صفحه 80 از 107 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    نه شما میدونی که رم رو آخر میزنی
    چرا فشار میاد بهتون و هی میندازید گردن سرور و اشتباه سایت
    خوب مردونه قبول کنید دیگه مگه ما که دیوار شدیم اومدیم گفتیم سرور تایم اوتش زیاده یهو 6 ثانیه بعد میزنه یهو 2 ثانیه؟ همه مشکلات رو در نظر گرفتیم و زدیم و دیوار شدیم.
    باز به درک بچه های خودمون که اومدن به مهاجم تبریک هم گفتن اما شما کلا رو فشارید داداش
    در ضمن یاد بگیر همه چیزو تو مطالعه نمیشه بدست آورد باید تجربه کرد که اشکال نداره تا حالا پلنی نرفتی و تجربه این چیزارو نداری یا شایدم میترسی تجریه کنی ترجیح میدی مطالعه کنی؟ برو مطالعه کن شما، اما درست مطالعه کن. ما تجربه رو به مطالعه ترجیح میدیم
    اونم پلن هست نه بلن
    بلن قبلا یه تولیدی کفش بود
    چه قدر قشنگ می گه این جمله :

احمق رو در حماقت خویش تنها گذار زیرا حماقتش دنیایش است اگر اگاهش کنی دنیایش رو ویران کردی
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    حال میکنم بعد این همه بازی و . . . اینا یه گربه هم میتونه تو فروم اینجا عرض اندام کنه برای خودشو جیغ بزنه فقط هر کی رو میبینه چنگ بندازه :دی

سطح دوستانمون هم دیگه فهمیدیم :دی

قبلا طرف میخواست تو فروم مطلبی چیزی بزاره روش نمیشد اول یه لینک میزاشت بعد صحبت میکرد

بله همر ما کوبیدیم تو دیوار :دی(نیمچه همر عرض کنیم :دی) ولی دوستان همه درحال جیغ و فریاد غش بودن بابت کتیبه های که میومد :دی

حزب باد هم نیستیم دیدم دوستامون 3 به 1 شده و احتمال باختشون هم زیاده با این حال پاشیدیم امدم کنارشون با هم بخوریم به جا اینکه یه حا باشم که تضمین شده باشه جام

به این میگن مردونگی و پای دوستات وایسی اگر دوستام تو nw هم همین بود وضعشون اگر قبول میکرن میومدم کنارشون تو شرایط سخت وای میسادم

بازی واسمون فان شده چون هر کاری دلمون خواسته انجام دادیم اینجا و تو این سرورا

حالا شما چی ؟ عرضه این کارارو داری جنمشو چی ؟ پای دوستات تو هر شرایطی وای میسی ؟

لطفا به این پستم جواب نده چون تو سطحی نمیبینمت پستامو ریپلای نمیکنی همینجور که تو سطحی نمیبینمت پستاتو ریپلای نمیکنم

ارمان اگر حرفی مونده باشه یا شکایتی از من داشته باشه میتونه پست بزاره و ندیده همه حرفاشم قبول دارم

ولی ما اینجوریم تو یه ساید میریم در حد توانمون کمک به ساید میکنیم (کارهای هم که کردم یا از ارمان بپرسید یا دوستان که اونجا هستم فقط از بهداد نپرسید :دی فحشم میده یا صفحات قبل همین فروم هم میتونی چندتا چشمشو ببینی )

راستی منم میبینی سرتو باید بندازی پایین حداقل کارای که واسه ساید nw انجام دادم حداقل تو یکی عرضشو نداشتی انجام بدی در حدی هم نیستی بخوای قضاوت کنی

با ارمان صحبت کردم امد تو مجموعه nw با ارمان هم صحبت کردم امدم بیرون ازش
    همونطور که اکانت ازش تحویل گرفتم اکانت هم بهش تحویل دادم بدون هیچ کثیف بازی یا چیزی پس نبینم سرتو جلوم بیاری بالا گرفتی چی میگم ؟

به قول یکی از دوستان سربزیر باش کامروا شوی :دی
    دژکوب بهونه ی برای دور هم بودن نه اینکه عقده های زندگیشونو یه سری ها تخلیه کنن :دی مردی فشار ای که زندگی اورده روت اینجا تخلیه نکن بیرون زندگیت خودتو نشون بده

اینجا بازی پلنی چیزی بلدی نشون بده
    3 به 1 که میگی تا حالا با هم پلن زده شده؟؟
    در حد من نیستی و لی من جوابتو میدم پستت رو هم ریپلای میکنم چون عادت دارم به حفظ احترام بقیه!!
    اکانتی که گرفتی رومن 1 سرور بود و چی تحویل دادی ؟؟_(لاست هایی که دادی رو نمیگم دیگه)
    عرضه منم میبینیم!
    پلن زدنتم دیدیم رمر و آخر زدی!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    حال میکنم بعد این همه بازی و . . . اینا یه گربه هم میتونه تو فروم اینجا عرض اندام کنه برای خودشو جیغ بزنه فقط هر کی رو میبینه چنگ بندازه :دی

سطح دوستانمون هم دیگه فهمیدیم :دی

قبلا طرف میخواست تو فروم مطلبی چیزی بزاره روش نمیشد اول یه لینک میزاشت بعد صحبت میکرد

بله همر ما کوبیدیم تو دیوار :دی(نیمچه همر عرض کنیم :دی) ولی دوستان همه درحال جیغ و فریاد غش بودن بابت کتیبه های که میومد :دی

حزب باد هم نیستیم دیدم دوستامون 3 به 1 شده و احتمال باختشون هم زیاده با این حال پاشیدیم امدم کنارشون با هم بخوریم به جا اینکه یه حا باشم که تضمین شده باشه جام

به این میگن مردونگی و پای دوستات وایسی اگر دوستام تو nw هم همین بود وضعشون اگر قبول میکرن میومدم کنارشون تو شرایط سخت وای میسادم

بازی واسمون فان شده چون هر کاری دلمون خواسته انجام دادیم اینجا و تو این سرورا

حالا شما چی ؟ عرضه این کارارو داری جنمشو چی ؟ پای دوستات تو هر شرایطی وای میسی ؟

لطفا به این پستم جواب نده چون تو سطحی نمیبینمت پستامو ریپلای نمیکنی همینجور که تو سطحی نمیبینمت پستاتو ریپلای نمیکنم

ارمان اگر حرفی مونده باشه یا شکایتی از من داشته باشه میتونه پست بزاره و ندیده همه حرفاشم قبول دارم

ولی ما اینجوریم تو یه ساید میریم در حد توانمون کمک به ساید میکنیم (کارهای هم که کردم یا از ارمان بپرسید یا دوستان که اونجا هستم فقط از بهداد نپرسید :دی فحشم میده یا صفحات قبل همین فروم هم میتونی چندتا چشمشو ببینی )

راستی منم میبینی سرتو باید بندازی پایین حداقل کارای که واسه ساید nw انجام دادم حداقل تو یکی عرضشو نداشتی انجام بدی در حدی هم نیستی بخوای قضاوت کنی

با ارمان صحبت کردم امد تو مجموعه nw با ارمان هم صحبت کردم امدم بیرون ازش
    همونطور که اکانت ازش تحویل گرفتم اکانت هم بهش تحویل دادم بدون هیچ کثیف بازی یا چیزی پس نبینم سرتو جلوم بیاری بالا گرفتی چی میگم ؟

به قول یکی از دوستان سربزیر باش کامروا شوی :دی
    دژکوب بهونه ی برای دور هم بودن نه اینکه عقده های زندگیشونو یه سری ها تخلیه کنن :دی مردی فشار ای که زندگی اورده روت اینجا تخلیه نکن بیرون زندگیت خودتو نشون بده

اینجا بازی پلنی چیزی بلدی نشون بده
    سلام

در مورد نوید همین قدر بگم که سالم اومد پیش ما سالم هم رفت

من با موارد دیگه کاری ندارم ولی در سالم بازی کردن نوید من شک ندارم نمی تونم بیشتر توضیح بدم

4. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید
    نپسندیدن **1977** نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ma2ta نمایش پست ها

سلام

داداچ ی چی یادت رفت بنویسی

واندرو یادت رفت

واندر j1 رو میگما

کسی باید حرف از حق بزنه که حق نگهدار باشه نه شمایی که با نامردی و کلک زحمات یه عده رو به فنا دادی

چوب خدا صدا نداره حاجی
    داداچ شما مثل اینکه حافضت خیلی ضعیفه شما قضیه ص.ص که اومد اکانت فلوید و کل جنوب شرق رو به فنا داده بود یادت رفته توی سرور j1
    چوب خدا صدا نداره حاجی

6. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همگی دوستان...
    متاسفانه با شرایط پیش اومده اگه اکانت بینام.فلوید و بلک استورم هم تصمیم به حذف داشته باشن ما هم حذف میکنیم بر خلاف میل شخصی..

در مورد مشکلات آی پی و تایم لانچ پلن هم مواردی بوده که باگ به وجود اومده.. و تو این سرور جنوب شرق خیلی تو ذره بین مدیریت سرور بود و کاملا مشخصه.

از شایان هم انتظار نمیرفت با بکس جنوب شرق انقدر سختگیرانه برخورد کنه.

در مورد اکانت لوسیفر هم از اول سرور مخالف سیاستشون تو فروم بودم و هیچ توضیح و قضاوته عجولانه ندارم و فقط به این بسنده میکنم که مخالف سیاستهای داخل فرومشون بودم.

انشالاه که لیدرهای جنوب شرق بتونن ساید رو از این مرداب نجات بدن و بهترین تصمیم ممکن رو بگیرن.(مختصر و مفید :d )

پوریا دکینگ & رضا دکینگ
    Just for SE
    THE-KING

8. پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای باااااااااااااااااااااااا ااباااااااااااااااااااااا ااااااااااااا

آقا مهدی حذف کردی که!!!!

حالا تکلیف 20 ک گلد چی میشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا گفتن نداره ولی اینا نمیخواستن بزنن بیگ رو من گفتم بزنید گلدش و بدید به من!!!
    تا الانم من نگفتمم
    شما که رفتی و گلد و بده و برو!!

10. تشکر mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    چه قدر قشنگ می گه این جمله :

احمق رو در حماقت خویش تنها گذار زیرا حماقتش دنیایش است اگر اگاهش کنی دنیایش رو ویران کردی
    تو که راست میگی
    چندتا سطل آب نیاز داری
    میبینم لوسیفرتون هم حذف کرد
    خسته نباشید
    زمین دژکوب هم منحنی زیاد داره

12. تشکر RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن RESPECT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقای لوسیفر شما گند زدین به ساید جنوب شرق.

تو مرحله اول شما با کل کل های شخصی وجه ساید جنوب شرق خراب کردی..
    مرحله بعدی اکانت رو حذف کردی و کشیدی کنار با تمام ادعایی که داشتی(ی لیدر فقط مسعول اکانت خودش نیست و نسبت به سایدش مسعولیت داره.)
    مرحله سوم هم بدون اطلاع به دوستان برا جابجایی کتیبها اک رو حذف کردی و کتیبهای استراتژیک رو دو دستی تقدیم شمال کردی..(چکمه کوچیک و جنگ بزرگ)
    حداقلش اینکه میخواستی حذف کنی کتیبهارو جابجا میکردی و مدیون نمیکردی خودتو

همیشه همین بوده اوایل سرور یکسری افراد تو فروم با سروصدای زیاد وجه ی سایدو خراب میکنن و وسطهای سرور اک رو حذف میکردن و چیزی جز خراب کاری باقی نمیذاشتن برای سایدشون

خیلی متاسف هستم از این اتفاق که جنوبشرق ضربه بزرگی خورد................................. . . .
    Just for SE
    THE-KING

14. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها

مرحله بعدی اکانت رو حذف کردی و کشیدی کنار با تمام ادعایی که داشتی(ی لیدر فقط مسعول اکانت خودش نیست و نسبت به سایدش مسعولیت داره.)
    مرحله سوم هم بدون اطلاع به دوستان برا جابجایی کتیبها اک رو حذف کردی و کتیبهای استراتژیک رو دو دستی تقدیم شمال کردی..(چکمه کوچیک و جنگ بزرگ)

همیشه همین بوده اوایل سرور یکسری افراد تو فروم با سروصدای زیاد وجه ی سایدو خراب میکنن و وسطهای سرور اک رو حذف میکردن و چیزی جز خراب کاری باقی نمیذاشتن برای سایدشون

خیلی متاسف هستم از این اتفاق که جنوبشرق ضربه بزرگی خورد................................. . . .
    بابا من 2 ساعت رفتم نامه دادم کینگ همر و بزن فلان کن بیسار کن
    20 ک گلد و نداده هنوز!!!!

الان بیشتر از اس ای به من مدیونه!!!
    ویرایش توسط **1977** : 10-24-2016 در ساعت 01:12 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها

تنها کسای که باعث شدن sw و یا بهتر بگم من جبهم و عوض کنم همین لیدراتون بودن تصمیمات اشتباه گرفتن
    1.در مورد کتیبه مورتاض یونیک امدن سری هرچی از دهنشون در میاد تو فروم گفتن بعد که فهمیدن قضیه چیه معذرت خواستن که باعث شد شناخته بشن و نوش دارو بعد از مرگ سهراب به درد ما نمیخوره گفتیم ok
    2.در مورد اکانت holly که کتیبه ی چکمه ی بزرگش که خود من خالی کردم و گفتم بردار بعد که خواسیم بلن بریم و خواستیم سروراش گفتن کتیبه نده و حتی چند باری به تماس ما جواب نداد مگه داریم مگه میشه
    3.همر و مقداری از دف x404 که در دهکده های خودش بود بدون هماهنگی با ما با رمز جانشینی امدن زدن به nw جایی که میدوستن یه مقدار سنگین دف داره با حال غارت که حتی رمرش کار نمیکرد که چی ؟ شنیده بودن میخواییم holly رو بزنیم فقط شنیده بودن و این نمیدونن شاید nw قضیه ی جاسوس رو میدونست و باهاشون بازی کرد
    4.اکانت alaf که در اختیار من قرار گرفته شد و بود و ایمیلش و نداشتم و اکانت 1دونه نیرو نداشت زیر ساختاش و ok کردم و باهاش 200ک سرباز بیاده و 40ک کاهن کشیدم که رمز و عوض کردن باتوجه به اینکه میدونستن ایمیل نداشتم و بم گفتن تا زمانی که با se در گیر نشی دف ماله خودته درگیر شدی بک میدم و جالب رفیق صمیمی ما که اصلا بخاطرش ثبت نام کردیم اقای بزمان همچین کاری با ما کرد
    5.واقعا یه نفر چقدر رو داره که بعد این همه گند زدن به sw بیاد زنگ بزنه بگه بیا بریم یه اتحاد و بلن بریم و هنوزم میخواستن نامردی کنن
    6.و بعد بچه هاشون امدن به ما گفتن این سرور اکانتای sw رو بده به ما عوض یه سرور دیگه برات کب میکشیم اخه من بخوام با تیم بازی کنم شما روتون میشه با من حرف بزنین اصلا سرور l1 و d1 بازی مارو ندیدین مگه d1 تهایی با 4تا ساید مبارزه نکردم با این حرفا فقط به من توهین کردین دوستان عزیز

ب.ن:نمیخواستم چیزی بنویسم دوستان اصرار کردن و دوستان se میدان خالی دیدن از خودشون داستان تعریف کردن و مجبور شدیم حرف بزنیم
    ب.ن:دوستان شرمنده کیبورد ما ب نداره محبوریم ب هارو ب بنیویسیم lol :دی

اینم حکایت ما با se موفق باشین
    erfan odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

17. تشکر M3nTaL, MATRIX III, mohsen.2pac, Alir3za تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MATRIX III, mohsen.2pac پسندید
صفحه 80 از 107 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین