صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: انتقادات MATRIX III

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اقا مشکل سیستماتیک شدن مولتی هانتر هست و نه چیزه دیگه ای
    کی میگه شما وقتی رو اکانتت توی آی آر بات میزاری مولتی هانتر نمیفهمه مولتی هانتر اونجا میفهمه اما نمیاد بن کنه چرا؟ چون اولا ساید مقابل شما هم تو اون سرور داره استفاده میکنه یعنی از این نظر مساوی هست دوما این پلیری که روی بات گذاشته هم تایم انلاینی خوبی داره هم اکانت خوبی واسه همینه نمیاد سرور رو خراب کنه اما اینجا مگه سیستم میفهمه این ساید داره بات بازی میکنه اون ساید روبروش هم داره با بات بازی میکنه اصن سیستم میفهمه متا چیه؟ اینجوریه که شرایط بازی مهم نیست برای سیستم در این سایت
    قبلا پست گذاشتم و توضیح دادم به طور کامل که اقا بن شدن پانیش خوردن کیل همر نیازمند 10 ها شرطه که نهایت 3 تاش رو ربات میفهمه 7 تای دیگش رو مولتی هانتر بازی بلد میفهمه
    یه سری تخلفات مثل خرید اکانت جریمش بن اون اکانت هست و توی دژکوب این بالا ترین مجازات هست بن ایمیل دیگه چه مجازاتیه :d
    خلاصه مطلب این مشکلات وقتی حل میشه که تیم مولتی هانتری بفهمه بازی رو سیاست هارو درک کنه و از همه مهمتر بازی رو خراب نکنه خیلی جاها از خیلی خلاف ها میشه چشم پوشی کرد من نمیگم کلا سرور رو به نفع یه ساید بچرخونه من میگم وقتی 2 نفر خلاف کردن یکی از یه تیم یکی از یه تیک دیگه جای بن کردن هر دو و خراب کردن سرور هر دو رو بن نکنه و سرور خراب نشه
    موفق باشید
    لایک کنید مولتی هانتر شیم باو :d
    I M P E R I A L

Son Of The South

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    سلام
    اقا مشکل سیستماتیک شدن مولتی هانتر هست و نه چیزه دیگه ای
    کی میگه شما وقتی رو اکانتت توی آی آر بات میزاری مولتی هانتر نمیفهمه مولتی هانتر اونجا میفهمه اما نمیاد بن کنه چرا؟ چون اولا ساید مقابل شما هم تو اون سرور داره استفاده میکنه یعنی از این نظر مساوی هست دوما این پلیری که روی بات گذاشته هم تایم انلاینی خوبی داره هم اکانت خوبی واسه همینه نمیاد سرور رو خراب کنه اما اینجا مگه سیستم میفهمه این ساید داره بات بازی میکنه اون ساید روبروش هم داره با بات بازی میکنه اصن سیستم میفهمه متا چیه؟ اینجوریه که شرایط بازی مهم نیست برای سیستم در این سایت
    قبلا پست گذاشتم و توضیح دادم به طور کامل که اقا بن شدن پانیش خوردن کیل همر نیازمند 10 ها شرطه که نهایت 3 تاش رو ربات میفهمه 7 تای دیگش رو مولتی هانتر بازی بلد میفهمه
    یه سری تخلفات مثل خرید اکانت جریمش بن اون اکانت هست و توی دژکوب این بالا ترین مجازات هست بن ایمیل دیگه چه مجازاتیه :d
    خلاصه مطلب این مشکلات وقتی حل میشه که تیم مولتی هانتری بفهمه بازی رو سیاست هارو درک کنه و از همه مهمتر بازی رو خراب نکنه خیلی جاها از خیلی خلاف ها میشه چشم پوشی کرد من نمیگم کلا سرور رو به نفع یه ساید بچرخونه من میگم وقتی 2 نفر خلاف کردن یکی از یه تیم یکی از یه تیک دیگه جای بن کردن هر دو و خراب کردن سرور هر دو رو بن نکنه و سرور خراب نشه
    موفق باشید
    لایک کنید مولتی هانتر شیم باو :d
    همیشه مولتی هانتر کسی رو میزارن که بازی بلد باشه به سرور و اتفاقاتش واقف باشه. بدونه که چی درسته چی اشتباهه اما متاسفانه اینجا مولتی هانتر اصلا نمیدونه دژکوب چیه و خواه یا ناخواه یه سری پلیر سوالاتی دارن که به دلیل نبود تیم ساپورت از مولتی هانتر میپرسن و بعضی وقتا جوابایی میگیرن که آدم خندش میگیره.
    جالب اینجاس میگم مولتی هانتر عزیز که فلان اکانت رو بن کردی شاید 2 تا اکانت از یه جا نت دارن و آی پی خوردن که برای خودم این اتفاق افتاده بوده. بهش میگم اگر بتونید از رو مک آدرس چک کنید راحت میشه فهمید. در جواب میگه ما از رو مک آدرس چک میکنیم. همینجوری هاج و واج موندم که آخه مگه مجبوری الکی بگی؟ اگر میتونستید از رو مک آدرس چک کنید که من نمیتونستم بیام با چنج آی پی مودم هر چندتا اکانت میخوام بسازم و نه سیستم بفهمه و نه شما؟ یا وقتی ریپورت میکنم کسی از رو مک آدرسش چک کن نه آی پی
    شما مولتی هانتر نمیشی عزیز ما هم نمیشیم اونا هم نمیشن کلا هیچکی نمیشه. سیستم خودش یه پا مولتی هانتره.

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا کسی میدونه شرایط مولتی هانتر شدن چیه ؟!
    حداقل نباید تایم آنلاینی بالایی داشته باشه !؟
    مدیران فروم بیشتر هستن تا مولتی هانتر های عزیز . آقا بیاین این سامانو مولتی هانتر کنین ، بچه خوبیه . 24 ساعت هم الافه و تو گروه داره شعر میگه . بزارینش هم اینجا مشغول باشه و هم ما از دستش آسایش داشته باشیم
    بخش ساپورت داره سرورا !؟ یعنی میشه نامه زد به اکانتی به نام suport ?

مجتبی ماتریکس تو از بازی خداحافظی کردی ، برو در خونتون بازی کن . فروم رو شلوغ نکن .

6. تشکر I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

کاربران گرامی با توجه به ایجاد تاپیک مربوط به تغییرات قوانین ؛ این تاپیک بسته میشود . لطفا در صورت اعتراض به هر کدام از بند های قوانین بازی با ارائه دلیل در تاپیک مربوطه در خواست تغییر بند مورد نظر را مطرح نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه فر مایید.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12