صفحه 12 از 75 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

200t
    Guest
    - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
    والا عزیزم یه سری پلیر تو سرورا پیدا میشن که اگه 2.3 روز رو اکانت بازی کنی بعدش اکانتتو 6ک گلد میخرن :دی

یه اکانتی دوستان ما ساختن به اسم من ولی بعد 3 روز پلی کردن نتونستن از عهدش بر بیان ( به دلیل نبود وقت کافی ) مجبور شدن بزارن رو حذف و وقتی من متوجه شدم اکانت رو حذفه به اقا سهیلتون پیشنهاد دادم ، ایشون هم بدون معطلی 6ک گلد بابت اکانتی که کلا 3 روز پلی کرده بودن داد .

الانم در خدمت یکی از دوستان هستیم و فقط و فقط برای کمک کردن بهش اومدیم .
    هر وقت هم اراده کنه میتونه پسورد اکانتش و عوض کنه و دیگه هم بهمون نده .

دومن در مورد پلن حرفی نزنید که سابقتون بسیار بسیار درخشانه loool
    حداقل جلو یکی ار این حرفا بزن که باهاتون بازی نکرده باشه و لانچ نکرده باشه .
    خاستم نحوه پلن ریزی تون رو شرح بدن تا دوستانی که اطلاع ندارن آگاه بشن
    1) خدارو شکر که یه بات داشتید سرور هایه قبلی واستون همه کار میکرد ( رید میزد + همر شارژ میکرد + جشن میگرفت + پاپ بازی هم میکرد )
    2) 20.30 تا پلیر با خودتون میبردید تو سایدتون . گلدشونو تامین میکردید + غارتشون رو هم میزدید ( پلیر هایه اینحا هم که اکثرا کمبود وقت دارن و میومدن پیشتون )
    3) جدا از این همه اکانت، 20.30 تا هم مولتی اکانت میشکید بالا ( بالاخره مولتی اکانت هم حزوی از بازیه دیگه ) البته از دید شما :دی
    4) پلیر هایه ساید مقابلتون سر جمع با مولتی هاشون 10 نفر نمیشن
    5) و اما اصل داستان نحوه پلن ریزی که خیلی ظریف اجرا میشه : 10 تا همر جلو زن + 10 تا همر اینسرت شکن + 10 تا همر هم با کاتا تهش میخوره که اگه همر هایه قبلی دیوار شدن اینا یه گلی به سرتون بزنن
    6) و در آخـــــــر فشـــــــــــار دادید

آوا جان اگه غیر از اینه بگوشاید من بد متوجه شدم !!!

سرور فینال که اینقدر ازش تعریف میکنید و به خودتون مینازید خداییش تعداد پلیر هایه ساید مقابلتون نصف شما بود ؟

پ.ن: در ضمن پلنی که ساعت 3 صبح لانچ کنی 7.8 صبح بخوره بدرد خودتون میخوره . هر وقت تونستید پلنی بالایه 20 ساعت اجرا کنید بیاید و ادعا کنید

پ.ن: سرور فینال تابستون خودم از لیدر هایه ساید شمال شرق بودم و تقریبا همه کاراتون رو دیدم .

حالا خوب فشار دادید یا ن ؟

Masood Brain

مسعود جان لایک . البته فینال خودم هم همر میدادم مثل بنز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    مانی خود سهیل نبود خودش تقریبا یه ۱۰روزی هست که نیست و هیچ ارتباطی* هم به اون دیوار شدنش تو پوشراش نداشت

پلیر اکش زیادی احساسی* برخورد کرده اونم البته مشکلات خودشو داشته اما خیلی* بهتر بود با لیدر سایدش هماهنگ میکرد

در باره چیزی هم که برا se گفتی* هیچ کار خاصی* نکردن یکی* ۳۰ ۴۰ک دف ریخته بودن همین
    اتکا اونقدر بد بودن که اصلا ولشونم میکردی هیچ اتفاقی* نمیفتاد

اگه به جا اینکه موج هارو ۵۰تأیی ۲۰۰تأیی گذشته بود دست کمش کراپ لاک شدن ۲تا تارگت بود

ولی* واقعا نمیدونم چی* تو ذهن لانچر بوده به هر حال فعلا se طرف خوشحاله ماجراست بشونم تبریک میگم

sepehr
    green man

شما حواست باشه موقع خراب کردن اکانت مردم چنج ip کنی . آقا سپهر مالک ش ش

2. تشکر Brain, ali 2113, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, Brain, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن MaHaN SaMuRaI نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها

اونقد گردنش کلفته و جنم داره که با ای پی خودش میره و هیچکسم نمیتونه کاری کنه ))
    شما به فکره خودت باش )

عزیزان جنوب شرقی
    به قولی میشه گفت هنوز چیزی نشده خودتونو کشتید واسه 2تا لینک
    گیریم که رفت دیوار..
    این چیزی از ارزشهای تیم sw کم نمیکنه )
    حالا تا لینک های داغ بعدی وقت زیاده ))

پ.ن : عزیزانی که توی فینال نان کپشون چیف شده و از ترس چیف شدن همراشونو زدن دیوارو با اکانت چادر اومدن این سرورو اظهار نظر نکنن ) آقای فیک گیلاسی
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 03-09-2016 در ساعت 02:15 AM دلیل: همینجوری
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

4. تشکر GREEN MAN, Alex, 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, Alex, 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اگه برا اون اکانت اتفاقی* افتاده حرف تو درست

حتی اون اکانت جانشین اک ali2113 هم نبود پس الکی* جو ندین

اونایی که میگن یه بار بک شده دوباره همون پسو جانشینو گذاشتن که دوباره تونستن بک بدن اونا باید جواب میدادن

انصافا ضایع نیست میگین یه بار دف بک شده دوباره فرستادین بعد دوباره هم بک شده ؟؟؟ خوب جا اینکه بخواین بقیه رو مقصر کنید حواستون به اکانتتون باشه

آره مالک شمال شرقم چون مثل شماها هر سرور یوری نبودم همیشه یجا بودم

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    خوشحال میشم تو فروم هم در خدمتتون باشم
    خیلی متاسفم که با این همه ول خرجی که رو اکانت مستر پرزیدنت شد انقدر زود داره این سرور رو ترک میکنه یعنی تنها چیزی که ما متوجه شدیم این بود که ایشون حاضر هستند خیلی برای بازی خرج کنن (نه اینکه چقدر متمول هستند)باقی مسائل رو منتظر بودیم ببینیم که نشد امیدوارم باقی دوستان عزمشون راسخ تر باشه
    کاش ایشون دسترسی اکانت رو هم میگرفتن که این لینک ها حداقل از اکانتشون در نیاد کنار گیری یه چیزه اتک زدن چیزدیگه اتفاقی که الان به واقع افتاد اکانت مستر پرزیدنت دیوار شد باقی مسایل گفته ها و شنیده هاست مهم لینکه.
    از دوستان ساید sw خواهش میکنم روحیشون رو از دست ندن بمونن و سرور رو تموم کنن به نظر من چیزمهمی از دست نرفته جز یه اکانت پر هزینه مسلما پتانسیل های فکری و تجربی که ارزشگذاری بازی رو اون ها انجام میشه تو sw هست و این تفکر تجربه نتیجه بازی رو مشخص میکنه گذشته نشون داده که اکانت های پر خرج معمولا نقش زیادی تو بازی ندارن
    ارزوی موفقیت برای همه
    سهیل هانیبال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سپهر دقیقا کدوم اکانت رو خراب کرده ؟ اکانت علی فلوید رو صادق صمدی گل زد به در و دیوار , ناز شصتش اکانت ناروتو هک شد پشتش زدین چیف کردین ماهم موقعیتش پیش اومد استفاده کردیم بازم پیش بیاد استفاده میکنیم .
    اکانت فلوید همونی بود که پسوردشو بقالی سر کوچمونم داشت ( 10 20 سرور پسوردش 200972 بود) جای اینکه بیشتر راجع به هک اکانت بحث کنین برین پست http://blog.dejkoob.ir/?p=47 بخونین
    اکانتی که سپهر روش 1بار لاگین داشت و آیپی خورده بود اکانت Bio بود . چرا؟ چون این بازیکن قصد فروش اکانت رو داشته و پسورد اصلی رو خودش توی نامه داده و سپهر هم یبار روش لاگین کرده و اکانت رو ریپورت داده به مولتی هانتر

هدف دشمن از اینکار چی بود ؟ این بود که سپهر با این اکانت آیپی بخوره بن بشه ولی رکب خوردن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

8. تشکر GREEN MAN, SajjaD MaRiLyN, M3nTaL, Alex تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اونقد گردنش کلفته و جنم داره که با ای پی خودش میره و هیچکسم نمیتونه کاری کنه ))
    شما به فکره خودت باش )

عزیزان جنوب شرقی
    به قولی میشه گفت هنوز چیزی نشده خودتونو کشتید واسه 2تا لینک
    گیریم که رفت دیوار..
    این چیزی از ارزشهای تیم sw کم نمیکنه )
    حالا تا لینک های داغ بعدی وقت زیاده ))

پ.ن : عزیزانی که توی فینال نان کپشون چیف شده و از ترس چیف شدن همراشونو زدن دیوارو با اکانت چادر اومدن این سرورو اظهار نظر نکنن ) آقای فیک گیلاسی
    سجاد جان فیک گیلاسی رو خوب یادته .واقعا یادش بخیر
    من میترسم این لینکهای بچه های جنوب شرق همچنان ادامه داشته باشه و برای ادامه بازی مجبور بشیم کلا بیاییم تو بیابون جنوب غرب ده بزنیم حداقل توی هفته درختکاری بیابان زدایی بکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

یه چیز میدونم از اولین اسپید ای ار تا الان.معمولا خیلی ها تو فروم تارگت میکنن خودشون و سایدشونو.حالا هم نمیدونی قضیه سپهر چیه میتونی صحبت نکنی.
    من میگم لیدراتون بیان از اینجا ببرنت چون بمونی برای سایدت بد میشه.
    دفعه آخرت هم بود اومدی درباره ش ش یا لیدرش ندونسته حرف زدی.
    تهش آخر حرکتتون منتها علیه بازیتون میخواید یه ویو بزنید سیم اونم مثل d3 از 4جا سیم زدنتون هم اینسرت میشه.
    حالا خیلی دوست داری انگیزه بدی به ما که بیرون این جنگ هستیم 1 بار دیگه بیا از این حرفا بزن.ببینم چقدر بازی بلدید.

11. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, Shaniz, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    یه چیز میدونم از اولین اسپید ای ار تا الان.معمولا خیلی ها تو فروم تارگت میکنن خودشون و سایدشونو.حالا هم نمیدونی قضیه سپهر چیه میتونی صحبت نکنی.
    من میگم لیدراتون بیان از اینجا ببرنت چون بمونی برای سایدت بد میشه.
    دفعه آخرت هم بود اومدی درباره ش ش یا لیدرش ندونسته حرف زدی.
    تهش آخر حرکتتون منتها علیه بازیتون میخواید یه ویو بزنید سیم اونم مثل d3 از 4جا سیم زدنتون هم اینسرت میشه.
    حالا خیلی دوست داری انگیزه بدی به ما که بیرون این جنگ هستیم 1 بار دیگه بیا از این حرفا بزن.ببینم چقدر بازی بلدید.
    شما ؟ باو سپهر رفیقمونه . چی میگی ؟

13. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد جونم سلام
    عزیز مرسی از لینکی که از اس ای هم گذاشتی
    ولی ما تو ان دبلیو از این چیزا نداریم
    خوب چیکار کنیم نداریم دیگه
    بلد نیستیم از این کارا بکنیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز شما باید بدونی این بازیکن چه زمانی به اتحاد ملحق شده ممکنه زمانی این اکانت وارد اتحاد شده که قبلش مثلا 20 میلیون غنیمت گیری کرده و بقیه غنائم رو بعد از ورود به اتحاد گرفته و از اونجایی که شما بهتر از من میدونید غنایمی که قبل از ورود به اتحاد کسب کرده در مجموع غنایم اتحاد محاسبه نمیشه.

با تشکر از دقت نظر شما در بازی

سربلنـد،پیـروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت: قبل از هر گونه ایجاد شبهه در بازی کمی تحقیق کنیم.

شما کاملا درست میگید ولی این بازیکن از هفته قبلش توی اتحاد بوده
    دیگه نیازی به گفتن نداره خود دوستان هم تایید کردن
    پوش کردن یه زمانی خلاف بزرگی ممحسوب میشد اما الان جزئی از پلی دادن اونم از نوع حرفه ایش شده ( یعنی پوشر نباشی پلیر نیستی)
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

15. پسندیدن pOtEntAtE, fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taha-Desperado. نمایش پست ها
    سجاد جونم سلام
    عزیز مرسی از لینکی که از اس ای هم گذاشتی
    ولی ما تو ان دبلیو از این چیزا نداریم
    خوب چیکار کنیم نداریم دیگه
    بلد نیستیم از این کارا بکنیم

- - - Updated - - -

شما کاملا درست میگید ولی این بازیکن از هفته قبلش توی اتحاد بوده
    دیگه نیازی به گفتن نداره خود دوستان هم تایید کردن
    پوش کردن یه زمانی خلاف بزرگی ممحسوب میشد اما الان جزئی از پلی دادن اونم از نوع حرفه ایش شده ( یعنی پوشر نباشی پلیر نیستی)
    داداش پوش توی این سرورا که این همه محدودیت آیپی داره و پدر آدمو در میاره خودش یه هنره, هرکیم پوش کنه هنرمنده
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

17. تشکر Alex, 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن Alex, 33yed_team پسندید
صفحه 12 از 75 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع