صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: کدام سبک از بازی حرفه ای تر است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    چرا فکر میکنید با سخت تر شدن شرایط و اذیت شدن بیشتر بازی جذاب تر میشه؟ !!!! خود آزاری داری خدایی نکرده؟ :دی
    به نظر من حق با این احسانه (همین که زیر مهتابی خونشون عینک دودی میزنه)
    تر ا وین قدیم که سرور هاش چندین برابر سرور های اینجا پلیر داشت(نه اکانت با پاپ2 بلکه پلیر) و به طبع زیبا تر بود سختی های خودشو داشت
    باید یادتون بیاد اصلا ناتار تو نقشه نبود و فقط غارت پلیر بود...گریز نداشت بعدش به همراه کلوپ طلایی اومد و ...
    اینا جذاب تر کرده بود بازی رو و هر یدونه نیرو ارزش داشت برا صاحبش
    I,m always BLACKHAND

2. تشکر WhiteBird تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blackhand نمایش پست ها
    به نظر من حق با این احسانه (همین که زیر مهتابی خونشون عینک دودی میزنه)
    تر ا وین قدیم که سرور هاش چندین برابر سرور های اینجا پلیر داشت(نه اکانت با پاپ2 بلکه پلیر) و به طبع زیبا تر بود سختی های خودشو داشت
    باید یادتون بیاد اصلا ناتار تو نقشه نبود و فقط غارت پلیر بود...گریز نداشت بعدش به همراه کلوپ طلایی اومد و ...
    اینا جذاب تر کرده بود بازی رو و هر یدونه نیرو ارزش داشت برا صاحبش

بله من کاملا یادم میاد ولی شما باید شرایط فعلی رو ببینی الان دیگه واقعا سبک زندگی عوض شده . ورژن 3.6 به نظر من واقعا یه سبک دیگه از بازی بود و روش بازی با اومدن ورژن 4 کاملا تغییر کرد الان شما ببین بازی های آنلاین داره به سمتی میره که پلیر کمتر درگیر باشه . شما چند نفر پلیر دورت میبینی که مثل 3.6 بازی کنه؟ الان ورژن 4 هست و خصوصیات و روش های خودش رو داره و نمیشه شرایط رو مثل 3.6 کرد

پ ن : شما ال1 هستی دیگه؟ این پلیرتون lakestan خفمون کرده از بس ناتار چیف کرد و دف ریخت هر هفته که این ناتار چیف میکنه عزای عمومیه از بس این شوالیه های ما با کله میخورن تو دیوار :دی

4. تشکر BLACKHAND تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله من کاملا یادم میاد ولی شما باید شرایط فعلی رو ببینی الان دیگه واقعا سبک زندگی عوض شده . ورژن 3.6 به نظر من واقعا یه سبک دیگه از بازی بود و روش بازی با اومدن ورژن 4 کاملا تغییر کرد الان شما ببین بازی های آنلاین داره به سمتی میره که پلیر کمتر درگیر باشه . شما چند نفر پلیر دورت میبینی که مثل 3.6 بازی کنه؟ الان ورژن 4 هست و خصوصیات و روش های خودش رو داره و نمیشه شرایط رو مثل 3.6 کرد

پ ن : شما ال1 هستی دیگه؟ این پلیرتون lakestan خفمون کرده از بس ناتار چیف کرد و دف ریخت هر هفته که این ناتار چیف میکنه عزای عمومیه از بس این شوالیه های ما با کله میخورن تو دیوار :دی
    خب دیگه ورژن 3.6 نیست چون در آمد کمتری درش بود نسبت به ورژن چهاری که حراجی داره و ... سرور 3.6 فیکس با پشتیبانی سایت اصلی تا سال پیش که فقط یکی دوتا استارت میشد تا اونجایی که من میدونم .پس مسلمه که همه ما دیگه بعد این مدت با ورژن 4 عادت کردیم
    I,m always BLACKHAND

6. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

چرا فکر میکنید با سخت تر شدن شرایط و اذیت شدن بیشتر بازی جذاب تر میشه؟ !!!! خود آزاری داری خدایی نکرده؟ :دی
    اومدیم دژکوب بازی کنیم نه خاله بازی
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    اومدیم دژکوب بازی کنیم نه خاله بازی
    بله صد در صد همینه ولی قراره شما از دژکوب لذت ببری نه دژکوب از شما :دی
    اینجوری که شما میگی باید برگردیم به 10 سال قبل با دیال آپ بازی کنیم که لذتش بیشتر شه :دی

9. تشکر BariSH_N, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بله صد در صد همینه ولی قراره شما از دژکوب لذت ببری نه دژکوب از شما :دی
    اینجوری که شما میگی باید برگردیم به 10 سال قبل با دیال آپ بازی کنیم که لذتش بیشتر شه :دی
    بخوایم آسونترش کنیم میریم مزخرفترین سایت موجود : .......! اومدیم از بازی لذت ببریم! شما لذتو تو یه چیز دیگه میبینی مثلا شب بخوابی صبح بیدار شی ببینی 500ک گرزی داری!
    شما لذتو تو این میبینی ما لذتو توی 0کردن همری که با سخت تلاشا بدست اومده!
    ویرایش توسط BariSH_N : 07-09-2016 در ساعت 12:26 PM دلیل: تبلیغات ممنوع
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz نمایش پست ها
    بخوایم آسونترش کنیم میریم مزخرفترین سایت موجود : .......! اومدیم از بازی لذت ببریم! شما لذتو تو یه چیز دیگه میبینی مثلا شب بخوابی صبح بیدار شی ببینی 500ک گرزی داری!
    شما لذتو تو این میبینی ما لذتو توی 0کردن همری که با سخت تلاشا بدست اومده!
    چنتا از پلنایی که زدی سوپر همر صفر کردی بزار ببینیم :دی البته اونایی که خودت زدی نه سایدتون :دی

12. تشکر ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام داش سعید گل شما ثابت شده ای یعنی عشقی

aboly farvahar

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر بنده بحث های بی موردی مثل این را زیاد کش ندهید و اگر می خواهید راجع به مسایل کلی صحبت کنید تا حداقل بقیه هم نفعی برده باشند .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر بنده بحث های بی موردی مثل این را زیاد کش ندهید و اگر می خواهید راجع به مسایل کلی صحبت کنید تا حداقل بقیه هم نفعی برده باشند .

منم با ایشون موافقم

16. تشکر sangriz تشکر نمود
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین