صفحه 10 از 48 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم همین مشکل رو دارم. هر چند دقیقه یه بار باید توی فروم لاگین کنم.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

2. تشکر lucifer, Saeid.Italiano, Omid تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مخوصا کیا خوب گفتی این ادم هر کس باهاش برخورد داشته باشه میشناسه الانم اینجا هست داره میخونه نمیتونه بن کنه خخخخخ
    کاش یکم یاد بگیره
    اینجا خوبیش این قانون برای همه یکی هست نه برای افراد مختلف یه قانون مورد داشتیم معماری یونیک امده گرفته که پلیرهاش نرن داده به ساید مقابل برای بالانس مرسی بالانسر
    تازه خودشم سرور خودش بازی نمیکنه امده اینجا مارو بزنه مواظب باش عنکت نره تو چشمت و اروم بزن خخخخخخ اعلام امادگی بکن یکم بخندیم
    ما هم برای اشناییی باسایت امدیم انشالله سرور بعد پرقدرتر واقعا خوشم امد دمتون گرم عالی هستش فقط یه قانون مشخص بایدبگذارید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DrKia نمایش پست ها
    امید جان خبر رسیده مدیرای اسپیدترا تو فروم اینور اکانت دارن و قصد مسموم کردن فروم رو دارن
    ۲ ماه پیشم از ما اکانت قدیمی فروم اینجارو میخواست که بیاد جواب یکی که اینجا از اسپیدترا انتقاد کرده بود رو بده ( اونجا فحش بن نداره ولی انتقاد از سرور بن فور اور داره)
    رسول جان اگه میخوای از خودت دفاع کنی با اسم خودت ای دی فروم بساز ، نه ای دی فیک.
    تشکر میکنم از مدیریت دژکوب که حتی جواب کسانی که با لحن تندی هم حرف میزنن خیلی محترمانه جواب میدن ، ما اصلا عادت نداشتیم اونور این مدلی )
    خود مدیریت اونور میره تو فروم خودش با ای دی فیک به ما میگه شما دژکوب بازید مثلا انگار چیز بدیه ، اونجا که با یه تلفن ای پی اوکی میکنه خوبه )
    و اینکه بازی بدون مولتی چقدر لذت بخشه ، اونور ۶ تا واندر زن کشیدیم با ۶۰ عدد مولتی ، کلی هزینه کردیم ولی لذتی نبردیم ، اینجا ارامش اعصاب و روان داریم ، خیالمون راحته مدیریت امار همر و دف و پلنمون رو به کسی نمیگه ، یا حتی کتیبه هارو دستی نمیچینه. همین روند خوبتون رو ادامه بدین
    این سرور خیلی کم هستم ولی انشالله سرور بعد با قدرت چند برابر با بچه های جدید میایم

شرمنده اگه پست اسپم محسوب میشه ، این حرفارو باید میزدم.
    خداقوت پهلوان:|
    یکم از وضعیت سرور بگید ببینیم چند چنده اگه خدا بخواد یکی 2روزه کسی غر نمیزنه:دی

5. تشکر mohsen.2pac, lucifer, M3nTaL, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن DrKia, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DrKia نمایش پست ها

تشکر میکنم از مدیریت دژکوب که حتی جواب کسانی که با لحن تندی هم حرف میزنن خیلی محترمانه جواب میدن ، ما اصلا عادت نداشتیم اونور این مدلی )
    خود مدیریت اونور میره تو فروم خودش با ای دی فیک به ما میگه شما دژکوب بازید مثلا انگار چیز بدیه

شرمنده اگه پست اسپم محسوب میشه ، این حرفارو باید میزدم.

مرسی از شما - اون کسانی که مسخره میکنن این سایتو دلیل داره که اون*دلیل یک کلمست - نوب
    از ت ر ا و ین فقط سایز همر و مقدار دف رو فهمیدن - کل لذتشون خلاصه شده به اینکه بیان رو اکانتشون ببینن شش تا نانکپ دارن و غارتشون n میلیارده!!! تا حالا پلن ندیدن ، ته پلنشون اینجوریه که ده تا همر قطار کنن رو یه تارگت شاید زور چپونی رد شد - خلاصه حمال اکانتن و ادعای بزرگی دارن

پ ن: من همونجا یه اکانت داشتم ، اول سرور به لیدر ساید گفتم اومدم دفسازی ولی واستون چندتا سه چیف هم اماده میکنم بکارتون میاد - گفتن سه چیف واسه چمونه همون دف بکش :| گزینه حذف رو فعال کردم همون موقع
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

به به چه سروری خبر رسیده ما هم اومدیم تو سرور
    خوش اومدیم
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه

به به چه سروری خبر رسیده ما هم اومدیم تو سرور
    خوش اومدیم
    کدوم اکانتی مجتبی جان ؟
    کدوم ساید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    کدوم اکانتی مجتبی جان ؟
    کدوم ساید؟
    والا خودمم نمیدونم فقط شنیدم منم هستم
    اکانت ندارم اصلا اما اگر وقت کنم شاید بیام رو اکانت یکی از بچه ها جنوبغرب کمک کنم
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام وقت همگی بخیر؛

امیدوارم همه ی عزیزان از بازی لذت ببرید و حضورتون سرور جذابی رو رقم بزنه،بنده هم جنوب شرق کنار دوستان حضور دارم و هستیم خدمتتون.

لازم میدونم از مدیریت محترم بابت برخورد با مولتی اکانت اونم با سبکی جدید که هرچند خالی از ایراد نیست اما قدمی رو به جلو هست تشکر کنم؛و این باور رو دارم که این تصمیم با مقداری صبوری و مقاومت (در برابر تخریب و اهانت های احتمالی از سوی افراد سودجو)مطمئنا به نقطه ی خوبی خواهد رسید و در اینده ی نه چندان دور، پلیرهای زیادی جذب سایت خواهدشد که این امر، هم برای جذاب تر شدن سرورها و هم برای بهبود وضعیت تیم مدیریتی شرایط مطلوبی ایجاد خواهد کرد.
    خوشبختانه اکثر دوستان فروم حضور پیدا کردن و برای مطلوب تر شدن عملکرد سایت نقطه نظرات خودشونو در اختیار تیم مدیریت قرار دادن و بنده هم بعنوان عضو کوچیک این مجموعه در قالب پلیر لازم میدونم تاکید و تائید کنم که توی هر مجموعه،اعضایی ورود پیدا میکنند،که این قوانین اون مجموعه هست که اثرگذار خواهد بود روی روشی که اعضا به دست خواهند گرفت برای ایفای نقش؛بعبارتی هروقت مدیریت محترم با محوری مشخص و شفاف در تعریف تخلفات و همچنین مقابله با تخلفات بصورت مکتوب قوانین رو به سمع عزیزان مجموعه برساند مسلما همگی انتظار برخوردی مشخص رو خواهند داشت و نیازی به توجیه و بعضا تحریف برای عموم نخواهد بود.این مسئله بدین معناست که قرار نیست که یک مجموعه تمامی سلایق که گاها سنخیتی باهم نخواهند داشت رو در خودش بگنجاند بلکه گاهی برای ارتقاء سطح کیفی لازم هست سلیقه ی اکثریت (البته این اکثریت در معنی واقعی خودش نه ای دی های مجازی ای که این قابلیت رو به خود گرفتن که نظر یک شخص رو به توان ده به مدیریت اعمال کنند) جمعی در نظر گرفته شود و متد فکری مدیریت روشن بیان شود که به تبع اون اقلیت هم در صورت تمایل همسو با دیگر دوستان در مجموعه خواهند شد! اینکه مدیریت یک سرور فلان مسئله رو برای حفظ تعدادی محور کار خود قرار بدهد و فلان سرور عکس اون مسئله رو برای حفظ عده ی دیگر محور اجرا قرار دهد باهر توجیهی که صورت دهند از نظر قوانین مدیریتی یک نقطه ضعف برداشت خواهد شد و ریزش پلیر و اعضا و کم شدن سطح کیفی سرورها را در بر خواهد داشت و نیز با این نوع دیدگاه برای عموم بی ثباتی مدیریتی اشاعه خواهد شد.
    مدیریت محترم بر این باور باشید که عمده ی تاپ لیدرهای این بازی (از قالب ارجینال دژکوب از حدود سال 83 تاکنون) که همچنان دست از این سرگرمی نکشیده اند درون مجموعه ی دژکوب حضور پیدا کردند و حامی شما خواهند بود اما تا زمانی که خودتان هم تکلیفی مشخص از خود بروز بدهید نه اینکه عملتان در برگزاری سرورهای مختلف برای عموم ذهنیت عدم ثبات مدیریت برجای بگذارد.

موفق و سربلند باشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    والا خودمم نمیدونم فقط شنیدم منم هستم
    اکانت ندارم اصلا اما اگر وقت کنم شاید بیام رو اکانت یکی از بچه ها جنوبغرب کمک کنم
    سلام ملت
    مجی پس این MATRIX III منم ؟

آنتی اسپم

آقایون و خانمان محترم . لطفا توی حراجی به ما رحم کنید . 2 تا پیر مردیم که اومدیم پاپ بازی کنیم . اذیتمون نکنین )

آقا امید چرا نمیشه عکس توی فروم آپلود کرد ؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

سلام ملت
    مجی پس این MATRIX III منم ؟

آنتی اسپم

آقایون و خانمان محترم . لطفا توی حراجی به ما رحم کنید . 2 تا پیر مردیم که اومدیم پاپ بازی کنیم . اذیتمون نکنین )

آقا امید چرا نمیشه عکس توی فروم آپلود کرد ؟!

بخیل غارتت رو چرا نگذاشتی:|
    بالاخره یه عکس در مورد سرور گذاشتن کف فروم به افتخارش کف و هورا

13. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL تشکر نمود
صفحه 10 از 48 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین