صفحه 15 از 43 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    مهدی جون جسارت نکردم فقط اخلاقم و گفتم و کاری به بحث الانم با شما ندارم
    کلا گفتم خیال اینکه رمر ما بلند شه و از سر بیرون کنند
    و مهم اینه از اکانت ما نخوره رمر دیگه ای هم نمیشناسم تو ساید ولی اگه هست من مشکلی ندارم بزنن
    بازم شرمنده مهدی جان خودت اون سرور بودی و در جریان بیشتر اتفاق ها هستی
    سلام رفقایه گلم .
    اول باید یه تشکر از مهدی بلک بکنم که واقعا اگه نبود مارلبرو هم نبود و واقعا ممنونش هستم .
    دوم در مورد اینکه اون سرور که شما میفرمایید وقتی از اینجا مونده و از اونجا رونده شدی اکانت استورم و شخص سروش و خودم با محسن مچ شدیم و کسانی که میخواستن اتکی به شما بدن رو بشدت موآخذه کردیم و گفتیم اتکی بیاد چه فیک چه ریل با ما طرفن . اینو میتونی از محسن بپرسی .
    بعد اینکه کل این سرور و حتی سرور هایه دیگه هم فهمیدن که طرز تفکر مهدی لوسیفر اگه شرق بره من غرب میرم ولی یه موضوعی هست اخلاق بازی داره و اگر با هم مشکلی تو طرز تفکر داریم تو بازیمون نشده بهم آسیبی برسونم یا جایی من لنگ باشم لنگم بذاره و بر عکس . ما محکومیم به همکاری و هماهنگی چون تو یه خاک داریم پلی میدیم . از قضا تو هم شدی ساید متایه ما . حالا رمر رمر میکنی فک کردی آسمون سوراخ شده فقط رمر تو یه دونه جهت نمونه تالاپی افتاده بیرون نه برادر من . اصلا یه پیشنهاد ،سیم خاردا بکش دور و ورت تا یه وقت ندزدن رمرتو و خط نیفته و با خودت ببری سرور بعد . یه کار دیگه هم میتونی بکنی اصلا نزن . از همین الان اعلام میکنم از اس ای هر کس رو واندر اس دبلیو لانچ کنه با من طرفه و این قول رو بهت میدم همین جا که مونده همر بخوابونم تو واندر اس دبلیو میکنم که تو رمرت رو بذاری در کوزه آبش رو بخوری . با رمرت هم بفرما برو لب رود و گیتار بزن .
    شما فکر کردی انقدر خار شدیم که بیام منت تو رو بکشیم که رمر بدی . رمر هست ،لازم باشه میزنمش یه جا لینکش رو بهت میدم که انگشت به دهن دستی بکشی ببینی 19 کی رمرت بچه رمر هم نیست . اگرم گفتیم رمر بدی واسه این بوده که یه قدم ما راه میایم یه قدم ساید شما، نیاید بشینید تا واندر اس دبلیو بخوره با رمرت برو واندر صفر کن . منم این قول رو بهت میدم همرایه اس ای لانچ نمیشه رو واندر اس دبلیو بعد اتک هایه شما.(مهدی همر لانچ شه از چشم تو میبینم در جریان باش ) . یه موضوع دیگه خدا حفظش کنه آقا سامانتون رو قدش بلنده بفرستش تیم ملی والیبال . تیر کمون مگسی هم جناب لوسیفر اضافه کرده به این بازی میتونید این ابداع رو به رایگان بگیرید برید رو قلاب آقا سامان بلندترین نقطه واندر رو هدف بگیرید بزنید خه این قابلیت رو نداره که بصورت عادی واندر بیاره پایین ماکزیمم هم یه چارک از آجرایه واندر رو تکون میده .
    در مورد آویشن هم اینو بگم که یه سری افراد از روی دانایی بهت خیانت میکنن یه سریا نمیدونن دارن بهت خیانت میکنن دسته اول بهتر از دسته دومن . دسته دوم دوستیشون دوستیه خاله خرسه است . والا کلا همه ارزش هایه این بازی عوض شده یارو بخاطر یه کل کل یه عمر تو یه ساید بازی کرده پیشینه خودش رو میفروشه میره یه ساید دیگه و زیر پرچم یه ساید دیگه (مثل همونی که میگی . البته خیلی پلیر تاپی هم نیست . میتونی ازش بپرسی مرتضی ویترد نگم بیاد . مطمئن باش دیگه هیچ سروری پلی نمیده از ترسش). یکی دیگه بخاطر یه مشکل دیگه با یه نفر میگه که کاری رو که به نفع سایدمه نمیکنم . خب حالا چرا ما از این قافله عشق عقب بمونیم ما هم هستیم . بچرخ تا بچرخیم.

پ ن : خوبه که آدم از خوبیایه یکی یه دونه آجر یدونه آجر دیوار بسازه اگر بدی دید دیوار رو خراب نکنه یه آجر ازش کم کنه . (خطاب به محسنه)
    پ ن2 : دوست من یه سری آدما آردشون رو بیختن الکشونو آویختن دیگه پیر شدن زن و بچه و کار و زندگی براشون مهمه این بازی جهت فانه براشون خیلی واست مهمه انگار این بازی میتونم داتکام رو بهت معرفی کنم اونجا تا دلت میخواد شاخ و شونه بکش . ما دیگه حال سر و کله زدن نداریم همینش هم داریم قاچاقی بازی میکنیم .
    پ ن 3: شایان شانگفی همیشه یه شعار داره در مورد شیر ها حتما بگو برات بفرسته شایان .

ناصر از اکانت مارلبرو
    ناصر استورم قدیمی
    یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 04-19-2016 در ساعت 10:15 AM دلیل: واسه خنده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام رفقایه گلم .
    اول باید یه تشکر از مهدی بلک بکنم که واقعا اگه نبود مارلبرو هم نبود و واقعا ممنونش هستم .
    دوم در مورد اینکه اون سرور که شما میفرمایید وقتی از اینجا مونده و از اونجا رونده شدی اکانت استورم و شخص سروش و خودم با محسن مچ شدیم و کسانی که میخواستن اتکی به شما بدن رو بشدت موآخذه کردیم و گفتیم اتکی بیاد چه فیک چه ریل با ما طرفن . اینو میتونی از محسن بپرسی .
    بعد اینکه کل این سرور و حتی سرور هایه دیگه هم فهمیدن که طرز تفکر مهدی لوسیفر اگه شرق بره من غرب میرم ولی یه موضوعی هست اخلاق بازی داره و اگر با هم مشکلی تو طرز تفکر داریم تو بازیمون نشده بهم آسیبی برسونم یا جایی من لنگ باشم لنگم بذاره و بر عکس . ما محکومیم به همکاری و هماهنگی چون تو یه خاک داریم پلی میدیم . از قضا تو هم شدی ساید متایه ما . حالا رمر رمر میکنی فک کردی آسمون سوراخ شده فقط رمر تو یه دونه جهت نمونه تالاپی افتاده بیرون نه برادر من . اصلا یه پیشنهاد ،سیم خاردا بکش دور و ورت تا یه وقت ندزدن رمرتو و خط نیفته و با خودت ببری سرور بعد . یه کار دیگه هم میتونی بکنی اصلا نزن . از همین الان اعلام میکنم از اس ای هر کس رو واندر اس دبلیو لانچ کنه با من طرفه و این قول رو بهت میدم همین جا که مونده همر بخوابونم تو واندر اس دبلیو میکنم که تو رمرت رو بذاری در کوزه آبش رو بخوری . با رمرت هم بفرما برو لب رود و گیتار بزن .
    شما فکر کردی انقدر خار شدیم که بیام منت تو رو بکشیم که رمر بدی . رمر هست ،لازم باشه میزنمش یه جا لینکش رو بهت میدم که انگشت به دهن دستی بکشی ببینی 19 کی رمرت بچه رمر هم نیست . اگرم گفتیم رمر بدی واسه این بوده که یه قدم ما راه میایم یه قدم ساید شما، نیاید بشینید تا واندر اس دبلیو بخوره با رمرت برو واندر صفر کن . منم این قول رو بهت میدم همرایه اس ای لانچ نمیشه رو واندر اس دبلیو بعد اتک هایه شما.(مهدی همر لانچ شه از چشم تو میبینم در جریان باش ) . یه موضوع دیگه خدا حفظش کنه آقا سامانتون رو قدش بلنده بفرستش تیم ملی والیبال . تیر کمون مگسی هم جناب لوسیفر اضافه کرده به این بازی میتونید این ابداع رو به رایگان بگیرید برید رو قلاب آقا سامان بلندترین نقطه واندر رو هدف بگیرید بزنید خه این قابلیت رو نداره که بصورت عادی واندر بیاره پایین ماکزیمم هم یه چارک از آجرایه واندر رو تکون میده .
    در مورد آویشن هم اینو بگم که یه سری افراد از روی دانایی بهت خیانت میکنن یه سریا نمیدونن دارن بهت خیانت میکنن دسته اول بهتر از دسته دومن . دسته دوم دوستیشون دوستیه خاله خرسه است . والا کلا همه ارزش هایه این بازی عوض شده یارو بخاطر یه کل کل یه عمر تو یه ساید بازی کرده پیشینه خودش رو میفروشه میره یه ساید دیگه و زیر پرچم یه ساید دیگه (مثل همونی که میگی . البته خیلی پلیر تاپی هم نیست . میتونی ازش بپرسی مرتضی ویترد نگم بیاد . مطمئن باش دیگه هیچ سروری پلی نمیده از ترسش). یکی دیگه بخاطر یه مشکل دیگه با یه نفر میگه که کاری رو که به نفع سایدمه نمیکنم . خب حالا چرا ما از این قافله عشق عقب بمونیم ما هم هستیم . بچرخ تا بچرخیم.

پ ن : خوبه که آدم از خوبیایه یکی یه دونه آجر یدونه آجر دیوار بسازه اگر بدی دید دیوار رو خراب نکنه یه آجر ازش کم کنه . (خطاب به محسنه)
    پ ن2 : دوست من یه سری آدما آردشون رو بیختن الکشونو آویختن دیگه پیر شدن زن و بچه و کار و زندگی براشون مهمه این بازی جهت فانه براشون خیلی واست مهمه انگار این بازی میتونم داتکام رو بهت معرفی کنم اونجا تا دلت میخواد شاخ و شونه بکش . ما دیگه حال سر و کله زدن نداریم همینش هم داریم قاچاقی بازی میکنیم .
    پ ن 3: شایان شانگفی همیشه یه شعار داره در مورد شیر ها حتما بگو برات بفرسته شایان .

ناصر از اکانت مارلبرو
    ناصر استورم قدیمی
    یا حق
    مثل همیشه قشنگ و با دقت.. هرگز پیر نمیشی ناصرخان D:
    هشت سال پیشم همینجوری با قدرت و محکم میحرفیدی وقتی ک توتال لیدر جنوب شرق ایران قدیم بودی. دمت گرم

مهیار
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

3. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مهدی جان تو توقلب من جا داری اینو بدون و جز اولین دوستای من بودی تو دژکوب وقتی دو سال قبل اولین رجیسترو کردم:d
    (همه از سن دژکوبی خودشون گفتن من با خجالت میگم چند ساله بازی میکنم. همه تو رنج ۷ ۸ سالن.)
    اینم واقعا میگم اگه اکانتی بود که خودم تنها لوگین میکردم و مالکیت کاملش مال خودم بود غیر ممکن بود بهت نه بگم اینو خودت خوب میدونی.
    این اکانت ناچیز نوبودی من ۳ماه لاگین نکردم روش و اگر محتبی(قظب مثبت) و سامان(قطب منفی) نبودن الان یا حذف(موقع رفتنم حذفو زده بودم)یا الان فارم دوستان بود.از این دو حالت خارج نبود
    ازت انتظارم خیلی بیشتر این حرفاست که بازی و دوستیمون یکی بدونی.
    من سر داستان اون شب ناراحت شدم حرفی زدم و عذر اون اقا که شنیدم اروم شدم.
    تا اینکه محتبی که من ازش عذر خواهی میکنم بدون مشورت باش خواستم واسه اکانت تصمیم بگیرم.قضیه فهمید و از اونجا که اون سهمش از من خیلی بیشتره تو اکانت مخالفت کرد.به دلایلی که هم من میدونم هم خودت
    واقعا نه به تو میتونم نه بگم نه به اون خواهش میکنم مشکلتون خودتون حل کنید.بدون در نظر گرفتن شخص محسن و دیگه نمیخوام بحثو از جفتتون بشنوم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز لطفاً بحث بیخود نکنین چون نرود میخ آهنی در سنگ
    همر بلند کردن جرات می خواد که بعضیا از ساید متامون ندارن. شاید هم سیاست سایدشون درگیری نیست.
    بحث جلوزن و این حرفا نیست. عقل سلیم میگه که اول باید رمر بخوره بعد همر.
    فکر نکن که se رمر نداره پسر خوب. اگه دوست ندارین جلوزن برین شما همر بدین ما رمر می زاریم.
    ببینم دیگه چه بهونه ای دارین؟
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

6. تشکر ali 2113, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

.
    ناصر جان شما عزیزی واسه ما هم من هم مجتبی و لطفتونم هم هیچوقت کسی فراموش نکرده.حتی اگه یادت باشه موقعی که حمله رو اکانتت بود هرچی داشتمو نداشتیم دف ریختیم و وقتی همرتم پرید اینقدر ناراحت بودم که انگار اکانت خودم از بین رفت فکر کنم شماهم خوب یادته.تا اونجا که میدونم مجتبی نه با شما مشکل داره نه مهدی بهمن کوچیک(سیگارش اینه)
    .. حالا رمر رمر میکنی فک کردی آسمون سوراخ شده فقط رمر تو یه دونه جهت نمونه تالاپی افتاده بیرون نه برادر من . اصلا یه پیشنهاد ،سیم خاردا بکش دور و ورت تا یه وقت ندزدن رمرتو و خط نیفته و با خودت ببری سرور بعد . یه کار دیگه هم میتونی بکنی اصلا نزن
    به دفاع از مجتبی میگم(البته خودش هم میاد توضیح میده) هرکی داشته هاش واسش حالا چه این نیمچه رمر چه....
    واسش زحمت کشیده خیلی شبا نخوابیده فقط واسه اینکه نیروی ازش لاست نره از بی گندمی.همه این کارا کرده که لذت ببره از نابودیش وقتی اون لینک ببینه انگار یه بار یکساله تو یک ثانیه از رو دوشش خالی میشه.ولی همه اینا وقتی لذت داره که به هدفی که میخواد برسه شاید دوست نداره جلو شما همینو بزن فکر کنم حق داشته باشه.پس بهش احترام بزارید حالا یکی مثل شماها ۲ماه جنگ تو اکانتش بوده خیلی خوب نیرو ساخته یکی مثل این حاصل دست رنج خودشو میخوره.
    . از همین الان اعلام میکنم از اس ای هر کس رو واندر اس دبلیو لانچ کنه با من طرفه و این قول رو بهت میدم همین جا که مونده همر بخوابونم تو واندر اس دبلیو میکنم که تو رمرت رو بذاری در کوزه آبش رو بخوری . با رمرت هم بفرما برو لب رود و گیتار بزن
    منم خوشحال میکنی با این حرکتت سرور تموم شه راحت شیم.فقط اینکارو بکنی بازی به ساید نباختین به یه اکانت باختین که با ندادن یه رمر فسقلی حاصل دست رنج تموم بچه هاتون نابود میکنید.
    .شما فکر کردی انقدر خار شدیم که بیام منت تو رو بکشیم که رمر بدی
    اختیار دارین شما تاج سرین کسی نمیخواد منت بکشین دیدگاه شخصیشه و باید بهش احترام بزارین.
    .یکی دیگه بخاطر یه مشکل دیگه با یه نفر میگه که کاری رو که به نفع سایدمه نمیکنم . خب حالا چرا ما از این قافله عشق عقب بمونیم ما هم هستیم . بچرخ تا بچرخیم.
    قرار نشد مساله بیرون بازی به اینجا ربط بدیم.پس اگه اینطو
    شما هم بازی.فقط بگم ما بچه ها وید مستر زیاد تو حالتی بودیم که دنیا برومون بچرخه پس به چرخش عادت داریم هواستون باشه زود سرتون گیج نره
    اقا ناصر عزیز دقیقا همین حرفی که شما میزنید درسته
    همین اویشنیکه میگین جاسوس بوده.تو همون فینیال کم کمک هممون کرد؟مهدی با توام هستم.همین خانمی که میگی از رو سادیگیش امار داده کم تایم میزاشت کم هزینه میکرد؟که دف بسازه واسه منو شما پس چه خوبه انسان وقتی یک اشتباه کرد بهش تذکر بدین نه بابی احترامی تمام خوبیا که در حقمون کرده از بین ببریم که بره ساید دیگه بازی کنه.اینارو میگم نه اینکه الان با من ارتباط داره کلی دارم بحثشو میکنم.پس اگه ایشون که با این همه خوبی که کرد با یه اشتباه کوچیک این برخورد کردین باهاش.میخواین باور کنم که این همه بلایی که اس دبلیو سرتون اورد میخواین همر بخوابونید تو واندرش :دی
    شایان اگه با بعضی ها مشکل نداشت هیچوقت سایدی دیگه ریجیستر نمیکرد.دقیقا مثل اویشن رفت اس دبلیو
    من اومدم اندبلیو(البته کسی هم نبودم که مهم باشم)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفاً بحث بیخود نکنین چون نرود میخ آهنی در سنگ
    همر بلند کردن جرات می خواد که بعضیا از ساید متامون ندارن. شاید هم سیاست سایدشون درگیری نیست.
    بحث جلوزن و این حرفا نیست. عقل سلیم میگه که اول باید رمر بخوره بعد همر.
    فکر نکن که se رمر نداره پسر خوب. اگه دوست ندارین جلوزن برین شما همر بدین ما رمر می زاریم.
    ببینم دیگه چه بهونه ای دارین؟
    کلا کاری به پستت ندارم که تو یکی میخوای مارو اموزش بدی اون تیکه قرمز میگم فقط
    متا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کدوم متا؟میشه توضیح بدین؟ یامن کور بین شدم جایی نمیبینم کلمه متارو؟

8. تشکر dr.divert, Shahansha تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, Shahansha پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از تمامی دوستان شمال غرب و جنوب شرق که دارند واسه تخریب ساید خودشوت تلاش میکنند

اول یه توضیحی در مورد همکاری se و nw بدم . گویا بعضی ها معنی meta و nap رو نمیدونن . در حال حاضر متایی بین این دو ساید وجود نداره علتش هم پر واضح هست . اونم اینه که جنوب شرق زمان متای ما با جنوب غرب طی صحبت های پنهانی تصمیم داشتن متای 3 به 1 علیه شمال غرب ببندند که میسر نشد

اگر هم من تن به nap با اس ای دادم تنها علتش ریکاوری سایدم بود واگرنه میتونستم همون طور به زد و خورد ادامه بدم و از بازی لذت ببرم .

خارج از بازی من با مهدی بلک سورد دوست هستم واسه همین خارج از قوانین بازی یه چکمه به ایشوت دادیم و از خود ایشون هم خواهیم گرفت که به کسی هم ربطی نداره چون شمال غرب در حال حاضر خود مختار هستش

طی بحث های داخل فروم همین جا اعلام میکنم نه کسی میتونه اعدا کنه که ما باید همر بدیم واسه زدن جنوب غرب نه به کسی مربوطه به قول داش ناصر که خیلی کارا بلده بکنه منم بلدم خیلی کارا بکنم

اگر قرار باشه کسی همر بگیره و یا کسی همر بده فکر نکنم جاش اینجا باشه چون ممکنه بعضی ها زیادی جوگیر بشن مثلا بگن فلانی 19 کی رم داره
    {خودت که از اوا بدتری}

ایشالا هر کی مردتره بازی رو ببره

- - - Updated - - -

از دوستان شمال غربی خواهش میکنم در بحث شرکت نکنن

امیررضا

10. تشکر BlackSword, DARKOOB, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن DARKOOB, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    دوستان اگر میشه این به این بحث ها خاتمه بدید
    اینجا جای اینجور بحث ها نیست
    نزارید عده ای سود جو از این اوضاع سوء استفاده کنن

لطفا دیگه کسی پست یکی دیگه رو (پیرامون این موضوع) ریپلای نکنه

ارادتمند

مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=BlueBoy1988;24695]ممنون از تمامی دوستان شمال غرب و جنوب شرق که دارند واسه تخریب ساید خودشوت تلاش میکنند

اول یه توضیحی در مورد همکاری se و nw بدم . گویا بعضی ها معنی meta و nap رو نمیدونن . در حال حاضر متایی بین این دو ساید وجود نداره علتش هم پر واضح هست . اونم اینه که جنوب شرق زمان متای ما با جنوب غرب طی صحبت های پنهانی تصمیم داشتن متای 3 به 1 علیه شمال غرب ببندند که میسر نشد

اگر هم من تن به nap با اس ای دادم تنها علتش ریکاوری سایدم بود واگرنه میتونستم همون طور به زد و خورد ادامه بدم و از بازی لذت ببرم .

خارج از بازی من با مهدی بلک سورد دوست هستم واسه همین خارج از قوانین بازی یه چکمه به ایشوت دادیم و از خود ایشون هم خواهیم گرفت که به کسی هم ربطی نداره چون شمال غرب در حال حاضر خود مختار هستش

طی بحث های داخل فروم همین جا اعلام میکنم نه کسی میتونه اعدا کنه که ما باید همر بدیم واسه زدن جنوب غرب نه به کسی مربوطه به قول داش ناصر که خیلی کارا بلده بکنه منم بلدم خیلی کارا بکنم

اگر قرار باشه کسی همر بگیره و یا کسی همر بده فکر نکنم جاش اینجا باشه چون ممکنه بعضی ها زیادی جوگیر بشن مثلا بگن فلانی 19 کی رم داره
    {خودت که از اوا بدتری}

- - - Updated - - -

امیررضا[/QUOپ

پسر خوب شما که ادعایه بازی داریدو با توجه به دیده ها و شنیده هام پلیر حرفه ای هستی نزن این حرف رو طرف داره میگه رمر نمیدم .پس یعنی رمر دارم . یعنی رمری که میتونه دیوار واندر رو بیاره پایین و دوم اینکه این عدد 19 رو تو 20 در نظر بگیر 21 در نظر بگیر 22 در نظر بگیر اصلا 15 کی در نظر بگیر مهم اینه که رمری داره که دیوار رو میاره پایین پس یه کوچولو با تدبیر حرف بزن و مثله تازه واردایی که دفعه اولشون پلی میدن صحبت نکن .
    مثلا طرف میره بقالی میگه 2 ضربدر 2 تخم مرغ میخوام بعد بقال نفهمه چند تا تخم مرغ میحواد من جهت تفهیم بگم 4 تا تخم مرغ میخواد بعد یه سریا بگن وای وای وای چرا جواب سوال رو لو دادی .
    جناب امیر رضا خان پسر آبی نفزمایید این حرف ها رو .
    متا نپ رقیب دشمن هر چی که شما بگی تا قبل از این صحبت ها به هر دلیل نظرمون و هدفمون یکی بود بعلت دشمنی با هم میخواستیم واندر اس دبلیو رو بزنیم خوبه ؟؟؟.

الان یکی نیاد بنویسه به این قرمز توجه کنید و بنویسه دشمن ؟؟؟؟؟ و دشمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و دشمن؟؟؟؟؟؟؟؟
    الان امیر جان اگر قصد نداری این دشمن رو آنالیز کنی یه چی دیگه هم بگم من .
    رویه کاغذ اس ای کمترین شانسو داره. واندرش صفره و خورده واندر بعدی که بالاس واندر اندبلیو هست (واندر دشمنمون ،ببخشید بخاطر اینکه بگم متا ناراحت میشید میگم دشمن خونی )و واندر بالاتر واندر اس دبلیو هستش . حالا آقا مجتبی یا هر کس دیگه ای باید جلو دهنش رو بگیره که خیلی چیزا نگه . اگه چیزایی که گفته از طرف خودشه منم دقیقا به خودش و اکانت خودش گفتم حالا شما چرا کاسه داغتر از آش میشی . اگه از طرف سایدش گفته که بازم همینطور. اگر من میگم در پاسخ بهش رمر نمیدی پس هیچکس هم حق نداره از اس ای واندر اس دبلیو رو بزنه یه واکنش نسبت به کنش ایشون هست . جوابش رو سفت و سخت ندم فک میکنه بدهکاریم بهش. ولی اینجا براش روشن میکنم که اشتباه میکنه . اگر قرار بوده 19 کی رمر دوباره میگم 19 کی رمر بده (بشرطی که مغلطه نکنی، امیر آقا رمری که میخواد بره رو واندر دیوارشو صفر کنه چه 10 کی چه 20کی چه 100 کی یک بار میره دیوار رو صفر میکنه میاد مقدارش مهم نیست مهم اینه که بدونی که رمری وجود داره که دوستتون لو داد . شما فک میکنی زرنگی امیر جان که توپ رو بخوای بندازی تو زمین من . که دوستتون آقا مجتبی لو داد نشون به نشونه که ما سامان نداریم ولی شما رمر داری ما باید دنبال سامان بگردیم بریم رو واندر . ضمنا بگم که بد گافی دادی سر این 19 کی جو ما رو نمیگیره من فکر میکنم میحرفم . حرف نمیزنم بعد فکر کنم .)از اندبلیو بخوره قراره همرش رو من بزنم مهدی بزنه اس ای بزنه پس داریم همکاری میکنیم . اگه بخوام 2-2 تا کنم واندر اندبلیو میفته بالا بعد اس دبلیو حالا جایه اینکه ما ناز کنیم ،طاقچه بالا رو شما میذاری ؟؟؟؟
    همه چیزه دنیا برعکس شده .

بازم میگم اگر تهدیدی کردم ری اکشن به اکشن اون دوستتونه جلوشو بگیر که حرف نزنه وقتی های گفت منتظر هوی هم باشه .
    ولی وقتی شما بیای تهدید کنی که آقا ناصر ما هم فلان کارا بلدیم بکنیم مسئله عوض میشه امیر خان . ضمنا ممنون از اینکه به بچه هاتون گفتی که تو بحث شرکت نکنن . ولی اینکار رو باس زودتر میکردی که این طرف 3 صفحه با مهدی کل کل نکنه .
    ویرایش توسط St0rm : 04-19-2016 در ساعت 06:49 PM

13. تشکر lucifer, BlackSword تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام رفقایه گلم .

ناصر از اکانت مارلبرو
    ناصر استورم قدیمی
    یا حق

سلامی دوباره
    ناصر جان از شما به عنوان بزرگتر ما(فرض و بر این میزاریم) توقع داشتم دخالت نکنی چون طرف حساب من شما نیستی
    من گفتم رمر من جلو اس ای نمیزنه
    شما رمر دارید بهتره از ساید خودتون بلند کنید بزنید
    ندارید و از ساید ما میخواید شخصا رمر و برای ال1 لازم دارم می خوام ببرم اونور باهاش حال کنم مسولین رسیدگی کنند
    اگه رمر دیگه ای تو ساید ما هست بزنه ما هم وامیسیم کنار کف میزنیم براتون
    بعد هم فرمودی که بعله ما همر هامونو می خوابونیم واندر اس دبلیو
    حتما این کارو بکنید می دونی چرا؟ چون همون شخصی که از اول من باهاش کار داشتم چند ماه قبل امد وسط فروم داد و بی داد کرد که آره هر سایدی میزارم 100 کنه ولی اس دبلیو نه!
    که اینم می تونیم به کارنامه درخشانش اضافه کنید
    )
    بی احترامی از جانب شما بود پس بزار منم با ادبیات خودتون بگم
    وقتی یه چیزی میخونید فشار میاد بهتون سعی کنید از 1 تا 1000 بشمارید فشار نیوفتاد تا 10000 بشمارید یک لیوان آب خنک میل کنید کمی قدم بزنید بعد بیاید ببینید لازمه پست بزارید و پستی بزارید که در شان شما باشه
    منم گیتار میزنم ناطر جان بچه ها میدونن
    باز هم در مورد آویشن شنیدیم من نمیدونم سر پیازه ته پیازه (امیدوارم ناراحت نشه میگم که بیخیال این خانم بشید)
    عزیز شما امدی جلو پست دادی که آره مجتبی بچه ای و داری بچه بازی در میاری و رمر و همر ندیده ای و ترشی و این حرفا ولی رفتار لیدرکلت و دیدی؟
    واقعا ارزش داشت بیای جلو به خاطر این آقا؟
    کسی به خاطر عذر خواهی کوچیک نشده منم نیاز به عذرخواهی کسی ندارم سرمم انقدر شلوغه که 2روزه رو اکانت نرفتم
    اما محسن بهم گفت قراره بزنیم جلو شما
    منم گفتم محسن جون اگه تو یادت رفته من یادمه چی شد اون سرور(شما هم یادته ناصر جون) و رمر و ترشی میندازم چون نیازی به این لینک ها ندارم
    اصلا همه با هم پارک میکنیم واندر اس دبلیو عکس یادگاری میگیریم
    ولی من تو مرامم نیست اتفاقهایی که واسه رفیقم که چه عرض کنم واسه داداشم افتاده و بی خیال شم به خاطر یه ریپورت
    امیدوارم ناراحت نشی ناصر جون شخصا احترام زیادی برای بچه های اکانت مارلبروی این سرور قائلم
    ولی بحث من چیزی دیگه است
    لطفا بحث و ادامه ندید چون طرف حساب من حرفی واسه گفتن نداشت که همه میدونیم چرا(شما هم میدونی ناصر جون)
    کوچیکت مجتبی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    ممنون از تمامی دوستان شمال غرب و جنوب شرق که دارند واسه تخریب ساید خودشوت تلاش میکنند

{خودت که از اوا بدتری}

- - - Updated - - -

امیررضا
    من اشتباه کردم گفتم متا
    ولی اگه همین چند نفری که می بینی دارن پست میزارن نبودن متای 3 به 1 نمی شکست. و تا حالا 3 بار واندر 100 کرده بودیم.
    و دوست دارم بدونم شما تو این سرور چه زد و خوردی داشتین؟ جز با ساید ne که الحق به جز دو سه تا پلیر کس دیگه ای نبود تو ساید.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

راستی از کی تا حالا شلغمم شده قاطی میوه ها؟ (مخاطب خاص)
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

16. تشکر lucifer تشکر نمود
صفحه 15 از 43 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین