صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=mohsen.2pac;31710]
    نقل قول نوشته اصلی توسط the_end نمایش پست ها
    متاسفانه جواب شما به دلیلی که گفتم داده نمیشه

- - - Updated - - -

پستاتو ریپلای میکنم که قند تو دلت اب بشه حال کنی خوشحال بشی : دی

پایان جان اول که خودتو به ما نچسبون کاکو کاکو نکن بلا نسبت داداش باشی با ما دوم هم که به جون سوگندتون fff حالش خوبه

72 ساعت دیگه منتظر باشید واسه کثافت کاریا و ....

شما پایان جان بهرحال داری وظیفتو انجام میدی توی فروم فعلا بچرخون فروم رو تا هم اینجا هم تو سرور سرگیجه بگیری

در ضمن این اخرین بار بود تحویلت گرفتم : دی

من فکر میکنم شما قوه تخیل خوبی داری عزیزم
    معلومه از دیشب تا حالا به حرفم گوش دادی و مطالعت رو بردی بالا
    1دونه صد آفرین به شما
    ممنون که پستای منو ریپلای میکنی اما ترجیح میدم از این به بعد لطف کنی منت بر سر ما بزاری ریپلای نکنی اگه نمیتونی پاسخگو باشی کااااااکووووو

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor نمایش پست ها
    میثم جان عزیزم بین ما بود درسته
    اول این که غیر از من و شما و سامان علی 2113 کی میدونست ؟:|
    و دوم این که بار ها پیام زدم روی اکانتتون و جوابی ندادین توی تلگرام پیام زدم جوابی ندادین !
    این جا هم مهم نیست
    چه واسطه چه غیر واسطه پیام ها همش اسکرین شات شده دارمشون اما به احترام حرمتی که این مدت بینمون بود چیزی نگفتم
    الانم اصلا 2ک 3ک گلد برای من ارزشی نداره اما انگار برای شما ارزشمند بود که جواب مارو نمیدادین

آقای the_end هم که میای صحبتی میکنی اگه از آشنا های من هستی لا اقل خودتونو معرفی کنید
    و دنبال این نباشین که سرور رو به هم بریزین
    بگین از کدوم ساید هستین و از چه اکانتی ؟؟؟؟
    مهم نیست

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب همین سرور هم ما داشته هامون رو ثابت کردیم . حداقل همری نشون همه دادیم هفته 10 بازی که فکر نکنم حتی توتن همچین پوینت حجومی داشته باشه .
    37 تا قهرمان + کلی دف نتونست دو سوم همر رو هم دیوار کنه )
    دیگه از داشته های هر سرور هم بخوایی صحبت کنی بازم نیستی در حدش )
    خیلی جالبه ، یه جا دیگه چیف شده ، میاد اینجا کف خوابیاشون میکنه . عزیز برو همون فروم ال1 کف خواب باش )

دوستانی که هستن و مردن اسم اکانت بزارن . هنو 48 ساعت فرصت هست ببینیم چند چندیم )
    1600 تا کاتا این تایم سرور دیدی به عمرت ؟!
    غارت سالم هفته ایی 36 میل دیدی ؟
    اصلا میدونی غارت سالم چه شکلیه ؟ )
    همه سرو ها مولتی هست ، همیشه هم جزو افتخاراتتونه که ته سرور 5 تا همر سنگین با مولتی رید دادن کشیدین بالا .
    تا جایی هم که میدونم مولتی هانتر داره مولتی ها رو بن میکنه
    ببینیم بعدش با بازی پاک چه میکنین
    ویرایش توسط M3nTaL : 12-25-2016 در ساعت 09:24 PM دلیل: میلاد گفت :))

4. تشکر shoshor, kinG NE, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, kinG NE, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا اسم اکانت ما رو مینویسی با حروف لاتین بنویس چون از فارسی نوشتنش خوشم نمیاد
    در مورد فینال هم سامان ما فقط واسطه بود و اون یه مسئله بود بین ما و میلاد پس شما لطفا خودتو قاطی نکن
    این سرور هم اگه حرفی داری تو بازی بزن و انرژیت رو اینجا هدر نده
    پستمو ریپلای نکن چون دیگه جوابتو نمیدم

به قول کاکو محسن موفق و رگ گردن تر باشی

میثم
    میدونییییییی به من چی میگن گاد فادر تا الان به گوشت خورده ؟
    فقط دارم اطلاعات رو به رخ میکشم همین دوستان اگه پاسخگو هستن دلیلی برای جواب دادن وجود نخواهد داشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاشکی میتونستی از همون همر ها یی که با مولتی بازی و هزار کار دیگه کشییدی میتونستی استفاده کنی . همونا هم تا تهش نموندن که بزنی و لینک بگیری )

- - - Updated - - -

چرا لیدر سایدت نمیاد جواب بده ؟!
    چرا در مورد اکانت amojon نمیاین توضیح بدین ؟!
    چرا اونایی که طرف صحبت هستن جوابی نمیدن و یکی که اصلا توی سرور نیست داره میاد نظر میده ؟
    فشار حرف راست زیاده ؟

7. تشکر shoshor, WolFlanD, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, WolFlanD, mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به قول دوستان پستتو ریپلای نمیکنم که جو گیر نشی
    پسر خوب اینجا رو با اینستا و فیس بوک اشتباه گرفتی.اونجا زیاد دنبال لایک هستی؟؟؟؟
    ای بابا این بیماری لایک همه گیر شده انگار
    چرا باید ترحم جمع کنم؟؟
    خودتو با من اشتباه گرفتی؟
    درضمن فعلا که روحذفه . رو اکانت من تو یک ماهی که نبودم دیگران خیلی زحمت کشیدن
    شایدم به خاطر لطفشون اکانتو تحویل ساید دادم و از حذفش منصرف شدم
    تو مشکلی داری؟؟؟
    ویرایش توسط Black Rose : 12-25-2016 در ساعت 09:28 PM
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

9. تشکر M3nTaL, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mohsen.2pac پسندید
    200t
    Guest
    سلام مجدد

نمیدونم دلیل این همه صحبت و اسپم بیهوده چیه
    این میاد به اون تیکه میندازه فلان جا چیکار کردی اون میگه تو کیی؟
    بابا چبکار داری کیه؟ فک کن فرشته ای از سوی خدا بوده برای اثبات کثافت کاری والا

یکی اصلا توی سرور نیست (شایدم زیرچادره) فقط واسه اینکه اسم آی دیش sw رو یدک میکشه اومده این وسط حمایت کنه از کی حمایت میکنی؟ طرف اکانت لیدر ساید رو خریده ، یعنی یه ساید رو خریده MM هم میده باهاش نمیتونه بیاد از خودش حمایت کنه ، واقعا نمیتونه، یعنی شدنی نیست ، توی مغز نمیگنجه که بیاد از خودش حمایت کنه ، تو اومدی از چیش حمایت میکنی ؟ )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))

طرف اینی که لیدرش 100تا خلاف انجام داده رو نمیبینه ، اومده میگه تو کیی ؟ اگه راست میگی اسم اکانتت چیه ؟ نه دروغ میگه

یه چیز واحدی هست این وست،(وسط)، همه قبول دارن ،
    بعد یسریا میان فقط مسائل حاشیه ای و سرورای دیگه رو مطرح میکنن

567eeeee.JPG

چرا کسی پیام نمیده جانشینش کنم ؟ چرا فقط حرف میزنی ؟ مگه از دهن حرف نمیزنی داداش ؟ بیا نگاه کن دیگه اکانتمو ، بیا داداش خجالت نکش ، ما شمارو دوست داریم

اینایی که میان میگن بخاطر اون 37 تا هیرو و مولتی و گلد و دفاعی و زحمتی که برای ساختش کشیده شده و مرده ما، داری حذف میکنی ( یه زحمت بکشین روی اکانت نامه بدین، که هماهنگ شیم توی تلگرام ،من قول میدم توی 10 ثانیه هر آدمی رو با هر طرزه تفکری رو قانع کنم که چرا حذف میکنیم)

موفق و پیروز و سلامت اینجور چیزا باشین

کوچیک همگی میلاد
    ویرایش توسط 200t : 12-25-2016 در ساعت 10:37 PM

11. تشکر M3nTaL, shoshor, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مجدد به همه دوستان و دشمنان :d

چند نکته دیگه نیاز هست گفته شه .

1 - این دوست عزیزی که اومده داره افشا سازی میکنه رو ما هم نمیشناسیم . اگر فکر میکنید مولتی اکانت فروم یکی از ماست ( من و میلاد ) یه درخواست از مدیران محترم بکنید تا چک کنه .

2 - دوست یا دشمن عزیزی که از هفته سوم سرور داری میگی ما پوش میکنیم ، بیا یه یوزر بده جانشینت کنم . اکانت روی حذفه و مهم نیست دیگه نامحرم بیاد رو اکانت یا نیاد . بیا و چک کن فارم لیست رو در این 50 ساعت آینده . شاید خدا خواست و به راه راست هدایت شدی و دست از تهمت زدن برداشتی .

3 - مصطفی گرزی عزیز رو تقریبا همه دوستان میشناسن و همه هم میدونن که اهل مولتی زدن و این چیزا نیست. این سرور ما در خدمتش بودیم و بارها اومد روی اکانت ما ، میتونین ازش بپرسین که آیا ما پوش میکنیم یا سالمه البته من بازم راه حل اول رو پیشنهاد میدم . یوزر بدید جانشین کنم

4 - شما ها میگین مولتی ندارین . ما هم میگیم نداریم . حالا هم کاری نداره . من هر پلیری رو که توی سایدم هست دارم تک تک چک میکنم . جواب نداد ریپورت میشه واسه مولتی هانتر . پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو بکنین

پ ن : دوستان عزیز که میاین پست میزارین اینجا ، یه خورده جرات داشته باشید و اسم اکانت ها تون رو بزارید توی امضاء ، شما که توی 5 ساعت میتونین 37 تا قهرمان جور کنید از چیزی نباس بترسین

پ ن : دوست عزیزی که همر رومن عزیزت چیف شده ، بیا همون سرور ال 1 یه اکانت رومن سنگین توی ساید جنوب غرب بدم بهت . 100% هم بیگ همر سرور میشه ، شاید از کف خوابی فروم دست ورداشتی راستی اینجا کدوم اکانتی ؟ 50 ساعت فرصت هست تا اینجا هم تبدیل شی به دف ساز ساده )

پ ن : اون ریپلای بالا هم هیج دلیلی نداشت . فقط دوست داشتم بزارم

شاد باشید و موفق

افشین

سلام خدمت شما دوستان عزیز اکانت افشین هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت و هر کسی خواست میتونه بیاد رو اکانت دمش گرم که تونست و اثبات کرد دفعه اولشم نیست .

با همه تفاسیر ما هم رفتی شدیم با دو تا اکانت و پلیر مجزا این رو هم می تونید چک کنید که مولتی بوده یا نه ؟!!

پی نوشت : سر قضیه سرور j.3 من مشکلی نداشتم با کسی و از چیزی خبر نداشتم که بعضی ها کینه ازم دارن ( مخاطب خاص )

موفق و پیروز باشید دوستان
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه ی دوستان و پلیرای عزیز
    جالبه این اقای منتال تو هر سروری که فلان بازیکن بوده مونده و هر سروی نبوده حذف کرده،یهو بگو دلم واسه فلانی تنگ شده و میخوام برم فلان سرور چرا بهونه بنی اسراییلی میاری و با متهم کردن این و اون میخوای کاراتو توجیه کنی!
    راجع به سبک غارت منتال بگم که کافیه 4 تا اکانت مولتی مثل Italiano و ... رو بزنی حتما میشی نفر 1 غارت نیازی هم به توضیح اینکه چطور غارت میکنی نداری
    17 ک رعد و 8ک شمشیریت رفت توی دیوار غارتت تکون نخورد،چرا؟ جز اینه پوش میکنی؟
    اگه فرض کنیم که همرت اضافی بوده(که نبوده) یه فارم لیست با همون شیوه ی نوین خودت درست میکردی غارتت رو بیشتر میکردی نه اینکه بزنی پر پرش کنی!
    برین خدارو شکر کنین ریپورت پلن خنده دارتون رو کسی نگذاشت پروفایل ابروتون بره
    از اول سرور داد میزنین sw مولتی داره و nw پلیر داره،خوب به جا حذف کردن بمون و با پلیرات sw رو بزن،هرچی باشه 10 تا پلیر کاراییش بهتر از 10 تا مولتیه!!!
    به جا اینکه با هوچی گری و پروفایل نویسی میخواین sw رو ببرین زیر سوال و تو چشم باشین همون وقت رو بزارین رو بازیتون شاید تونستین پلنی برین که بین موج اتکاش جای 8 موج اینسترت نباشه)))

14. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط d0nt.race نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان و پلیرای عزیز
    جالبه این اقای منتال تو هر سروری که فلان بازیکن بوده مونده و هر سروی نبوده حذف کرده،یهو بگو دلم واسه فلانی تنگ شده و میخوام برم فلان سرور چرا بهونه بنی اسراییلی میاری و با متهم کردن این و اون میخوای کاراتو توجیه کنی!
    راجع به سبک غارت منتال بگم که کافیه 4 تا اکانت مولتی مثل Italiano و ... رو بزنی حتما میشی نفر 1 غارت نیازی هم به توضیح اینکه چطور غارت میکنی نداری
    17 ک رعد و 8ک شمشیریت رفت توی دیوار غارتت تکون نخورد،چرا؟ جز اینه پوش میکنی؟
    اگه فرض کنیم که همرت اضافی بوده(که نبوده) یه فارم لیست با همون شیوه ی نوین خودت درست میکردی غارتت رو بیشتر میکردی نه اینکه بزنی پر پرش کنی!
    برین خدارو شکر کنین ریپورت پلن خنده دارتون رو کسی نگذاشت پروفایل ابروتون بره
    از اول سرور داد میزنین sw مولتی داره و nw پلیر داره،خوب به جا حذف کردن بمون و با پلیرات sw رو بزن،هرچی باشه 10 تا پلیر کاراییش بهتر از 10 تا مولتیه!!!
    به جا اینکه با هوچی گری و پروفایل نویسی میخواین sw رو ببرین زیر سوال و تو چشم باشین همون وقت رو بزارین رو بازیتون شاید تونستین پلنی برین که بین موج اتکاش جای 8 موج اینسترت نباشه)))
    سلام دوست عزیر

لطفا اسم اکانتت رو به اکانت Menatal بفرستین تا جانشین کنم
    انقد با کلمات بازی نکنین ، از همتون خواهش میکنم اسم اکانت بدین تا دونه دونه جانشین کنم کم دنبال حاشیه بگردین
    عین این میمونه: من دارم میگم چشماتو باز کن الان شبه ، ولی تو چشماتو ببندی بگی چشمای من بستش ، وگرنه الان صبحه : ) (فک میکنی چون چشمای تو بستس ، منم فکر میکنم شبه: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

اکانت Italiano فقط و فقط واسه این بود که امروز شما این پستو بزاری : ) اسم 4تا اکانت دیگه ام بیار تا توضیحشو بگیری : ) چرا مغلطه میکنی ؟ من اسم اکانت هارو به مولتی هانتر میدم که بن کنن ، تو بیا اینجا اسم بزار ، بگو مولتیه ، ولی بن نمیشه ، در نتیجه مولتی نیست ، واسه اینه که تو بیای سوتی بدی که همه جای سایده ما اکانت داری: )
    فروم نویسی خیلی قواعد داره عزیزم: )
    خب اکانت italiano : به افشین گفتم بیا چند ساعت غارت غارت کنیمش (واحه ی ده اولش) که اینا بیان اسم ببرن که بهش ثابت کنم توی اون اتحاد دوم هم مولتی دارن ، به افشین میخواستم ثابت کنم ، ولی شما اینو به کل سرور ثابت کردین که همه جا مولتی دارین الان بیا بگو از ساید خودتون گفتن : )))))))

Multie SW.jpg

حالا که پسر گلی هستی ، (آقا نیما)(ببین من آقا از دهنم نمیفته والا) : ) منم اینو بهت ثابت میکنم که پاک پاک شیم : )))))) پاک پاک نه ، صاف صاف شیم ، کلمه ی پاک کاراییه بهتری داره: )

لطف کن اسم اکانتتو بگو جانشین کنم ، تا 40 ساعت هم وقت داری پای اکانت باشی ببینی که غارتش کم و زیاد نمیشه

نیماتون صبح اسم یسری اکانت داد به من که اینا مولتین : ) بش گفتم نصف اینا واسه شماست ، مغلطه نکن : )

خب مسئله بعدی : نحوه غارت (شمشیریا پارکه و اصلا غارتی نمیکنن) وقتی از 27ک رعد 17ک لاست میخوره یعنی 10ک میتونه بره غارت ، درسته ؟ یعنی با10ک رعد بازم میشه ناتار با پاپ بالای 150 تا 70 خونه با میدون تمرین سطح 20 رو هر 5-6 دقیقه زد ، درسته ؟ آبی چمنی هم خوشگله

مقدار غارت اکانت از ساعتی 240ک رسیده به ساعتی حدود 200 الی 205ک ، دلیلش اینه که وقتی 27ک رعد دارم ، ناتار رو با تعداد 2تا رعد میزنم، و 7ک نیرو پارک میشه(چون نمیصرفه روزی 168ک گندومشونو بدم توی ده همر که باعث کم شدن شارژ نیرو میشه، توی کپ پارک میشه) تا این تعداد نیرو به 30ک برسه و تعداد هر نیرو برای هر ناتار که غارت میکنیم به 3 برسه تا 5000نیرو برای غارت + 5000 نیرو برای بازگشت پور بشه ( 5000+5000=10000)(10000*3=30000)

با این همه مولتی مجبروم میکنین باز بازی یادتون بدم

خب حالا یچی جدید یادت بدم ببین وقتی شما 20ک رعد داری باید با تعداد 2تا بزنی هر فارم رو که هر 20ک رعدت توی راه باشن ، ولی وقتی 30ک رعد داری نمیصرفه که با 30ک رعد غارت کنی ، در نتیجه 10ک رو باید پارک کنی ، دلیلش چیه ؟ دلیلش اینه که تهه تهه منابعی که بیارن از ناتار 150تاست ، اونم وقتی گزارشا رو چک کنین ، میبینین که 95% اصلا پر نیستن ، شایدم بیشتر ، پس نیازی نیست که با 3تا رعد بزنی که 225 تا منابع بیاره ، چون منابعی نیست که بیاره ، چرا منابع نیست ؟ چون من یه ناتار چیف کردم دقیقا 71 حمله روش بود : )

جمله بالا جمله ی سنگینی بود واسه اینکه درک کنی چرا غارت اکانت یه مقداره خیلی کمی پیشرفت داشته

من دارم کم کم شک میکنم که شما از قصد به من میگید که مولتی دارم غارت میکنم ، تا من به شما هی توضیح بدم چجوری غارت کنین )))))))))
    بابا این چیزا رو لیدرتون باید یاد بده )))))
    ولی جای یاد دادن میره اکانت خریدن و مولتی ساختن یادتون میده که چجوری میشه ساعت 2 نصفه شب 37 نفر همزمان آنلاین باشن و 37 اکانت منحصر به فرد داشته باشن ))))))))) یعنی هر 37 نفر نفری یه اکانت دارن ، یعنی 2 نفر یا 3 نفر پلیر یک اکانت نیست ))))))))))) 37 تا منحصر به فرد ))))))

جالبیش اینه که عین این 37 تا منحصر به فرد با همر ناقص رد شدیم از روی زحمتشون )))))))))))))))))

متاسفانه میان آی دی فیک میسازن که ما ازشون ناراحت نشیم اوکی بابا ماله ناراحت شدن نیستی عزیزم

پ.ن حرفه ای تر : به کسی یاد ندیم بیاد پست بزاره فروم

پ.ن رنگی : بابا تورو اعتقاداتت اسم اکانت بده جانشینت کنم : ))))))))

یه نگاه به صفحه اکانت فروم ایشون بندازین متوجه پ.ن حرفه ای بنده میشید )))

موفق و پیروز و سلامت و اینجور چیزا باشید

کوچیک همگی ))))))))))))))))))))))))))))) میلاد
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 12:31 AM

16. تشکر M3nTaL, WolFlanD, shoshor, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, shoshor, mhpooya پسندید
    نپسندیدن M3nTaL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همگی ؛
    از قدیم گفتن تو فروم سروری که نیستی نیاز نیست پست بزاری مگر کسی اسمی ازت ببره ؛

چون دیدیم به ما اشاره شد و حرفو حدیث در آوردن یه سری ها گفتیم شفاف سازی کنیم ؛

قرار بود یه تیم ده نفره همراه من بیاد که اول اومدن ولی ول کردن؛
    خیلی هم واضح میگم هم عرفان اودین ول کرد هم **(به درخواست دوستان اسم اکانت و پلیر حذف میکنم در ویرایش پست)** و هم ایمان بعد یه ماه ول کرد و ... ، به هیچ وجه هم کسی رو مقصر یا سرزنش نمیکنم خب وقت نداشتن این دوستان تو سرور دیگه ای مشغول بازی بودن ؛
    خب چه دلیلی داره از تیم ده نفره ما وقتی 5 نفر رفتن من بمونم
    اکانت braiNWash دو هفته بعد از زدن دهکده دوم به یکی از دوستان در همون اتحاد به عنوان دف ساز تحویل داده شد؛
    ایمیلش هم تغییر کرده و برای عموم قابل مشاهده هست ؛ و خیلی وقت هست اسم اکانت از پای امضای فروم ما پاک شده!
    braiNWash.jpg

بنده فقط و فقط یک ایمیل دارم و روی اکانت های خودم استفاده میکنم؛ که از قسمت مشخصات همین آی دی فروم هم قابل مشاهده هست ؛
    WolFlanD L1.jpg

حتی در حدی هم روش بازی نکردیم که بخوایم براش گلد بخریم ! مدرکش هم موجوده
    gold.jpg

بعد دوست عزیزی اومده گفته توتال شمال غرب نامه داده بعد 5 روز ؛
    داداش گلم ، به صراحتا تو فروم دارم میگم ؛
    1. اون اکانت تحت اختیار من نیست و واگذار شده جهت دف سازی به یکی از دوستان؛
    2. بنده توتال یا پلنر یا هر پست و مقامی توی این سرور ندارم اگر اسم اون اکانت رو گذاشتن لیدر واسه این بوده که سطح سفارت بیست داره؛
    3. هفته ای دو سه بار لاگین میکنم که طبق قوانین جانشینی از جانشینی برداشته نشه ! و طبیعی هست تو سروری که توش بازی نمیکنم و فقط برای سر زدن یه لاگین چند دقیقه ای میکنم قطعا بعد یه هفته نامه جهت فان دادم به اون بازیکن

همه اینا رو گفتم که به اینجا برسم ؛
    آقا ما نیستیم تو سرور ! پشت سر ما حرف در نیارین ! با این حرفا از اعتبار ما کم نمیشه عزیزان ! چه بسا خیلی ها که اینجا الان شاخ شدن تو سرور مجاور چیف و فارم شدن ! یا به کله به دیوار ما تعظیم کردن ! مدارکش هم تو فروم سرور مجاور موجوده !
    حیف شد این سرور میخواستین ما رو به رگبار ببندین و کلی خرج کردین ولی ما رفتیم و شما موندین و حوضتون : ))))

اینم صرفا جهت نشون دادن بازی پاک دوستان جنوب غرب دارم میزارم، حالا کاری ندارم که کل جنوب شرق رو خریدن و چند تا مولتی تو ساید خودشون ساختن و ...

multi bazi SW.jpg
    ویرایش توسط Vikings : 12-26-2016 در ساعت 12:49 AM دلیل: حذف اسم یکی از دوستان به درخواست سایرین ...
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD