صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

پ ن : به قول یکی از دوستان ، سوکوت اسپمر مرگ اوست [/quote]

39A376D9-EE97-4687-8348-381CBD827817.jpeg

افشین چجوری داری پوش میکنی که با این اختلاف تو تاپ تن هستی؟ والا من که هرچی تلاش میکنم تو تاپ هم نمیتونم بیام

داری از صاحبشم میزنی جلو :دی

پ ن: دوستان اپلود عکس درست شده ، این پست جنبه تست داشت
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. تشکر sw team, lucifer, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warr!or نمایش پست ها
    قدیم که شما میگید 50کا پلیر تو بازی بود
    حرف من اینه که ما که اومدیم وقت بذاریم لذت ببریم یکم بیشتر با کاربر راه بیان بهتره..چیزه محیر العقولی هم نیست که حداقل بخاطر این وضعیتم که شده یکم زودتر تولیدات ناتار زیاد شه
    50 ک پلیر منظورتون همون اکانتهای سیلور فروشه دیگه:| والا من هرچی سرور بازی کردم همون قدیم نهایت اکانت فعال 500 600 تا میشد بقیه برادران زحمتکش سیلور فروش بودن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    50 ک پلیر منظورتون همون اکانتهای سیلور فروشه دیگه:| والا من هرچی سرور بازی کردم همون قدیم نهایت اکانت فعال 500 600 تا میشد بقیه برادران زحمتکش سیلور فروش بودن
    سروری که کاردان برات یدونه موش بفرسته

البته 50 کا اغراقه ولی فک کنم بالا 5 کا بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    سروری که کاردان برات یدونه موش بفرسته

البته 50 کا اغراقه ولی فک کنم بالا 5 کا بود
    کلاسیک ک وضعیت غارت چیزه دیگه ای بود...
    متاسفانه ورژن های بعدی دوستان با غارت تخیلی همر تخیلی ساختن و دیگه همر 200 ک گرز و غیره به چشمشون نمیاد... وقتی حرف مقایسه کیفیت سایت میشه همه چیز رو با کام و ای ار قدیم مقایسه میکنن... ولی وقتی حرف همر و غارت میشه همه مینالن... تو همون کام ک همه اینجا رو باهاش مقایسه میکنن غارت آبادی فقط بصورت دستی و نیروی بالا امکان پذیره... غارت ناتار هم علاوه بر اینکه نیاز به کاتا کردن هر چندروز داره نسبت تعداد ناتارها به اکانتهای فعال سرور خیلی کمتر از اینجا هست. در صورتی که تو این سایت اگه شما دهکده با فاصله بسازی اطرافش ناتار میاد برای غارت... بیایم حالا که توقع داریم کیفیت سرور بهتر بشه بجای توجه به کمیت همر، کیفیت استفاده از همرها رو بیشتر کنیم...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

1-از استارت سرور یدونه کتیبه ی انبار بزرگ مخفی روی همه اکانت ها فعاله که باعث میشه ظرفیت انبارت دوبرابر حالت استاندارد باشه
    2-کپ ماکسیممش لول20 هستش و لول21ش قفله!
    3-آهنگری زره سازی و اسلحه باید باهم باشن ولی جدا جدا هستن!
    4-گریز لشکریان فقط باید برای پایتخت باشه که اینطوری نیست
    5-کتیبه احمق با چیف یا تعویض دهکده تاثیرش عوض نمیشه و فقط باید تایمش بگذره که اینم اشتباهه
    6-خبری از جایزه های اتحاد برای اموزش فلزکاری امتیازفرهنگی و تجارت نیست !
    7-در بخش جزییات بیشتر وقتی جایزه منبع میده به صورت رندم نمیده و از منبعی میده که در انبارا کمترین میزانو داره
    8-بخش عمومی در قسمت آمار که رنک هجومی و دفاعی نیروهارو نشون میده وجود نداره
    9-وقتی مپ رو باز میکنید و روی یک دهکده ای کلیک میکنید شبیه ساز جنگی وجود نداره و حتما باید رفت اردوگاه و نیروهارو دستی وارد کرد
    10-بخش گزارش اطراف در گزارش ها اصلا وجود نداره
    11-چکش زدن در حراجی کلا با دژکوب اصلی متفاوته
    12-اکانتی اگه بن بشه به راحتی اب خوردن میشه بهش اتک داد و حال کرد . شما مولتی بکش به هر نحوی که میتونی بعدش بن بشه هم مهم نیست . برو مختصات 300 300 بکش که فقط خودت بعد از بن شدن ریدش بدی
    13-اگه یه اکانت با یه اکانت دیگه ایمیلاشون شبیه هم باشه حتی اگه پلیر مجزا داشته باشه و هیچ تخلفی هم صورت نگرفته باشه بازم اکانتی که ضعیفتره بن میشه !
    14-حیوونای تولیدی ابادی یا بیشتر از حد زیاد میشه یا بکل قطع میشه!
    15-کسی که سیستم یا لپتاپ نداشته باشه و فقط با گوشی بازی کنه باید بره غار بچرونه
    16-اگه کسی داخل سرور فقط برای کلوپ طلایی گلد خریده باشه و اخر سرور داخل اتحاد برنده باشه نمیتونه گلدایی که برنده شده رو انتقال بده!
    ----------
    والا 4سال پیش که از این سایت رفتم تا الان این مشکلات درست نشده که هیچ تازه مشکلات شماره 13به بعد هم جدیدا اضافه شده
    انتظار داشتم مشکلات حل بشه شاید منم بازی کردم نه اینکه فقط 4تا عکس از سایت اورجینال ت ر ا و ی ن کپی بشه و اسمش بشه گرافیک جدید .
    گرافیک جدید یعنی امکانات جدید هم روش باشه . نژاد های جدید هم روش باشه . مثلا ویو بیلدر روش باشه . اینونتوری قهرمان منابعی که از طریق قهرمان میاد توش باشه و هرموقع دل ادم خواست بتونه استفاده کنه و چند ده تا مورد دیگر...
    پس اینجا اسمش دژکوبه و هنوز ت ر ا و ی ن نشده
    دلیل حذف اکانت منم این موارد بالا بودن . هرموقع اصلاح شدن بگین منم بیام بازی کنم.
    پینوشت : 2 هفته اول هم تا 1غارت هم اومدیم که نشون داده بشه سطح سرور اینجا با 12ساعت پلی در طول شبانه روز چقدر بالاس
    پینوشت 2 : سطج سرور d3 یا b5 و i3رو با الان مقایسه کنین

من الله توفیق
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

7. تشکر Omid, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن monako1, morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این لیست کامل مشکلات هست این سایت نباید مشکلی داشته باشه بعد این همه سال
    کم بودن پلیر هاش هم به خاطر این هست هر سرور حرج یه مشکل میکردین الان حل شده بود

9. تشکر Omid, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    1-از استارت سرور یدونه کتیبه ی انبار بزرگ مخفی روی همه اکانت ها فعاله که باعث میشه ظرفیت انبارت دوبرابر حالت استاندارد باشه
    2-کپ ماکسیممش لول20 هستش و لول21ش قفله!
    3-آهنگری زره سازی و اسلحه باید باهم باشن ولی جدا جدا هستن!
    4-گریز لشکریان فقط باید برای پایتخت باشه که اینطوری نیست
    5-کتیبه احمق با چیف یا تعویض دهکده تاثیرش عوض نمیشه و فقط باید تایمش بگذره که اینم اشتباهه
    6-خبری از جایزه های اتحاد برای اموزش فلزکاری امتیازفرهنگی و تجارت نیست !
    7-در بخش جزییات بیشتر وقتی جایزه منبع میده به صورت رندم نمیده و از منبعی میده که در انبارا کمترین میزانو داره
    8-بخش عمومی در قسمت آمار که رنک هجومی و دفاعی نیروهارو نشون میده وجود نداره
    9-وقتی مپ رو باز میکنید و روی یک دهکده ای کلیک میکنید شبیه ساز جنگی وجود نداره و حتما باید رفت اردوگاه و نیروهارو دستی وارد کرد
    10-بخش گزارش اطراف در گزارش ها اصلا وجود نداره
    11-چکش زدن در حراجی کلا با دژکوب اصلی متفاوته
    12-اکانتی اگه بن بشه به راحتی اب خوردن میشه بهش اتک داد و حال کرد . شما مولتی بکش به هر نحوی که میتونی بعدش بن بشه هم مهم نیست . برو مختصات 300 300 بکش که فقط خودت بعد از بن شدن ریدش بدی
    13-اگه یه اکانت با یه اکانت دیگه ایمیلاشون شبیه هم باشه حتی اگه پلیر مجزا داشته باشه و هیچ تخلفی هم صورت نگرفته باشه بازم اکانتی که ضعیفتره بن میشه !
    14-حیوونای تولیدی ابادی یا بیشتر از حد زیاد میشه یا بکل قطع میشه!
    15-کسی که سیستم یا لپتاپ نداشته باشه و فقط با گوشی بازی کنه باید بره غار بچرونه
    16-اگه کسی داخل سرور فقط برای کلوپ طلایی گلد خریده باشه و اخر سرور داخل اتحاد برنده باشه نمیتونه گلدایی که برنده شده رو انتقال بده!
    ----------
    والا 4سال پیش که از این سایت رفتم تا الان این مشکلات درست نشده که هیچ تازه مشکلات شماره 13به بعد هم جدیدا اضافه شده
    انتظار داشتم مشکلات حل بشه شاید منم بازی کردم نه اینکه فقط 4تا عکس از سایت اورجینال ت ر ا و ی ن کپی بشه و اسمش بشه گرافیک جدید .
    گرافیک جدید یعنی امکانات جدید هم روش باشه . نژاد های جدید هم روش باشه . مثلا ویو بیلدر روش باشه . اینونتوری قهرمان منابعی که از طریق قهرمان میاد توش باشه و هرموقع دل ادم خواست بتونه استفاده کنه و چند ده تا مورد دیگر...
    پس اینجا اسمش دژکوبه و هنوز ت ر ا و ی ن نشده
    دلیل حذف اکانت منم این موارد بالا بودن . هرموقع اصلاح شدن بگین منم بیام بازی کنم.
    پینوشت : 2 هفته اول هم تا 1غارت هم اومدیم که نشون داده بشه سطح سرور اینجا با 12ساعت پلی در طول شبانه روز چقدر بالاس
    پینوشت 2 : سطج سرور d3 یا b5 و i3رو با الان مقایسه کنین

من الله توفیق
    موارد خوبی رو فرمودید که خیلی هاش بیشتر بهانه است تا دلیل.
    • گریز لشکریان فقط پایتخت هست
    • اضافه بودن انبار چیزیه که باعث کمتر تعدیل زدن و کمتر خرج شدن سکه توسط کاربرا میشه و قطعا اگه برش میداشتیم شما الان اینو جز بهانه هاتون مینوشتید که برای خرج سکه بیشتر انبار ها کم شده.
    • اکانتی که بن بشه غارتش منابع نمیده
    • خیلی اتفاقی ایمیل هاشون شبیه باشه؟؟؟ گرفتید مارو؟
    • جایزه سرور به صورت کد داده میشه و نیاز به کد کردن نداره...
    • کتیبه احمق این سرور اکی هست
    • منابعی که کمتر دارید رو بهتون جایزه میده باعث شده شاکی بشید؟؟؟ واقعا؟ بهانه بهتر ازین نبود؟ واقعا اینو خوندم قیافم دیدنی بود.

بقیه موارد هم تاثیر چندانی روی روند بازی نداره. اما بهانه بهانه است قطعا اگه همه موارد بالا اکی بشه شما خواهید گفت «ما اونجا برای اینکه وارد بازی بشیم باید تایپ کنیم tِravian اما اینجا باید تایپ کنیم dejkoob هروقت اینو درست کردید بگید ما بیایم!!!»

کسی که دنباله بازی و رقابت سالم و با کیفیت هست هزار تا تفاوت هم اینجا داشته باشه یه دلیل برای موندن پیدا میکنه و کسی که دنبال بهانه باشه هزارتا خوبی و مزیت هم اینجا داشته باشه باز یه بهانه برای حذف اکانت پیدا خواهد کرد.

ما همیشه پذیرای انتقادات و پیشنهادات و رفع نواقص هستیم و قطعا کلیه نواقص و کاستی ها به مرور زمان حذف میشه. اما کاش کمی منصفانه استدلال میکردید که بشه اسمشو گذاشت انتقاد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بدونه شک قرض ورزانه بود پست احسان ولی ولی بعضی مواردشم درست بود!!! خدایی اول سرور زاجع به انبار گفتم!!! به فکر پلیر نباش انبارو درست کن بزار گلد بیشتر بزنن حال کنن!!! بعضی مواردشو تو بالا گفتیم ما هم مثل جایزه اتحاد و.....
    امیدوارم تا یک ایکس یه سایت کامل شده باشه دژکوب
    میدونم میتونی امید جان نزدیک ترین به کام بشی تو ایران!!! فقط شمایی که زیر ساخت عالی داری و میتونی. لطفا لطفا تا سرور یک ایکس این موارد حل کنید
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حالا دوستمون شانیز حذف کردن و موارد فوق مد نظرشون بود

و ما وندیم ولی امید عزیز به نظرم ورزن 4هست سایت شما ابدیت کردن ورزن که کار خاصی نداره شما ابدیت انجام میدی یه سرور تست میزاری 10نفر میبری اونجا میدی برات باگ هارو پیدا میکنن شما رفع میکنی بعد اون یه صفایی به فروم میدی من مطمعا هستم پلیرهای این سایت خیلی بیشتر میشه و با این همه سخت گیری یکی از بهترین سایت ها برای رقابت میشه شما بشین یه سرمایه گذاری بکنید برای ابدیت سرورها و یه سرور پرقدرت برای پلیرها که اگر زیاد شدن مشکلی پیش نیاد شما بعد 2تا سرور کاملا اختلاف پلیر میبینید بعدش یه سرور فینال میزارید اون موقع دیگه شما حال میکنید

مخصوصا الان که نظر بیشتر پلیرها به خاطر گند کاری اسپید ت را جلب این جا شده الان بهترین زمان تغیر هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

یکمم خودمون تغییر کنیم بد نیست

اومدی بعد چهارسال میگی این ایراداتو داره سایت که حالا رو خیلی از اونها هم میشه بحث کرد که ایراد نیست ولی خودت هنوز مثل شش سال پیش میکشی زیر تیمو و سایدت میپری تو بغل تیم حریف!!!! ایراد این هست که هنوز پلی میدی با اون رزومه درخشانت
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین