صفحه 79 از 107 نخستنخست ... 2969777879808189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    دف خیلی زیادی توی تمام تارگت ها جمع شده بود و اگه تارگت ریل رو عوض هم میکردیم باز دیوار میشدیم.تبریک میگم به تیم لیدری و پلیرهای سه تا ساید رقیب.
    آقا یه سوال :
    ما ×1 بازیم بلد نیستیم. این دگمه خرید نیرو کجاست ؟
    ما روش بازی مون رو بر اساس اخلاق و حفظ حر مت بنا گذاشتیم با این حال اگه کسی حر مت نگه نداره جواب اونم داریم
    هم مشت داریم هم پشت داریم
    زشته ادم بازنده باشه بعد جای تمرین کردن برای قوی شدن و احترام به حریفش بیاد فرم حرف صد تا یه غاز بزنه واقعا که !!!عجبا
    دکمه خرید !!!!! از پلیر هایی که اوج پلنشون مولتی کشی تو ساید های دیگه است غیر این حرف توقع دیگه ای نمی ره
    ادرس دکمه رو می خوای الان میدم خدمتت ما بین دکمه های توهم و دروغ دقیقا پایین اهرم مولتی کشی تو ساید دیگه است چطور ندیدی شما
    از جمع دوستان با بت لهن تندم عذر می خوام البته غیر این اقا که فروم رو با بازارچه ننه حسن اشتباه گرفته
    یه تبریک هم بگم به تیم پلنری و لانچری جنوب شرق پلن ایراداتی داشت اما در مورد تایم بندی و لانچ به دوستامون دست مریزاد می گم
    اما تبریک اصلی رو میگم به برو بچ شمال غرب که عالی بودن بی خود نیست این تیم هنوز باخت نیاورده این سرور هم که معلومه دیگه ...

یا حق

hiv+
    ویرایش توسط HIV+ : 10-23-2016 در ساعت 04:23 AM دلیل: امضاء مو بد زده بودم دستم خط خورده بود

2. تشکر behdad, M3nTaL, **1977** تشکر نمود
    پسندیدن behdad, M3nTaL, **1977** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب منم از بنی در امدم!!! مرسی از شایان که خوب بن میکنه!
    ارمان جان اتکا همه سر موقع خورده!! اتکای من تو گزارشا ساعت 2:48:11 هست و بقیه بعد من!!!! چی جوری پسو پیش خورده؟؟ من نمیفهمم منظورتو؟؟
    میخوای بگی اتکی که گزارشش ساعت 2:48:12 بوده زودتر از اتکی خورده که گزارشش مال یه ثانیه قبله؟؟؟؟
    چیزهای عجیب زیاد دیدم اینجا!!!! این دیگه نوبره!!!! جاالبه که بار اولتونم نیست که این اتفاق میفته براتون!!!
    سوالی که پیش میاد اینجاس که ایا اصلا میشه تو سروری که اتکا برای خودشون ثانیشون عوض میشه یا هر اک خودش باید اکانت خودشو لانچ کنه ادامه بازی داد یا نه!!!
    اگه دخالت تو کار مدیریت نیست میشه یه توضیحی مدیر راجع به جابه جا خوردن اتکا بیاد بده؟؟؟ جالبه وقتی مجتبی ماتریکس امد گفت چرا رم اخر خورده ما فکر کردیم الکی میگه ولی بعدش دیدم نههههههه واقعا راست میگه!!!!!
    ایا واقعا این به ضرر se بودن طبیعیه تو بازی؟؟؟؟ یعنی واقعا باید فکر کرد اتفاقیه؟؟؟
    راجع به حریف قوی هم لازم به گم که ای حریف قوی میشه بگی چه سرورایی بازی کردی؟؟؟؟
    بچه های ما از قدیم بودن و کارنامشون معلومه!!! شما چه طور؟؟؟ از قدرت در بازی حرف میزنی که فکر میکنم سلیقه ایی اداره میشه!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر dr.divert تشکر نمود
    نپسندیدن Alir3za نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    ما روش بازی مون رو بر اساس اخلاق و حفظ حر مت بنا گذاشتیم با این حال اگه کسی حر مت نگه نداره جواب اونم داریم
    هم مشت داریم هم پشت داریم
    زشته ادم بازنده باشه بعد جای تمرین کردن برای قوی شدن و احترام به حریفش بیاد فرم حرف صد تا یه غاز بزنه واقعا که !!!عجبا
    دکمه خرید !!!!! از پلیر هایی که اوج پلنشون مولتی کشی تو ساید های دیگه است غیر این حرف توقع دیگه ای نمی ره
    ادرس دکمه رو می خوای الان میدم خدمتت ما بین دکمه های توهم و دروغ دقیقا پایین اهرم مولتی کشی تو ساید دیگه است چطور ندیدی شما
    از جمع دوستان با بت لهن تندم عذر می خوام البته غیر این اقا که فروم رو با بازارچه ننه حسن اشتباه گرفته
    یه تبریک هم بگم به تیم پلنری و لانچری جنوب شرق پلن ایراداتی داشت اما در مورد تایم بندی و لانچ به دوستامون دست مریزاد می گم
    اما تبریک اصلی رو میگم به برو بچ شمال غرب که عالی بودن بی خود نیست این تیم هنوز باخت نیاورده این سرور هم که معلومه دیگه ...

یا حق

hiv+
    ممنون آرمان جان بابت آموزش جای دگمه. ولی خواهش میکنم که القابی رو که برازنده خودت و ... هست رو به بنده نسبت نده.
    در ضمن مولتی کشی توی ساید حریف شرف داره به مولتی خریدن تو ساید حریف. حتی مولتی خریدن تو ساید حریف هم شرف داره به کل یه ساید رو خریدن.حتماً متوجه منظروم شدی.
    بالاخره نگفتی کدوم سرورا بازی کردی؟ راستی مهدی و علی Hiv دوالت بودن؟
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

6. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    نپسندیدن Alir3za نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    ارمان جان اتکا همه سر موقع خورده!! اتکای من تو گزارشا ساعت 2:48:11 هست و بقیه بعد من!!!! چی جوری پسو پیش خورده؟؟ من نمیفهمم منظورتو؟؟
    میخوای بگی اتکی که گزارشش ساعت 2:48:12 بوده زودتر از اتکی خورده که گزارشش مال یه ثانیه قبله؟؟؟؟
    چیزهای عجیب زیاد دیدم اینجا!!!! این دیگه نوبره!!!! جاالبه که بار اولتونم نیست که این اتفاق میفته براتون!!!
    سوالی که پیش میاد اینجاس که ایا اصلا میشه تو سروری که اتکا برای خودشون ثانیشون عوض میشه یا هر اک خودش باید اکانت خودشو لانچ کنه ادامه بازی داد یا نه!!!
    اگه دخالت تو کار مدیریت نیست میشه یه توضیحی مدیر راجع به جابه جا خوردن اتکا بیاد بده؟؟؟ جالبه وقتی مجتبی ماتریکس امد گفت چرا رم اخر خورده ما فکر کردیم الکی میگه ولی بعدش دیدم نههههههه واقعا راست میگه!!!!!
    ایا واقعا این به ضرر se بودن طبیعیه تو بازی؟؟؟؟ یعنی واقعا باید فکر کرد اتفاقیه؟؟؟
    بچه های ما از قدیم بودن و کارنامشون معلومه!!! شما چه طور؟؟؟ از قدرت در بازی حرف میزنی که فکر میکنم سلیقه ایی اداره میشه!!!
    جناب لوسفز یکم آرامش داشته باش بازیه زیاد جدی نگیر
    در مورد اتکها هم اتک ها اونا که تو یک ثانیه خورد به ترتیب لانچ خورد و اینو لانچر باید بدونه و به همین دلیل ما اتکهارو با 1ثانیه فاصله زدیم نکنه فکر کردیم ضعف پلن هست که هر کدوم تو یک ثانیه و پشت هم خوردن؟ نه عزیز اینجا تو یک ثانیه زدن ریسکش بالاست
    ویرایش توسط MATRIX III : 10-23-2016 در ساعت 11:30 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    جناب لوسفز یکم آرامش داشته باش بازیه زیاد جدی نگیر
    در مورد اتکها هم اتک ها اونا که تو یک ثانیه خورد به ترتیب لانچ خورد و اینو لانچر باید بدونه و به همین دلیل ما اتکهارو با 1ثانیه فاصله زدیم نکنه فکر کردیم ضعف پلن هست که هر کدوم تو یک ثانیه و پشت هم خوردن؟ نه عزیز اینجا تو یک ثانیه زدن ریسکش بالاست
    ببخشید شما اصلا میدونی دژکوب چیه ؟ اتک چیه؟ بلن چیه؟

بسرم اول مطالعه کن! بعد بیا بست بزار
    I M P E R I A L

Son Of The South

9. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    خب حد این دوستمون هم فهمیدیم در چه حد هست !!!

از ارمان بعید میدونم همچین کسی رو گذاشته باشه تو فروم واسه جواب دادن چون واقعا بهش نمیخوره و فراتر از این ها هست

از این به بعد لینک میزارم حرفی بود با لینک ج داده بشه ...

کسی بیاد اینجا الفاظ زندگی روزمره شو که مثل عقده تو زندگی واقعیش باشه جا بحث نداره :دی
    لطفا خودتم معرفی کن ببینیم از کدوم روستای ایران انلاین شدی داری بازی میکنی :دی
    (ویرایش توسط مدیریت)

لول:دی
    میشه تو سطح خودتو بگی؟
    تو حزب بادی!
    مهم نیست کجایی باشی مهم اینه که مرد باشی!!که تو نیستی!
    یه جوری میگی هر سایدی بودیم تو هر سرور و اینا انگار بازی بلدی !!دیگه همر مردم و کوبیدن به دیوار این حرفا رو نداره!

حزب باد بودن تو رو همه دیدن و هیچ وجه در حدی نیستی که بخوای تو فروم بیای چه برسه به با لینک قرمز!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    ببخشید شما اصلا میدونی دژکوب چیه ؟ اتک چیه؟ بلن چیه؟

بسرم اول مطالعه کن! بعد بیا بست بزار
    نه شما میدونی که رم رو آخر میزنی
    چرا فشار میاد بهتون و هی میندازید گردن سرور و اشتباه سایت
    خوب مردونه قبول کنید دیگه مگه ما که دیوار شدیم اومدیم گفتیم سرور تایم اوتش زیاده یهو 6 ثانیه بعد میزنه یهو 2 ثانیه؟ همه مشکلات رو در نظر گرفتیم و زدیم و دیوار شدیم.
    باز به درک بچه های خودمون که اومدن به مهاجم تبریک هم گفتن اما شما کلا رو فشارید داداش
    در ضمن یاد بگیر همه چیزو تو مطالعه نمیشه بدست آورد باید تجربه کرد که اشکال نداره تا حالا پلنی نرفتی و تجربه این چیزارو نداری یا شایدم میترسی تجریه کنی ترجیح میدی مطالعه کنی؟ برو مطالعه کن شما، اما درست مطالعه کن. ما تجربه رو به مطالعه ترجیح میدیم
    اونم پلن هست نه بلن
    بلن قبلا یه تولیدی کفش بود
    ویرایش توسط MATRIX III : 10-23-2016 در ساعت 01:59 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حال میکنم بعد این همه بازی و . . . اینا یه گربه هم میتونه تو فروم اینجا عرض اندام کنه برای خودشو جیغ بزنه فقط هر کی رو میبینه چنگ بندازه :دی

سطح دوستانمون هم دیگه فهمیدیم :دی

قبلا طرف میخواست تو فروم مطلبی چیزی بزاره روش نمیشد اول یه لینک میزاشت بعد صحبت میکرد

بله همر ما کوبیدیم تو دیوار :دی(نیمچه همر عرض کنیم :دی) ولی دوستان همه درحال جیغ و فریاد غش بودن بابت کتیبه های که میومد :دی

حزب باد هم نیستیم دیدم دوستامون 3 به 1 شده و احتمال باختشون هم زیاده با این حال پاشیدیم امدم کنارشون با هم بخوریم به جا اینکه یه حا باشم که تضمین شده باشه جام

به این میگن مردونگی و پای دوستات وایسی اگر دوستام تو nw هم همین بود وضعشون اگر قبول میکرن میومدم کنارشون تو شرایط سخت وای میسادم

بازی واسمون فان شده چون هر کاری دلمون خواسته انجام دادیم اینجا و تو این سرورا

حالا شما چی ؟ عرضه این کارارو داری جنمشو چی ؟ پای دوستات تو هر شرایطی وای میسی ؟

لطفا به این پستم جواب نده چون تو سطحی نمیبینمت پستامو ریپلای نمیکنی همینجور که تو سطحی نمیبینمت پستاتو ریپلای نمیکنم

ارمان اگر حرفی مونده باشه یا شکایتی از من داشته باشه میتونه پست بزاره و ندیده همه حرفاشم قبول دارم

ولی ما اینجوریم تو یه ساید میریم در حد توانمون کمک به ساید میکنیم (کارهای هم که کردم یا از ارمان بپرسید یا دوستان که اونجا هستم فقط از بهداد نپرسید :دی فحشم میده یا صفحات قبل همین فروم هم میتونی چندتا چشمشو ببینی )

راستی منم میبینی سرتو باید بندازی پایین حداقل کارای که واسه ساید nw انجام دادم حداقل تو یکی عرضشو نداشتی انجام بدی در حدی هم نیستی بخوای قضاوت کنی

با ارمان صحبت کردم امد تو مجموعه nw با ارمان هم صحبت کردم امدم بیرون ازش
    همونطور که اکانت ازش تحویل گرفتم اکانت هم بهش تحویل دادم بدون هیچ کثیف بازی یا چیزی پس نبینم سرتو جلوم بیاری بالا گرفتی چی میگم ؟

به قول یکی از دوستان سربزیر باش کامروا شوی :دی
    دژکوب بهونه ی برای دور هم بودن نه اینکه عقده های زندگیشونو یه سری ها تخلیه کنن :دی مردی فشار ای که زندگی اورده روت اینجا تخلیه نکن بیرون زندگیت خودتو نشون بده

اینجا بازی پلنی چیزی بلدی نشون بده
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

13. پسندیدن Alir3za پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

قصد جواب دادان به هیچ پستی رو ندارم ایشالا میرم با لینک جدید بر می گردم
    فقط در مورد سابقه بازی پرسیده بودید هم شما هم یه بنده خدایی که وضعیت روحی جالبی نداره البته برام چیز جدیدی نیست هر سروری می رم همینجوری میشه
    سابقه بازی ندارم این اولین سرورمه دارم نرمال بازی پلی میدم و شک نکن که اگه سرور اخرتون بوده و بنا داشتید برنده بشید باید یکم تجدید نظر کنید یا سرور اخرتون نباشه یا اگه هست برنده شدن رو بی خیال شید
    خدایا به امید تو
    hiv

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام به همه بازیکنان سرور فینال 95
    باعرض پوزش قصد گذاشتن پست نداشتم ولی بعضی موارد رو نمیشه به سادگی از اون گذشت
    دوستان ساید جنوب شرق با اولین ضربه ای که خوردن باز شروع به فرافکنی و تقصیر این و اون انداختن کردن
    چند بار به شما گوشزد کردم که این یک بازیه و جدی نگیرینش و بالا پائین زیاد داره و شما ها هم به روش خودتون یعنی کری خوندن بیشتر و .............. جواب پست ها رو دادید
    اون از بیگتون و اینهم از پلن آخرتون که رضا خان اسطوره تو دیوار رفتن براتون رفت البته این جسارت رو چون رضا خان دوست من هستش و دو تا اسم من براش گذاشتم اول اینکه اسطوره تو دیوار رفتن هستش و این مقام رو طی بازی در سرور های مختلف در حد جهانی به دست آورده و دومین لقبش اینه که اگر روزی سه بار هم حمام بکنه باز کثیف باز هستش و این رو هم با استناد به سوابق طولانی جهانیش میگم ( خوبی رضا جان اقلا یه زنگ بزن حال بپرس )
    خوب از رضا خان چه انتظاری داشتید وقتی میگن هر اکانت رو باید بازیکن اصلی ازش لانچ بکنه خوب طبیعی هستش بعضی مدعیان در این مورد مشکل داشتن وشد چیزی که نباید میشد
    البته اونقدر دف در ساید شمال غرب وجود داره که هرتارگتی تبدیل به ریل میشد همون بلا سرش میآمد که آمد شما هنوز هم معتقدم سیاست ندارید برعکس گفته بعضی دوستان والی تا بحال باید متوجه میشدید که با احساس قضاوت و بازی نکنید
    تا به اینجای بازی ثابت شده ساید شمال غرب منسجم ترین ساید و دارای بهترین و کار آمد ترین و با تجربه ترین تیم لیدری در سرور هستش و این سه خصلت موجود در تیم لیدری شمال غرب که تعریف نبوده و واقع هستش بالاخره کار دست شما داد
    شمال غرب با یک بازی منطقی و صبورانه شما را به نقطه ای رساند ( نقطه سقوط هر انسانی اوج غرورش هست ) که تصمیم گرفتید یکباره سر ساید رو بزنید که همان چیزی بود که ساید به انتظارش نشسته بود تا عکس العمل خودش رو نشون بده
    شما در ابتدا سایدتون مدعی بیگ همر سرور شد و چه کری ها که خونده نشد واز ذوق نمیدونستید چیکار بکنید و بنده تذکر دادم که این یک بازیه و بالا پائین زیاد داره و شد همونیکه پیش بینی میشد و بیگ شکست و شاید باز هم بشکنه
    بعد از مورد اکانت رضا خان در جنوب غرب مجددا کری های شما در باره میزان دف جنوب شرق که میلیونی هستش شروع شد و آنقدر کری خوندید که دیگه چندش آور شده بود و همه تصمیم گرفتید در یک سرور دیگه فرصت انتقام گیری به ساید های دیگر بدید و این سرور سرور آخر شما نباشه حالا با خود نمائی دف شمال غرب انهم تبدیل به یک خاطره شد و شمال غرب بادرایت خودش خط بطلان رو روی روئیائی بودن دف شمال شرق در مقایسه با دف خودش کشید
    حالا شما میتونید فرافکنی کنید و بگید این دف داد یا اون دف داد که هیچ فرقی نمیکنه میتونید هرچی دوست دارید بگید شمال غرب اونقدر دف داره که میتونید بگید از سر ور های دیگه هم دف آورد همانطور که بعضی متعصبین به سایدتون خیلی ساده دست به اثبات این حرف زدن که جالب بود
    جناب مخاطب خاصی که دنبال کلید تولید نیرو میگشت وآرمان عزیز به روش خودش جواب داد منهم به روش خودم توضیح میدم شاید متوجه بشوند
    این کلید دقیقا روی میزان وقت، هزینه و روشی که اکانت رو پلن ریزی میکنی قرار داره و هرکسی این کلید رو نداره تا تعداد زیادی ماجرا جوئی در سرورهای متعدد بره و تجربه لازمه رو بدست بیاره.
    حالا میشه نوبت دوست عزیز و شفیقم نوید لووووووووووووووووووووووول که خیلی قبولش دارم ولی اون ما رو تحویل نمیگیره و جاش دو تا سطل از بازار خریده و وسط درگیری آمده با آب آتیش خاموش کنه به این میگن شخصیت بیطرف که چون مدت زمانی در هر دو ساید بازی کرده خودش رو از هر حرف و حدیثی پاک نیگرداشته و برای هر دو طرف آب آورده که جوش نیارن و بقول معروف خونسردی، متانت و درنهایت پیروزی ( نوید دیگه حالمون رو نپرسیدی سر از بیمارستان هم در آوردم باشه دوستی که فقط بازی نیست )
    در خاتمه به هر دو ساید تبریک میگم به یکی به خاطر داشتن انچنان همر هائی و به این یکی بخاطر دفش
    پاینده،پیروز و سربلند باشید
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 10-23-2016 در ساعت 02:55 PM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

صفحه 79 از 107 نخستنخست ... 2969777879808189 ... آخرینآخرین