صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان مخصوصا میلاد عزیز

میلاد جان در مورد اون اکانت هم خودت و هم افشین میدونید که اکانت نیماست پس خواهشا نگو مولتیه
    این که میگی تخلفه این کار هم از تو بعیده چون سرور i3 ما همین کار رو اول با اکانت علی21 کردیم و بعد که اون بلا رو سر اکانت علی درآوردن رفتیم با اکانت dirty اونجا ده زدیم که فکر کنم خودتم به اکانت dirty سر میزدی البته زحمت اصلیش گردن علیرضا بنیتو بود پس وقتی اون موقع خوب بوده الان هم خوبه
    در مورد دف و هیروها هم که میگید مال مولتی ها بوده باید بگم که وقتی شما اتک گذاشتید فکر کنم ساعت 12-1 بود که نیما تو گروه گفت 5 ساعت دیگه لند میشه و بچه ها هیرو فرستادن و اونایی که نزدیک بودن دف فرستادن
    اون موقع از شب ما تو گروه مراسم داریم(یک ماهه موقعیت اکانتم همینه) همیشه به همین خاطر بیشتر بچه ها اونموقع هستن و از شانس شما وسط مراسم نیما گفت اتک روشه و تعداد بالای هیروها(جا داشت بیشتر باشه)به همین خاطر بود
    خلاصه اینکه هدف از ده زدن تو ساید شما هیجان دادن به بازی بود که سرگرم بشیم و کمتر ریزش پلیر داشته باشیم و توقع داشتیم که شما هم انگیزه بگیرید و عکس العمل نشون بدید تا بازی جذابتر بشه برامون
    این اولین و آخرین پست من تو فروم این سرور بود

میثم

پ.ن: مسعود داداش سوژه امشب با خودت
    پ.ن: بعد از چند وقت یه پست گذاشتم،شرمنده طولانی شد
    سلام میثم برادر گل
    اکانت نیما معلومه ، خودشم به من گفت که کی تصمیم گرفته اون اکانت رو اونجا بزنه با هم صحبت کنین بعد پست بزارین
    علی21 خودش بازیکن بود و ماشاله خیلی ام بازیکن بود ، این مولتیه که توی سایده مائه میخوای پلیر هاش رو دونه دونه نام ببرم ؟ بعد از نام بردن بهت بگم که اکانت های اصلیشون کدومه ؟
    اکانت stiupid dirty players هم بنده سر نمیزم و زاکی سر میزد ، اون موقع ساید حریفت کی بود ؟ ماهان مانی سپهر ماهان جلوت با چند تا مولتی بازی میکرد ؟ خیلی ! پس طبیعی بود تیم اس ای جلوش همینجوری بازی کنه ، اونم جلوی متای 2.5 به یک

میثم حرف من اینه که نصفتون میگه مولتیه ، ثلثتون میگه رمز داشتیم ، ربعتون میگه آنلاین بودیم ، جدیدا خمستون اومده میگه زنگ زدن بیدار شدیم هیرو فرستادیم خوابیدیم

خواهشا حداقل با هم هماهنگ باشین

شما برا یه پست هماهنگ نیستین چجوری 37 تا هیرو ساعت 2 شب فرستادین آخه

از ته دل نمیخواستم پستتو ریپلای کنم و جواب بدم خودتم میدونی واسمون عزیزی و کلی تیم اسپیک خاطره داشتیم جدایه بازی

هرکی دلش میگرفت میومد تیم اسپیک پیش منو علی میخندید شاد میشد میرفت از این پستا نزارین ، ما همرو شاد کردیم ، ناراحتون نکنین خواهشا

2. تشکر I M P E R I A L, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ماشاالله هم تو سرور مولتی اس دبلیو زیاده هم تو فروم:|

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط O.N.E نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    جا داره تشکر کنم از همکاری و هماهنگی بچه های جنوب غرب در دفاع از دهکده ای که فاصله زیادی با اکثر بچه ها داشت

بدون کوچکترین سوالی که کی حمله کرده و چرا باید نیرو بفرستیم. همه کمک کردن و هر کی نتونست قهرمان فرستاد جالب اینکه حتی داخل مجموعه نامه عمومی هم داده نشد و فقط پیام تلگرامی بود

یک تشکر هم میکنم از بچه های شمال که با این کارشون هماهنگی بچه های مارو بهمون نشون دادن
    در مورد اینکه کی مولتی باز هست یا کی مولتی باز نیست فکر کنم بهتره با ادمین سرور صحبت کنید اگه مولتی باز بودیم که رنک های بالای تاپ غارت مال ما بود

اکانت صادق ماشالا خیلی پلیر داره ما خودمون هم وقتی به اکانتش نامه میدیم حتما بعدش پیگیری میکنیم که خودش خونده باشه

دوست عزیز این جنوب غرب که میبینید از قبل با برنامه ریزی رجیستر کرده و من خدمت همه گفته بودم کارهایی که ما قراره بکنیم مثل افتخارات شما لینک نداره

ما یک اکانت نیستیم که به دف و همرش بنازیم دف و همر در یک اتک در صبحگاهی از بین میره (همونطور که دیدیم و باز هم میبینیم )
    ما یک تیم هستیم که در حال صد کردن واندر رفاقتیم
    حالا شما کجای این داستانید و به قول معروف هیچ چیز تصادفی نیست حتی کاتاهایی که تصادفی لانچ شده
    به به جدید باز
    یاالله
    ما ام تشکر میکنیم ازشون ولی جمع نبدین ، چون زیاد نیستن ،
    برای یه هیرو فرستادن سوال میخواستی کنن که کی حمله کرده ؟ بهشون میگفتی توتال se رو که خریدیم حمله کرده خب معلومه کی حمله میکنه دیگه فدات شم

نحوه غارت رو توی پست بالا نوشتم ، شما اینگونه که من یاد دادم با نژاد گول غارت کن اگه از من غارتت بیشتر نشد نتیجه میگیریم من مولتی غارت میکنم
    اها راستی چرا راه دور بریم ؟ از میثم و نیما بپرس نمیخواد این همه زحمت بکشی چیزایی که گفتمو یاد بگیری

اکانت صادق کدومه ؟ B.S.G آره ماشاله برو بیایی داره بیا و ببین ببین انقدی برو بیا داره که خودش روی اکانت خودش با جانشینی جواب نامه رو میده مدیونین فکر کنین داره روی اکانت توتال se بازی میکنه ها اگه اینجوری فکر کنین قهلم اصن فقط بهش بگین وقتی کسی اسمشو پرسید نگه صادقم رو اون اکانت این همه اسم البته شاید خواسته بگه من آدم پاک و با صداقتی ام خدا میدونه

پ.ن حرفه ای : تا زمانی که ریجست سرور باز بود حدودا توی این 2 ماه من حواسم به تاپ پیشرفت بود و دونه دونه اکانت هایی که ریجست میشد رو میدیدم

خیلی تمرین کنین برا فروم پست گذاشتن

بعدی لطفا ....................

5. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وخسته نباشید

دوستان من هم تمایلی ندارم که اینجا پست بذارم ولی خب همه بچه ها اومدن پست گذاشتن من هم مجبور میشم بیام یه صحبت تکمیلی بکنم

دوستان عزیز اینجا نه ما قصد داریم چیزیو به کسی اثبات کنیم نه دوست داریم چیزیو اثبات کنیم به کسی که مصرانه سرشو کرده تو برف- مهم واسه ما تیم خودمونه که اومده اینجا بازی کنه و لذت ببره
    در مورد اون دوستانمون هم به نظرم حتما پیگیر باشن تا مولتی اکانتها پیدا بشه تو سرور ما هم استقبال میکنیم از اینکه حدود 35تا اکانت تو اتحادای شما بالای 3 دهکده ندارن تکلیفشون معلوم بشه

اینکه تعداد پلیرهای جنوب غرب تو این سرور زیاده نباید باعث ناراحتی بقیه بشه یکم واقع بین باشید

اون دوستمون هم که میگن ما با هم هماهنگ نیستیم اره داداش ما اصولا تو فروم حرفامونو با هم هماهنگ نمیکنیم چون نمیخواییم چیزی رو پنهان کنیم
    فرومه دیگه هرچه میخواهد دل تنگت بگو- توی سرور منتظریم با کمال احترامات

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    به به جدید باز
    یاالله
    ما ام تشکر میکنیم ازشون ولی جمع نبدین ، چون زیاد نیستن ،
    برای یه هیرو فرستادن سوال میخواستی کنن که کی حمله کرده ؟ بهشون میگفتی توتال se رو که خریدیم حمله کرده خب معلومه کی حمله میکنه دیگه فدات شم

نحوه غارت رو توی پست بالا نوشتم ، شما اینگونه که من یاد دادم با نژاد گول غارت کن اگه از من غارتت بیشتر نشد نتیجه میگیریم من مولتی غارت میکنم
    اها راستی چرا راه دور بریم ؟ از میثم و نیما بپرس نمیخواد این همه زحمت بکشی چیزایی که گفتمو یاد بگیری

اکانت صادق کدومه ؟ B.S.G آره ماشاله برو بیایی داره بیا و ببین ببین انقدی برو بیا داره که خودش روی اکانت خودش با جانشینی جواب نامه رو میده مدیونین فکر کنین داره روی اکانت توتال se بازی میکنه ها اگه اینجوری فکر کنین قهلم اصن فقط بهش بگین وقتی کسی اسمشو پرسید نگه صادقم رو اون اکانت این همه اسم البته شاید خواسته بگه من آدم پاک و با صداقتی ام خدا میدونه

پ.ن حرفه ای : تا زمانی که ریجست سرور باز بود حدودا توی این 2 ماه من حواسم به تاپ پیشرفت بود و دونه دونه اکانت هایی که ریجست میشد رو میدیدم

خیلی تمرین کنین برا فروم پست گذاشتن

بعدی لطفا ....................
    شما همچنان به شاخ بودن در فروم ادامه بده ما هم لذت میبریم از این حالاتت دوست عزیز

200t
    Guest
    آقا ببخشید دلیل حذف ما اصلا مولتی بازی شما نیست

ما اومدیم یه حرف انداختیم زمین همه اومدن قسمت خودشونو برداشت و هرکی یه جواب متناقض داد

کاری نداریم چون خب اگه مهم نبود که انجام نمیدادین مگه نه ؟

دلیل حذف اکانت ما پانیش بی مورد بود بخدا وگرنه ما رنک 1 تاپ غارت هرهفته ایم با 10 میلیون اختلاف من الان باید 2 تا میدون تمرین و 2 تا اصطبل بزرگ و تالا و تجارتخونه و سربارخونه کوچیک بزرگ و داروالفنون و کارگاه 20 کنم همینجوری مارو کردین توی دیوار (همون 37 تا هیرو و 35ک دفی که مرد) بعد بیام اینا رو 20 کنم خیلی فشار بهم میاد خدایی ))))))))))))

گل من اینکه هماهنگ نمیکنی افتخار نیس که اول اینکه سوتی مدین و 4 تا حرف متفاوت میزنین دوم اینکه از پایه ریشه کارتون اشتباهه که 4 تا جواب متناقض میدین
    ytbsdds.JPG

8. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام میثم برادر گل
    اکانت نیما معلومه ، خودشم به من گفت که کی تصمیم گرفته اون اکانت رو اونجا بزنه با هم صحبت کنین بعد پست بزارین
    علی21 خودش بازیکن بود و ماشاله خیلی ام بازیکن بود ، این مولتیه که توی سایده مائه میخوای پلیر هاش رو دونه دونه نام ببرم ؟ بعد از نام بردن بهت بگم که اکانت های اصلیشون کدومه ؟
    اکانت stiupid dirty players هم بنده سر نمیزم و زاکی سر میزد ، اون موقع ساید حریفت کی بود ؟ ماهان مانی سپهر ماهان جلوت با چند تا مولتی بازی میکرد ؟ خیلی ! پس طبیعی بود تیم اس ای جلوش همینجوری بازی کنه ، اونم جلوی متای 2.5 به یک

میثم حرف من اینه که نصفتون میگه مولتیه ، ثلثتون میگه رمز داشتیم ، ربعتون میگه آنلاین بودیم ، جدیدا خمستون اومده میگه زنگ زدن بیدار شدیم هیرو فرستادیم خوابیدیم

خواهشا حداقل با هم هماهنگ باشین

شما برا یه پست هماهنگ نیستین چجوری 37 تا هیرو ساعت 2 شب فرستادین آخه

از ته دل نمیخواستم پستتو ریپلای کنم و جواب بدم خودتم میدونی واسمون عزیزی و کلی تیم اسپیک خاطره داشتیم جدایه بازی

هرکی دلش میگرفت میومد تیم اسپیک پیش منو علی میخندید شاد میشد میرفت از این پستا نزارین ، ما همرو شاد کردیم ، ناراحتون نکنین خواهشا

میلاد جان ، من صبح تا شب به خاطر مشغله کاری که اتفاقا در جریانش هستی زیاد نیستم
    زحمت اکانتم کاملا رو دوش بچه هاست ولی دلیلی نیست که این اکانت مولتیه .
    در مورد نحوه اجرای پلن هم خیلی حرف هست ولی چون خود اهالی سرور ترجیح میدن در مورد حواشی صبحت کنن ما حرف نمیزنیم !
    اون ده نزدیک 1ماهه اونجا خورده . از جمعیت ده هم مشخصه چه زیرساختی داره
    اقا بر فرض اکانت من مولتیه ، ش.غ اینقدر بی در و پیکره که نتونن یک ده مولتی که در شبانه روز 2ساعت بیشتر روشن نیست صفر کنه؟
    حدود 6 روز بعد از احداث ده تو اون مختصات ، توتال ش.غ این نامه میده به اکانت
    5445.JPG

در این حدود 23-4روز توتال ساید شما خبردار بوده از وضعیت ده
    اگاهانه هم خودتون رفتین تو دیوار . تقصیر ج.غ هست عایا؟
    اتک اول ساعت 11شب لانچ شده
    لندشم 6صبح بوده
    خوب انتظار داشتین ما خواب باشیم و یا پلنتون خیلی سرعتی میدونین که همر ناقص و بدون رم زدین؟
    بچه ها نباید دف میریفتن تا نرین دیوار ؟ چنج کپ نباید میکردیم و و ...؟
    یک سرور کنارت بودم از بازیت و سطح بازی و رفاقتت لذت بردم میلاد . این حرفای خاله زنکی هم خرج امروزه و فرداس .
    همون حرف همیشگی که دژکوب بهانه دور هم بودنه . حذف نکنین: دی

پ.ن : هیرو میثم فقط: ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    میلاد جان ، من صبح تا شب به خاطر مشغله کاری که اتفاقا در جریانش هستی زیاد نیستم
    زحمت اکانتم کاملا رو دوش بچه هاست ولی دلیلی نیست که این اکانت مولتیه .
    در مورد نحوه اجرای پلن هم خیلی حرف هست ولی چون خود اهالی سرور ترجیح میدن در مورد حواشی صبحت کنن ما حرف نمیزنیم !
    اون ده نزدیک 1ماهه اونجا خورده . از جمعیت ده هم مشخصه چه زیرساختی داره
    اقا بر فرض اکانت من مولتیه ، ش.غ اینقدر بی در و پیکره که نتونن یک ده مولتی که در شبانه روز 2ساعت بیشتر روشن نیست صفر کنه؟
    حدود 6 روز بعد از احداث ده تو اون مختصات ، توتال ش.غ این نامه میده به اکانت
    5445.JPG

در این حدود 23-4روز توتال ساید شما خبردار بوده از وضعیت ده
    اگاهانه هم خودتون رفتین تو دیوار . تقصیر ج.غ هست عایا؟
    اتک اول ساعت 11شب لانچ شده
    لندشم 6صبح بوده
    خوب انتظار داشتین ما خواب باشیم و یا پلنتون خیلی سرعتی میدونین که همر ناقص و بدون رم زدین؟
    بچه ها نباید دف میریفتن تا نرین دیوار ؟ چنج کپ نباید میکردیم و و ...؟
    یک سرور کنارت بودم از بازیت و سطح بازی و رفاقتت لذت بردم میلاد . این حرفای خاله زنکی هم خرج امروزه و فرداس .
    همون حرف همیشگی که دژکوب بهانه دور هم بودنه . حذف نکنین: دی

پ.ن : هیرو میثم فقط: ))
    دوست عزیز
    مشکلی با دفاع و یا ساختن ده در ساید حریف نداریم
    اتفاقا دفاعتون خیلی هم خوب بود . توی نامه هایی هم که دوستان دادن . همین رو گفتیم . همینطور که دوستان هم گفتن همر خوبی هم بود .
    دلیل حذف ما هم ضعف مدیریت در برخورد با مولتی باز ها و پانیش بی دلیل ما هستش . اصلا ارتباطی به اون اتک و دیوار شما نداشت .
    چیزی که هست اینه که من درک نمیکنم چرا یک سری دیگه این وسط دارن شلوغش میکنن ؟!
    همینجا از میلاد هم خواهش میکنم دیگه جوابی نده و اینجا پستی نزاره . ما هم ادعایی نداریم .
    چنانچه کسی فکر میکنه ما مولتی رید میدیم ، 67 ساعت فرصت داره پیگیری کنه و بفهمه مولتی رید میدیم یا نه .
    اگر هم کسی فکر میکنه بهتر از ما بازی میکنه ، همینجا اعلام میکنم ما نوب و شما خوب . این یه بازیه و واسه یه بازی به هم دیگه نباید توهین کرد . از ابتدای سرور واسه ما و اکانت ما پروفایل نویسی انجام میشد . حالا هم که روی حذفیم بازم ناراحتید و دارید فروم نویسی میکنیم ؟

پ ن : سلطان هیرو میثم :

شاد باشید و موفق

افشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اتاق فرمان اشاره کردن اذیت نکنیم
    پ.ن: اقا تایم لند امشب ندادین بما ...
    اگه مراسم فرادا هست بگین ما منتظر جماعت نباشیم

200t
    Guest
    یه عذر خواهی از آقا نیما و آقا صادق جلوی جمع میکنم که به خاطر پست آقا صادق ، من فکر کردم منظورشون من بودم که بعد متوجه شدم حرفه اون یکی میلاد لیدره ساید بوده و من اصلا در جریانش نبودم ( شرمنده )

بقیه دوستانم کل کلمون ته کشید دیگه ، دوست داشتیم وایسیم ولی خب طبق همون دلیل که گفتم باید حذف کنیم که باز پس فردا حق 4 نفر دیگه ضایع نشه

به قول نیما و افشین و balck rose بازیه و دیگه کم کم داشت به یه جای دیگه میرفت که فک کنم رفت

بزرگترا ببخشن

Mental.JPG
    q2q2q2q.JPG
    خداحافظ همگی
    میلاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    اول از همه تبریک میگم خدمت ساید جنوب غرب برای دفاعی که کرده
    و در ادامه برای ساختن و اداره ی این همه مولتی اکانت(شایدم صادق جان لطف کرده قهرمان هارو فرستاده)
    یه تبریک هم به ساید شمال غرب و بیشتر از همه اکانت منتال که هامرشو بدون هیچ بهونه ای بلند کرد در حالی که هرکسی جای میلاد و افشین بود شاید قبول نمیکرد

اما من خارج از بحث پلن ترجیج میدم به یه سری نکات برای ادامه ی بازی برپردازم که تا الان هیچ وقت گفته نشده

برد به چه قیمتی

خب قطعا هر ساید بازی میکنه تا برنده ی بازی باشه اما آیا قشنگ بازی کردن مهم هست یا فقط بردن ؟
    قطعا اونهایی که توی سرور های آی ار بازی میکردن و کسی بودن برای خودشون دیگه بازی توی این سرور هارو فان و برای سرگرمی میدونن و بازی قشنگ براشون مهم هستش
    تا این جا که داره دیده میشه انگار بعضی از دوستان فقط و فقط برای برنده شدن معیارشون دست به هر کاری زدن هستش من به چند نکته میپردازم و قضاوت با خود شما باشه در هر بحثی که مطرح خواهد شد تعداد محدودی عکس میفرستم چون ادیت زدن و کات کردن خارج از وقت بنده هستش

1 - خب اول از همه میپردازم به نامه هایی که برای رفرش داده میشه توی اکانت های مختلف در ساید SW

1janeshini.jpg
    2janeshini.jpg

و خیلی از این عکس ها که خود دوستان بهتر میدونند راجبش
    و اصلا به هیچ عنوان مولتی ندارن دوستان

2 - خرید اکانت توتال جنوب شرق
    totale SE.jpg

حتی MM هم با اون اکانت میدن و نظارت داره آقا صادق با اکانت FFF روی ساید SE
    نکته با مزه و خیلی فان داستان : (کوچیک همتون صادق) هست که صادق جان خوراکش این جملست انگار(چند وقت پیشم بلاک بودی توی تلگرام گفته بودی استیکر بدیم از بلاکی در بیای کوچیک همتون صادف :دی )
    لطفا MM ببینید حتما

پیشنهاد : پسورد اکانت هاتون چه در ساید خودتون و ساید های دیگه رو عوض کنید:دی (اینطور جانشینی پشت هم دردسر سازه و اگه کثیف باز بودیم فکر میکنم اکانت BSG یکی از اکانت های کلیدی میتونست براش اتفاق های جالبی بیفته و دیگر اکانت ها
    برای نمونه یه عکس از اکانت توتال SE میزارم که به طوره غیر منتظره سورپرایز شدم و خوشحال برای چک کردن حانشینی اکانت سوخته ی fff
    hammere totale SW.jpg

نکته: ما از رگ گردنتان به شما نزدیکتریم

3 - غارت پراکنده و پوش به صورت خیلی خیلی واضح و نادیده گرفتن مولتی هانتر بر روی سرور (انگار مولتی هانتر سرور رو ول کرده)

نکته 1 : به دلیل این که در هر پست میشه 5تا عکس اپلود کرد باقی عکس هارو از سایت دیگه ای اپلود میکنم
    نکته 2 : از پوش اکانت BSG عکس2 گذاشتم که نگید تعداد اتک ها بالا بوده
    http://www.axgig.com/images/67561589402186308941.jpg
    http://www.axgig.com/images/72772576419664608822.jpg
    http://www.axgig.com/images/22752946192096327471.jpg

و دیگر عکس ها

4 - برای دفاع گرفتن توی گروه تلگرام پیام داده شد تعداد پیام نمیشه گفت زیاد بود اما از چندین نفر بیشتر نبود اما 37تا قهرمان فستاده شد در هیچ اتحادی MM داده نشد اگه دوستان اکانت مولتی ندارن 5-10نفر که آنلاین بودن برای فرستادن دفاع چطوری 37تا قهرمان فرستاده شد

http://www.axgig.com/images/30717951105223258827.jpg
    و دوست گلمون تو اون دهکده دلاور میسازن از کپشون غارت میکنن تا دلاوراشونو بیشتر کنن

خب این همه کار این همه کثیف بازی برای برد ؟ آیا واقعا می ارزید ؟ بر فرض NE و NW بزارن رو جذف و برن از سرور اون موقع شما این همه هامر و دف میخواین چیکار کنید ؟با ناتار ها بشینید بازی کنید ؟خودتون تقسیم بشین به دو دسته برای لذت بدن از بازی ؟لذت از بازی خیلی مهمه و میشه بدون اکانت مولتی شاخ بود و گنده بود
    در مورد ادامه ی بازی نظری ندارم اما با کمال احترام و ارادتی که نسبت به همه ی دوستان دارم از نظر من این بازی بی معنی هستش اگر بخواین میتونم براتون اثبات کنم که با 20تا اکانت مولتی و 5 دهکده چفدر میشه دفاع کشید از هر نژادی پس وفتی تعداد پلیر های 1ساید چندین برابر ساید های دیگست دلیل این همه مولتی جز به دست آوردن برد به هر قیمتی خرید اکانت در ساید های مختلف ساخت اکانت در ساید های مختلف چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟
    همگی خسته نباشین مولتی بازا دمشون گرم خوب سرور رو خراب کردن و در نهایت از ادمین محترم سرور تشکر میکنم برای نظارت بالاشون بر روی سرور

یا علی
    ویرایش توسط the_end : 12-25-2016 در ساعت 01:49 AM

صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع