صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

یه بخشی ما طراحی کردیم به عنوان تالار فرهیختگان ؛ کسانی که قدیمی بازی بودن رو دسترسیشون رو باز کردیم؛ به همه هم گفتیم که بیاین همفکری کنیم.

متاسفانه اینجا فقط نقد مغرضانه میشه بدون پیشنهاد و راهکار.

اینجا تا هر اتفاقی میافته فورا مدیریت زیر سوال میره.

وقتی با مولتی اکانتی برخورد میشه همه میان میگن ما لیدریم؛ وقتی شل گرفته میشه همه میگن دنبال پول گلدیم.

هر اتفاقی توی سایت میافته تهمت به مدیریت زده میشه . مدیریت برا چی باید بیاد همرای یه ساید رو از بین ببره.

نمونش ساید جنوب شرق که خودم بازی میکنم و همه چیزش رو میدونم؛ بار ها پلیر هاش اومدن گفتن مولتی هانتر ال کرده بل کرده همرا رو از بین برده یا تارگت اصلی رو لو داداه؛ تهش کاشف به عمل اومده رمز یکی از اکانت ها 123456 بوده پلیر رقیب شانسی اومده زده ؛ اکانت باز شده رفته توش نگاه کرده تارگت واقعی رو دیده دفاع ریخته توش.

من بیش از 9 سال بازی کردم همیشه هم اکانتم اکانت مهمی توی بازی بوده ولی هرگز بلایی سر اکانتم نیومده؛ دلیلش هم اینه که 1= کسی غیر از خودم ومحسن رو اکانت نمیاد حتی جانشین
    2= هر 10 روز یک بار رمز رو عوض میکنم.

الان هم مدیریت داره تلاش میکنه باگ ها رو کم کنه و قوانین رو سفت و سخت تر اجرا کنه.

همه چیز ربطی به پول نداره ؛ نمیدونم چرا فکر میکنید مدیریت سایت نمیتونه صلاح سایت رو تشخیص بده؛ به نظر شما اگه یه سرور با 1000تا پلیر فعال که کم گلد بخرن برگزار بشه و یه سرور با 40 پلیر فعال و کلی مولتی برگزار بشه منافع مدیر سایت با کدوم سروره؟

قطعا با سروریه که 1000 پلیر با خرید کم گلد منافع بیشتری داره برای سایت چون روز به روز پلیر بیشتر میشه.

ریزش پلیر به خاطر مولتی بازی نیست؛ به خاطر اینه که اصول بازی رعایت نمیشه این رو به عنوان مدیر انجمن نمیگم ( سرکار هستم رمز اکانت معمولیم رو یادم نیست) به عنوان شانگفی و یه پلیر و به قول افشین یه معتاد میگم.

ریزش پلیر فقط و فقط به خاطر کارهای خودمونه ؛ وقتی توی یه سرور مثل سرور j1که خود من هم توش بودم پلیر میاد رو اکانت هولدری متای خودش و همراشو میزنه در و دیوار دفاع واندر رو بک میده که اکانت خودش واندر بکشه بالا باعث ریزش میشه.

همون سرور وقتی پلیرها میرن ای میل واندر رقیب رو میخرن و نیم ساعت آخر اتحاد هولدر عوض میشه باز هم مدیریت مقصره؟

یعنی آقا امید خودش میاد یه کاری میکنه که ریزش پلیر داشته باشه؟ نه ! ما خودمون مقصریم از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران.

متاسفانه من در مورد مشکلات فنی توی بازی اطلاعی ندارم چون من هم توی بازی مثل بقیه هستم همون اتفاقات برا من میافته

نه به پنلی دسترسی دارم نه رفتاری که با اکانت من میشه با بقیه فرق داره ؛ ولی وقتی از سرپرست مولتی هانتر ها (آقا حامد) میپرسم میگه بعضی زمان ها تعداد حمله ارر میخوره و زود برطرف میشه. تهمت زدن کار راحتیه.

همین سرور فینال من نه اکانتی داشتم نه بازی میکردم و اصلا اجازه بازی هم نداشتم چون به دستور مدیریت و از اونجایی که همه مدیران انجمن توی سرور بازی میکردن و هر 4ساید هم یه مدیر توش بود به من گفتن بازی نکنم که بتونم توی انجمن تاپیک رو مدیریت کنم ولی بیشترین تهمت ها به من زده شد طرف اکانتش آی پی خورده اومده توی فروم کل خاندان من رو کشیده به فحش.

یه ذره منطقی باشیم

بیایم یه کم به جای ایراد دائم گرفتن کمک کنیم بازی ای که هممون دوستش داریم دوباره شلوغ بشه و هممون از بازی لذت ببریم.

سربلند؛ پیروز ودنباله دار باشید
    ویرایش توسط The UnderTaker : 12-15-2016 در ساعت 06:52 PM
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

2. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, M3nTaL, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقای مدیر انجمن ( شانگفی عزیز ) بابا من نمیگم مولتی هانتر یا مدیریت همر ملت رو زده در و دیوار . 100 در 100 اشتباهه بچه هاست .
    از روزی که با دژکوب آشنا شدم ، حداقل هر 2 ماه یه بار اسکن میکنم ببینم میشه انجکشن انجام داد یا نه و هیچ وفت نشده متاسفانه )
    دژکوب هک نمیشه . باگ داره اما هک نمیشه . مشکل قوانینه . مشکل شل گرفتن مولتی در برابر یه عده و سفت گرفتن در برابر خیلیا
    مشکل اینه من به عنوان لانچر قبل از کتیبه نمیتونم لوگین کنم روی اکانت کسی . اما یه بابایی که کلی مولتی داره راحت میچرخه . هم خودش و هم بچه های تیمش
    مشکل اینه که هیچ کسی تا الان نیومده دلایل محدودیت حمله رو توضیح بده . خو بابا ما ها هم عقل داریم . دلیل اگه عقلانی باشه ماها قبول میکنیم .

اون لینک انجمن رو هم بده بریم اونجا شر راه بندازیم . اینجا شلوغ تر از این نشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    با سلام

یه بخشی ما طراحی کردیم به عنوان تالار فرهیختگان ؛ کسانی که قدیمی بازی بودن رو دسترسیشون رو باز کردیم؛ به همه هم گفتیم که بیاین همفکری کنیم.

متاسفانه اینجا فقط نقد مغرضانه میشه بدون پیشنهاد و راهکار.

اینجا تا هر اتفاقی میافته فورا مدیریت زیر سوال میره.

وقتی با مولتی اکانتی برخورد میشه همه میان میگن ما لیدریم؛ وقتی شل گرفته میشه همه میگن دنبال پول گلدیم.

هر اتفاقی توی سایت میافته تهمت به مدیریت زده میشه . مدیریت برا چی باید بیاد همرای یه ساید رو از بین ببره.

نمونش ساید جنوب شرق که خودم بازی میکنم و همه چیزش رو میدونم؛ بار ها پلیر هاش اومدن گفتن مولتی هانتر ال کرده بل کرده همرا رو از بین برده یا تارگت اصلی رو لو داداه؛ تهش کاشف به عمل اومده رمز یکی از اکانت ها 123456 بوده پلیر رقیب شانسی اومده زده ؛ اکانت باز شده رفته توش نگاه کرده تارگت واقعی رو دیده دفاع ریخته توش.

من بیش از 9 سال بازی کردم همیشه هم اکانتم اکانت مهمی توی بازی بوده ولی هرگز بلایی سر اکانتم نیومده؛ دلیلش هم اینه که 1= کسی غیر از خودم ومحسن رو اکانت نمیاد حتی جانشین
    2= هر 10 روز یک بار رمز رو عوض میکنم.

الان هم مدیریت داره تلاش میکنه باگ ها رو کم کنه و قوانین رو سفت و سخت تر اجرا کنه.

همه چیز ربطی به پول نداره ؛ نمیدونم چرا فکر میکنید مدیریت سایت نمیتونه صلاح سایت رو تشخیص بده؛ به نظر شما اگه یه سرور با 1000تا پلیر فعال که کم گلد بخرن برگزار بشه و یه سرور با 40 پلیر فعال و کلی مولتی برگزار بشه منافع مدیر سایت با کدوم سروره؟

قطعا با سروریه که 1000 پلیر با خرید کم گلد منافع بیشتری داره برای سایت چون روز به روز پلیر بیشتر میشه.

ریزش پلیر به خاطر مولتی بازی نیست؛ به خاطر اینه که اصول بازی رعایت نمیشه این رو به عنوان مدیر انجمن نمیگم ( سرکار هستم رمز اکانت معمولیم رو یادم نیست) به عنوان شانگفی و یه پلیر و به قول افشین یه معتاد میگم.

ریزش پلیر فقط و فقط به خاطر کارهای خودمونه ؛ وقتی توی یه سرور مثل سرور j1که خود من هم توش بودم پلیر میاد رو اکانت هولدری متای خودش و همراشو میزنه در و دیوار دفاع واندر رو بک میده که اکانت خودش واندر بکشه بالا باعث ریزش میشه.

همون سرور وقتی پلیرها میرن ای میل واندر رقیب رو میخرن و نیم ساعت آخر اتحاد هولدر عوض میشه باز هم مدیریت مقصره؟

یعنی آقا امید خودش میاد یه کاری میکنه که ریزش پلیر داشته باشه؟ نه ! ما خودمون مقصریم از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران.

متاسفانه من در مورد مشکلات فنی توی بازی اطلاعی ندارم چون من هم توی بازی مثل بقیه هستم همون اتفاقات برا من میافته

نه به پنلی دسترسی دارم نه رفتاری که با اکانت من میشه با بقیه فرق داره ؛ ولی وقتی از سرپرست مولتی هانتر ها (آقا حامد) میپرسم میگه بعضی زمان ها تعداد حمله ارر میخوره و زود برطرف میشه. تهمت زدن کار راحتیه.

همین سرور فینال من نه اکانتی داشتم نه بازی میکردم و اصلا اجازه بازی هم نداشتم چون به دستور مدیریت و از اونجایی که همه مدیران انجمن توی سرور بازی میکردن و هر 4ساید هم یه مدیر توش بود به من گفتن بازی نکنم که بتونم توی انجمن تاپیک رو مدیریت کنم ولی بیشترین تهمت ها به من زده شد طرف اکانتش آی پی خورده اومده توی فروم کل خاندان من رو کشیده به فحش.

یه ذره منطقی باشیم

بیایم یه کم به جای ایراد دائم گرفتن کمک کنیم بازی ای که هممون دوستش داریم دوباره شلوغ بشه و هممون از بازی لذت ببریم.

سربلند؛ پیروز ودنباله دار باشید

شایان جان به نظر من یک تاپیک بذارید در مورد مشکلات کاربران سایت و اونجا همه جمع بشیم شاید بتونیم مشکلات رو حل کنیم - البته این مشکلات از نظر من هم نسبی هست و به نظرم اول باید خود پلیرها مشکلات و بی اخلاقیهای موجود رو حل کنن بین خودشون تا بعد از اون تازه بتونیم راهکاری بدیم که رونق به سرورها برگرده

به نظر من در حال حاضر مشکل اصلی این سایت از پلیرها هست تا گردانندگانش - یجوراییی جدیدا این از بازی فراتر رفته واسه خیلیا و شاهد چیزای خوبی نیستیم تو سرورها و همچنین فروم که اگر بتونیم حلشون کنیم 100% بازتابش هم توی کیفیت بازی خودشو نشون میده هم توی فروم و اونوقت من پلیر هم میتونم انتقادات خودمو از قوانین بهتر بگم و مشکلات مدریتی هم به کمترین حد خودش برسه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 12-15-2016 در ساعت 08:44 PM دلیل: غلط املایی

5. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    بازی نکردن یا تهدید به حذف که اصولا کار درستی نیست
    همین جدف میکنیم یا بازی نمیکنیم باعث شده هر سروری که استارت میخوره کلا 4 تا پلیر داره با مولتیهاشون
    بهتر هست یه راهکار مثبت بیاندیشیم مدیریت هم یه تکونی بخودش بده یا کلا بگه همینه که هست یا بگه این کارها رو میتونم بکنم یا این کارها رو نمیتونم بکنم
    پ.ن. مجتبی کدوم اکانتی؟

سلام
    والا مانی اصا عین خیالشون نیست مدیریت انگار داریم با خودمون حرف میزنیم

multi.JPG

مگه بارها اعلام نشد اطلاع رسانی میکنیم اگر قرار باشه تغییراتی انجام بشه؟ شایدم من بیناییم مشکل پیدا کرده و ندیدم
    من اکانت persian_heros هستم
    ویرایش توسط MATRIX III : 12-15-2016 در ساعت 09:03 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

اقا بنده کاری با این مشکل رید ندارم(من تو عمرم رقم ریدم از 3 رقمی تجاوز نکرده،کلا پاپ بازیم):d

یه سوال فنی از همه دوستان مخصوصا مدیریت محترم

اقا ما یه ده تو منطقه خاکستری زدیم 14 تا موج کاتا اومد رو ما که جمعا 28 اسلاید تخریب میشه
    ماهم دیدیم اینجوریاس 34 تا اسلاید پر کردیم که ده نپره
    حالا اومدیم دیدیم ده نیست!!

یکی بیاد منو توجیه کنه که این داستان رو مخمه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

اقا بنده کاری با این مشکل رید ندارم(من تو عمرم رقم ریدم از 3 رقمی تجاوز نکرده،کلا پاپ بازیم):d

یه سوال فنی از همه دوستان مخصوصا مدیریت محترم

اقا ما یه ده تو منطقه خاکستری زدیم 14 تا موج کاتا اومد رو ما که جمعا 28 اسلاید تخریب میشه
    ماهم دیدیم اینجوریاس 34 تا اسلاید پر کردیم که ده نپره
    حالا اومدیم دیدیم ده نیست!!

یکی بیاد منو توجیه کنه که این داستان رو مخمه
    سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد شما اگر ده 6-4-4-4 گرفته باشی 6تا کراپ 1 کردی و اسلات های داخل رو هم یه مخفیگاه 10 کردی بقیش رو مخفیگاه 1 ساختی.

در اینصورت ده شما صفر خواهد شد چون مخفیگاه پاپ نداره یعنی جمعیتی به شما اضافه نمیکنه گندمزار هم تا سطح 5 جمعیتی به شما اضافه نمیکنه یعنی اگه گندمزار سطح 4هم داشته باشی و نخوره باز هم ده شما از بین خواهد رفت چون پاپ ده صفر میشه.
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

دقیقا محدودیت اتک و حملات مربوط به سرورهایی بود که طرف 10000 تا پلیر داشت با 2 تا گرزی هم کل سرور رو رید میرفت !
    الان تو سروری که کلا 10 تا پلیر داره با سرعت 5 ایکس نه ناتار درست درمونی هست و نه فارمی وجود داره
    بوجود آوردن محدودیت اتک و حتی پایین آوردن اون به قول همه دوستان تشویق کلیه پلیرها به مولتی بازی هست
    با احترام به اکانت کینگ اف کینگ تو سرور فینال 5تا همر داشته هر همر 1 میل گرزی ! تو سرور نرمال ، همرهاش رو قطار میکرد راحت 10 میل دف متمرکز رو کلین میکرد راه ساختش هم مطمئنا غارت آبادی و ناتار با محدودیت 10000 تا اتک نبوده حداقل 15 تا کپ داشته رید میزده بحث بی ارزش کردن و کم زحمت کردن کار این دوستمون نیست اونهم سختی های خودش رو داره هزینه گلد نجومی داشتن 15 تا آی پی حداقل و ..... حواست باشه تو آباده های مولتی دف نزیزن !
    در کنارش کلی دف بکشی که همرها صفر نشه
    ولی با احترام فراوان این نوع بازی اسمش اون بازی که از سال 86 ایجاد شده نیست ! یه بازی دیگه هست
    یه دو دوتا چهار تا خیلی ساده هست
    اکانتی که از منابع ناتار و آباده غارت میکنه نیاز به اتک دادن ریز داره نه اکانتی که از مولتی اکانت غارت میکنه !
    اگر هم یه عده اعتراض نمیکنند چون دارن کپ رید میرن مدال طلای غارتشون رو هم دارن میگیرن
    هر تغییری میخواید بدید هرچند کوچک تو این بازی تاثیرات زیادی داره
    قبلش با پلیرهای اون سرور مشورت کنید !
    نه اینکه سرور خودمه ! سایت خودمه ! هرکار دلم بخواد میکنم راه بندازید !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آقا دقیقا یکی به من توضیح میده دلیل اینکه یه اکانت مولتی اکانت شناخته میشه و نمیتونه به کسی منابع یا نیرو بده چیه؟
    این اکانت رو فقط دو شب اونم شبها که کسی نیست و انباراش پر میشده با 50 تا یا 100 تا گرزی آبادیش غارت میشده.
    تا به حال همچین چیزی رو به شخصه ندیده بودم.
    به قول شاعر هر دم از این باغ بری میرسد

تشکر ویژه از مدیران سایت که بابت کم شدن محدودیت اتک جوابگو بودن

11. تشکر M3nTaL, Gajet, shoshor, Alir3za تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Gajet, shoshor, Alir3za, M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مجتبی جان دیروز این بلا سر من هم اومده

مولتی عزیز تشخیص دادن مولتی اکانت هستیم و یکی از اکانت هایی که پلیر داره و داره روی اکانتش بازی میگنه رو محدود کرده (بن کردن)

حالا جای سوال داره این راه حلی بود که مولتی تشخیص داده برای جذابیت بازی و برطرف کردن ایراداتی مانند محدودیت 4000 غارت؟؟؟

دوستمون داره اشتباه میرنه داداش

خدایا ما معتادین رو ترک بده تا دیگه بد از این رو نبینیم

13. تشکر M3nTaL, MATRIX III, shoshor, Alir3za تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MATRIX III, shoshor, Alir3za پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام
    آقا دقیقا یکی به من توضیح میده دلیل اینکه یه اکانت مولتی اکانت شناخته میشه و نمیتونه به کسی منابع یا نیرو بده چیه؟
    این اکانت رو فقط دو شب اونم شبها که کسی نیست و انباراش پر میشده با 50 تا یا 100 تا گرزی آبادیش غارت میشده.
    تا به حال همچین چیزی رو به شخصه ندیده بودم.
    به قول شاعر هر دم از این باغ بری میرسد

تشکر ویژه از مدیران سایت که بابت کم شدن محدودیت اتک جوابگو بودن
    هرگونه پوش توافقی 1هفته مسدودیت اکانت رو به همراه داره !
    البته من هنوز در عجب هستم با این وضعیت فرق فارم و اکانتی که پوش میده چطوری مشخص میشه !
    اون هم توی سروری که وقتی فارم رو میزنی غیر خودت 30تا اتک دیگه کم کم رووش هست و ابادی ها هم که قربونش برم خشک شدند !

حالا باز خوبه شما شب زدی ! من یه اکانتی رو زدم دقیقا بعد از 3 4بار دیگه منابع نیومد : ))) ماشالا سرعت عمل دوستان خیلی بالاتر از اون چیزیه که من فکرش رو میکردم !
    ویرایش توسط Alir3za : 12-19-2016 در ساعت 01:38 AM

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

15. تشکر Gajet, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن Gajet, mrt_taleshi پسندید
صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین