صفحه 84 از 158 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    آرش جان از وقتی اومدم سرور K1 آشنا شدم با شما و خیلی از دوستان و کلی هم حال کردم خودتون هم خوب میدونین من یکی اهل نامردی و کثیف بازی کردن نیستم
    خو طرف نامه زده میگه بیایم باید چی بگیم بهش ؟
    در مورد متا هم من یکی کلا فکر میکردم با جنوب غرب متا میشیم چون خیلی خیلی خیلی اونجا دوست و آشنا هست . زمان کتیبه ها و قبل ازز اعلام متا من یه سری درگیری ها داشتم و نبودم اصلا والا هیچ وقت نمیزاشتم متا با جنوب شرق بشه و جنوب غرب رو دوست داشتم البته خو الان که متا شده و دیگه باید بهش پایبند بمونیم تا ببینیم خدا چی میخواد
    اصلا یه جوریه که اند گیم فکر نکنم حداقل ما بتونیم کسی از اون ساید رو بزنیم
    در مورد مورال و این چیزا رو هم باس بگم ما یه سرور پاپ بالا و دف زیاد رو تست کردیم . نسبت به هزینه بالایی که داشت کارایی نداشت . حالا هم داریم تک ده رو تست میکنیم ببینیم چی میشه . و در نهایت هم اگه بشه و ما موندنی شیم یکی از هولدر های شمال شرق خواهیم بود و تا جایی که دیدم توتن با پاپ پایین بهترین گزینه واسه هولدریه
    پ ن : تو k1 اون واندر رو بدین بالا . تموم شه دیگه . تارگت بده همر رو بزنم بهش والا میزنم به واندر و 0 میکنما ))

- - - Updated - - -

شما ؟
    کدوم اکانت هستی ؟ بگو واست منجنیق میفرستم . سوار شی و بیایی

من ناتارم (-_/)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    در مورد متا هم من یکی کلا فکر میکردم با جنوب غرب متا میشیم چون خیلی خیلی خیلی اونجا دوست و آشنا هست . زمان کتیبه ها و قبل ازز اعلام متا من یه سری درگیری ها داشتم و نبودم اصلا والا هیچ وقت نمیزاشتم متا با جنوب شرق بشه و جنوب غرب رو دوست داشتم البته خو الان که متا شده و دیگه باید بهش پایبند بمونیم تا ببینیم خدا چی میخواد
    اصلا یه جوریه که اند گیم فکر نکنم حداقل ما بتونیم کسی از اون ساید رو بزنیم
    سر به سر این سهیل ما نذار :دی بچه خوبیه اذیتش نکن )) والا کی 1 بدترین سرور زندگیم بوده ، ببین دیگه چه اوضاع بدی بود ، فقط به خاطر اینکه نگن در رفت موندم ، وگرنه همه اونایی که میشناسن میدونن من پلیر میدگیمم و اصن اندگیم و واندر رو دوس ندارم ، معمولا میزنم تو میدگیم تا تموم شه بقیه جاها و ول میکنم ، عشق منی تو ، کسی لیاقت نداره اونجا بزنیش ، دوس داشتی یه نامه بده هماهنگه ، تایم در میاریم با هم میریم میزنیم :دی

والا متای اینجا بی رو دربایستی بگم ، مصطفی رو من تو کی 1 وقتی صحبت کردم ، دیدم از سالیان قبل همبازی بودیم ، شاید باورت نشه ولی به طرز عجیبی حتی یه اکانت :دی یعنی تو یه سرور واسه یه مدتی رو یه اکانت با هم بودیم ! اول سرور هم مجید و ممد رضا ج.غ بودن به خاطر منصور مصطفی رفتن اونجا ، در واقع ش.غ هم زدنی نمیشد ، با علیرضا یه سری صحبت کردیم اوایل سرور که بعد خورد به زد و خورد اون سرور و علیرضا کار پیش اومد اونور نیومد و کلا در هم شد ، حالا شکر خدا متا هم که خوبه ، این دوستانمون هم زرنگ بودن ، گفتن نپ ببندیم کتیبه ها رو جمع کنیم ، بعد فهمیدیم همین داستانای دوس شدن رو با ش.ش هم دارن اعمال میکنن ، خلاصه دیدیم راه ش.ش که دوره ، اکانتClubs هم که دیدیم لیاقت نداره ش.ش بزنتش ، گفتیم لااقل یکی بیاد ج.غ رو بزنه دیگه دیدیم با فقط ج.ش مونده :| دیگه این شد که یه چکمه هم زدن و راه شوخی و باز کردن :دی مام دیدیم دست به مهره بازیه گفتیم یه کم اذیت کنیم ، خلاصه 2 3 تا ریز خفت زدیم از یه لیدر ، کپشو زدیم انبار بزرگشو زدیم ، بعد دیدی اومدن میگن مولتی و دفساز نزنین :| 32 تا عضو دارن و 15تا عضوشو 4تا ده یا کمتر دارن ، تقریبا نصفشون :دی خب اینا رو که منطقی نبود زدن ، خلاصه یه چند تایی زدیم بعد دیدیم یهو یه بنده خدایی که 30 کی تبرشم دیشب وسط انبار زدن خفت شد که من فک میکنم مثلا دفاع کرده چون 2کی کاتاشو جاخالی داد ، از تاپ کم کم داره میفته بیرو ، به این نتیجه رسیدیم که اسم اتحاد 3 اسطوره و مولتی ها بوده ، این جریان ویلچر هم مال این چکمه ما بود که زدن ، گفتن حالا نشونتون میدیم چکمه به چه درد میخوره ، چکمه ها رو بردن +300 :| از اون سمت میخوان بیان اینور احتمالا :دی

اینا رو گفتم که نبودی دلخور نشی اینجوریا شد ، ولی نمیدونم چه داستانیه که هر سرور ما از بدو استارت ترا با ج.ش درگیر بودیم

پ.ن : افشین جون ، میشه یه چکمه بزرگ بدی بهم !؟ گناه دارما (((

پ.ن : بد نیس قوانین رو مرور کنیم :دی

قانون اول رو میذارم مابقی با خودتون دوستان عزیز تاپ اسبق من :دی

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

با تشکر

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    [SIZE=3]

با تشکر
    ))))))))))))))
    من که پاچیدم ))
    خدا همه رو به راه راست هدایت کنه )

رفع اسپم : دیروز 5 چیفر در یک ثانیه به ده mostafa اکانت man.j زده شد و در کال تعجب اول وفاداری رسید به 50 و وقتی 3 چیفر بعدی خورد دوباره وفاداری از 125 کم شد ! ))
    بیاین اینو تحلیل کنین . از کل کل خالی بهتره

5. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن SABER., Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    لطفا یه توضیح درمورد اتفاقات اخیر شمال غرب بدید . آخریش جنگ آموز کوچولوشون بود که خوب مراقبت نکردن
    واقعا چطوری شده که هی داره اینطوری میشه ؟ :-<

کامبیز

7. تشکر WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

افشین جان متای ارش ومصطفی بهترین حالت برای این سرور بود
    چون اگر متا با شما میشد به نظرم توازن بهم میخورد و بازی هیچ لذتی نداشت دقیقا میشد مثل فینال پارسال
    که کاملا یه طرفه شده بود بازی
    فکر کنم خودتم پارسال فینال هیچ لذتی برات نداشت
    اینجوری بیشتر بهت خوش میگذره ☺
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    افشین جان متای ارش ومصطفی بهترین حالت برای این سرور بود
    چون اگر متا با شما میشد به نظرم توازن بهم میخورد و بازی هیچ لذتی نداشت دقیقا میشد مثل فینال پارسال
    که کاملا یه طرفه شده بود بازی
    فکر کنم خودتم پارسال فینال هیچ لذتی برات نداشت
    اینجوری بیشتر بهت خوش میگذره ☺
    پارسال که قبل استارت سرور متا بسته شده بود )
    امسال هم اگه میشدم مطمعنا متا شمال شرق و جنوب غرب 100 در 100 بود . چون من به فکر برد 100% هستم ولی علیرضا یه خورده دنبال درگیری و بقول خودش قشنگی سروره
    الان مطمعنا درگیری بیشتر و سرور جذاب تری خواهد شد . البته اگه همون یه دهمون رو 0 نکنن و از بازی شوت نشیم بیرون )

11. تشکر Black Rose, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط team_natar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا یه توضیح درمورد اتفاقات اخیر شمال غرب بدید . آخریش جنگ آموز کوچولوشون بود که خوب مراقبت نکردن
    واقعا چطوری شده که هی داره اینطوری میشه ؟ :-<

کامبیز

درود به تو دوست عزیز،
    شما کدوم اکانتی عزیز ؟

آنتی اسپم ؛
    top anti spam.jpg

پ.ن؛ دفاع ما زیاد شده هر کسی دفاع خواست گلد بده دفاع بگیره :d
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

13. تشکر M3nTaL, WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سر به سر این سهیل ما نذار :دی بچه خوبیه اذیتش نکن )) والا کی 1 بدترین سرور زندگیم بوده ، ببین دیگه چه اوضاع بدی بود ، فقط به خاطر اینکه نگن در رفت موندم ، وگرنه همه اونایی که میشناسن میدونن من پلیر میدگیمم و اصن اندگیم و واندر رو دوس ندارم ، معمولا میزنم تو میدگیم تا تموم شه بقیه جاها و ول میکنم ، عشق منی تو ، کسی لیاقت نداره اونجا بزنیش ، دوس داشتی یه نامه بده هماهنگه ، تایم در میاریم با هم میریم میزنیم :دی

والا متای اینجا بی رو دربایستی بگم ، مصطفی رو من تو کی 1 وقتی صحبت کردم ، دیدم از سالیان قبل همبازی بودیم ، شاید باورت نشه ولی به طرز عجیبی حتی یه اکانت :دی یعنی تو یه سرور واسه یه مدتی رو یه اکانت با هم بودیم ! اول سرور هم مجید و ممد رضا ج.غ بودن به خاطر منصور مصطفی رفتن اونجا ، در واقع ش.غ هم زدنی نمیشد ، با علیرضا یه سری صحبت کردیم اوایل سرور که بعد خورد به زد و خورد اون سرور و علیرضا کار پیش اومد اونور نیومد و کلا در هم شد ، حالا شکر خدا متا هم که خوبه ، این دوستانمون هم زرنگ بودن ، گفتن نپ ببندیم کتیبه ها رو جمع کنیم ، بعد فهمیدیم همین داستانای دوس شدن رو با ش.ش هم دارن اعمال میکنن ، خلاصه دیدیم راه ش.ش که دوره ، اکانتClubs هم که دیدیم لیاقت نداره ش.ش بزنتش ، گفتیم لااقل یکی بیاد ج.غ رو بزنه دیگه دیدیم با فقط ج.ش مونده :| دیگه این شد که یه چکمه هم زدن و راه شوخی و باز کردن :دی مام دیدیم دست به مهره بازیه گفتیم یه کم اذیت کنیم ، خلاصه 2 3 تا ریز خفت زدیم از یه لیدر ، کپشو زدیم انبار بزرگشو زدیم ، بعد دیدی اومدن میگن مولتی و دفساز نزنین :| 32 تا عضو دارن و 15تا عضوشو 4تا ده یا کمتر دارن ، تقریبا نصفشون :دی خب اینا رو که منطقی نبود زدن ، خلاصه یه چند تایی زدیم بعد دیدیم یهو یه بنده خدایی که 30 کی تبرشم دیشب وسط انبار زدن خفت شد که من فک میکنم مثلا دفاع کرده چون 2کی کاتاشو جاخالی داد ، از تاپ کم کم داره میفته بیرو ، به این نتیجه رسیدیم که اسم اتحاد 3 اسطوره و مولتی ها بوده ، این جریان ویلچر هم مال این چکمه ما بود که زدن ، گفتن حالا نشونتون میدیم چکمه به چه درد میخوره ، چکمه ها رو بردن +300 :| از اون سمت میخوان بیان اینور احتمالا :دی

اینا رو گفتم که نبودی دلخور نشی اینجوریا شد ، ولی نمیدونم چه داستانیه که هر سرور ما از بدو استارت ترا با ج.ش درگیر بودیم

با تشکر

مگه کسی میتونه منو ادیت کنه؟؟؟ اونوقت جاش رو مپ سوراخ میشه

15. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی دوباره

دوستان یک سوال خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده ، این شاخه دوم se که متحدم هست با مجموعه ، یعنی با 27 تا عضو 37520تا پاپ و رتبه 8 ، حتی 80کی ریسورس هم رید نزده که بیاد تو تاپ !؟ یعنی چه اتفاقی افتاده و من نوب فیدر زن حالم نمیشه =)))) و یه سوال دیگر ، آیا اگر غارت اتحادی منفی باشد ، و عزیزان مولیارو غارت کنن رید منفی میشود =)))) !؟

SE 2star.jpg

SE 2star2.jpg

پ.ن تکراری و قانونی : §1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت

پ.ن :
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR Raptor SoheiL Samouray نمایش پست ها
    مگه کسی میتونه منو ادیت کنه؟؟؟ اونوقت جاش رو مپ سوراخ میشه
    تک ده رو چجوری میخوای سوراخ کنی جو میدی :| ، عمو افشین نیاد کتک کاریت کنه :|

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 08-09-2016 در ساعت 06:10 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی دوباره

دوستان یک سوال خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده ، این شاخه دوم se که متحدم هست با مجموعه ، یعنی با 27 تا عضو 37520تا پاپ و رتبه 8 ، حتی 80کی ریسورس هم رید نزده که بیاد تو تاپ !؟ یعنی چه اتفاقی افتاده و من نوب فیدر زن حالم نمیشه =)))) و یه سوال دیگر ، آیا اگر غارت اتحادی منفی باشد ، و عزیزان مولیارو غارت کنن رید منفی میشود =)))) !؟

SE 2star.jpg

SE 2star2.jpg

پ.ن تکراری و قانونی : §1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت

پ.ن :

تک ده رو چجوری میخوای سوراخ کنی جو میدی :| ، عمو افشین نیاد کتک کاریت کنه :|

با تشکر

راجب سوال چند مطلب هست که ایا این اتحاد جز کدام دسته هستن ریدزنها یا ریدخورها؟؟؟ یا کلا کاری نمیکنن!!!!

راجب ده و سوراخ هم بگم من که سوراخ نمیکنم خدایش حال ندارم تکون بخورم دوستان زحمتشو میکشن خخخ

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MR Raptor SoheiL Samouray نمایش پست ها
    راجب سوال چند مطلب هست که ایا این اتحاد جز کدام دسته هستن ریدزنها یا ریدخورها؟؟؟ یا کلا کاری نمیکنن!!!!

راجب ده و سوراخ هم بگم من که سوراخ نمیکنم خدایش حال ندارم تکون بخورم دوستان زحمتشو میکشن خخخ

اخ اخ با رسم شکل توضیح دهید؟ همیشه این سوال سخت یوده چه مدرسه چه دانشگاه چه دژکوب ((( من یرم رسم کنم شکلو

18. تشکر M3nTaL, sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, sw team پسندید
صفحه 84 از 158 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع