صفحه 19 از 48 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    در مورد دو نوع دیگشو نمیدونم ولی تو سرورهای بای بای کردن بودیم- که خب حتما دلیلی داشته بای بای کردن

اون قسمتو هنر و تجربشم هندونه زیر بغل ما نذار مانی جان- این درخواست من از شما بود بعد از پست انالیز و تاکتیکتون وگرنه ما هنری نداریم همون بازیمونو میکنیم
    محسن جان رجیستر سرور نرمالتون به عدد 300 رسید من هم میام از تجربیات همه دوستان استفاده کنم
    ولی قرار باشه کلا 50 تا اکانت باشید تو سرور باید با احترام گفت اون سرور رو باس گفت کشک

2. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    محسن جان رجیستر سرور نرمالتون به عدد 300 رسید من هم میام از تجربیات همه دوستان استفاده کنم
    ولی قرار باشه کلا 50 تا اکانت باشید تو سرور باید با احترام گفت اون سرور رو باس گفت کشک
    اونجوری باشه یحتمل ما هم میریم از سرور و کشکمونو میسابیم
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

4. تشکر partizan, WondeR, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن partizan, WondeR, morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در مورد وضعیت این سرور
    ما پلیرهامون داحل شمال شرق و جنوب شرق پخش هستند از همون اول سرور اسم اتحادها رو یکی گذاشتیم شروع کردیم بازی رو شروع کردن این یعنی اخترام به شعور بقیه دوستانی که داخل سرور هستند اگر تیممون تعداد پلیر بیشتری داشت یا شرایط اجازه میداد خیلی راحت داخل جنوب غرب هم رجیستر میکردیم ولی با اسم اتحاد یکی هرکس زورش میرسید میزد و هر کسی رو هم زورمون میرسید میزدیم و از اتحادهای لاین کمکش میکردیم این یک چیز کاملا عرف و منطقی هست حالا این وسط با یه پدیده دیگه مواجه ایم یک تیم از شمال غرب اومده جنوب غرب یک عده هم پلیر های آزاد جنوب غربن دقیقا وقتی این دو تا تیم درگیر میشن به نفع و صلاح ما هست به تیم پلیرهای آزاد کمک کنیم که جنوب غرب حیاط حلوت تیم روبرو نشه حالا اگه شده سوریه باز خود ملت اون کشور مقصرن صرفا
    اینکه سرور دو قطبی هست مشکل از خود عزیزانی هست که تیم نیاوردند محسن جان با تیم کامل تشریف میاوردید یا با ما متا میشدید یا با تیم اونور بازی یه جذابیتی هم داشت و یه مذاکره برای متا یا نپ هم انجام میشد وقتی کلا دو تا تیم روبروی هم بازی میکنند بقیه بصورت تک اکانت میان همین میشه
    در مورد سرور نرمال هم مسلما با همین پدیده روبرو خواهید شد که یک اتحاد کامل گلدش از یه جایی تامین میشه تو سایدتون شروع به رشد میکنند باید بزنینشون یا وسطش اکانت خریده بشه و .....
    در موردحرف امید
    امید جان وقتی تیمی که خطا میکنه با دست میزنه تو گل بدونه جریمه ای که میشه خیلی بیشتر از خلافش هست نمیاد این خلاف رو انجام بده حالا این وسط شما به تیم مولتی هانتری بها نمیدی قوانین رو شفاف در احتیار نمیزارید و بازنویسی میکنید و با تیم خلاف کار مماشات میکنید که تو زمین بمونه بازی انجام بشه بحث جدایی هست
    سلام مانی جان ببین دادا کسی با اینکه تیم قوی جلوش باشه نه تنها مشکل نداره که خوشحال هم باید باشه حداقل تیم ما اینطوری هست چون از سرورهایی که مجبور ادم کشاورزی کنه متنفریم و سایدهای قوی باعث حذابیت بازی میشن اما خودت جزو قدیمی ها هستی و اینکه میگی زدن اکانت تو ساید رقیب یه کار عرف و معمولی هست فکر نکنم خودتم زیاد بهش اعتفادی داشته باشی چون فکر نمیکنم بازی تمییزی باشه اینکار ته این بازی اینه یا میبری یا میبازی فکر نمیکنم شما هم با اینهمه سال بازی فقط فکر بردن باشی .به نظر من مهم اینه دوستانی که دارن اینجا پلی میدن شرایطی رو فراهم کنند که از بازی لذت ببریم یه سری تیم قوی تشکیل بدیم حالا بسته به تعداد پلیرهایی که میان ولی یه بازی برابر . برای سرور نرمال اینده بقیه دوستان قدیمی رو هم دعوت کنیم تا ان شالله یه سرور جذابی داشته باشیم از اقا امید هم درخواست دارم بیاید درباره نحوه اجرا مثلا مولتی و برخورد با اون یا گزاشتن vps و...طبق نظرات دوستان نظرسنجی بزارید و این نظرسنجی رو غیر فروم تو سرورها هم نامه بزنید تا برای نرمال به جمع بندی برسید ولی همه باید به این نظرسنجی ها احترام بزاریم . البته به نظر من اینو باید در نظر بگیریم که اینجا دژکوبه نه سایت دات کام و شرایط خودش از جمله تعداد پلیر و... رو داره و لزوما لازم نیست مثل دات کام باشه .
    ت ر ا و ین بهانه ایست برای دور هم بودن رفقا و لذت بردن از بازی نه کسب رنک و مدال

6. تشکر mohsen.2pac, WondeR, lucifer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    در مورد دو نوع دیگشو نمیدونم ولی تو سرورهای بای بای کردن بودیم- که خب حتما دلیلی داشته بای بای کردن

اون قسمتو هنر و تجربشم هندونه زیر بغل ما نذار مانی جان- این درخواست من از شما بود بعد از پست انالیز و تاکتیکتون وگرنه ما هنری نداریم همون بازیمونو میکنیم
    یه سروری که دقیقا افشین و میلاد اکانت گول بودند اکانت من اتفاقا تو جنوب غرب بود با خود صادق هم در ارتباط بودم تیمتون بالای 15 تا اکانت تو شمال غرب داشت یه ده زده بودید وسط شمال غرب از 15 خونه ایش اومدن کاتا کنند از مولتی هاتون تو ساید شمال غرب دف ریختید همر افشین نصف شد
    واقعا اینا یادت نمیاد؟؟ n1 بود فکر کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
    سلام مانی جان ببین دادا کسی با اینکه تیم قوی جلوش باشه نه تنها مشکل نداره که خوشحال هم باید باشه حداقل تیم ما اینطوری هست چون از سرورهایی که مجبور ادم کشاورزی کنه متنفریم و سایدهای قوی باعث حذابیت بازی میشن اما خودت جزو قدیمی ها هستی و اینکه میگی زدن اکانت تو ساید رقیب یه کار عرف و معمولی هست فکر نکنم خودتم زیاد بهش اعتفادی داشته باشی چون فکر نمیکنم بازی تمییزی باشه اینکار ته این بازی اینه یا میبری یا میبازی فکر نمیکنم شما هم با اینهمه سال بازی فقط فکر بردن باشی .به نظر من مهم اینه دوستانی که دارن اینجا پلی میدن شرایطی رو فراهم کنند که از بازی لذت ببریم یه سری تیم قوی تشکیل بدیم حالا بسته به تعداد پلیرهایی که میان ولی یه بازی برابر . برای سرور نرمال اینده بقیه دوستان قدیمی رو هم دعوت کنیم تا ان شالله یه سرور جذابی داشته باشیم از اقا امید هم درخواست دارم بیاید درباره نحوه اجرا مثلا مولتی و برخورد با اون یا گزاشتن vps و...طبق نظرات دوستان نظرسنجی بزارید و این نظرسنجی رو غیر فروم تو سرورها هم نامه بزنید تا برای نرمال به جمع بندی برسید ولی همه باید به این نظرسنجی ها احترام بزاریم . البته به نظر من اینو باید در نظر بگیریم که اینجا دژکوبه نه سایت دات کام و شرایط خودش از جمله تعداد پلیر و... رو داره و لزوما لازم نیست مثل دات کام باشه .
    ت ر ا و ین بهانه ایست برای دور هم بودن رفقا و لذت بردن از بازی نه کسب رنک و مدال
    حرف من رو بد برداشت کردی اقتضای سرور سه ایکس این بود به دلیل کمبود کتیبه تعداد اعضای بالای تیم مشکل رید مشکل 15 گندمی و ..... تو دو تا ساید شمال شرق و جنوب شرق پخش شیم با شناسنامه تیممون اسم اتحادهامون هم معلومه مشخصه کل سرور میدونند این اتحادی که تو شمال شرق هست و اون اتحادی که تو جنوب شرق هست یک تیم هستند اگر اعضای تیمم زیاد بشن و تشخیص بدم برای چرخش کتیبه و .... دو تا ساید جواب نمیده تو سه تا ساید هم رجیستر میکنم ولی با اسم اتحاد یکسان حالا هنر اون ساید هست هنر بچه های اون ساید هست که سایدشون رو کلین کنند و این به مراتب بهتر از این هست که بیام اکانت بزنم تو یه ساید دیگه اتحاد هم بزنم بگم برای سربلندی ساید جنوب غرب ! عملا برای یک طرف دیگه بازی کنم
    ایشالا سرور بعدی نرمال سرور داغی داشته باشید گزارش ها رو هم تو فروم بزارید ما هم لذت ببریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دلایل زیادی هست از جمله :

• خطاها و باگ های بازی که به ضرر کاربر باشه و باعث دلسرد شدنش بشه.
    • اشتباهات در مدیریت، قضاوت و گاها دلسوزی برای اکانتی که دچار صدمه و خسارت شده و نتیجه برعکس اون.
    • فیلتر شدن دامنه سایت به خاطر زیرآب زنی عزیزی که با قرارداد تجاری با یک شرکت چینی ادعای تِراوین با نام Wartribal کرده بود. که پس از حضور در بنیاد متوجه شدیم که بی دلیل با یک ادعای واحی (امتیاز تِراوین از چین!!!) مارو فیلتر کردن.
    • ورودی گوگل ما به خاطر فیلتر شدن این دامنه از بین رفت به خاطر اینکه در سرچ تِراوین لینک یک بودیم.
    • به خاطر این زد و بند غیرمنصانه مجبور به تغییر قالب شدیم که کلی باعث ریزش شد.
    • مسئله بعدی که باعث ریزش شد بازگشت دات کام به ایران بود.
    • مسئله بعدی این بود که عطش تِراوین در خیلی از پلیرهای خوبمون خوابید. خیلی هاشون بابا شدن و فرصت پلی دادن ندارند.
    • و اینکه با حذف پلیرهای قدیمیمون پلیر جدید هم با توجه به رونق بازی های موبایلی نداشتیم.(کلش و غیره)
    • یه مشکل بزرگ این بود که هر کسی هر سوتی میداد یا هر خرابکاری رو اکانتش میشد مشکل رو مینداخت گردن مولتی هانتر و اعضای تیمش هم باور میکردند. شما فکر کن دوستانتون پولاشون رو خرج کردن اما برای اینکه ضایع نشن، بگن بانکی که پول گذاشتیم توش دزد بوده. شما میری اون بانک پول بذاری؟
    • اوج گرفتن گندکاری و خرابکاری ها در سرورها، دوباره شما فکر کن می خوای فوتبال بازی کنی رقیبت با دست بزنه تو گل بعد داور اخراجش کنه خطاکارهم تیمشو از میدون بکشه بیرون بعد اون بازی برای شما جذابیتی داره؟ یعنی برای کسی هم که مطمئنه کار مولتی هانتر و مدیریت اکیه و مشکلی نداره وقتی میبینه که یه عده سرور رو به گند میکشن و حذف اکانت صورت میگیره، ادامه دادن جذابیتی براش نداره.
    • ذات بازی در عدم امکان اجرای کامل قوانین. بارها صحبت شده خیلی از دوستان بلدن چطور با دست گل بزنن که داور نفهمه و نتونه اخراجشون کنه. و این باعث دلسردی سایرین میشه.
    • وجود اسلحه سازی و زره سازی مجزا که باعث ریزش شدید پلیر شد. (اینو خودم نمیدونستم از شما شنیدم ممنونم)
    • و باقی مواردی که شما فرمودید.
    همه مواردو گفتی به جز اصلی ترین مورد که آپدیت نبودن سایت نسبت به 4سال پیشه . چرا خیلیا بعد از جمع شدن دوباره ی تـــراوین برنگشتن سمت دژکوب و رفتن اسپیدترا ؟ (همه میدونن من با صاحب اون سایت رفاقت دارم و منکر این قضیه هم نمیشم . درعین حال هدفمم تخریب نیست وقتی دوستام نمیخوان اونجا بازی کنن)
    چرا با اینکه همه ی این ادعاهای واحی در مورد دخالت مولتی هانتر توی سرور اونجا هم بود بازم خیلیا اونجارو ترجیح دادن به دژکوب ؟ همه ی این چرا ها یک جواب داره خود شما جوابشو میدونی! آپدیت نبودن اسکریپت سایت نسبت به تــــراوین اصلی . چون جوابشو میدونستی اومدی فقط gpack سایت رو عوض کردی . دلیل مشابه کردن گرافیک سایت غیر از اینه ؟
    به نظر خود شما اگه علاوه بر گرافیک سایت اسکریپت سایت هم شبیه تـــراوین اصلی بشه پلیرای قدیمی این بازی با توجه به گلد ارزونتری که اینجا نسبت به سایت همسایه داره با شور و اشتیاق نمیان اینجا بازی کنن ؟
    هیچ تحقیقی انجام شده که چه تعداد پلیرایرانی داخل سرور های دات کام بازی میکنن ؟ آیا نمیشه همه اونارو با یه سری ترفند های مثبت کشوند سمت دژکوب؟
    پس خواهشا حرفای منو به چشم بهونه نبین به چشم دلیل ببین
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    پس خواهشا حرفای منو به چشم بهونه نبین به چشم دلیل ببین
    چشم آقا بهونه نیست ))))))
    سرور اخری که اونجا بازی کردی ، 100 مدل باگ وجود داشت ، روزی 3-4 بار به مدت 5 دقیقه سایت از دسترس خارج میشد ،کتیبه ها رو دستی پخش کردن، یک ساعت زمان ازاد سازی کتیبه ها رو انداختن عقب ، آی پی ها با یک تماس پاک میشد ، نیرو ها غیب میشد وقتی بک میزدی از پارکینگ ، ناتار غیر طبیعی بود ، بات همه کاره وجود داشت ، برای دزدی و خرید گلد قهرمان اثر هنری نمیاورد هیچ سروری و صد ها مدل مشکل دیگه

مولتی هانتر علنی دست میبرد توی بازی ، همه کار کرد ، اومدی یه دونه پست بذاری انتقاد کنی ؟ چرا ؟ چون از اول جیره ی گلد گرفتی از اونجا و همه درجریانن و میشناسنت
    خوده تو مگه با گرفتن گلد پلیر نمیبردی اون سایت ، بعد اومدی اینجا دلیل کم شدن پلیر رو میگی ! عجب بابا عجب

یه بار نامه زدم گفتم من با مولتی ها ای پی خوردم ، پاکش کنین ، گفت چشم و انجام داد ! بعد یه پست انتقادی به سیاست سایت گذاشتم که فقط هدفش مصرف گلد هست ، چند روز بعدش پیام دادم که آی پی منو پاک کنین ، گفتن نمیشه !!!! بعد به رفیقم گفتم تو درخواست بده ، واسه اونو پاک کردن واسه منو نه!
    رسول واسه راضی نگه داشتن همه ی تیم ها ، چه کار ها که نکرد ، با یه تلفن طرف کارشو راه مینداخت ..... ، گندکاریا یکی پس از دیگری درمیومد

فقط میخوام ببینم شما به چه علتی هیچ انتقادی نمیکردی از اونجا ؟

این سایت یه خوبی داره که ارزشش واسه ما زیاده ، اینه که شرایط برای همه یکسانه ، و مدیریت سایت قبل سرور قول و قراری با تیمی نمیذاره و باج نمیده
    مدیریت دست نمیبره توی بازی
    و خیلی راحت با همه صحبت میکنه ، نه فقط لیدرا و پول خرج کن ها،
    برای پلیر جمع کردن به کسی باج نمیده و التماس نمیکنه بر عکس اون سایت دقیقا

دوستان ببخشید ، خواهشا دیگه فقط در مورد همین سرور صحبت کنین
    صحبا های بی ارتباط رو مجبورم اخطار بدم و شرمندتون شم

موفق باشید

11. تشکر EaGl, Omid, lucifer, sw team, DoNa RoJa تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, Omid, lucifer, DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پوشیده نیست از کسی دست بردن تو بازی توسط سایت بقلی!!!
    کسی که خوابه میشه بیدارش کرد اما کسی که خودشو به خواب زده هرگز!!

13. تشکر Omid, lucifer, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    بهتر نبود قبل درست کردن ابادی ها اطلاع بدین
    2الان بر اساس این که ابادی نیرو نمیسازه رفتیم ته مپ برای غارت اختصاصی الان شما حال کردی ابادی ها نیرو بسازن تکلیف ما چیه خداوکیلی الان چی کار کنیم
    شما بیاید بگید همرهای مئن که زحمتش کشیدم ول کنیم ؟اقا یه تصمیم بگیرد اون انجام بدید ما هم بفهمیم چی کار میکنیم تاالان 2یا سه بار ما سبک عوض کردیم الان واقعا نمیدونیم چی کار کنیم

تلفات گردن کیه ؟
    ویرایش توسط monako1 : 07-09-2020 در ساعت 06:47 PM

15. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    سلام
    بهتر نبود قبل درست کردن ابادی ها اطلاع بدین
    2الان بر اساس این که ابادی نیرو نمیسازه رفتیم ته مپ برای غارت اختصاصی الان شما حال کردی ابادی ها نیرو بسازن تکلیف ما چیه خداوکیلی الان چی کار کنیم
    شما بیاید بگید همرهای مئن که زحمتش کشیدم ول کنیم ؟اقا یه تصمیم بگیرد اون انجام بدید ما هم بفهمیم چی کار میکنیم تاالان 2یا سه بار ما سبک عوض کردیم الان واقعا نمیدونیم چی کار کنیم

تلفات گردن کیه ؟
    سلام
    دادا خودتو ناراحت نکن , اول سرور گفتن آبادی نیرو میسازه اونم نه یکی دوتا !!! یهو یه گله گرگ میفتن دنبال یه گله گراز این وسطم یه چند ده تایی خرس اینا رو میبینه راه میفته دنبالشون تا میرسن به جنگل و قایم میشن :d
    فقط شما تلفات ندادی منم تلفات دادم سنگین اول سواره که توی لیست بود بعد پیاده که واسه پاکسازی فرستادم , اونم واسه چند تا دونه گرگ و گراز فرستادم که تا برسن به آبادی به صورت یهویی شدن چند ده تا گراز و گرگ و خرس واقعا به فنا رفتم
    چون از اول پیام دادن و نادیده گرفتیم و رفتیم بیابون اینم باید تقاص کارمون باشه , باشد تا رستگار شویم :d

- - - Updated - - -

در مورد وضعیت این سرور
    ما پلیرهامون داحل شمال شرق و جنوب شرق پخش هستند از همون اول سرور اسم اتحادها رو یکی گذاشتیم شروع کردیم بازی رو شروع کردن این یعنی اخترام به شعور بقیه دوستانی که داخل سرور هستند اگر تیممون تعداد پلیر بیشتری داشت یا شرایط اجازه میداد خیلی راحت داخل جنوب غرب هم رجیستر میکردیم ولی با اسم اتحاد یکی هرکس زورش میرسید میزد و هر کسی رو هم زورمون میرسید میزدیم و از اتحادهای لاین کمکش میکردیم این یک چیز کاملا عرف و منطقی هست حالا این وسط با یه پدیده دیگه مواجه ایم یک تیم از شمال غرب اومده جنوب غرب یک عده هم پلیر های آزاد جنوب غربن دقیقا وقتی این دو تا تیم درگیر میشن به نفع و صلاح ما هست به تیم پلیرهای آزاد کمک کنیم که جنوب غرب حیاط حلوت تیم روبرو نشه حالا اگه شده سوریه باز خود ملت اون کشور مقصرن صرفا
    اینکه سرور دو قطبی هست مشکل از خود عزیزانی هست که تیم نیاوردند محسن جان با تیم کامل تشریف میاوردید یا با ما متا میشدید یا با تیم اونور بازی یه جذابیتی هم داشت و یه مذاکره برای متا یا نپ هم انجام میشد وقتی کلا دو تا تیم روبروی هم بازی میکنند بقیه بصورت تک اکانت میان همین میشه
    در مورد سرور نرمال هم مسلما با همین پدیده روبرو خواهید شد که یک اتحاد کامل گلدش از یه جایی تامین میشه تو سایدتون شروع به رشد میکنند باید بزنینشون یا وسطش اکانت خریده بشه و .....
    در موردحرف امید
    امید جان وقتی تیمی که خطا میکنه با دست میزنه تو گل بدونه جریمه ای که میشه خیلی بیشتر از خلافش هست نمیاد این خلاف رو انجام بده حالا این وسط شما به تیم مولتی هانتری بها نمیدی قوانین رو شفاف در احتیار نمیزارید و بازنویسی میکنید و با تیم خلاف کار مماشات میکنید که تو زمین بمونه بازی انجام بشه بحث جدایی هست
    خودتو به اون راه نزن
    این تیمی که میگی بیشترشون شمال شرق هستن همونجایی که به اشغال نیروهای خارجی ساید جنوب شرق در اومده و کسی توی اتحادشون نیست که از شمال غرب باشه !!! و هیچ مشکلی باهاشون ندارید هیچ , قبل درگیریها با هم متحد بودین و البته قبل ترش اگه اشتباه نکنم هم اسم اتحاد شما بود
    و درست قبل اینکه درگیری رو شروع کنن اسم اتحاد عوض کردن و اسم متحدا رو از پروفایل برداشتن و بازم باهاشون مشکلی نداشتین و فعلا هم ندارید و این منطقی نیست ! با اینکه میگید از ساید شمال غربه و دشمنه بالفطره ساید شما هست توی شمال شرق همه اکانتای شما و اونا کنار هم ده دارن و کاری به کار هم ندارن ! این منطقی نیست که یه دشمن با اون همه همر رو کنار دهکده های خودت نگه داری , از نظر من غیر منطقیه از نظر شما نمیدونم به این کار چی میگن ؟!
    ضمنا تنها این اتحاد نیست , چند تا پلیر دیگه رو هم دیدم که با این اتحاد بودن و رفتن شمال غرب و جنوب شرق ؛ الان صداشو در نمیارید اما احتمالا موقع کتیبه ها سایدای غربی رو با هم درگیر کنید و اواخر سرور بعد اینکه کارتون با سایدای دیگه تموم شد متحدای جدید خودتون که توی اتحادتون هستن رو بزنید و بگید نفوذی ساید رقیب زده و حالا اکانتتون به درد نمیخوره و این حرفا !! بعدشم بچه های تیم خودتون رو بیارید توی اتحاد
    هوففففففففف چقدر تایپیدم
    ویرایش توسط khanzade : 07-09-2020 در ساعت 07:41 PM

17. تشکر mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن monako1, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چند روزه دارم تو پست های مختلف میبینم که بعضیا هی میگن چرا اسپید بازا اومدن 3ایکس

اسپید بازاا اینطوری اونطوری

خدمت شما باید بگم چون شما سبک بازی اسپید باز ها رو نمیپسندید دلیل نمیشه نیان 3ایکس سرور مال باباتون نیست اگه مدیر اینجا بابای کسی هست بیاد بگه من حرفمو پس بگیرم

ثانیا اگه فشار بهتون اومده سرور خلوت عروسک بازی میکردید الان یهو دیدید دارید اذیت میشید اشکال نداره یکم اینجا گلایه کنید شاید خالی شدید

و در آخر بگم قبل ار اینکه بعضی ها با ترا.وین آشنا بشن ما داشتیم 3ایکس بازی میکردیم اما به عنوان کسی که پروفایل رو روی اسپید بسته لازم دونستم جواب بعضی ها رو بدم که الکی اربده کشی نکنن و فاز نرمال بازی برندارن

با عرض ادب و احترام نسبت به همه ی بازیکنان مشتی و با اخلاق
    ویرایش توسط i!M4nw4rr!0r : 07-09-2020 در ساعت 08:08 PM

19. پسندیدن partizan پسندید
    نپسندیدن sw team, morghe.atash نپسندید
صفحه 19 از 48 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین