صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 313940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    سلام

ویس های همین آقای میلاد 200t موجوده که به پلیر اکانت Ayso (توحید) زنگ زده گفته من 300 هزار تومن میدم که همر های ناروتو رو بزنی تو دیوار (واسه هر همری سیصد هزار میدم)
    اگر امید اجازه بده من آپلود کنم ویس ها رو بزارم اینجا بقیه هم بدونن که چقدر خوبین شما
    الان هم که اکانت بهداد The Count رو کردین همراشو کپ ناتار و دهاشو صفر کردین با همرای خودش و گلد
    چقدر خوبین شما
    به به داداش شما دیگه حرف از خرابکاری نزن دست اولی واسه خود من فقط سرور 50 صحبت کردم باهات !! میخوای منم حرفات رو اپ دیت کنم اگه امید اجازه بده
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها

بابا پیش کی کم بیاریم ؟ با سابقه ترین و قدیمی ترین پلیر های سایتت همه از تیم وال و فشار و تری دات بودن

اگه داری سفسته میکنی که ما بیایم بازی کنیم و نون بهت برسه کور خوندین ، والا خود بچه های nw اینجور که شما دارین ازشون دفاع میکنی از خودشون دفاع نمیکنن
    خداروشکر نون ما دست شما نیست. نگران نون ما نباش.

ضایع رو شما شدید که اول اومدین گفتین روی اکانت نامه دادیم فقط که پسوور عوض کنن ! بعد گفتی 2 تا اکانت بوده که رمز عوض کردیم بعد گندش درومد خیلی اکانت بوده!!!!!!!
    میشه بگی دقیقا من کجا گفتم که 2 تا اکانت بوده رمز عوض شده یا تاکیدی داشتم که گفتم پسورد عوض نشده براشون؟

شما فقط باید رمز اکانت ayso رو عوض میکردین که اونم بازم دست بردن توی بازی هست ! ولی اینجور که امیر توی نامه ها بهتون توپیده، همه ی اکانت هارو پسوورداشونو عوض کردین!!!!! ]هر دروغی که میگی بعدش باید چند تا دروغ بهش اضافه کنی که قبلی رو پوشش بده !

نظر شما محترم ولی کی گفته نظر شما درسته؟ ببخشید مثلا الان بانک شما سه بار رمز اشتباه بزنی کارتتو می خوره یا حساب اینترنتی تو میبنده دست برده تو حسابت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودتو زدی به کوچه .... یا سرکار گذاشتی مارو؟؟
    اونور یک اکانت گند کاری شده اونم از سمت The count دوست امیربوده که همه ی رمز هارو خود امیر بهشون داده و شما رمز همه اکانت هارو عوض کردین

اینور 4تا اکانت خرابکاری روشون صورت گرفته ولی فقط پسوورد اکانت legaci رو تغییر دادین ! چون بقیشون هنوز کارشون تموم نشده بود ))))
    میشه تایم خرابکاری روی اکانت ها رو بفرمائید تا با تایم نامه هایی که بنده گذاشتم مقایسه کنیم؟؟؟

خجالت بکشین

جمله آخر :

سیستم مدیریتی شما وقتی خودشو نشون میده که روز به روز سایت خلوت تر میشه و از اون جالبتر تیمی که همه ی سرور ها یه داستان خرابکای توش رخ میده فقط داخل سایت مونده ، همین یه جمله نشون میده که شما چجوری مدیریت کردین و سودتون از کجا بوده

موفق باشید مثل همیشه ))))))) بابت این همه توضیح هم شیرینی شما محفوظه پیش x
    قطعا همینطوره مشکل از سیستم مدیریتی ماست، یه مثال بارزش همین مدیر انجمن شدن شما.
    شما هم موفق باشید.

3. تشکر mohsen.2pac, WondeR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

و نکته جالب دیگه اینه که شما رو دعوت میکنم به یه خورده فکر کردن!
    اومدید مثلا نامه مولتی هانتر رو به عنوان سند ساخت و پاخت گذاشتید تو فروم.

خوب عزیز دل اگه زد و بندی بود مولتی هانتر میومد نامه خصوصی رو اکانتی که پسوردشم دست رقیب هست بده؟ مثلا واتس آپی تلگرامی بالاخره یه جا باید این زد و بند انجام بشه دیگه؟!!

بعد شما استناد میکنی به نامه ای که خود مولتی هانتر میدونه تیم رقیب امکان خوندشو داره؟

و مهمترین سوال : آیا اگه به قول شما سو مدیریت نبود و پسورد اکانت های سمت رقیب شما عوض نمیشد کتیبه دست شما باقی میموند؟

آیا انتظار داشتید وقتی سمت رقیب شما پسورد ها چنج شده قبل انجام خرابکاری سمت شما هم همین اتفاق بیوفته؟

ببینید بدون اینکه به کسی غیر از خودتون ربطی داشته باشه، سر سهل انگاری که داشتید و به یه فرد اشتباه اعتماد کردید کتیبه رفته و شما خیت شدید. دیواری هم کوتاه تر از مدیریت پیدا نکردید. من چطور مدیریت میکردم که شما پسوردت رو نمی دادی دست آدم اشتباه، لطفا خیلی واضح و روشن بگید من چه کاری میکردم که کتیبه شما رو نمیزدند که بعد میشدم مدیر خوب؟؟

من درک میکنم شرایط شما رو. احساس میکنید حقتون خورده شده. اما من به هر زبونی میگم حقی خورده نشده شما باورتون نمیشه. دوست دارم حقیقت براتون روشن بشه اما چند روز دیگه ببینم فایده نداره میام سمت شما طرف شما رو میگیرم دوست ندارم اینطوری با خاطره بد اینجا رو ترک کنید.
    اگه قراره اینجا رو ترک کنید واقعا بهتره که فکر کنید حقتون خورده شده. اشتباه منم از اول ماجرا این بود که شما رو درک نکردم و سعی کردم حقیقت تلخ رو به جای یه دروغ شیرین بهتون بقبولونم.

5. تشکر WondeR, sw team تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

لطفا یادتون نره بفرمائید شما اگه مدیر بودید جای من چه کار میکردید که کتیبه تون زده نشه. متشکرم.
    به نظرتون به جای اینکه من کاری کنم خودتون مدیریت میکردید نمی شد جلوی رفتن کتیبه گرفته بشه؟

7. نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

شما جواب اینو بده لطفا
    مولتی هانتر چیکارس رفته پسورد The KinG رو عوض کرده ؟؟؟؟؟ رو اون اکانت خرابکاری شده بوده مگه ؟
    پ چرا سرور های قبل ما شک میکردیم پسورد لو رفته درخواست ایپی داشتیم و جوابش مثبت بود خبری از چک کردن بود ؟ خبری از چنج پسورد نبود؟ اونجا مولتی خواب بود یا برا ما خ...... بود
    فقط داره با کلمات بازی میکنید دخالت دخالته دیگه فقط برا یه ساید چک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توقع دارید بگیم دستت درد نکنه ؟؟ شما هنور بعد 300 400 تا پیام متوجه نشدی مشکل از دخالته
    خوب اصلا حق باشما خوب کاری کردید دخالت کردید

جای شما مدیر بودم دخالت نمیکردم تو بازی مینشستم قوانینی سرور رو اجرا میکردم

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن Omid نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    شما جواب اینو بده لطفا
    مولتی هانتر چیکارس رفته پسورد The KinG رو عوض کرده ؟؟؟؟؟ رو اون اکانت خرابکاری شده بوده مگه ؟
    پ چرا سرور های قبل ما شک میکردیم پسورد لو رفته درخواست ایپی داشتیم و جوابش مثبت بود خبری از چک کردن بود ؟ خبری از چنج پسورد نبود؟ اونجا مولتی خواب بود یا برا ما خ...... بود
    فقط داره با کلمات بازی میکنید دخالت دخالته دیگه فقط برا یه ساید چک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توقع دارید بگیم دستت درد نکنه ؟؟ شما هنور بعد 300 400 تا پیام متوجه نشدی مشکل از دخالته
    خوب اصلا حق باشما خوب کاری کردید دخالت کردید

جای شما مدیر بودم دخالت نمیکردم تو بازی مینشستم قوانینی سرور رو اجرا میکردم
    آیپی خرابکار روش لاگ انداخته بود.
    شما شک میکردی با اینکه خرابکاری انجام بشه متفاوته.
    عرض کردم اینکه بانک کارت شما رو بعد رمز اشتباه زدن مسدود میکنه اسمش دخالت تو حساب شما نیست! برای حفظ سرمایتونه. بانکم وقتی کارتتو دست کس دیگه ببینه اینکارو نمی کنه وقتی که رمز رو اشتباه بزنه طرف اینکارو میکنه!
    و در ضمن اینکاربرای هر دو طرف انجام شد.

اینم جواب سوالات حالا بشین بخونشون و جواب سوالای منو بعدش بده.

11. نپسندیدن pho3niX نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نکته دیگه اینکه دخالت ما و سوء مدیریت ما باعث شده کتیبه بره یا خودتون؟؟؟
    به نظرتون اینکاری که میکنید اسمش مغلطه نیست احیانا؟؟
    حالتی رو توضیح بدید که بدون دخالت ما کتیبتون نمیرفت

13. تشکر scor تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX, kinG NE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    نکته دیگه اینکه دخالت ما و سوء مدیریت ما باعث شده کتیبه بره یا خودتون؟؟؟
    به نظرتون اینکاری که میکنید اسمش مغلطه نیست احیانا؟؟
    حالتی رو توضیح بدید که بدون دخالت ما کتیبتون نمیرفت

چون آی پی خرابکار لاگ انداخته مولتی هانتر رفته عوض کرده باشه یعنی قبل اون رو هیچ کس لاگ ننداخته فقط رو اون اکانت بوده ؟؟؟ یعنی فقط این سرور این قانون جدیده یا سرور های قبل هم بوده؟؟؟

دقت کردین یه سرور درست و درمون تو این چند سال برگزار نشده کلا روال سرورا همینه همه سرورا هم ثبت نام کردم کلا بازی انحصاری شده؟ یا حذف یا خرید و فروش کلا یه بعدی شده
    فکر نمیکنید یه جای کار میلگنه؟

بهتر نیست قانونی باشه طرف خرابکاری های این چنینی که سرورو به هم میریزه تاثیری تو سرور نداشته باشه(نه اینکه کتیبه برگرده) و اگه نقض قوانین حاد کرد کلا بن بشه . جاهای دیگه طرف اینطور ساخت و پاخت کنن اکانت کلا بن هست شما یه بن ایمیل میزنی اولا اکانت خرابکار تو سرور هست و به هدفش رسیده دوما خوب طرف سرور بعد با یه ایمیل دیگه میاد اصلا مولتی ایمیل درست میکنه برا همین پس بن ایمیل به درد نمیخوره
    نامه هم میزنم قانون حفظ پسورد و جانشینی رو میگید بخون من اون قانون رو اولین بار از انگلیسی به فارسی با دیکشنری ترجمه کردم مدیر محترم

شما فکر کردی ما برا 1 سرور 1 کتیبه میام اینجا بحث کنم یا بگم چرا کتیبه بردن فلانی برد فلانی خورد فلانی زد ؟ این همه برد و باخت اینم روش ما برحسب عادت و دوست داشتن ترا بازی میکنیم مشکلو متوجه نشدید شما

اشتباه کردی برادر من مولتی هانترت نباید دخالت میکرد اکانت خرابکار چرا باید تو بازی بمونه که رو چند تا اکانت لاگ بندازه متوجه حرف من شو لطفا نتیجه بازی تغییر کرد کلا

این حرفام ارتباطی با سرور نداره
    من اگه 5 سال تو سرور شما بازی میکنم 10 سال سرور های دیگه بازی کردم
    شما خودت دوست داری مولتی اکانتی رواج بدی به هر دلیلی طرف 100 تا اکانت میزنه و میخره حتی به ما هم پیشنهاد چند میلیونی میده میدونید چرا چون میدونه اینجا قابل خریدنه که جرعت همچنین کاری رو میکنه همه جا هستا منکر این نیستیم ولی اینجا افتضاحه لذت بازی دژکوب رو بردید
    کیفیت بازی رو فدای کمیت و اقلیت کردی
    به جای این حرفهای تو کردی و من نکردم و... یه کم به فکر سایتت باش جواب پلیرات خوش اومدی نیست طرف چند ساله اینجا بازی کرده ببین حرفش چیه

موفق اونیه کسایی که مخالفت هستن و اینجا بازی میکنن رو نگه داره نه 4 نفر موافقی که چتاشون اینجا هست ولی توسرور های دیگه بازی میکنن نمیگم به ساز همه برقصین ولی شل دادین

بازی که آپدیت نشه و همون حالت قدیمی بمونه افت پلیر و .. پیدا میکنه خودتون بهتر از هر کسی اینو میدونید 10 تا از شاخ ترین بازی های دنیا رو اسم ببرم یا حتی همین ترا که تعداد پلیراش تو ورژن های آپدیت جدید چندین برابر ورژن های قدیمی هست پلیر التماس میکنه آپدیت بده بعد همه تغییراتون میشه یه پوسته گرافیکی این همه تغییرات ترا نمیخوام کارتون رو بی ارزش جلوه بدم ولی واقعا کاری انجام نشده تو این مدت
    کلی تغییرات هست که باعث جذب و شلوغی و لذت بازی میشه طرف هم نه میتونه سرورو بخره نه با 5 تا اکانت سرور و ببره
    سرور چون خلوته کوچکترین تغییر و یا پول راحت تاثیر رو برد و باخت میزاره و دعوا میشه پلیر های جدید میان و این وضع رو میبینن میرن چون آدم حس میکنه سرور خانوادگیه بقیه فقط برا ده زدن اومدن
    مدیریت به اسم نیست جناب تا حرف میزنن چکشی برخورد میکنی سایت خودته به ما ارتباطی نداره و نه من دلسوزت که بخوام پاچه خواری کنم اگه واقعا تغییری تو این بازی هم قانونی و هم آپدیتی انجام نشه فقط یه مشت خاطره ازش میمونه و چند تا پلیر

در آخر همه اینا به من ربطی نداره و جبهه نگیر بابت حرفامون هر کس هر جوری که دوست داره و هر جا که حال میکنه بازی کنه قصد بیاحترامی هم نداشتیم
    ویرایش توسط scor : 08-22-2020 در ساعت 11:53 AM

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    چون آی پی خرابکار لاگ انداخته مولتی هانتر رفته عوض کرده باشه یعنی قبل اون رو هیچ کس لاگ ننداخته فقط رو اون اکانت بوده ؟؟؟ یعنی فقط این سرور این قانون جدیده یا سرور های قبل هم بوده؟؟؟

دقت کردین یه سرور درست و درمون تو این چند سال برگزار نشده کلا روال سرورا همینه همه سرورا هم ثبت نام کردم کلا بازی انحصاری شده؟ یا حذف یا خرید و فروش کلا یه بعدی شده
    فکر نمیکنید یه جای کار میلگنه؟

بهتر نیست قانونی باشه طرف خرابکاری های این چنینی که سرورو به هم میریزه تاثیری تو سرور نداشته باشه(نه اینکه کتیبه برگرده) و اگه نقض قوانین حاد کرد کلا بن بشه . جاهای دیگه طرف اینطور ساخت و پاخت کنن اکانت کلا بن هست شما یه بن ایمیل میزنی اولا اکانت خرابکار تو سرور هست و به هدفش رسیده دوما خوب طرف سرور بعد با یه ایمیل دیگه میاد اصلا مولتی ایمیل درست میکنه برا همین پس بن ایمیل به درد نمیخوره
    نامه هم میزنم قانون حفظ پسورد و جانشینی رو میگید بخون من اون قانون رو اولین بار از انگلیسی به فارسی با دیکشنری ترجمه کردم مدیر محترم

شما فکر کردی ما برا 1 سرور 1 کتیبه میام اینجا بحث کنم یا بگم چرا کتیبه بردن فلانی برد فلانی خورد فلانی زد ؟ این همه برد و باخت اینم روش ما برحسب عادت و دوست داشتن ترا بازی میکنیم مشکلو متوجه نشدید شما

اشتباه کردی برادر من مولتی هانترت نباید دخالت میکرد اکانت خرابکار چرا باید تو بازی بمونه که رو چند تا اکانت لاگ بندازه متوجه حرف من شو لطفا نتیجه بازی تغییر کرد کلا

این حرفام ارتباطی با سرور نداره
    من اگه 5 سال تو سرور شما بازی میکنم 10 سال سرور های دیگه بازی کردم
    شما خودت دوست داری مولتی اکانتی رواج بدی به هر دلیلی طرف 100 تا اکانت میزنه و میخره حتی به ما هم پیشنهاد چند میلیونی میده میدونید چرا چون میدونه اینجا قابل خریدنه که جرعت همچنین کاری رو میکنه همه جا هستا منکر این نیستیم ولی اینجا افتضاحه لذت بازی دژکوب رو بردید
    کیفیت بازی رو فدای کمیت و اقلیت کردی
    به جای این حرفهای تو کردی و من نکردم و... یه کم به فکر سایتت باش جواب پلیرات خوش اومدی نیست طرف چند ساله اینجا بازی کرده ببین حرفش چیه

موفق اونیه کسایی که مخالفت هستن و اینجا بازی میکنن رو نگه داره نه 4 نفر موافقی که چتاشون اینجا هست ولی توسرور های دیگه بازی میکنن نمیگم به ساز همه برقصین ولی شل دادین

بازی که آپدیت نشه و همون حالت قدیمی بمونه افت پلیر و .. پیدا میکنه خودتون بهتر از هر کسی اینو میدونید 10 تا از شاخ ترین بازی های دنیا رو اسم ببرم یا حتی همین ترا که تعداد پلیراش تو ورژن های آپدیت جدید چندین برابر ورژن های قدیمی هست پلیر التماس میکنه آپدیت بده بعد همه تغییراتون میشه یه پوسته گرافیکی این همه تغییرات ترا نمیخوام کارتون رو بی ارزش جلوه بدم ولی واقعا کاری انجام نشده تو این مدت
    کلی تغییرات هست که باعث جذب و شلوغی و لذت بازی میشه طرف هم نه میتونه سرورو بخره نه با 5 تا اکانت سرور و ببره
    سرور چون خلوته کوچکترین تغییر و یا پول راحت تاثیر رو برد و باخت میزاره و دعوا میشه پلیر های جدید میان و این وضع رو میبینن میرن چون آدم حس میکنه سرور خانوادگیه بقیه فقط برا ده زدن اومدن
    مدیریت به اسم نیست جناب تا حرف میزنن چکشی برخورد میکنی سایت خودته به ما ارتباطی نداره و نه من دلسوزت که بخوام پاچه خواری کنم اگه واقعا تغییری تو این بازی هم قانونی و هم آپدیتی انجام نشه فقط یه مشت خاطره ازش میمونه و چند تا پلیر

در آخر همه اینا به من ربطی نداره و جبهه نگیر بابت حرفامون هر کس هر جوری که دوست داره و هر جا که حال میکنه بازی کنه قصد بیاحترامی هم نداشتیم
    داداش گلم بیخیال
    طرف نمیتونه پشت مولتی هانتر خودشو خالی کنه که
    انتظار نداری طرف نون خودشوآجر کنه که
    انتظار نداری بعد اینکه این همه تیم از اینجا رفتن به خاطر سو مدیریتی ، تنها تیمی که قبولشون داره رو پشتشو خالی کنه
    انتظار نداری غرورشو بشکنه بیاد بگه اشتباه کردم !
    همین که شروع کرده به دیسلایک و پست های جهت دار ، همه چی رو نشون میده ، نیاز نیست بیای چیزی بگی تا توی جوابش بیاد 15 تا از سوال از خودت بپرسه )))))))))
    این همه ما نوشیتیم ، همه ی جواب های امید حول این محور بود ( سوال های زیاد و بی ربط از ما ، تعریف حکایت ، ضرب المثل ، حمایت از تیم حریف ، حمایت از دست بردن توی سرور ، زنگ زدن به مجتبی ماتریکس برای اینکه بیاد اینجا کمکش کنه و بگه امید حالم ازت بهم میخوره ولی کارت درسته :دی سفسته بیخودی ، ما حرفی از کتیبه نمیزنیم ولی خودش راه به راه اومده میگه کتیبه فلان ، تیم حریف قوی بوده فلان ترسیدید کم آوردید ........... )
    حالا بگو به من ادمین بی طرف سایت این حرفا زده ؟
    خب مشکل مالیاتی داره کی باید حلش کنه ؟ چی باید حلش کنه ؟

یک مثال دیگه میزنم و دیگه کاری با این شخص نون به نرخ روز خور ندارم

اول سرور من بودم که بدون چشم داشتی گفتم میخوام کمک کنم سایتتون برگرده به روزای خوبش ، کمکی چیزی خواستین بگین در زمینه ی تبلیغات ، شدم مدیر فروم تا فقط جلوی توهین و اسپم رو بگیرم و خدا شاهده تمامی الفاز زشت رو ادیت میکردم و فرقی نداشت از کدوم تیم بوده، از خود مانی پارتیزان بپرسید من چند بار بهش اخطار دادم بابت پست های اسپمی که میزاشت ، یا پیام وقتی میخواست پست بذاره بهش میگفتم ببخشید ولی من این پست رو حذف میکنم یا ادیتش کن یا نذار!
    پشتم حرف زدن که میلاد نفوذ داره ، میلاد پول میگیره ، میلاد ماهی 20ک گلد میگیره از امید ، ولی خود امید میتونه شهادت بده که همه ی اینا دروغ بود

منی که بدون چشم داشتی اومدم کمک کنم بهشون و یه گوشه ی کار رو گرفتم و میخواستم پلیر های قدیمی رو برگردونم ، بعد ایشون اومده میگه ضعف مدیریتی من اینجا بود که شما رو کردم مدیر فروم ! به این شخص چی میشه گفت ؟
    وقتی زور بهش اومده که 4 تا حرف حق زدیم و از روی غرور کاذبش اومده میگه اشتباهم این بود ترو مدیر فروم کردم
    در صورتی که خودم درخواست دادم که نمیخوام دیگه فروم فعالیتی داشته باشم چون پشت سرم حرف بوده!

ما داریم درباره ی دخالت توی بازی و قوانین و اصلاح قوانین و مسائل ریز و درشت صحبت میکنیم بعد اومده میگه زورتون نمیرسه به تیم حریف و کتیبتونو بردن!

بخدا تیم حریف هم اینجوری با ما صحبت نمیکنه و چند تاشون حق دادن به ما ! کلیه پست هاشو میخونی انگار امیر پرشین اومده پست گذاشته!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1.امید خان سنی ازت گذشته بزرگ شو مرد مومن
    افتادی مثل بچه های 2 ساله پست های تیم ما رو دیسلایک میکنی پست های تیم اونورو لایک میکنی؟
    از همین لایک ها و دیسلایک ها وضعیتت مشخصه داداشه گلم
    هزینه سگ من بیشتر از اون چیزیه که اینجا خرج کردم واسم مهم نیس! ولی مثل اینکه واسه شما مهم بوده رفتی به لیدرهای قدیم مسیج زدی تو واتس اپ و تلگرام که بیاین قضیه رو جمع و جور کنین!
    لطفا ریپلای نکن گزینه اول رو که مجبورم از یه سری پرونده ها تو ادارات ایران برات پرده وردارم

2.یار کشی و تیم کشی این لایک ها نشون میده دوستان عزیز کثافت کارای بزرگ که نصفشون ایمیلشون بنه نصف دیگه انقدر اخطار گرفتن که اخطار دونیشون پره چه دل و قلوه ای میگیرن!
    چاپلوسایی که دنبال باز شدن ایمیل با قیمه نذری و 1 ملیون بدین من بدم خیریه ایمیل دیگه ندارم و ازین داستانان

3.ما که رفتیم مشکل شما اینه باورتون شده با هر گوه کاری که بکنین تو این سایتتون ما باز هم میمونیم پلی میدیم
    عین جمله شماس که همین ادما سرور بعدی اولین نفر ثبت نام میکنن!
    نه داداش لایک نکن زیرشو مهد کودکی ما نمیایم خیالت راحت!

4.در مورد موضوع توضیحات لازم و کافی داده شده !
    اسم خرابکار و لو دهنده پسوردا هم در همین پست ها هست نیاز به اعلام عمومی نداره
    شما بخونین میفهمین که هر طرفی برین اسم یه اکانت به گوش میرسه!
    همونی که اکانت اول از nw رو با هماهنگی خودشون کرده دیوار برای سیاه نمایی بعد پسوردای اینورو داده به nw برای خود شیرینی
    بله بزرگترین اشتباه ما این بود که پسورد رو در اختیار x گذاشتیم که رفیق این ادم بوده رفته گرفته پسورد رو!
    دوست عزیزی که همرت پارک بود تو اکانت هولدر اونور! دوست عزیزی که ایمیلت بن شد!
    ما گاو نیستیم

5.زدن ayso تو دیوار دقت کنین کی اتفاق افتاده؟
    لوووووووول که انقدر خدا رو شکر با هوشین شما
    ayso دف میریزه تو واحه های این اقا
    ما که پسروردشو نداشتیم
    کی داشته ؟
    لیدرشون پرشین داشته!
    این اکانت چون با nw بازی میکرده و ayso بهش خسارت زده پسوردش از طرف پرشین در اختیار خرابکار قرار میگیره که با این سیاه نمایی ها شما رو ... کنن که خدارو شکر کردن
    پس عزیزانی که میان میگن شما خرابکاری کردین شما پسورد داشتین نه اینجوری نیس!
    خودشون پسورد دادن که اکانت دردسر ساز خودشون رو بزنن تو دیوار بندازنش به جون ما!

5.اما مهمترین مسئله اقای کارگاه که مشخص شد به اندازه یک سرباز پیاده هم نیستی!
    ادعا شده اکانت count به خاطر خرابکاری روی ayso ایمیلش بن شده
    شما اینجا اومدی گفتی نصف شب به پلیرها دسترسی نداشتی که پسوردشون رو عوض کنن!
    در نامه مولتی هانترت مشخصه این کار ساعت 4 بعد از ظهر انجام شده نه نصف شب این یه دروغت!شما یک لحظه شک نکردین که اگر خود پرشین پسورد رو نداده چه جوری تمام اکانت های اونور روشون لاگین شده؟
    اگه ما اینو میدونستیم فکر میکنین میذاشتیم پس اکانت هولدر به دست این بنده خدا برسه؟
    نکته بعدی اگر ای پی خرابکار دیده شده و با اون ای پی خرابکاری انجام شده چرا فقط اکانت های nw چک شده با این ای پی مشترک هستن یا نه؟
    اکانت های اونا اکانته اکانت های ما بوقه؟
    این کار رو باید با کلیه اکانت های سرور میکردین!
    این جوری ما متوجه میشدیم به قول خودت بدون دست بردن در سرور که اون پلیر شلوارش قهوه ای هست

حرفی نمیمونه دیگه به جز ارزوی سلامتی برای خودت و خانوادت ایشالا همیشه شاد و خرم باشین
    باز اگر سنگین بود متوجه نشدی داستان رو عزیزم شمارتو پی وی بده توضیح بدم برات انیشتین!

صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 313940414243 ... آخرینآخرین