صفحه 31 از 43 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نه عزیزم دوستان حق دارند از سه ایکس ناراحت باشند ولی بازم نمیدونم چرا سر من میشکنه همه چیز؟؟؟ من اول سرور بالا بودم که به لطف دوستان امدم پایین از لیدری!!! وقتی دوباره امدم بالا که همه چیز از دست رفته بود و نصف تیم من بخاطر پایین امدن من حذف کرده بودند. در هر صورت من از کسانی که فینال ازم ناراحتن عذز میخوام ولی باید بدونید نصفش به خودتون ربط داشت که اون حمایتی که باید میشد از ما نکردید!!! امثال اکانت رستم!! اکانت خشکبار و حتی اکانت دوستان دیگه. انشالاه سروری بیاد دوباره کنار هم جبران مافات کنیم. این سرورم امدم و با تمام مشکلات ساختم تا بچهای تیم ما که از من نارحت بودنو خشنود کنم. با نامردی ها ساختم و با بداخلاقیای که دوستام کردن کنار امدم تا بگم اهل فرار نیستم. و نتیجش این شد مهدی و ناصر که سایه منو با گلوله میزدند الان جز بهترین دوستامن.
    از همه دوستان بازم بابت سه ایکس عذر میخوام
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    مستر ادعا واقعا گندشو در اوردی از بحث مسال مربوط به ساید عمومی کردی.اره من مثل تو ضعیف زن نیستم.باش شما لانچر من دف ساز
    وقتی زنگ زدی گفتی لانچ کن خندم گرفت بهت که حتی پیچوندم گفتم نت ندارم.چون ضعیف زدن هنر نیست.
    پست قبل من میخوندی خیلی خوب بود واسه تو وقتی سایدی تصمیم میگیره همه توش نقش دارن فقط خودتونبین.
    .حرف زدی از دهنت در اومد گفتی حذف میکنم توایی رو حرف خودت پایبند نبودی چه انتظاری داری باور کنیم با کسایی که حرف زدی رو حرف خودشون وایسن اون از اقای ص.ص اینم از دوستای جدیدت که میخوان کل دف سرور کلین کنن.بعدش چه انتظاری داری طرف همر داره چرا نزنه؟؟؟
    درست اونا گفتن ما نمیزنیم به این دلیل که از اس ای نیارید تو اتحاد تو به رضا نگفتی بهشونچیزی نگو بزار فکر کنن نمیاریم 10 مین که مونده 100 بشه میارمشون.کثیف بازی یعنی این حاضر بودی خودتو جلو اس ای خراب نکنی اما رضا جلو من محمد خراب بشه.
    داداش من عرضه ندازی ضعیف زدن هنر نیست.انداختن یه کتیبه رو ده لب مرزت زدن اکانتهاییکه میدونی پلیر ندارن هنر نیست. غارت کردن مولتی اکانت هنر
    نیست.این یه بازی گروهیه اقای با سابقه.اما خیلی جدی و شخصی گرفتیش
    اگه میبینی ج.غ الان با ماست یه سری پیشنهاداتی داد که عملیشم هم کرد.و جدا از اون این چند روزه خودشونو خوب نشون دادن جلو ما محتاط کارانه عمل نکردن
    رو بازی کردن
    اینم جلو همه میگم چون من مثل تو نیستم قرار بود دیشب اکانت شیر مازندران به دلیل اینکه میدونم با جنوب غرب اگه متا شدیم ممکنه دردسر ساز بشه خواستم شخصا لانچکنم گفتن امیر نمیزاره گفتم به احترام امیر کاری نکنید تا اومدم پروفایلتو خوندم برادر من کسی قدرتشو واسه خودی نشون نمیده البته هم دف سازاتو میدونم کیان هم میدونم چی داری چی نداری پس منو نترسون رو حساب احترام کاری نمیکنم این داداشمون هم که سرور اولشه چیزی بلد نیست زیر پرچم بودن هم تو این سرور یاد بگیره.اما اگه حتی فیکی از خودت یا اکانت شیرمازندران رو بچه ها (شمال غرب)بیاد فقط فیکا تمام اعتبار و دوستیمون بد شکر اب میشه.بعدش ببین من چیکار میکنم.اکانتی نیست تو 3ساید روتون نزنم کاری میکنم واسه جفتتون خاطره بشه این سرور این تهدید بود
    یبار دیگه درشت و خوانا مینویسم
    فقط از اکانت بلوبوی و شیر مازندران فیک ببینم رو یکی از بچهای شمال غرب پاپ جفتتون زیر 500تا میکنم
    اینکه ما لانچریم شما دفساز به خودت مربوطه من که چیزی نگفتم تویی که همه جا داری جار میزنی من نذاشتم همر بلوبوی 0 بشه خواستم همه بدونن که اون جور که شما میگید هم نیست { فرافکنی نکن که منم نیام جوابت رو بدم . مرد باش حقیقت رو بگو}

یه بار گفتم بازم میگم تصمیم گیرنده ساید من بودم چون لیدر ساید بوذم چون من بودم که ساید رو جمع کردم من بودم که همه کارای اتحاد رو میکردم همین مولتی هایی که میگی غارت کردم رو شما بیشتر از من زدید نکنه میخوای بگی اون اون همرایی که ساختی رو خودت با جنگ اموز شارژ کردی؟؟ غارت خودت حتی کفاف دفاعی که واسه جنگ اموز میریختیم رو هم نمیداد . غیر از اکانت masoud و kuroush هر کس توی شمال غرب جنگ اموز گرفته من منابش رو دادم
    ادم باید خیلی نمک نشناس باشه که بیاد اینجوری مولتی بازی مارو مسخره کنه {جدای از این مسائل من هر دفاع ساز و مولتی داشتم پلیر داشته همشونم خودتون میشناسید: میلاد علی مصطفی ماهان . همشونم معروفن ادم نا اشنا نیستن که نشناسید}

اکانت رو حذف نکردم چون شما فقط داخل شمال غرب بازی نمیکنی همین الان نامه شمال غربی ها رو ارشیو کردم که دوست ندارند از سرور برم و خیلیاشون گفتن اگر حذف کنم اونا هم حذف میکنن . از طرفی هم من شمال غرب رو دست شمایی که توهین به دوست دخترت رو در تصمیمات لیدری تاثیر میدی نمیدم که فردا جنوب غرب رو برنده بازی کنید

در مورد شایان هم ایشون از دوستان بنده هستن و مهمتر از همه عضو شمال غرب هستن و از اول سرور هیچ حرکتی به ضرر ما انجام ندادن که هیچ به نفع ما هم بازی کردند . اگر اون پروفایل رو نوشتم علتش این بود که محمد تهدید کرد اکانت شایان رو میزنیم . شما تا قدری مریض گونه فکر میکنید که حتی تصور این رو دارین که اکانت شیر مازندران میخواد شمال غرب رو بزنه :دی
    محسن اول سابقه خودت رو نگاه کن بعدش سابقه من رو ببین من یعنی امیررضا بلوبوی کسی هستم که توی حتی یه سرور کم بیارم؟؟؟ ما که تصمیم نداشتیم شمارو بزنیم اما تو که میخواستی بزنی چرا نزدی؟؟ نکنه از من میترسی؟؟؟:دی
    همین سرور قبل شنیدم داشتی ... مالی میکردی که نزننت؟؟ (نوید رو صدا کنید بیاد توضیحات بده:دی)
    همین tc2 هم داشتن میزدنت من بودم که واسطه شدم نزننت حالا اومدی با خط درشت من رو تهدید میکنی؟؟؟
    اینارو گفتم که قابلیت های من رو به یاد بیاری بعدش تهدید کنی

ضمنا همون شمال غربی که ادعا میکنی با جنوب غرب متا بسته زیاد بهش امیدوار نباش چون کسانی هستن که به تو همر نمیدن اما به من میدن :دی

امیررضا بلوبوی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب اولین اتک از nw لانچ شد رو واندر ما. درود بر اشکان عزیز. لطفا اگه این اتک با هماهنگی لیدرها نبوده امشب به روم گرنا ما بین برای صحیت. در غیر این صورت با توجه به حرفای محسن عزیز که گفته متایی نداریم تصمیمی جدید از سوی بچه های se گرفته میشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامممممممممممممممممممم
    چند روزی هم نبودیم فروم سوت کور شد باز بازی سرد شد واسمون
    انگار دوستمون اشکان یه حرکت قشنگ زده که نمیدونم با هماهنگی لیدرا بوده یا نه.
    111d.png
    یه عکسم از واندرا بزارم واسه اونایی که نیستن در سرور
    zan.png
    بله واندر زانو نزن ها (اینم شد اسم خدایی)پیشتاز هست وگویا بچهای غرب قراره به مجبورشون کنن زانو بزنن(منظور واندرشون بزنن)
    پ.ن1:اسم واندر خیلی قشنگه ))
    پ.ن2:اقای شافنگی زیر پرچم امیر چطوره؟؟؟
    پ.ن3:دوستان متحد زانو نزن ها لطف کنید بگین چقدر امید دارین به برد؟؟میخوام یکم تحلیل کنید سرور از دیدگاه خودتون.
    راستی نوشابه ها دستتون هنوز؟؟؟

5. تشکر lucifer, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام محسن جان
    اسم واندر به شدت دوست داشتنی
    هرچند اسم جدیدش هم دوست داشتنیه
    تن به ده یه ارتش واسه خودش :دی
    حرکت دوستمون اشکان بسیار جالب بود و مطمینا بدون هماهنگی
    چون اگه با هماهنگی بود که باید بگم پیروزی ما قطعیه
    وگرنه تیمی که ۵ک کاتا رو بکنه تو دیوار سطح ۱۹ طبیعتا یا جلوزن نداره یا روش بازی رو بلد نیست
    واندر تیم ما بدون شک از پا نمیشینه و تا اخر بازی یک نفس ادامه میده
    روش بازی همیشگی ما همین بوده
    امیدوارم رقابت خوبی پیش رو داشته باشیم
    یه ارتش پشت ماست و یه لشکر پیش رومون
    رد: امید چیز خطرناکیه، می تونه آدمو دیوونه کنه. اینجا امید داشتن هیچ فایده ای نداره. بهتره به همین اوضاع عادت کنی.
    سالها بعد اندی در نامه ای پس از آزادی برای رد:
    رد یادت باشه که امید چیز خوبیه، اصلا بهترین چیزه. به خاطر همین چیزهای خوب هیچوقت از بین نمی رن. دوست تو، اندی
    .
    دیالوگ رستاگاری در شائوشنگ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مرسی از دوستان من بخصوص شایان و رضا بابت پلن زیباشون!!!
    مرسی از اک نبادین که دوتا همرشو راحت کوبید به دیوار واسه قشنگی!!
    خسته نباشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

باز هم یک حرکت انتحاری از sw
    دوستمون دلش برای دیوار تنگ شده بوده ، خرده نگیرید بهش
    با تشکر از شایان و رضای عزیز بابت پلن زیباشون
    از دوستان شایان و رضا میخوام که بیان یه توضیح کوچولو در مورد این پلن بدن...

آنتی :

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بووووووووووووووم

جاتون خالی تخت خوابیده بودم یهو یه چیزی گفت بوووووووووووووووووووووم
    از خواب پریدم تلفن رو برداشتم زنگ بزنم 110 که شایان دستم رو گرفت نزاشت، گفت داداش من یه بنده خدایی با کله رفته تو دیوار، گفتم آخه بس که صداش بلند بود فکر کردم جنگ شده )
    الانم انقدر ناراحت شدم ، انقدر ناراحت شدم که دارم می رم باز بخوابم ) اصن از ناراحتی می خوام بخوابما )

S2 R1 Sincity
    S4 R1 Shayan58
    S2 R2 Sincity
    S6 R1 Halflife
    S4 R2 ShangFei
    S6 R2 Kahkeshaniha
    S10 ShangFei
    S2 R3 (The last classic server) kilerss

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

من کاره ای نبودم عزیزان . فقط چون شایان سرور اولش بود بهش فقط work ofline یاد دادم بقیشو خودش مطالعه کرده شایدم از لیدرش امیر رضا برسیده باشه الله اعلم

حالا خود آقا شایان میاد لینکارو میزاره
    شایان جان از اینجا میتونی لینکا رو بزاری
    http://dejkoob.ir/ir/?error=3

کوچیک شایان عزیز
    محمد رضا
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه همبازیان گرامی

اتفاق خاصی نیافتاده که دوستان اینقدر شلوغ میکنن.

واقعیتش اینه که من حالم از این فیک های غارتی با یه دونه گرزی یا نیزه یا پیاده یا هر چی به همیخوره و این حرکت رو نشونه ضعف لیدری میدونم و بنیان گذارش هر کی که هست از نوبترین آدمهای دژکوبه.

داستان هم از اینجا شروع شد که یه روز صبح بیدار شدم البته محسن زودتر بیدار شد من رو بیدار کرد گفت 2837 تا اتک دقت کنید به حروف مینویسم دو هزارو هشتصدو سی و هفت تا. کورمال کورمال اردوگاه رو باز کردم دیدم همش فیک و غارت هست از اکانت نبادین دوباره خوابیدم. کلا ما خانوادگی علاقه خاصی به خوابیدن داریم (قابل توجه مهدی لوسیفر عزیز ایشون هم لالایی زیاد میگن ) بیدار که شدم اولین کاری که کردم این بود که لباس پوشیدم رفتم سر کار ! چیه توقع داشتین چیکارکنم بمونم خونه؟ رفتم سرکار بعدش اونجا یه حرکت کوچیک زدم

دیدم ای بابا اوضاع بد اسفناکه اونجا، بعدش با لیدرم امیر رضا هماهنگ کردم بزنم ، یه زنگ هم زدم رضا گفتم داستان اینه گفت وایسا با هم بزنیم گفتم باشه

بعد دیگه از این لوس بازیا در نیاوردیم فیک بدیم یه دونه ای غارت اردوگاه شلوغ شه لاش بزنیم 3تا تارگت انتخاب کردیم کپ و نانکپ نبادین و کپ پکر که میدونستیم دفسازه و نزدیک نبادین که دفاع نده بهش والسلام ، دوستان هی گفتن بیاین پلن بریم دیوار میشیم 12ساعت فاصلس دفاع میریزن و این حرفها گفتم نمیخواد جنگ نا منظم و چریکی مخصوص ماهست که وقت کافی برای بازی نداریم القصه رضا جان لطف کرد لانچید . کپ و نانکپ توی یه ثانیه فکر کنم 30 موج روشون میخورد. این بنده خدا هم که نمیدونست کجا ریله جفتشو لانچ کرد خودشو خلاص کرد رفت خوابید (مهدی نکن اینکارارو نمیدونم چرا حرف خوابیدن و خوابوندن همر میشه یاد این بنده خدا لوسیفر میافتم)

نتیجش شد این

مثلا پلن اومدن فکر کردن من دفاع ندارم گفتند این لنگه دمپایی رو پرت میکنیم 1کی کاتا داره در هرصورت خزانه صفر میشه

پشت بندش هم ایشون اومد بدون رم و کاتا مثلا کتیبه چکمه رو ببره گفت من که دارم صفر میشم بذار حداقل چکمه رو ببرم شب ها راحت بخوابیم ،چکمه دست بد کسیه

بعدش از اونورم نمیدونست که نانکپش هم میخوره یا نه بدون رم و کاتا و هیرو زد به استاکر که توی پلن بود بلکه زهر چشمی بگیره

البته طفل معصوم یه ریزه رم هم داشت که اینسرت کرد بین اتک ها که اونم اینجوری شد

جالبیش میدونی کجاس؟ صفر هم نشد

یعنی اگه هول نمیشد الان 2تا همرشو داشت

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: فکر میکنم با توجه به شرایط موجود و این که ساید ما 4واندر داره یعنی واندر بلک وایت و 2واندر بلوبوی و تک واندری که ما از شمال شرق چیف کردیم با تمام احترامی که برای ساید های دیگه قایل هستم به ویژه دوستانم در جنوب شرق ساید شمال غرب بالاترین شانس رو برای برنده شدن داره و همونطور که چند روز پیش برد رو به دوستانم در شمال غرب تبریک گفتم الانم تبریک میگم.

پی نوشت 2: دوستان شمال غربی مسایل بازی رو شخصی نکنید این فقط یه بازیه، برد دست خودمونه و ما (شمال غرب) هستیم که برنده بازی رو معلوم میکنیم پس به جای شاخ و شونه کشیدن برای همسایدی هامون به بازی بهتر و برد فکر کنیم و سرور بعد بریم توی ساید مقابل و همدیگرو بزنیم اینجوری قشنگتره

پی نوشت 3: دیگه حوصله پست های آنچنانی گذاشتن ندارم ، دوستانی که منتظر پست آنچنانی بودن عفو کنن 7روز دیگه 38 سالم میشه (اول خرداد) فکر میکنم دیگه جالب نباشه برای کسانی که دست کم بین ده تا پانزده سال ازم کوچکترن کل کل کنم ، به قول محسنمون مجموع سن ما دونفر 70 رو رد میکنه!
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 05-14-2016 در ساعت 12:59 AM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

صفحه 31 از 43 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین