صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما هم از همین تریبون اعلام میکنیم خداحافظ همگی

دلیل حذف هم مولتی بازی ملت خرید ساید و خیلی کثافت کاریه دیگه
    بعدا میگند بیاید مولتی های ما رو بزنید
    ما همری که پدرمون در اومده کشیدیم بالا رو بیایم بزنیم تو دف مولتی شما؟؟؟

اخر سرور چی میشه
    دوستان روی ده همرشون 1میل دف مولتی ریختند
    بعد ما باید فک کنیم که بیگ همر هایی که 10 ماه جون کندیم کشیدیم بالا رو بکوبیم به دف مولتی اینا یا ن

اخر کار هم 2میل دف میریزیند تو واندرشون دوباره باید فک کینم واندرکوب رو بزنیم به دف مولتیه اینا یان
    در اصلدف و همرشون نقشی در بازی نداره ما با مولتی های اینا طرفیم

و جالب تر میاند میگند ما مولتی نداریم
    خداوکیلی یه بازی ارزش دروغ گفتن داره؟....

ما رفتیم

Stupid

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    اينكه ميگيد از همر اينو اون عكس بذارم كه دوست داري بذار عزيزم دوست هم نداري نذار چون واسه ما فرقي نميكنه فقط خودتو بيشتر اثبات ميكني

در مورد مولتي اكانتي شما تو بازي كه شكي نيست والبته در مورد مولتي اكانت بودن شما تو فروم هم شكي نداريم وقتي ميبينيم كه اكانت فروم شما همين چند ساعت پيش ساخته شده و معلومه كه بعد از شلوغ بازي امروز از كجا اب ميخوره

بازم سربلند و رگ گردن باشي اسم اكانت فرومت هم بهت مياد
    دوست عزیز من نیاز به اثبات ندارم و این بازی هم خیلی وقت هست برای من تموم شده
    در مورد مولتی اکانتی که شما پیشکسوت هستین استاد ما به پای شما نمیریسیم و هرگز هم در جای بزرگان نتوان نشست
    در مورد مولتی اکانتی این جا هم اصلا نیازی نمیبینم که بخوام مولتی بسازم ایمیلی که باهاش توی فروم ثبت کرده شده دی اکتیو شده و نمیشه پسورد رو ریکاوری داد(محض اطلاع گفتم اصلا نیازی به توضیج نبود به کسی مربوط نیست)
    من تشکر هایی میبینم از پست دوستان که الان کاملا سکوت کردن
    چی شد پس توتال se چی شددددد ؟ چرا کسی جوابگو نیست ؟
    میدونی دوست عزیز پاک باز ( =))))) ) شما خیلی گلی اما لیدر هاتون فعلا سکوت کردن و این بدین معنی هست که پاک بازی نمیکنید
    پس خواهشی که دارم اگه پاک باز هستین لا اقل به این شرایطی که پیش اومده یا صبر کنید کسی جوابگو باشه یا 1طرفه قضاوت نکنید !

با تشکر و احترام برای تمام دوستان

چون تقریبا یک روز گذشت و بعضی ها سرشونو بردن داخل برف ترجیحا از این پس به هیچ پستی پاسخ داده نمیشه !(اگر مربوط به کل کل باشه و ندونسته بخوان دفاع کنند )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the_end نمایش پست ها
    دوست عزیز من نیاز به اثبات ندارم و این بازی هم خیلی وقت هست برای من تموم شده
    در مورد مولتی اکانتی که شما پیشکسوت هستین استاد ما به پای شما نمیریسیم و هرگز هم در جای بزرگان نتوان نشست
    در مورد مولتی اکانتی این جا هم اصلا نیازی نمیبینم که بخوام مولتی بسازم ایمیلی که باهاش توی فروم ثبت کرده شده دی اکتیو شده و نمیشه پسورد رو ریکاوری داد(محض اطلاع گفتم اصلا نیازی به توضیج نبود به کسی مربوط نیست)
    من تشکر هایی میبینم از پست دوستان که الان کاملا سکوت کردن
    چی شد پس توتال se چی شددددد ؟ چرا کسی جوابگو نیست ؟
    میدونی دوست عزیز پاک باز ( =))))) ) شما خیلی گلی اما لیدر هاتون فعلا سکوت کردن و این بدین معنی هست که پاک بازی نمیکنید
    پس خواهشی که دارم اگه پاک باز هستین لا اقل به این شرایطی که پیش اومده یا صبر کنید کسی جوابگو باشه یا 1طرفه قضاوت نکنید !

با تشکر و احترام برای تمام دوستان

چون تقریبا یک روز گذشت و بعضی ها سرشونو بردن داخل برف ترجیحا از این پس به هیچ پستی پاسخ داده نمیشه !(اگر مربوط به کل کل باشه و ندونسته بخوان دفاع کنند )
    آقای محترمی که نمیشاسمتون تشریف آوردی آمار سایدو گداشتی کف فروم خودتون رو معرفی هم نکردی
    اگر اینقدر وجدان داری که آماربازی دوستانتو بدی حداقل اونقدر هم جرات و وجدان داشته باش و خودتو معرفی کن
    که این کاراتون نیوفته گردن من
    شما الان دقیقا اومدی با این کارات منو خراب کردی
    البته اگه یه درصد حدسم در مورد شما درست باشه
    بایدم این کارو میکردی بهترین فرصت بوده برای تلافی
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

4. تشکر mohsen.2pac, shoshor, Mr.majid تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, shoshor, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوباره
    توی فروم اعلام آمادگی همین سرور بحث جلسه امتحان و خودکار رو مطرح کردم.. دوست عزیز... سوپر پلیر و پلنر... میخای حذف کنی حذف کن.. چراخودنو به در و دیوار میکوبی اینقدر... ایها الناس اینا میخان حذف کنن ) بیاین خاهش کنین حذف نکنن اگه اینا برن حوصلمون سر میره) اونوقت کف خابی فروم چ فایده داره
    پ.ن1: از داشته هات توی فروم همین سرور بگو... داشتم داشتم باد هواست...
    پ.ن2: همرمون دیوار شد گفتیم دمتون گرم... چیف شد بازم گفتیم دمتون گرم... مثه مرد وایسادیم کف فروم... ننداختیم گردن قطعی برق و نت، اب فاضلاب و اداره گاز و مولتی هانتر و هزار تا چیزه دیگه که امثال شما مطرح میکنی...
    پ.ن3: همر رومن رو بذار باهاش واندر جنوب غرب رو بزن شاید ناتار 100کنه...
    پ.ن4: والا تا اینجاتنها حرکتی که از اکانت شما توی دژکوب بشخصه دیدم زدن فیدرهای واندر و دفساز اونم توی سرورل1 با اسکریپت) اینسرت شدن و دیوار شدن پلنتون توی همین سرور هست
    پ.ن5: بقیه سرورها مولتی اکانت نیست فقط تو همین سرور هست؟؟؟؟
    پ.ن6: این سرور هم اکانت ندارم... فقط دیدم که خیلی داری زجه میزنی که حذف کنی گفتم ارومت کنم)

کافر همه را به کیش خود پندارد:|
    درحد ریپلای کردن نبودی تا حالا ک...
    همه سرورهای دژکوب مثله همه... برای فرار ماهیها مولتی اکانت را بهانه نکنیم
    با عرض پوزش از دوستان جنوب غرب که گفتن فروم چیزی نگم ولی کف خابی فروم اینچزا حالیش نیس:|

6. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    آقای محترمی که نمیشاسمتون تشریف آوردی آمار سایدو گداشتی کف فروم خودتون رو معرفی هم نکردی
    اگر اینقدر وجدان داری که آماربازی دوستانتو بدی حداقل اونقدر هم جرات و وجدان داشته باش و خودتو معرفی کن
    که این کاراتون نیوفته گردن من
    شما الان دقیقا اومدی با این کارات منو خراب کردی
    البته اگه یه درصد حدسم در مورد شما درست باشه
    بایدم این کارو میکردی بهترین فرصت بوده برای تلافی
    درود

مریم خانوم به این موضوع فکر نکن نه کسی میتونه شما رو خراب کنه و نه شما این اخلاقو داری کسیو خراب کنی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام دوباره
    توی فروم اعلام آمادگی همین سرور بحث جلسه امتحان و خودکار رو مطرح کردم.. دوست عزیز... سوپر پلیر و پلنر... میخای حذف کنی حذف کن.. چراخودنو به در و دیوار میکوبی اینقدر... ایها الناس اینا میخان حذف کنن ) بیاین خاهش کنین حذف نکنن اگه اینا برن حوصلمون سر میره) اونوقت کف خابی فروم چ فایده داره
    پ.ن2: همرمون دیوار شد گفتیم دمتون گرم... چیف شد بازم گفتیم دمتون گرم... مثه مرد وایسادیم کف فروم... ننداختیم گردن قطعی برق و نت، اب فاضلاب و اداره گاز و مولتی هانتر و هزار تا چیزه دیگه که امثال شما مطرح میکنی...
    پ.ن4: والا تا اینجاتنها حرکتی که از اکانت شما توی دژکوب بشخصه دیدم زدن فیدرهای واندر و دفساز اونم توی سرورل1 با اسکریپت) اینسرت شدن و دیوار شدن پلنتون توی همین سرور هست
    پ.ن6: این سرور هم اکانت ندارم... فقط دیدم که خیلی داری زجه میزنی که حذف کنی گفتم ارومت کنم)

با عرض پوزش از دوستان جنوب غرب که گفتن فروم چیزی نگم ولی کف خابی فروم اینچزا حالیش نیس:|
    حمید جان کاکو خواهش میکنم اینجا پستی نذار به موقعش در مورد بازی کثیف و تمیز حرفهای ناگفته زیاد داریم بزنیم منتها مثل این بنده های خدا اهل شلوغ بازی نیستیم میذاریم واسه بعد از حذفشون که با گفته خودشون نهایت دو روز دیگست حالا میگیم 3روز دیگه : دی

8. تشکر sw team, Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا محسن من فقط دیدم داره همین اول بازی بین طرفین بحث پیش میاد گفتم بهتره برم که وارد بحث هیچ کدوم از طرفین نباشم چون هر دوطرف از دوستان من هستن
    ویرایش توسط Black Rose : 12-25-2016 در ساعت 08:34 PM
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the_end نمایش پست ها
    تو اگه باره اولته داری با امپرال بازی میکنی نه باره دومته من نصف عمرم توی SE بوده همین اقا سامان امپریال سر سرور فینال یه مشت اکانت از میلاد بیچاره گرفتن یه آبم روش خوردن 2113 لوسیفر و دیگر دوستان
    دوست عزیز اولا اسم اکانت ما رو مینویسی با حروف لاتین بنویس چون از فارسی نوشتنش خوشم نمیاد
    در مورد فینال هم سامان ما فقط واسطه بود و اون یه مسئله بود بین ما و میلاد پس شما لطفا خودتو قاطی نکن
    این سرور هم اگه حرفی داری تو بازی بزن و انرژیت رو اینجا هدر نده
    پستمو ریپلای نکن چون دیگه جوابتو نمیدم

به قول کاکو محسن موفق و رگ گردن تر باشی

میثم
    I M P E R I A L

Son Of The South

11. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام دوباره

متاسفانه جواب شما به دلیلی که گفتم داده نمیشه

- - - Updated - - -

[QUOTE=mohsen.2pac;31705]درود

مریم خانوم به این موضوع فکر نکن نه کسی میتونه شما رو خراب کنه و نه شما این اخلاقو داری کسیو خراب کنی

پست جالبی بود از اکانت fff چه خبر کاکوو ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    آقا محسن من فقط دیدم داره همین اول بازی بین طرفین بحث پیش میاد گفتم بهتره برم که وارد بحث هیچ کدوم از طرفین نباشم چون هر دوطرف از دوستان من هستن
    شما اگه رفتنی هستی میبینیم حذفتونو
    شعار دادن خیلی آسونه :دی
    اصغر قلی و محمود حمید مجید مسی و آدریانو راننده ی ژیانو همه رو حذفن
    میبینیم شما هم حذف میشی یا فقط دارین ترحم رو جمع آوری میکنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا اسم اکانت ما رو مینویسی با حروف لاتین بنویس چون از فارسی نوشتنش خوشم نمیاد
    در مورد فینال هم سامان ما فقط واسطه بود و اون یه مسئله بود بین ما و میلاد پس شما لطفا خودتو قاطی نکن
    این سرور هم اگه حرفی داری تو بازی بزن و انرژیت رو اینجا هدر نده
    پستمو ریپلای نکن چون دیگه جوابتو نمیدم

به قول کاکو محسن موفق و رگ گردن تر باشی

میثم
    میثم جان عزیزم بین ما بود درسته
    اول این که غیر از من و شما و سامان علی 2113 کی میدونست ؟:|
    و دوم این که بار ها پیام زدم روی اکانتتون و جوابی ندادین توی تلگرام پیام زدم جوابی ندادین !
    این جا هم مهم نیست
    چه واسطه چه غیر واسطه پیام ها همش اسکرین شات شده دارمشون اما به احترام حرمتی که این مدت بینمون بود چیزی نگفتم
    الانم اصلا 2ک 3ک گلد برای من ارزشی نداره اما انگار برای شما ارزشمند بود که جواب مارو نمیدادین

آقای the_end هم که میای صحبتی میکنی اگه از آشنا های من هستی لا اقل خودتونو معرفی کنید
    و دنبال این نباشین که سرور رو به هم بریزین
    بگین از کدوم ساید هستین و از چه اکانتی ؟؟؟؟
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    Tc2 R3 Long Life / Shah vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor
    Tele : ir4ni4n

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

[QUOTE=the_end;31708]متاسفانه جواب شما به دلیلی که گفتم داده نمیشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود

پست جالبی بود از اکانت fff چه خبر کاکوو ؟

- - - Updated - - -

شما اگه رفتنی هستی میبینیم حذفتونو
    شعار دادن خیلی آسونه :دی
    اصغر قلی و محمود حمید مجید مسی و آدریانو راننده ی ژیانو همه رو حذفن
    میبینیم شما هم حذف میشی یا فقط دارین ترحم رو جمع آوری میکنید

پستاتو ریپلای میکنم که قند تو دلت اب بشه حال کنی خوشحال بشی : دی

پایان جان اول که خودتو به ما نچسبون کاکو کاکو نکن بلا نسبت داداش باشی با ما دوم هم که به جون سوگندتون fff حالش خوبه

72 ساعت دیگه منتظر باشید واسه کثافت کاریا و ....

شما پایان جان بهرحال داری وظیفتو انجام میدی توی فروم فعلا بچرخون فروم رو تا هم اینجا هم تو سرور سرگیجه بگیری

در ضمن این اخرین بار بود تحویلت گرفتم : دی

15. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع