صفحه 43 از 75 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان فروم نشین

این رو مشاهده کنین تا عرض کنم بعدش : http://dejkoob.ir/ir/report...70,16635bd81ba
    فایل پیوست 1634

سعی کنین وقتی دیوار میکنین تمامی گزارش ها رو ریپورت کنین و بزارین کف فروم تا بقیه دوستانی که نیستن توی سرور یا مثل من توی جریان درگیری ها نیستن بتونن ببینن چی به چیه

پ ن : میلاد میدونی که من دوست دارم
    تبریک به جنوب غرب ! بابت پلن زیباش ! نه اشتباه شد تبریک به شمال غرب بابت پلن زیباش ؟! باز اشتباه شد ؟؟ ای بابا هولم نکنید الان درست میگم ! آهان شمال شرق؟؟ ای بابا چرا اینجوری میشی ! آهان بذارید یه نگاه به مدرک دکترای هنوز نگرفته ام بنذازم ! آهان تبریک به جنوب شرق بابت پلن زیباش !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اک تموچین همچین اتکی زده به این یِلخی و اینجوری؟ اگر بچه های اصلی اک تموچین بدونن همچین جنایتی داره میشه با نام و بساطشون شک نکنین کارشون به دوئل کشیده

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان فروم نشین

این رو مشاهده کنین تا عرض کنم بعدش : http://dejkoob.ir/ir/report...70,16635bd81ba
    فایل پیوست 1634

سعی کنین وقتی دیوار میکنین تمامی گزارش ها رو ریپورت کنین و بزارین کف فروم تا بقیه دوستانی که نیستن توی سرور یا مثل من توی جریان درگیری ها نیستن بتونن ببینن چی به چیه

پ ن : میلاد میدونی که من دوست دارم
    بعد حرف دوستمون درسته گزارش میذارین درست بذارین اسم مدافع پیدا باشه لااقل. اینطوری فکر میکتن ترسیدین تارگت بشه و معلوم بشه دف مِف ندارین و بیان صاف و صیف کنن بره.

3. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    سلام، ببین اصلا ریپلای کردنت 1% برام ارزش نداشت اما برای اینکه 4 نفر دیگه که از دور میبینن و خبر ندارن از میزان "روی" شما فکر نکنن ما جواب نداریم ترجیه میدم این پست رو ریپلای کنم،

1) سیم زدن وقتی ارزش داره فاصله بین لانچ اتک ها کم باشه و سریع پرونده اتک ها بسته بشه و تمام.
    2) من گفتم ویو سیم رو نمیشه اینسرت کرد ؟؟! اون زمان که من ویو سیم رو با 70k سزار روی واندر POMS پنج سال پیش در سرور 3 اینسرت کردم و دهن حریف باز موند شما کجا بودی ؟!؟! وقتی اتک ها در حال لانچ باشه و پروندش بسته نشده باشه، شما میتونی وسطش سریع از یه اکانت اینسرت کنی تا بقیه ویو ها رو کامل بگیره

3) اما اینکه چرا ما سیم نزدیم اما پلنمون به صورت کاملا موفق ZEUS رو چیف کرد و شما 1% احتمال Real ندادید و چنج کپ نکردید و جشن نگرفتید، نشون میده که سطح شما خیلی بالاس و دف کوردیناتورتون فوق العاده مجرب هست.

پسر جون پلن ها و ترفندهایی که برای شما آرزو هست و براش ذوق داری، برای ما خاطره هست و ازش گذشتیم و روش های جدیدتری پیدا کردیم.

تو پلن سیم بزن اما اینقدر تابلو بزن که 650k دیوار بشی بعد به خودت افتخار کن بابت زدن اتک سیم =))))

البته میدونی اینا همه اثرات دیوار شدنت روی دیوار 20 من هست : )
    الان معروف شدیم مخترع سیم زدن پست ریپلی کرد..گشتم ارشیوی پیدا نکردم که تو جواب یه حرف که گفته بودم سیم رو میشه اینسرت کرد تو همین دژکوب دقت کن کجا؟؟؟؟همین دژکوب به همه نشون بدم تا یکم از توهم بیای بیرون
    1:چجوری فاصله بین اتک ها کم بشه رو نگفتی.توی d3 توضیح دادم برای اینکه تارگت تایم کم داشته باشه برای اینسرت چیکار باید کرد.بپرس شاید یادشون باشه.الان از یه اکانت نمیشه زد 20 ویو رو تو یه ثانیه اماقبلا میشد. شما که مخترع این حرکتی میگفتی بهترین کار برای کم کردن زمان بین ویو ها چیه.
    2: الان میگی 5سال پیش ویو سیم رو با 70کیلو سزار اینسرت کردی و دهن حریف باز موند .خخخخ.خب اینسرت زدن رو که اقدس خانوم هم بلده.بعدش حالا افتخار نوشتن 70کیلو سزار چیه؟مثلا هرچی تعداد نیروها تو اینسرت بیشتر باشه افتخارش بالاتره؟؟؟
    شما که تا دیروز دوالتون پست گذاشته و با هیجان و چه افتخاری میگفت 40تا ویو تو 3 ثانیه زدید تو سرور 12.
    بعد به من میگی تو کجا بودی 5 سال قبل؟سیم زدن رو رو ابداع کردی ولی افتخارت ویو تو 3ثانیه تو سرور 12 و اینسرت سیم اونم 5سال پیشه؟؟؟
    خب سیم که ما زدیم که برای قبل تر از حتی تاریخی هست که شما سیم تو 1 ثانیه رو اینسرت زدی و گذاشتی تو لیست افتخارات تیم پلنریتون.اونم از افتخارات سرور 12.چجوری تو ویو سیم رو ابداع کردی اخه؟احسنت.نهههههه باریکلا.

3:اینکه شما با ج غ درگیر بودید و زد و خورد داشتید.چی زدید و چجوری زدید همو نه میدونم نه برام مهم بود چون من به نمایندگی از ش ش و مانی اومده بودم درباره اختلافات پیش اومده بین ج ش و ش ش با علی ونیما صحبت میکردم .نه با ج غ متحد بودیم نه متا نه چیزی.حالا اینکه میای میگی اصلا تشخیص ریل ندادید و دفاع و فلان میگم زنگ رو کلا اشتباه زدی.

یه صحبت هم من اضافه کنم .بحث سطح بازی ما و شماست.امضای همیشگی من تو پروفایل و زیر پست هام اتفاقا برای امثال شماست.اونایی که خود شاخ پنداری دارن و اینکه این از یه بازی خیلی فراتر هست براشون. دوست پوشر عزیز دقت کن مثال میزنم سطح بالای بازیتونو:

اخرین پلنی که روی ج ش زده شد اصلا کاری ندارم حتی با چه بازی تمیزی تشخیص داده شد هم کار ندارم.اما این همه داد و بیداد کردید پست زدید دیوار کردیم خیلی خفن هستیم ما شاخ های بازی هستیم و کلی پست دیگه.چه کار خاصی انجام دادید شما؟اینسرت سختی زدید؟حرکت خاصی کردید؟اکانت شما هم که تو مختصاتی بود که هم مولتیاتون هم اکانتهای بچه های ج ش اطرافش زیاد بودن.(با اینکه قبل اتک azazel رفته بودید دنبال نخود سیاه به خاطر همین نتونستید دفاع خیلی سنگینی با توجه به مختصات اکانتتون جمع کنید حتی مجبور شدید گرزی و شوالیه توتن بریزید تو دهکده تارگت.جای دیگه کپ چنج کردید یه کپ ازتون 0 شد.)گندم خور که کشته شده بود از 2 طرف یکی بود تقریبا.با توجه به زمان سرور و نزدیک بودن کتیبه هاسودی نمیبینه ادم جایی.
    الان افتخار و داد و بیدادش برای چیه؟چیکار کردید نشون بده سطح بازیتون بالا بوده توی اون پلن؟ کسی که 1 سرور هم پلی کرده باشه دفاع تو مولتی هاش بسازه و از تارگتهای مهم احتمالی اکانتش دفاع کنه هنر کرده؟نیاز به سطح بازی داره یا تجربه؟

اینجور پلن ها یا موفق هست میان به تیم پلنری تبریک میگن یا میان به ساید مقابلش به خاطر دفاع کردنش تبریک.اما اینکه بگن ما چون نیروی کمکی دادیم به تارگت های مهم سایدمون و فرستادن نیروی کمکی به یه اکانت خیلی خفنه رو دیگه خودتون میدونید.
    میتونی فرستادن نیروی کمکی هم جز افتخاراتت ثبت کنی.خخخ

با توجه به حرفای رد و بدل شده ترجیح میدم وقتم رو زیاد برای بحث با تو و امثال تو نذارم.چون زیادی راستگو هستید.بازی شما بسیار تمیز هست و سطح بازیتون هم بسیار فراتر از سرورهای ایران و جای شما فقط توی کام هست .میگن خیلی سطح کام بالاست.ما که قدیم میرفتیم همه سرورهاش سطح بالا نبود.سرور قهرمانانش خیلی بالا بود تو کام با یکی 2تا از سرورهای اسپیدش. نرمال هم نمیدونم چون پلی ندادم نظری هم ندارم.مثل اینجا دقیقا گاهی یه سرور 10 نفری هست و سطح داغون گاهی تعداد بالا و سطح تقریبا خوب.
    جدیدا هم که تو این ورژن رفتیم بازی دیدیم همه توانایی شاخ شدن رو دارن.یکی بود دفاع میفروخت منابع میفروخت دهکده برای چیف شدن میفروخت.ظرف نمیومد فقط بشوره حیف.خخ

پ.ن:بوی سرور d3 میاد برای همین ترجیحا وقت و هزینه خاصی دیگه روی اکانت نمیکنیم.تا الان هم که جدی پلی دادیم فکر کردیم سطح این سرور بالا میشه و مثل قدیم یه سرور خوب ادم تجربه میکنه.اما دیدیم حرفای چند نفر درباره بازی کثیف درست بود.سطح بازی که میگفتن بالاست برعکس شد و توهم زدناش و خود شاخ پنداریاش زیاد بود.همین.

سال نو همگی پیشاپیش مبارک. ایشالا که سال خیلی خوبی داشته باشن همگی.دشمنی ها برای داخل بازیه برای ما.خارج از گیم همه برامون یکی هستن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    درود

دوست گرامی متاسفانه من توی سرور حضور ندارم و باز هم متاسفانه کسی کف فروم لینک نمیذاره که بشه آنالیز کرد تا دقیق جواب سوالتون رو بدم

اما باتوجه به پستها یه آنالیز بهتون میدم

یکی از قدیمیترین و منسوخترین روشهای پلن ریزی این هست که اردوگاه تارگت ها رو شلوغ کنی و چند تا تارگت در دور دست پیدا کنی و فیک منظم بری روشون مثل کاری که آقای ماهان انجام دادن و در نهایت زمانی که فیک لیست منظم رو رفتی ومطمئن شدی دفاع جابجا شده برای اون تارگت ها بیای یه تارگت که زیر 4ساعت فاصله داره و از قبل براش زوم کردی حمله ریل بری روش

نتیجه کار کاملا مشخصه اگه دف کوردینیتور آدم با تجربه ای باشه فورا تشخیص میده که تارگت کجاس و هر چی دفاع سواره دم دستش باشه میریزه اونجا و اگه لازم باشه و تشخیص بده با پارک کردن همرش جلوی اتک میتونه همر های خوبی از رقیب بگیره فوری همر پارک میکنه

این اتفاقی بود که برای پلن آقا ماهان افتاد

منتها چون دوستان مدافع زیاد حال آنالیز ندارن و بیشتر دوست دارن هوچی بازی در بیارن این مجال رو به مهاجم میدن که نقص پلن و قدیمی بودن نوع اون رو به دسترسی به اکانت مهاجم ربط بدن

موفق باشید

پی نوشت: من طرفدار هیچ سایدی نیستم صرفا جهت آنالیز فنی مسابقات در کنار تشک حضور دارم. امیدوارم لینک کامل از پلن های بعدی ببینم که بتونم دقیق بررسی کنم و نقاط ضعف و قوت رو بیان کنم

پی نوشت2: خیلی هم دنبال این نباشین که من کیم
    سلام
    عزیز درباره شلوغ کردن پلن که خب این سبک تشخیص پلنر بوده و به نظر من نمیشه گفت منسوخ چون مزایا داره اما معایب نداره با توجه به نوع پلن که ماهان توضیح داد.اونم این بود که همه تارگت ها تو یه تایم مشخص زده شدن هم فیک ها هم ریل ها.یعنی تو یه تایم مثلا 20 دقیقه ای کل اتک ها میخورد.
    اینکه اول فیک ها زده بشه بعد تارگت های ریل اینجوری نبود البته تا اونجا که من خبر دارم.

درباره لینک ها هم که وقتی من دیدم ایراد به چیدمان همرها گرفتم که اگه قسمت شد اونایی که لینک دارن بذارن متوجه میشید که 2تا از همرها از جمله همر من تاثیری که باید میذاشت رو نذاشته.چون همر ماهان با اینکه 1 کیلو رم کمتری داشت نسبت به رمر انتخاب شده ولی چون اتک پوینت بالای داشت و سنگینترین همر تو پلن بود باید از همه جلوتر میخورد که هم دیوار بیاد پایین هم دفاع زیادی بکشه همون اول تا همرهای ضعیفتر کارایی بیشتری داشته باشن نسبت به دفاعی که سبک شده بعد از اتک اول.
    البته برای این چیدمان همرها ماهان دلایل خودشو داره و اینکه ج ش تشخیص ندادن تارگت رو قبل اتک azazel مشخصه.وگرنه هیچ عقل سلیمی قبول نمیکنه کسی تارگت رو تشخیص بده بعد مجبور بشه شوالیه های توتن و حتی گرزی بریزه کنار دفاع.
    ما زیادی توقع داشتیم از اونا تحلیل خواستیم و این حرف ها.حتی نیومدن به این چیدمان ایراد بگیرن از بس که سطحشون بالاست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

دوست گرامی متاسفانه من توی سرور حضور ندارم و باز هم متاسفانه کسی کف فروم لینک نمیذاره که بشه آنالیز کرد تا دقیق جواب سوالتون رو بدم

اما باتوجه به پستها یه آنالیز بهتون میدم

یکی از قدیمیترین و منسوخترین روشهای پلن ریزی این هست که اردوگاه تارگت ها رو شلوغ کنی و چند تا تارگت در دور دست پیدا کنی و فیک منظم بری روشون مثل کاری که آقای ماهان انجام دادن و در نهایت زمانی که فیک لیست منظم رو رفتی ومطمئن شدی دفاع جابجا شده برای اون تارگت ها بیای یه تارگت که زیر 4ساعت فاصله داره و از قبل براش زوم کردی حمله ریل بری روش

نتیجه کار کاملا مشخصه اگه دف کوردینیتور آدم با تجربه ای باشه فورا تشخیص میده که تارگت کجاس و هر چی دفاع سواره دم دستش باشه میریزه اونجا و اگه لازم باشه و تشخیص بده با پارک کردن همرش جلوی اتک میتونه همر های خوبی از رقیب بگیره فوری همر پارک میکنه

این اتفاقی بود که برای پلن آقا ماهان افتاد

منتها چون دوستان مدافع زیاد حال آنالیز ندارن و بیشتر دوست دارن هوچی بازی در بیارن این مجال رو به مهاجم میدن که نقص پلن و قدیمی بودن نوع اون رو به دسترسی به اکانت مهاجم ربط بدن

موفق باشید

پی نوشت: من طرفدار هیچ سایدی نیستم صرفا جهت آنالیز فنی مسابقات در کنار تشک حضور دارم. امیدوارم لینک کامل از پلن های بعدی ببینم که بتونم دقیق بررسی کنم و نقاط ضعف و قوت رو بیان کنم

پی نوشت2: خیلی هم دنبال این نباشین که من کیم
    سلام. ایولا خیلی وقته همچین پستی با این لحن فنی و حتی نگاه تحلیلی ندیده بودم و من یاد یه بابایی انداخت تو ای ار،یادش بخیر.
    اما خیلی خوشحال شدم که از همین کنار تشک هم شما رو داشته باشیم تا دوستان یاداوری بشه قدیمیا فروم بازی و پستها فقط تجزیه و تحلیل پلن ها و استراتژی چهار ربع و کوآرترهای بازی بود تو فروم و کل کل و درگیری و کتک کاری هم بود بابت مسائل فنی بود یادش بخیر،

بازم دم خودم گرم که از همون موقع هم اگر پستهام جفنگ هم بود بازم خاطرخواه داشت و هنوز داره ، یادگیرین نصف شما ام.
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-17-2016 در ساعت 07:31 PM دلیل: لحن نادرست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها

سلام
    سلام عزیز دل

عزیز درباره شلوغ کردن پلن که خب این سبک تشخیص پلنر بوده و به نظر من نمیشه گفت منسوخ چون مزایا داره اما معایب نداره با توجه به نوع پلن که ماهان توضیح داد.اونم این بود که همه تارگت ها تو یه تایم مشخص زده شدن هم فیک ها هم ریل ها.یعنی تو یه تایم مثلا 20 دقیقه ای کل اتک ها میخورد.
    اینکه اول فیک ها زده بشه بعد تارگت های ریل اینجوری نبود البته تا اونجا که من خبر دارم.
    در باره شلوغ کردن اردوگاه بحثی ندارم چون از نظر من کار بیهوده ای هست ولی از نظر پلنر این پلن حتما مفید بوده و این نظر شخصیه

اما درباره ارسال فیک و ریل، همزمان که نمیشه با توجه به فاصله اکانتهای مهاجم و مدافع با هم، حتما یه تقدم ،یه تاخری وجود داره

ببین شما این پلنی که رفتی رو من مشابهش رو سال 89 رفتم شما فاصلتون 20 دقیقه من توی 18 دقیقه پلن رو جمع کردم

همونطور که میبینی چند تارگت انتخاب کردم که 2تاشون با بقیه 5ساعت اختلاف لانچ دارند، من میدونستم دف کوردینیتور رقیب با تجربس پس از تجربش علیه خودش استفاده کردم، یعنی چی چون میدونستم به محض لانچ بعد از 5ساعت دفاع رو میده به تارگت آخر همونطور که توی نامه میبینی تارگت دوم رو ریل زدم بقیه فیک بود

و نتیجه شد نامه زیر

این پلنی که دوستمون آخر سال 94 داره میره من سال 89بود فکر کنم یا شاید 90 دقیق یادم نیست

ولی شما این روش منسوخ رو به روش خودش زدین یعنی دفاع بره رو تارگت اولی ها ما هم تارگت آخری رو ریل میزنیم توش دفاع نداره خوشحال میشیم

ولی همین پلن منسوخ رو من خلاقیت به خرج دادم و از قابلیت دف کوردینیت رقیب به نفع خودم و به ضرر سایدش استفاده کردم

البته من قصد زیر سوال بردن کسی رو ندارم ولی خوب به هر حال چیدن 4تا اتک پشت هم و زمان در اوردن کار سختی نیست مهم انتخاب درسته که پلنر رو متمایز میکنه.

راستی اینم نتیجه نهایی پلن

درباره لینک ها هم که وقتی من دیدم ایراد به چیدمان همرها گرفتم که اگه قسمت شد اونایی که لینک دارن بذارن متوجه میشید که 2تا از همرها از جمله همر من تاثیری که باید میذاشت رو نذاشته.چون همر ماهان با اینکه 1 کیلو رم کمتری داشت نسبت به رمر انتخاب شده ولی چون اتک پوینت بالای داشت و سنگینترین همر تو پلن بود باید از همه جلوتر میخورد که هم دیوار بیاد پایین هم دفاع زیادی بکشه همون اول تا همرهای ضعیفتر کارایی بیشتری داشته باشن نسبت به دفاعی که سبک شده بعد از اتک اول.
    البته برای این چیدمان همرها ماهان دلایل خودشو داره و اینکه ج ش تشخیص ندادن تارگت رو قبل اتک azazel مشخصه.وگرنه هیچ عقل سلیمی قبول نمیکنه کسی تارگت رو تشخیص بده بعد مجبور بشه شوالیه های توتن و حتی گرزی بریزه کنار دفاع.
    ما زیادی توقع داشتیم از اونا تحلیل خواستیم و این حرف ها.حتی نیومدن به این چیدمان ایراد بگیرن از بس که سطحشون بالاست.
    در باره بد لانچ شدن نمیتونم نظر بدم چون همونطور که توی پست اولم نوشتم لینک ها رو ندیدم شاید حق با شما باشه و این هم تاثیر منفی داشته

ولی با توضیحی که بالا دادم نیاز به دسترسی به اکانت مهاجم نبوده یهو دیدن از 3ساعتی اتک لانچ شده تشخیص دادن که ریل اینجاس چون قطعا از اکانت azaeel فیک روی تارگتهای دیگه رفتین پس اگر دسترسی داشتن اونجا ها دفاع نمیریختین چون از همون اول میدیدن فیکه

و اگه از اون اکانت فیک نرفته بودین و یهو لحظه آخر تصمیم گرفتین از اون همر هم استفاده کنید که دیگه خودتون تابلو کردین یهو یه همر به همرهای دیگه اضافه بشه که جایی فیک نذاشته و فقط اینجا رو داره میزنه قشنگ تابلو سوتی دادید و باز هم نیاز به دسترسی نداشته.

واین که شوالیه و گرزی ریختن و این حرفها بابت این بوده دفاع رو داده بودن به تارگت های اول ولی تا لانچ آخر رو دیدن فهمیدن چه رو دستی خوردن پس هرچی دفاع سواره بوده ریختن اینور دیدن دفاع کمه امکان پریدن ده هست گفتن حالا که ده میپره بذار همرش رو هم بذاریم جلوش تلفات بیشتری بگیریم ازشون قطعا سریع آهنگری رو هم 20 کردن و زره(یعنی اگه من بودم این کارو میکردم) همون 50 کی گرزیو مقداری شوالیه رو 20 کردن و شمشیری چیزی هم دادن دست هیرو 20%پر کرده براشون ومثمر ثمر شده.

حالا عیار مدافعین توی پلن های بعدی شما مشخص تر میشه و همچنین توانایی پلنرشون توی پلنهایی که روی شما میرن وهمچنین دفکوردینیت شما.

موفق باشید

پی نوشت: این پست قصد تخریب کسی رو نداشت صرفا پلن آنالیز شد و برای من مهم نیست کی کدوم سایده من فقط عاشق آنالیز کردنم

یه پا محصص یا مجید جلالیم واسه خودم!

یاد بگیریم هر کس نقد میکنه دشمن شما نیست و یار دیگران پس منصفانه با پست من برخورد کنید و ترجیحا پلنر این پلن اگه قابل دونست در رد حرفهای من یا تایید حرفهای من انجمن رو به پستی زیبا مزین کنند.

همینطور دوستان دیگه جای توهین و کل بیهوده پلن رو با عدد و رقم به چالش بکشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عزیز دل

در باره شلوغ کردن اردوگاه بحثی ندارم چون از نظر من کار بیهوده ای هست ولی از نظر پلنر این پلن حتما مفید بوده و این نظر شخصیه

اما درباره ارسال فیک و ریل، همزمان که نمیشه با توجه به فاصله اکانتهای مهاجم و مدافع با هم، حتما یه تقدم ،یه تاخری وجود داره

ببین شما این پلنی که رفتی رو من مشابهش رو سال 89 رفتم شما فاصلتون 20 دقیقه من توی 18 دقیقه پلن رو جمع کردم

همونطور که میبینی چند تارگت انتخاب کردم که 2تاشون با بقیه 5ساعت اختلاف لانچ دارند، من میدونستم دف کوردینیتور رقیب با تجربس پس از تجربش علیه خودش استفاده کردم، یعنی چی چون میدونستم به محض لانچ بعد از 5ساعت دفاع رو میده به تارگت آخر همونطور که توی نامه میبینی تارگت دوم رو ریل زدم بقیه فیک بود

و نتیجه شد نامه زیر

این پلنی که دوستمون آخر سال 94 داره میره من سال 89بود فکر کنم یا شاید 90 دقیق یادم نیست

ولی شما این روش منسوخ رو به روش خودش زدین یعنی دفاع بره رو تارگت اولی ها ما هم تارگت آخری رو ریل میزنیم توش دفاع نداره خوشحال میشیم

ولی همین پلن منسوخ رو من خلاقیت به خرج دادم و از قابلیت دف کوردینیت رقیب به نفع خودم و به ضرر سایدش استفاده کردم

البته من قصد زیر سوال بردن کسی رو ندارم ولی خوب به هر حال چیدن 4تا اتک پشت هم و زمان در اوردن کار سختی نیست مهم انتخاب درسته که پلنر رو متمایز میکنه.

راستی اینم نتیجه نهایی پلن

در باره بد لانچ شدن نمیتونم نظر بدم چون همونطور که توی پست اولم نوشتم لینک ها رو ندیدم شاید حق با شما باشه و این هم تاثیر منفی داشته

ولی با توضیحی که بالا دادم نیاز به دسترسی به اکانت مهاجم نبوده یهو دیدن از 3ساعتی اتک لانچ شده تشخیص دادن که ریل اینجاس چون قطعا از اکانت azaeel فیک روی تارگتهای دیگه رفتین پس اگر دسترسی داشتن اونجا ها دفاع نمیریختین چون از همون اول میدیدن فیکه

و اگه از اون اکانت فیک نرفته بودین و یهو لحظه آخر تصمیم گرفتین از اون همر هم استفاده کنید که دیگه خودتون تابلو کردین یهو یه همر به همرهای دیگه اضافه بشه که جایی فیک نذاشته و فقط اینجا رو داره میزنه قشنگ تابلو سوتی دادید و باز هم نیاز به دسترسی نداشته.

واین که شوالیه و گرزی ریختن و این حرفها بابت این بوده دفاع رو داده بودن به تارگت های اول ولی تا لانچ آخر رو دیدن فهمیدن چه رو دستی خوردن پس هرچی دفاع سواره بوده ریختن اینور دیدن دفاع کمه امکان پریدن ده هست گفتن حالا که ده میپره بذار همرش رو هم بذاریم جلوش تلفات بیشتری بگیریم ازشون قطعا سریع آهنگری رو هم 20 کردن و زره(یعنی اگه من بودم این کارو میکردم) همون 50 کی گرزیو مقداری شوالیه رو 20 کردن و شمشیری چیزی هم دادن دست هیرو 20%پر کرده براشون ومثمر ثمر شده.

حالا عیار مدافعین توی پلن های بعدی شما مشخص تر میشه و همچنین توانایی پلنرشون توی پلنهایی که روی شما میرن وهمچنین دفکوردینیت شما.

موفق باشید

پی نوشت: این پست قصد تخریب کسی رو نداشت صرفا پلن آنالیز شد و برای من مهم نیست کی کدوم سایده من فقط عاشق آنالیز کردنم

یه پا محصص یا مجید جلالیم واسه خودم!

یاد بگیریم هر کس نقد میکنه دشمن شما نیست و یار دیگران پس منصفانه با پست من برخورد کنید و ترجیحا پلنر این پلن اگه قابل دونست در رد حرفهای من یا تایید حرفهای من انجمن رو به پستی زیبا مزین کنند.

همینطور دوستان دیگه جای توهین و کل بیهوده پلن رو با عدد و رقم به چالش بکشن

الان چند صفحه قبل رو یه چک کردم یه جا لینک اتک ها گذاشته شده و با توجه به مقدار دفاعی که مونده تو دهکده مدافع میشه حدس تقریبی زد که اگه چیدمان درست بود احتمال رد کردن همین دفاع هم بود.حالا میشه بعدا با kirilloid حساب کرد دقیق و درستش رو.

درباره شلوغ کردن اردوگاه با فیک های یه دونه ای هم بازم مخالفم که شما میگی بیهودست البته این بحث اینجا باز نمیکنم بیشتراز این.البته خودم هیچوقت از شلوغ کردن اردوگاه استفاده نکردم تا حالا اما خب چیز بدی نیست کلا.

درباره نوع پلن هم به نظر من ادم باید توانای و ضعف و سبک بازی ساید مقابلشو بدونه.مخصوصا تیم پلنریشون رو.حالا نه من شناختی دارم از این تیمشون نه سرور به جایی رسیده که بشه نظر داد.فعلا زد و خوردهای الکی بازیه و درگیری مهم و تاثیر گذار برای بعد از کتیبه ها و قبل و تایم واندرهاست.الان به نظر من فقط برای گرم شدن سرور این کارها انجام میشه و تقریبا همه خسارت ها قابل برگشت و جبرانه.
    کلا من زیاد اعتقادی به پلن جدید یا قدیمی ندارم یه چیزای مهمتری معیار و ملاک هستن برای پلن و یکی هم به قول شما خلاقیت.حالا یه تایم دیگه اگه قسمت شد درباره پلن هم میشه حرف زد.

8. تشکر Shaniz, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دلیلی نیست بگیم جون پلن قبلا استفاده شده پس منسوخ شده ودیگه نباید از اون پلن استفاده کرد! دف کورد ساید مقابل هم میدونه که کسی که پلنر هستش تجربه و دانش زیادی توی پلنریزی داره! پس نمیتونه 100 درصد احتمالو به این داده باشه که پلنر هدفش پلن منسوخ شدس و ایده ی جدیدی پشت پلن نیست!

پ.ن : بابک korosh kabir این سرور توی NE حضور داره

- - - Updated - - -

دوست عزیز وقتی شما اطلاعات کافی از پلن های اجرا شده ندارین و اکانتی هم توی سرور ندارین وهمینطور لینک اتک هارو کامل ندارین ,قطعا آنالیزور پلن های سرور هم نمیتونین باشین
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

10. پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن benito, ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت کلیه عزیزان

با توجه به این که چند وقتی میشه که از زدو خوردها گذشته ولی به خاطر تقاضای دوستان من لینکا ها رو میذارم .

http://dejkoob.ir/ir/report/16653027...dd,1668367aa15

اولا همنطور که بارها گفتم ; می خواستم بگم که از نظر من دژکوب مثل فوتبال میمونه و هرکسی ذر سایدی با یک تیمی قرار داره مثل (تیم های باشگاهی ایران) که برای یه ترنمنت ایرانی با هم رقابت می کنن و گاهییم تو نیم فصل بازیکنان از سایدی به ساید دیگه ای میرن و در اخرم شاید هممون به خاطر ایران در یه ساید و یه جهت قرار بگیریم و به جای رقیب بودن رفیق هم باشیم و از هم چیزای زیادی یاد بگیریم . خوب بگذریم :

خواستم در مورد اتکهای بالا یه صحبتب بکنم و اونم این بود که اک azazel فقط رو 5 تا تارگت از 10_ 15 جایی که فیک زده شده بود launch کرده بود و با توجه به اسکات هایی که دوستان از این اک کشیدن متوجه شدیم ایشون همرشو بلند کرده ... خلاصه 4 تا از این تارگتها تا خرخره دف ثابت داشت اما تارگت king se دف چندانی نداشت چون ارزششم نداشت ( همین الانم از pop ده معلومه crapa چند چنده ) اما با توجه به فاصله چند ساعته بین اتک های مشخص دف سواره ساید و دف خود اکانت خیلی راحت بعد از نشتن اتکهای فیک بک خورده و به تارگت اخر که اک علی جان بود رسید . از اونجایی که میزان دف نسبتا خوب بود ترچیح داده شده تا نیمچه دمبایی های 20 30 کی گرزی با سوارشونم که نزدیک بود به اونجا ارسال بشه . تا سر یه cap که نیرویی هم نداشت تلفات خوبی از تیم مقابل بگیریم که خوشبختانه همینطور هم شد .

منم 2 تا سوال میبرسم و بحثو خاتمه میدم
    1: چرا cap بدون نیرو علی؟
    2:چرا اتکا با 150 تا کاتا زده شده بود اونم روی capital

ایشاالله کلیه دوستان در تمام مراحل زندگیشون در سال آتی سربلند باشند

شاد زی مهر افزون
    ویرایش توسط The UnderTaker : 03-17-2016 در ساعت 12:42 PM دلیل: استفاده از واژگان غیر مجاز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام سلام سلام !!!
    اول از همه ی خسته نباشید به علیرضا زایستر عزیز و خودم
    شما سر پلن کپ علی کینگ 5 ساعت فیک رفتین همه جا ! ما زدیم رفتیم خوابیدیم ))))

ولی شما پسوورد Xyster رو نداشتین دگ مث ما که مثلا پس Azazle رو داشتیمو فهمیدیم لیل ! ببخشید ریل(Real) کجاست )))))))))
    خلاصه کنم واستون !!!

شما با 650ک لاست کپ علی کینگ اس ای رو کردین 200 که بعدش مث ماست با گلد اومد بالا!
    http://dejkoob.ir/ir/report/16656157...a9,1667041dbbe
    ما با 7ک گرزی بدون لاست کپو کراپ لاک کردیم ))))))))
    http://dejkoob.ir/ir/report/16652378...52,16692b6f0b0

سرتون انداخیتن پایین فقط دارین میدویین که برسین )) ولی مگه میرسین آخه !

فدا همه بد خواها ! شماهایین که بهم نیرو میدین بیام تخریبتون کنم ))

جعفر تخریبچی

سر آخر ی سلامی هم میدیم به ساپورتر 11 ساله ))) سلام ای هر که ... داد مرد میدان شد
    ویرایش توسط Glory OF Roman : 03-17-2016 در ساعت 01:18 PM دلیل: دوست داشتم! فشاره ؟:))

RoMaN EMPiRe The Great

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    واقعا لذت میبرم خداییش ماهان دمت گرم 4 روز پیش یه پلن رفتی هنوزدوستان نمیتونند انالیز کنند
    1. کپ کینگ اس ای همر بود
    2. رو اک azazelلاگین داشتین
    3.اتک تک نیرو برای شلوغ کردن اردوگاه نیست اینجا 3x دوستان.
    4.من فقط تو کف اون 11 تاهیرو کمکی بودم تو کپ کینگ اس ای یه ده بی ارزش11 تا هیرو
    5.دوستان به یه سطحی از بازی رسیدن گرزی رو برا دف میفرستن دف, نه اینسرت
    6.قبلا هم گفتم اگه تونستید خودتون این پلنو فیک برید میتونید نظر بدید فیک, ریل لازم نیست
    بهتر نیست اینجا بیشتر از گل و بلبل حرف بزنیم
    Bb
    راستی یه سلامی بکنیم به همه دف سازای کم سنو سال !! خودش فهمید!! در حد ریپورت نیستی !!!

14. پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن ali 2113, V A H ! D نپسندید
صفحه 43 از 75 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع