صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    فرق اینسرت و زادو ولدو بگو اول شاید من نمیدونم شما میدونی؟ سعید داره میگه با قهرمان خالی کرده و وقتتی اتک داده حیوون باز توش بوده!!! فقطم شما ir بازی میکنی انگار
    یه بار دیگه بخون
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...4862#post34862

در خصوص ای ار سخت نیس یه اکانت بساز چند روز بازی کن!!! میبینی که اونجا هم خیلی تغییر کرده... بعضی واحه ها یهو پر میشن!!!

2. تشکر lucifer تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    یه بار دیگه بخون
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...4862#post34862

در خصوص ای ار سخت نیس یه اکانت بساز چند روز بازی کن!!! میبینی که اونجا هم خیلی تغییر کرده... بعضی واحه ها یهو پر میشن!!!
    اولا" در ir و سرور ts4 خدمت هستم من و هنوز اسم شمارو ندیدم اونور.
    دوما اونجا تعداد اکانت 12 برابر اینجاس و فارم زیاد و اصلا نیاز نیست ابادی خالی کنی!!
    سوما با یه وی پی اس و بات اونجا میشه مولتی کشید واسه رید .اینجا نه انشالاه نمیشه!!
    گزینه بعدی باز دوباره ریپلای کن پست اول بازیو یه کم شاد شیم!!! واستا من برات بکنم اصلا
    فزایش زاد و ولد و نیروسازی ناتار : سعی شده زاد و ولد حیوانات آبادی ها، و ساخت نیرو توسط ناتارها و ساخت دیوار در دهکده ناتار به استاندارد نزدیک بشه بنابراین درین سرور شما شاید به ندرت بتونید اکانت رو با موج های کم نیرو روی رید خودکار بذارید. و در صورت انجام اینکار نیروهای شما دچار تلفات جبران ناپذیر شده که به هیچ عنوان دژکوب مسئولیتی در قبال آن ندارد.

زادو ولد!!! نه اینسرت!!!!

- - - Updated - - -

پلیر که نیست واسه رید دادن و فارم کردن!!! ابادیم نیست!!! ناتارم که نیست!!!! باید بشینیم سیمس بازی کنیم تا اخر سرور که!!!
    بهرحال هر چه خیر واسه سایت پیش بیاد انشالاه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا" در ir و سرور ts4 خدمت هستم من و هنوز اسم شمارو ندیدم اونور.
    دوما اونجا تعداد اکانت 12 برابر اینجاس و فارم زیاد و اصلا نیاز نیست ابادی خالی کنی!!
    سوما با یه وی پی اس و بات اونجا میشه مولتی کشید واسه رید .اینجا نه انشالاه نمیشه!!
    گزینه بعدی باز دوباره ریپلای کن پست اول بازیو یه کم شاد شیم!!! واستا من برات بکنم اصلا
    فزایش زاد و ولد و نیروسازی ناتار : سعی شده زاد و ولد حیوانات آبادی ها، و ساخت نیرو توسط ناتارها و ساخت دیوار در دهکده ناتار به استاندارد نزدیک بشه بنابراین درین سرور شما شاید به ندرت بتونید اکانت رو با موج های کم نیرو روی رید خودکار بذارید. و در صورت انجام اینکار نیروهای شما دچار تلفات جبران ناپذیر شده که به هیچ عنوان دژکوب مسئولیتی در قبال آن ندارد.

زادو ولد!!! نه اینسرت!!!!

- - - Updated - - -

پلیر که نیست واسه رید دادن و فارم کردن!!! ابادیم نیست!!! ناتارم که نیست!!!! باید بشینیم سیمس بازی کنیم تا اخر سرور که!!!
    بهرحال هر چه خیر واسه سایت پیش بیاد انشالاه
    در مورد ای ار سرور3 رو اکانت ali jani هستم!! پارسال هم سرور1 اکانت why !!! قبل تر هم بخوای با اسم sw team سرور 10 قبل فیلتر همون سروری که اکانت لوسیفر در جنوبغرب فروخته شد به شمالشرق... سروری که فرشید خدابیامرز توتال ساید بود بودم !!! کافیه یا بیشتر باز کنم بحث رو!
    پست اول سرور رو نمیخاد ریپلای کنی!! بشین خوب بخون تا آخرش کاملا درکش کنی و با ناله نکردن از سرور مارو شاد کنی!!!

6. پسندیدن Morghe-atash پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

باید بشینیم یه بحث راجع به ثابقه بکنیم انشالاه و از خاطرات بگیم. ولی هر گردی که گرددو نیست. حالا بشین بازیتو بکن عمو جانی ما هم بازیمونو میکنیم. اسم اکانت این سرور چیه استاد فقط اینم بگو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یاالله
    سلام علیکم دوستان
    اول از همه اعلام کنم فعلا شمال شرق و اکانت GangBang هستم خدمت دوستان یه مدت اومدم کمک سالار تا بیاد خودش
    دوما آی آر هم از این برنامه ها نیست که آبادی رو خالی کنی و همونجا پر شه . پر شدن قانون و اصول داره و فکر کنم بر اساس گذشت زمان جونوراش زیاد میشه و وقتی هر 5 مین رید میخوره نهایت یه موش باس بده بیرون نه 4 تا فیل !
    آی آر پلیر برا رید خیلی خیلی هست و تقریبا توی سرور نرمال تا 2 ماه اولش اصلا نیازی نیست بری دنبال ناتار زدن یا آبادی زدن

پ ن : سابقه و این چیزا مهم نیست ، دارین یه سایت غیر رسمی که داره تلاش میکنه به حد استاندارد برسه و هنوز خیلی راه داره تا رسیدن بازی میکنین . یا بازی نکنین یا اینقدر اعصابتون رو خورد نکنین .
    ماها همه یه مشت معتادیم به این بازی و تهش هم بازیمون رو میکنیم
    ویرایش توسط M3nTaL : 02-14-2019 در ساعت 11:37 PM

9. تشکر sw team, Moein BBoy تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, Moein BBoy, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    یاالله
    سلام علیکم دوستان
    اول از همه اعلام کنم فعلا شمال شرق و اکانت GangBang هستم خدمت دوستان یه مدت اومدم کمک سالار تا بیاد خودش
    دوما آی آر هم از این برنامه ها نیست که آبادی رو خالی کنی و همونجا پر شه . پر شدن قانون و اصول داره و فکر کنم بر اساس گذشت زمان جونوراش زیاد میشه و وقتی هر 5 مین رید میخوره نهایت یه موش باس بده بیرون نه 4 تا فیل !
    آی آر پلیر برا رید خیلی خیلی هست و تقریبا توی سرور نرمال تا 2 ماه اولش اصلا نیازی نیست بری دنبال ناتار زدن یا آبادی زدن

پ ن : سابقه و این چیزا مهم نیست ، دارین یه سایت غیر رسمی که داره تلاش میکنه به حد استاندارد برسه و هنوز خیلی راه داره تا رسیدن بازی میکنین . یا بازی نکنین یا اینقدر اعصابتون رو خورد نکنین .
    ماها همه یه مشت معتادیم به این بازی و تهش هم بازیمون رو میکنیم
    علیک سلام کف خواب فروم
    قبلا اینجوری بود حیوون ها مثلا از موش شروع به زیاد شدن میکردن تا فول بشن بعد حیوون بعدی! ولی واقعا ای ار هم تغییر کرده این روال نیس!
    لپ تاپت درست شد بالاخره یا نه؟
    در مورد بازی منم همینو دارم میگم! اول سرور اعلام کردن همینی که هست دوس دارین بازی کنین ندارین نکنین!!!(البته با ادبیات مودبانه)

- - - Updated - - -

باید بشینیم یه بحث راجع به ثابقه بکنیم انشالاه و از خاطرات بگیم. ولی هر گردی که گرددو نیست. حالا بشین بازیتو بکن عمو جانی ما هم بازیمونو میکنیم. اسم اکانت این سرور چیه استاد فقط اینم بگو

ما سابقه یا ثابقه نداریم گردو که اسم صاحب اصلیش علی بود لینک پاک کنهاش بعدا مالکیت رو گرفتن!!!
    استاد رو هم امام تو چندتا سرور قبل کشت

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    علیک سلام کف خواب فروم
    قبلا اینجوری بود حیوون ها مثلا از موش شروع به زیاد شدن میکردن تا فول بشن بعد حیوون بعدی! ولی واقعا ای ار هم تغییر کرده این روال نیس!
    لپ تاپت درست شد بالاخره یا نه؟
    در مورد بازی منم همینو دارم میگم! اول سرور اعلام کردن همینی که هست دوس دارین بازی کنین ندارین نکنین!!!(البته با ادبیات مودبانه)
    والا لب تاپ من شده فیلم جنایی . ماهی 2 هفتش خرابه . اینقدر پروژه مشتری رو دیر تحویل دادم شکایت کرده ))
    اما خو ایشالا دیگه قول داده خراب نشه
    درمورد سرور ، همین الان آبادی رو خالی کردم . 2 موج زدم . اولیش سبز اومد . دومیش دیوار شد
    اینو هیچ سروری نمیبینی
    واقعا مسخره ست

13. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا این سرور اصلا از نظر زاد و ولد حیوان ااستااندارد نیییییییییییییییییست

15. تشکر lucifer, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ما خودمون گفتیم درست کن امید جان زادو ولدو ولی الان بخدا این جور نیست. ما داریم هر دو جا بازی میکنیم. یه دفعه ابادی پر نمیشه اونم سنگین تر از اولش

17. تشکر M3nTaL, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و درود خدمت سروران گلم

اومدیم یه سری بزنیم فروم اینجا ببینیم چه خبره دیدیم جمعتون جمع متاسفانه آی آر در گیرم وگرنه سعی میکردم از جمع دوستان خوبم استفاده فنی کافی رو ببرم .

والا قوانین کاملا واضح هستند اینکه این اصول اجرا بشه خیلی خوبه اونوقت عیار پلیر ها معلوم میشه و از اینکه برای اولین بار در دژکوب این اتفاق میفته خوشحالم ، به دوستان محترم و مسولین سایت از ران کردن اصولی سرور هم کمال تشکر رو دارم .

در مورد زاد و ولد ناتار و طبیعت که دو موضوع کاملا جدا هستند ، اصولی داره و کاملا منطقی هست .
    طبیعت از خودش در برابر حملات مهاجمین یا انسانها (سه نژاد ) دفاع میکنه . اینکه اتکی بدید و کلین کنید و بلافاصله رید بدید خب حیوونی ظاهر نخواهد شد ولی فرض کنید که من کلین میکنم و ریدش هم میدم اکانت 4 خونه ایم هم میبینه کلین شده اتک میده اکانت 4 خونه بالاتر هم اتک میده و این سیر ادامه پیدا میکنه طبیعت میبینه داره حمله میشه بهش شروع میکنه به زاد و ولد . زاد و ولدش هم یکی یکی نیست مثلا یهو 10 تا خرس در میاد موقع لانچ میبینی خالیه ولی موقع لند 10 تا خرس داره . اینجور هم نیست که اول مثلا فیل اضافه شه واحه ها هم مشخصه که چه حیوونایی ظاهر میشن مثال اگر واحه خشت گندم باید موش گراز و فیل داشته باشه اول فیل ظاهر نمیشه اول موش به انذازه نُرم سرور و بعد به ترتیب اضافه میشن . بطور کلی طبیعت سعی در برقراری تعادل داره . مثل چیزی که در طبیعت واقعی اتفاق میفته .

اما ناتار ها تفاوت دارن ، ناتارها خودشون رو قوم برتر میدونن ، بر همین اساسه که کتیبه ها رو دارن بر همین اساس هستش که هرگز نمیشه 0 در 0 که کپشون هست رو کلین کرد . بر همین اساس هست که نزدیک منطقه اشون بشی(خاکستری) ناتار اتک میده ، بر همین اساس به واندر اتک میده اگر سرور ها بطور درست اجرا بشن انگار که یه همر خوشگل خورده به واندر. ناتار شبیه یک پلیر میمونه و دقیقا ایده لوژیش برای پیشبرد اکانت خودش مشخص . مثلا یهو کلیه ناتارها سربازخونه و اصطبل میبرن بالا و روشن میکنن سرباز خونه و اصطبلشون رو . یهو دیوار میبرن بالا . یهو همشون اقامتگا آپ میکنن . یا مخفیگاه یا منابع و ...
    اینطور نیست که یه ناتار مخفیگاش از 4 کی بشه 8 کی یکی اقامتگا آپ کنه یکی دیوار بکشه . کلیه فیدر ها با هم و به یک شکل عمل میکنن .
    من قبلا دژکوب پلی میدادم ناتار اقامتگا داشت ولی پوینت نمیگرفت یعنی با 4 تا گرزی میزدم لاست نمیگرفت ازم . دیوار قبلا هم تو آی آر آپ نمیشد اما الان آپ میشه . اینکه اینجا چگونه ناتار تخم ریزی و طبیعت تعادل رو برقرار میکنه در جریان نیستم اما از گفته های دوستان اینجور بر میاد که طبیعت وحشتناک زاد و ولد داره اونم نه بر اساس اتک هایی که بهش میشه که جای تامل داره . ناتار هم نمیدونم تخم ریزی داشته یا نه که بتونم در موردش نظر بدم .
    اما اطلاعات دوست خوبم شانگفی در این موارد بسیار بیشتر از منه و خودشون میتونن این اطلاعات رو انتقال بدن .

با تشکر
    ناصر
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین