف فرووم :d؟؟ کدوم اکانت بودی ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.iran نمایش پست ها
    فکر کنم زمانی که من شمال شرق بازی میکردم شما اصلا با 4تا قسمت بازی آشنا نشده بودی!4تا ساید رو نمیشناختین!
    من به شخصه میگم شما طرز درست موج چیدن رو برای من بگو بعد بیا منو بزن))
    یه 20تا فیک روم بزار ببینم چطور میزنی منو اینسترت نشی!فکر کنم کل دژکوب با اینسترای تیم من آشنا باشند!
    سعی کنیم بدونیم شخص مقابلمون کی هست بعد صحبت کنیم!
    راجب وضعیت سرور پست گذاشته شده نه راجب منم منم ها!
    در جواب اینطور پست ها باید تحلیل کنید نه بیاید حرف هایی که کسی حتی رقبت نمیکنه بخونه رو بزنید!تقریبا مثل اول پست من که کسی علاقه نداره حرفای الکی بشنوه!
    پ.ن:یادم میاد یه مجید بلک هند بود عین شما بود!هی حرف میزد دوتا سرور اومد بازی کرد تا جایی که شد زدیمش!ما زیاد صحبت نمیکنیم بیشتر عمل میکنیم!
    پ.ن2:درس عبرت بگیریم بلکه رستگار شویم!

پ.ن3:یکی بیاد تحلیلی پست بده نه حرفای الکی!الان افشین جان گذاشت نظرشو راجب 4تا ساید داخل بازی شما هم بیاید کمی تحلیل کنید!
    - - - Updated - - -

سلام به دوستان عزیزسرورM1 پیشاپیش عذر خواهی میکنم بابت ریپلای این پست که وقتتونو میگیرم ولی خب چندتا سوال برام پیش اومده بود گفتم بپرسم ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق خواسته ی دوستان در شمال شرق من فقط از جانب اکانت خودم[NaMehrabooNi] و فقط در همین پست جواب سوال دوستان رو میدم نباید هم بگم چون در سکوت شمال شرق خیلی حرف بود و دوست داشتم به این سکوت ادامه بدیم

1- بند اول صحبتاتونو من متوجه نشدم ؟؟ شما از طرف پلیرای NEوخواسته اونها این پستو جواب دادی یا از طرف اکانته خودت ؟؟
    2- از قدیم میگن سکوت علامت رضاست همون بهتر که سکوت کنیم در طول مدت شروع این سایت همیشه بهترین پلیرارو قدرتمندترین اکانتا روساید NE داشته در هر سروری که شروع میشده ولی متاسفانه ضعیف ترین تیم لیدری و مدیریتی رو هم داشته نسبت به سایدای دیگه که راحت بدون در نظر گرفتن پلیرای ساید خودشون بازیرو برای هم سایداشون خراب میکردند نمونه بارزش همین سرور ....

درست نیست کسی چشماشو ببنده و دهنشو باز کنه شما که اصلا اطلاعی از مسائل سایدت نداری و میبینی همه اکانتهای خوبتون دارن حذف میکنن و بیخبری از دلیلش لابد جزء تیم نبودی(در ضمن دو روز دیر به گوشتون رسیده،گویا زیادی سرتون توی اکانت خودتون بوده) ،اگه جزء تیم نبودی چرا از تنها موندنت توی سرور حرف میزنی؟تو که تا الانشم تنها بودی(بیخبریت نشون دهنده تکروی بازی کردنت هست)شاید این دوستمون اطلاع نداره شما که اطلاع داری یه توضیح مختصر بدید ما هم متوجه بشیم . حدودا 50 تا اکانت تو ساید NEهست حالا بگیم 7 نفر شما و تیمت 15 تا هم مولتیاتون خب میمونه حدود 30 تا اکانت من الان 20 تاشونو خواستی برات نام ببرم از جریان خبر ندارن حالا این دوستمون سرش تو کار خودشه با ساید کار نداره و ما هم که نوب و فارمیم هیچی . شما که لیدر بودی چرا 20 نفر بقیه در جریان اتفاقات ساید NE نیستند .
    یا کلا جزء اکانتهای ساید نیستی و الان میخواستی ابراز وجودی داشته باشی توی این فروم اینو من نمیدونم داداچ خودت بیا جواب بده
    در مورد لیدری ساید که از اول سرور لیدر عوض نشد . كدوم اكانت ١٠ -١٥ تا ده ساخت و وارد كادر ليدري شد ؟ وات ؟؟ کدوم اکانت 15 تا ده ساخت که وارد تیم لیدری شد ؟؟الان من متوجه نشدم دقیق هر کی 15 تا ده بسازه میاوردینش جزو لیدرا یا هر کی 15 تا ده بسازه نمیارینش جزو لیدرا ؟؟
    مشکل NE با مدیریت بوده و توضیحی اگه لازم باشه و حرفی لازم باشه بین خودشون و مدیریته سایته هرکسی دوست داره میتونه برداشت شخصی داشته باشه ولی لزومی نداره از تخیلاتش اینجا در مورد یه ساید حرف بزنه و چشم روی زحمت چند ماهشون ببنده (حتی هامر ها روی هیچ پلیری کوبیده نشد و همین میتونه حرف های زیادی داشته باشه)دقیقا منم عرض کردم مشکل شمال شرق مدیریت هست البته مدیریت خود لیدرای ساید نه سرور. اگه بحث مولتی بازیه خداروشکر همه سایدا مولتی دارن ولی خب نمیدونم جریان چیه همه میان حرف از بازی تمیز و بی مولتی میزنن همه اون کساییم که اعتراض کردن به بحث مولتی خودشونم اب ببینن شناگرای واردی هستن فقط الکی اومدن شلوغش کردن اینجا . دوست عزیز من همه حرفم اینه اگه اعتراضی هم بود راهش حذف کردن اکانتا و تضعیف ساید نبود ....
    چشم روی زحمات چندماهشون ببنده ؟؟؟ خب دوست عزیز 3 مورد از اون زحماتی که برای سایدت کشیدی رو لطفا بگو ؟؟ اگه پلنی چیزی بوده خب بگو ما هم در جریان قرار بگیریم سروری که هنوز هیچ حرکتی توش زده نشده چه زحمتی ؟؟ عزیز زحمت برای اکانتت کشیدی همر شارژ کردی و پاپ زدی و گلد خرج کردی چرا منتشو سر ساید میزاری ؟؟؟ ایا اکانتو همراشو گذاشتی در اختیار سایدت رفتی ؟؟ نه عزیز حذف کردی همش با خودت پرید پس منت سر ساید نزار .

این از سادگی نیست و جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعت هستش آوررین
    ساید شمال شرق چه توی بازیش چه بعد گذاشتن رو حذفشون (سکوت)حرف زیاد داشتن برای گفتن خب حالا که حذف کردید همه چیز تموم شد اقلا یه توضیحی بده ببینیم این سکوت چی بود که حرفای زیادی داشت میتونید تستی جواب بدید 1- از سایدای دیگه ترسیدید دیدید این سرور بازنده اید مثلا از ساید SW یا NW 2 - یا به اعتراض به مدیریت این سایت بوده ورفتید یه سایت دیگه بازی کنید و دیگه تو دژکوب پیداتون نمیشه که فکر نمیکنم دقیقا سرور بعدی هم میاید و باز هم حذف میکنید 3 - گزینه 1و2 صحیح میباشد
    امیدوارم توی این سرور کسی رو از خودمون ناراحت نکرده باشیم و اگه بدی ای بود حقتون بود خوبی ای بود اشتباهی بود(شوخی:P)
    این که یه بازیه امیدوارم تک تک دوستان توی همه ی مراحل زندگیشون موفق باشن حالا فرقی نمیکنه چه اونایی که خوبیمونو میگن چه بدی

همگی خسته نباشین (شما هم خسته نباشی که کلی زحمت کشیدی یه سایدو تونستی قبل از کتیبه ها بترکونی )
    موفق باشین
    میلاد

(بنده فروم رو همینجا میبندم و دیگه بازش نمیکنم پس ریپلای پست جهت ادامه دادن این بحث بی معنی هست)خوب میکنی عزیز همینجا میبندی چون احتمال داره بازش کنی گند خیلی چیزا دربیاد
    یا علی
    ویرایش توسط MO30 DaNgeR : 12-31-2016 در ساعت 07:22 PM
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند !!!
    MO30 DaNgeR
    يادت باشد
    همه ي آدمها
    ظرفيت بزرگ شدن راندارند ..
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزنيم!

7. تشکر M3nTaL, changiz khan تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, changiz khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MO30 DaNgeR نمایش پست ها
    به به سلام علیرضا ایران مگه شما هم این سرور شمال شرق بودی عصبانی شدی کف فرووم :d؟؟ کدوم اکانت بودی ؟؟

- - - Updated - - -

سلام به دوستان عزیزسرورM1 پیشاپیش عذر خواهی میکنم بابت ریپلای این پست که وقتتونو میگیرم ولی خب چندتا سوال برام پیش اومده بود گفتم بپرسم ا
    سلام مجدد
    فقط جواب سوال اولت ررو از طرف علیرضا ایران میدم
    با من روی یه اکانته ، افتخار داده
    قسمت دوم هم " از قدیم گفتن حرف حق جواب نداره

آنتی : http://m1.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

9. تشکر Team_Natar, MO30 DaNgeR تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

قبلا گفته بودم پستی ریپلای نمیشه و این پست فقط به خاطر یکی از دوستان ریپلای میکنم
    و گرنه این پست حتی ارزش ریپلای هم نداره

دوست عزیز چقدر تا لان هزینه کردی و به اندازه هزینه و وقتی که برای سرور میزاری صحبت کن

آره درسته ما نتونستیم سایدمونه جمع کنیم برای همین حذف کردیم هر جور که دوست داری فکر کن همونجور که گفتم برداشت ها متفاوته و هر کسی با توجه به ضعف شخصیتیش برخورد میکنه
    هامر هایی که کوبیده شد به دیوار و تعداد اکانتایی که حذف شد خودش میتونه پاسخگوی دوستان باشه و نیازی به توجیه نداریم در ضمن تیمی در کار نبوده من نمیدونم فاز دوستان نول هستش انگار!

دوست عزیزمون نارحته انگار از حذف ما عزیزم فکر میکنم با حذف من یک ساید حذف شد پس اینقدر ساید شمال شرق نگو حداقلش اینقدری رفیق شدیم با دوستان که گفتیم حذف همه حتی نگفتن چرا

اما این وسط چه کسانی نارحت هستن ؟؟!!
    mo39 danger1.jpg
    تعداد دهکده ها معلوم میکنه که بازی ایشون خراب شده کاملا (1ماه مونده به کتیبه ها)
    و اما از همه جالب تر
    فایل پیوست 2696
    کپ اکانت تا این تایم سرور عوض نشده بعد این اکانت مدعی عنوان قهرمانی بود میخواست لیدر کل هم بشه
    اگه اکانتی هستین که بالای 10هزار گلد خرج کردین هامر هاتون بالا 30ک هست اعتراضتون مورد قبول بود اما روی اکانت 10ک شمشرزن نداری بعد اعتراض هم میکنی ؟
    من وقت هزینه اعصاب خودمو اول برای تویی که اینجوری هستی تلف بدم بعد بیام با مدیریت سایت هم کل کل کنم آقا مولتیارو بن کن ؟آقا سرورو ول کردی ؟آقا مدیریتت ضعیفه ؟
    آقا میلاد امپرور داره کثیف بازی میکنه ؟

همون جور که دوستان دوست داشتن حذفشونو کنسل کنن ما هم دوست داشتیم و حقمونه حذف کنیم(به کسی هم مربوط نیست) اگه شما با روزی 2ساعت وقت گذاشتن با کمترین هزینه میخوای بهترین نتیجه رو بگیری اشتباه گرفتی داداچ

همین الانشم دیر نشده پس برای ادامه ی بازی میتونی همین 2ساعت تایمت رو بزاری با هفته ای 100-200تا گلد به ادامه ی بازیت بپردازی
    متاسفانه یا خوشبختانه کسی توی شمال شرق نیست که بتونه بگه من زحمت کشیدم و شما زحمت من رو پایمال کردین یه سری که خودشون هیچی نشدن ناراحتن از این که چرا شما رفتین خب دوست عزیز زمانی که ما میخواستیم بریم با همه اکانت های خوب شمال شرق که وقت گذاشته بودن صحبت کردیم میخواستی شما هم خوب باشی برای صحبت کردن باهات در هر حال باز به صورت نامه با بعضی ها هم با تلگرام صحبت و خدافظی کردیم

دیگه درباره ی این که شمال شرق چی بود صحبت کردن درست نیست مهم اینه که الان شمال شرق چیه و کیا در شمال شرق ناراضی هستن از رفتن و کیا مدعی قهرمانی بودن !

من عذر خواهی میکنم که مجدد این مطلب رو میگم دیگه به هیچ پستی پاسخ داده نمیشه ما از این سرور رفتیم دلیلی هم نمیبینیم بخوام به یه سری که فقط مدعی هستن پاسخ داده بشه
    ویرایش توسط The UnderTaker : 01-01-2017 در ساعت 01:26 AM دلیل: درخواست کاربر
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    Tc2 R3 Long Life / Shah vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor
    Tele : ir4ni4n

11. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید
    نپسندیدن changiz khan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    قبلا گفته بودم پستی ریپلای نمیشه و این پست فقط به خاطر یکی از دوستان ریپلای میکنم
    و گرنه این پست حتی ارزش ریپلای هم نداره

دوست عزیز چقدر تا لان هزینه کردی و به اندازه هزینه و وقتی که برای سرور میزاری صحبت کن

آره درسته ما نتونستیم سایدمونه جمع کنیم برای همین حذف کردیم هر جور که دوست داری فکر کن همونجور که گفتم برداشت ها متفاوته و هر کسی با توجه به ضعف شخصیتیش برخورد میکنه
    هامر هایی که کوبیده شد به دیوار و تعداد اکانتایی که حذف شد خودش میتونه پاسخگوی دوستان باشه
    [/color]
    ای بابا تو هم که هر دفعه بخاطر یکی میای جواب میدی . یبار بخاطر ساید یبار بخاطر دوستان دفعه بعد بخاطر ...

دوست عزیز من صحبتم با شما سر این بود که حذف کردی رفتی . خب تا اینجاش درست ؟؟ حالا به هر دلیلی که داشتی به خودت مربوطه عرض بنده اینه که حالا این بنده خدا اومده یه پست گذاشته درباره سایدش و اسمی هم از هیچ اکانتی نیاورده به شما چه ربطی داره اومدی پاچشو گرفتی و هزارتا چیز بارش میکنی میخوای بری سرتو بنداز پایین برو وگرنه خراب کردن کسی و زیر سوال بردنش کاری نداره عزیز جان .

پسر خوب اگه پست قبلی رو درست مطالعه میکردی منکه تو پست قبلیم گفتم من نوب و فارم سرورم ادعایی نداشتم حرف اضافه میزنی .

اصلا شما بچه پولدار شما گلد دار ما فارم اصلا شما زورو بیا بشین جلو کنترلم دست تو باشه .
    اصن تو همه رو زدی فقط مونده زنگ خونه ما بیا اونم ادرس میدم بزن خیالت راحت شه . خوبه ؟؟

دیگه هم در این رابطه جواب پستی رو نمیدم حتی شما دوست عزیز :d

موفق و پیروز و سرزنده باشید
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند !!!
    MO30 DaNgeR
    يادت باشد
    همه ي آدمها
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزنيم!

13. تشکر changiz khan تشکر نمود
    پسندیدن changiz khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای بابا تو هم که هر دفعه بخاطر یکی میای جواب میدی . یبار بخاطر ساید یبار بخاطر دوستان دفعه بعد بخاطر ...

دوست عزیز من صحبتم با شما سر این بود که حذف کردی رفتی . خب تا اینجاش درست ؟؟ حالا به هر دلیلی که داشتی به خودت مربوطه عرض بنده اینه که حالا این بنده خدا اومده یه پست گذاشته درباره سایدش و اسمی هم از هیچ اکانتی نیاورده به شما چه ربطی داره اومدی پاچشو گرفتی و هزارتا چیز بارش میکنی میخوای بری سرتو بنداز پایین برو وگرنه خراب کردن کسی و زیر سوال بردنش کاری نداره عزیز جان .

پسر خوب اگه پست قبلی رو درست مطالعه میکردی منکه تو پست قبلیم گفتم من نوب و فارم سرورم ادعایی نداشتم حرف اضافه میزنی .

اصلا شما بچه پولدار شما گلد دار ما فارم اصلا شما زورو بیا بشین جلو کنترلم دست تو باشه .
    اصن تو همه رو زدی فقط مونده زنگ خونه ما بیا اونم ادرس میدم بزن خیالت راحت شه . خوبه ؟؟

سلام داداش میشه امضاء خودت رو یه بار بخونی فقط یه بار

يادت باشد
    همه ي آدمها
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزني
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

15. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mo30 danger نمایش پست ها

بقول ما شیرازیها بعضی ها زرنگ کوچه خالی هستن :d

صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع