صفحه 22 از 43 نخستنخست ... 12202122232432 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیوار بلوبوی شکستنی نیست
    وقتتون رو تلف نکنید
    اینم یادی از قدیم
    http://8pic.ir/images/p0h4teriz0ra5hxgqff3.jpg
    راستی دوووستان SW به حباب بگید L1 خیلی منتظرش بودیم کجا رفت ییهووو

ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام درود
    بنظرم این پلن دو تا حسن داشت اول اینکه خب دوستان رقیب دیوار شدن دومین حسن از اولی خیلی مهمتر بود اونم اینکه من تا ساعت ۱۲ رو اکانت بلوبوی یه لاگین داشتم که اوضاع دف رو هماهنگ کنم دفی نبود رو اکانت و همه دفسازایه اس ای بعد از اتک میرسیدن و من فقط تنها راهی که میدیدم اینسرت بود دیگه رفتم سر کار و لینکا رو الان دیدم و شاخ در اوردم به دو علت یکی اینکه دف از کجا رسید باز هم خسته نباشید به بکس اندبلیو ودو اینکه چه ارتباط نزدیکی بین بچه هایه اس ای و اندبلیو هستش و چقدر زیبا بود که این همیت در بچه ها شکل گرفته و با هم لینک هستند که مثال اتفاقات رویه اکانت بلو بوی مخابره شده و هر کس در حد توانش کمک کرده که فکر میکنم این موضوع حتی از دیوار کردن همر های اس دبلیو مهمتر هست. اابته پیشتر همکاری اس ای و اندبلیو رو دیده بودیم رویه پلنه نبادین واقعا گل کاشتن و این یکی که دیگه عالی بود .
    تشکر بعدیم به مهدی بلک خودمون با پست زیباش بود ایشالا که همیشه پایدار باشی .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    بابا نکنید این کارا رو زشته
    یعنی چی ، گناه دارن خوب
    محمد جون (Mr kian) آخه چند بار NE رو شخم میزنی ؟
    میخوای خیار بکاری توش ؟ بابا شما کشاورز نمونه ای ، از قدیم الایام برای ما ثابت شده ای
    نقشه سایکو زده شده
    محمد جون خسته نباشی

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ویرایش توسط BlackSword : 05-01-2016 در ساعت 02:57 AM
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

4. تشکر lucifer, shoshor, DARKOOB, Hawk, BlueBoy1988 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, shoshor, Hawk پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها
    سلام درود
    بنظرم این پلن دو تا حسن داشت اول اینکه خب دوستان رقیب دیوار شدن دومین حسن از اولی خیلی مهمتر بود اونم اینکه من تا ساعت ۱۲ رو اکانت بلوبوی یه لاگین داشتم که اوضاع دف رو هماهنگ کنم دفی نبود رو اکانت و همه دفسازایه اس ای بعد از اتک میرسیدن و من فقط تنها راهی که میدیدم اینسرت بود دیگه رفتم سر کار و لینکا رو الان دیدم و شاخ در اوردم به دو علت یکی اینکه دف از کجا رسید باز هم خسته نباشید به بکس اندبلیو ودو اینکه چه ارتباط نزدیکی بین بچه هایه اس ای و اندبلیو هستش و چقدر زیبا بود که این همیت در بچه ها شکل گرفته و با هم لینک هستند که مثال اتفاقات رویه اکانت بلو بوی مخابره شده و هر کس در حد توانش کمک کرده که فکر میکنم این موضوع حتی از دیوار کردن همر های اس دبلیو مهمتر هست. اابته پیشتر همکاری اس ای و اندبلیو رو دیده بودیم رویه پلنه نبادین واقعا گل کاشتن و این یکی که دیگه عالی بود .
    تشکر بعدیم به مهدی بلک خودمون با پست زیباش بود ایشالا که همیشه پایدار باشی .

یا حق
    سلام
    فکر کنم شما آقا سروش باشی
    دیگه نحوه دفاع nw رو توی سرور w1 دیدی که سروش جان ، یهو دف ظاهر میشه همینطوری الکی الکی
    گویا دوستان sw از این موضوع بی اطلاع بودند

6. تشکر DARKOOB, lucifer, BlackSword, St0rm, BlueBoy1988 تشکر نمود
    پسندیدن DARKOOB, BlackSword, St0rm پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    والا هیچ کس دوست نداره دیوار بشه هیچ کس هم واسه دیوار شدن به قول شما این مدل پلن رو نریخته و مد هم نشده

البته اگر میدونستم خوشحال میشید اون یکی همراتون رو هم دیوار میکردم

واسه من نیشتو باز میکنی؟؟؟

امیر جان یه بار دیگه پست منو بخون ببین من چی گفتم شما چی جواب دادی
    مخاطب من شما نبودی ولی در کل تولدت مبارک
    منظورمو گرفتی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گلم

اول اینکه تبریک به بچه هایه اس ای بابت این حرکت استثنایی شون

دوم اینکه تشکر از مصطفی خودمون اکانت گوگولی و آیدین عزیز بابت همرایه استثنایی شون و خصوصا آیدین که رمر خوبی داشت

سوم اینکه یه دوستمون گفته بود که زدن و دیوار شدن و بهانه گفتن دف پروندن از رقیب خیلی بیجاست .
    در پاسخش باید بگم که دوست عزیز اینکه گندم سبک کردن واسه دات آی آر بود نه دژکوب ضمنا دفساز به اکانتی گفته میشد قدیم ندیما که پلیر خودش داشت و دف میساخت و کسی نمیرفت روش دف بسازه مثلا منی که اکانت دارم برم رو یه اک دیگه دف بسازم (همون مولتی بازی کردن میشه در اصل ) دف کشیدن اینجا زمان میخواد اگر ما ها همه امون زمان درست و حسابی داشتیم واندرا تا الان صد شده بود و رفته بودیم پی زندگیمون . جواب پست تون رو دوبار نوشتم پاک کردم که پلن اجرا شه فک کنم الان متوجه شده باشی چرا اون پلنا رفته شد و دیوار شدنش اصلا اهمیتی نداشت . الان اس دبلیو یا ما فرقی نداره دفی که خورده شده ازمون رو باید وقت بذاریم ریکاوری کنیم پس یجوارایی شاید نتونیم همون دف رو هم بسازیم بیشتر کردنه دف جایه خود . پلن امشب هم که جایه خود که اگر اون دفی که رو وجتک و پجی و نبادین و .. بود میرفت رو واندرشون شاید شاید شاید (کیریلوید نزدم ) واندر صفر نمیشد یا انقدر لاست گرفته نمیشد . بگذریم.
    مسئله بعد اینه که ساید اس ای پر رومنه یعنی همه رومنن تو همه ساید ها همین مسئله هست کشیدن تک همر از اکانت توتن کار شاقی نیست کوچیک و بزرگ رو روشن کنی و الله اکبر هی گرزی یا تبر بدی بیرون منابعش هم قابل مقایسه اصلا نیست ضمنا اینکه پلیر تو چشمی نباشی و تاپ تن رو ندیده باشی که راحت بیگ هم نه سوپر همر هم نه یه ابر همر باس بکشی . من انتظارم از توتن های سرور واقعا بالا بوده تا الان البته ولی هنوز اونچه رو که انتظار داشتم ندیدم .

مخاطب خاص اینجا پاسخ نمیدم بوقتش حضوری صحبت میکنیم .
    دوستان زحمت بکشن لینک ها رو به ترتیب بذارن و یه توضیح مختصر مفید بدن در مورد همه چی .
    یا حق

عزیزم من به اکانتی که دف داشته باشه و دف بسازه میگم دف ساز میخواد نقدعلی با 500تا اکانت بره روش دف بسازه یا پلیر مستقل داشته باشه اکانت دف ساز خواهد بود
    عزیز شما تنها کسی نیستی که میتونی پلن و تحلیل کنی اما همیشه از تجربیاتتون بهره بردیم به هر حال ما هم خبر داریم چه خبره سرور و چرا پلن ها رفته میشه پلنی که زده شد چه خوب چه بد چه دیوار بشه چه رد بشه و من کاری بهش نداشتم و فقط با ادا و اصول آقایون کار داشتم
    پلن دیوار شد دم بچه هاشون گرم رد شد دم بچه هامون گرم
    بازم از شلوغی سرتون و تیمتون گفتی والا ما اگه مدرسه هم میرفتیم الان پایان ترممون بود و تایم امتحانا پس تو کوچه داشتیم گل کوچیک میزدیم و پامونو خونه نمیزاشتیم
    همه مشکلات خودشونو دارند
    راجع به تروپ توتن و رومن هم شخصا توقع داشتم واندر اس دبلیو 100 شه و رو حساب حرف شما غارت و خوابوندیم بیخیال بازی شده بودیم و میخواستیم بدیم واندر سلفی بگیریم ولی ظاهرا کمال همنشین در شما هم اثر کرده آقا ناصر!
    این وسط کلی لاست دادیم الان فکر کنم امار 50 به 18 باشه ولی چون تایمه امتحانا پایان ترمه آقا محسن حضور من رو اکانتو منع کرده به هرحال شما که نذاشتید واندر 100 شه حداقل یه 2ماه دیگه سرور و ادامه بدید ما از خجالت توقعات شما در بیایم
    الباقی توتن بازا هم شرایط مارو دارن ولی منتظریم ببینیم شما رومن بازا چه میکنید
    تبریک میگم به همه بچه هایی که این چند وقت زحمت کشیدن و پلن رفتن چه ساید های رقیب چه رفیق جدا از بحث و کل کل ها و ... همه از زندیگشون میزنن حتی ما مهدکودکیا!
    امیدوارم در انتها ساید ان ای 100 کنه روح و روان همه و شاد کنه
    به علت مشکلات پیش امده به احتمال خیلی زیاد ترا و ببوسیم و بزاریم کنار(که بعید میدونم) ولی همه امیدوارند که ما از دهن حرف بزنیم
    با اجازتون ما بریم سر درس و مشقمون

- - - Updated - - -

نوشته اصلی توسط نامعلوم
    اگه از آخرین کتابی که خوانده اید،
    یا آخرین باری که مسواک زده اید
    24 ساعت می گذرد

لطفا کمتر صحبت کنید
    این امضا مدیر عزیز آندرتیکر خیلی زیباست فکر کنم چنین جمله ای و از برتراند راسل خوندم
    به هر حال شخصا سکوت میکنم

لطفا کمتر صحبت کنیم

8. تشکر mohsen3x, Shahansha تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, Shahansha پسندید
    نپسندیدن FalleN AngeL, BlackSword, St0rm, l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود

منظورمو گرفتی؟

عزیزم من به اکانتی که دف داشته باشه و دف بسازه میگم دف ساز میخواد نقدعلی با 500تا اکانت بره روش دف بسازه یا پلیر مستقل داشته باشه اکانت دف ساز خواهد بود
    عزیز شما تنها کسی نیستی که میتونی پلن و تحلیل کنی اما همیشه از تجربیاتتون بهره بردیم به هر حال ما هم خبر داریم چه خبره سرور و چرا پلن ها رفته میشه پلنی که زده شد چه خوب چه بد چه دیوار بشه چه رد بشه و من کاری بهش نداشتم و فقط با ادا و اصول آقایون کار داشتم
    بازم از شلوغی سرتون و تیمتون گفتی والا ما اگه مدرسه هم میرفتیم الان پایان ترممون بود و تایم امتحانا پس تو کوچه داشتیم گل کوچیک میزدیم و پامونو خونه نمیزاشتیم
    همه مشکلات خودشونو دارند
    راجع به تروپ توتن و رومن هم شخصا توقع داشتم واندر اس دبلیو 100 شه و رو حساب حرف شما غارت و خوابوندیم بیخیال بازی شده بودیم و میخواستیم بدیم واندر سلفی بگیریم ولی ظاهرا کمال همنشین در شما هم اثر کرده آقا ناصر!
    این وسط کلی لاست دادیم الان فکر کنم امار 50 به 18 باشه ولی چون تایمه امتحانا پایان ترمه آقا محسن حضور من رو اکانتو منع کرده به هرحال شما که نذاشتید واندر 100 شه حداقل یه 2ماه دیگه سرور و ادامه بدید ما از خجالت توقعات شما در بیایم
    تبریک میگم به همه بچه هایی که این چند وقت زحمت کشیدن و پلن رفتن چه ساید های رقیب چه رفیق جدا از بحث و کل کل ها و ... همه از زندیگشون میزنن حتی ما مهدکودکیا!
    به علت مشکلات پیش امده به احتمال خیلی زیاد ترا و ببوسیم و بزاریم کنار(که بعید میدونم) ولی همه امیدوارند که ما از دهن حرف بزنیم

- - - Updated - - -

این امضا مدیر عزیز آندرتیکر خیلی زیباست فکر کنم چنین جمله ای و از برتراند راسل خوندم

لطفا کمتر صحبت کنیم

جمله از برتراند راسل نیست در واقع کلا برتراند راسل از این جنس جمله ها نمیگه
    این جمله واسه یه مجله آلمانی که تو سال 2015 چاپ شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sikoutappe نمایش پست ها
    جمله از برتراند راسل نیست در واقع کلا برتراند راسل از این جنس جمله ها نمیگه
    این جمله واسه یه مجله آلمانی که تو سال 2015 چاپ شد
    عزیزم این مهم نیست که کی چی گفته.
    منظور مجتبی اینه که ما هیچ تعهدی نسب به متا نداریم.فعلا هم تو زدن اسدبلیو مشارکت داریم.

11. تشکر Shahansha, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, dr.divert پسندید
    نپسندیدن St0rm, FalleN AngeL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود

منظورمو گرفتی؟

همه مشکلات خودشونو دارند

- - - Updated - - -

لطفا کمتر صحبت کنیم

سلام و درود

اگر تحلیل گری و بلدی زبون به دهن بگیر نیا اینجا از اینو اون ایراد بگیر پلن بعدشو که دیدی واندر صفر شد . واندر صفر شد . یبار دیگه واندر صفر شد .

یعنی سوراخ شد رو نقشه جاش آبکش شد . حالا شما بازم میگی چرا ادا در میاره میگه دف پروند ؟؟؟ د مرد مومن اگه 300 کی و 300 کی نبادین و پجی و وجتک میرفت رو واندر که صفر نمیشد . اینا مستلزم اینه که بیشتر بازی کنی و یاد بگیری. من فلسفه دفساز رو توضیح دادم برات اینکه شما به چی میگی دفساز مهم نیست هر چیزی تو این بازی تعریفی داره شما میخوای یه تعریف تحت لایسنس خودت بدی خب موفق باشی .داری فرافکنی میکنی و نمیخوای ار بزرگتر هات چیز یاد بگیری . شما سرت رو گرم کن با گل کوچیک زندگی اینایی که شما فکر میکنی نیست .
    همنشین ما تو بودی که یهو بادی وزید و بویی به مشامتون رسید و دیدی که اس دبلیو رو نزنی منفعت هایی داره زیر 10 دقیقه .
    ما از این 10 دقیقه ها زیاد دیدیم . دیروز رو اکانتت بودم دف رو من بک دادم برسه به امیر آمارتم دارم .
    ضمنا این موضوع رو فراموش نکن یبار دیگه بخون گفتم تا الان توجه کن (من انتظارم از توتن های سرور واقعا بالا بوده تا الان البته ولی هنوز اونچه رو که انتظار داشتم ندیدم . ) البته اینم بگم اگر میگفتم همرت بچه کوچوله امیر میگفت آمار نده .

والا یه بنده خدایی رو میشناختم به اسم محسن آنجل قدر قدرت دژکوب ایران بود با 40 سال سن که اونموقع داشت و ندیده ای تو این بازی براش نمونده بود نگفت میخوام ببوسم بذارم کنار شما بذار جای مهره اولین سرورت خشک شه بعد ببوس بذار کنار .

امضایه منم قشنگه یبار بخون

والا ما که بچه بودیم جلو بزرگترمون پامونو دراز نمیکردیم چه برسه بگیم زن میخوایم و عاشق شیم . ولی جاش عاشقه دژکوب شدیم .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

13. تشکر FalleN AngeL تشکر نمود
    پسندیدن FalleN AngeL, sikoutappe پسندید
    نپسندیدن Shahansha نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من فکر نمیکنم حرفی در مورد منظورشون زده باشم
    صرفا تصحیح کردم که حرف از راسل نبوده...
    البته اینکه شما سعی کردید منظورشون رو توضیح بدید هم نشون دهنده اینه که اقا مجتبی نتونستن منظورشون رو برسونن یا حداقل از نظر شما اینجوری بوده که توضیحش دادید وگرنه از نظر من صرفا کارتون توضیح واضحات بوده...

15. تشکر FalleN AngeL, lucifer, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن FalleN AngeL, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود

اگر تحلیل گری و بلدی زبون به دهن بگیر نیا اینجا از اینو اون ایراد بگیر پلن بعدشو که دیدی واندر صفر شد . واندر صفر شد . یبار دیگه واندر صفر شد .

یعنی سوراخ شد رو نقشه جاش آبکش شد . حالا شما بازم میگی چرا ادا در میاره میگه دف پروند ؟؟؟ د مرد مومن اگه 300 کی و 300 کی نبادین و پجی و وجتک میرفت رو واندر که صفر نمیشد . اینا مستلزم اینه که بیشتر بازی کنی و یاد بگیری. من فلسفه دفساز رو توضیح دادم برات اینکه شما به چی میگی دفساز مهم نیست هر چیزی تو این بازی تعریفی داره شما میخوای یه تعریف تحت لایسنس خودت بدی خب موفق باشی .داری فرافکنی میکنی و نمیخوای ار بزرگتر هات چیز یاد بگیری . شما سرت رو گرم کن با گل کوچیک زندگی اینایی که شما فکر میکنی نیست .
    همنشین ما تو بودی که یهو بادی وزید و بویی به مشامتون رسید و دیدی که اس دبلیو رو نزنی منفعت هایی داره زیر 10 دقیقه .
    ما از این 10 دقیقه ها زیاد دیدیم . دیروز رو اکانتت بودم دف رو من بک دادم برسه به امیر آمارتم دارم .
    ضمنا این موضوع رو فراموش نکن یبار دیگه بخون گفتم تا الان توجه کن (من انتظارم از توتن های سرور واقعا بالا بوده تا الان البته ولی هنوز اونچه رو که انتظار داشتم ندیدم . ) البته اینم بگم اگر میگفتم همرت بچه کوچوله امیر میگفت آمار نده .

والا یه بنده خدایی رو میشناختم به اسم محسن آنجل قدر قدرت دژکوب ایران بود با 40 سال سن که اونموقع داشت و ندیده ای تو این بازی براش نمونده بود نگفت میخوام ببوسم بذارم کنار شما بذار جای مهره اولین سرورت خشک شه بعد ببوس بذار کنار .

امضایه منم قشنگه یبار بخون

والا ما که بچه بودیم جلو بزرگترمون پامونو دراز نمیکردیم چه برسه بگیم زن میخوایم و عاشق شیم . ولی جاش عاشقه دژکوب شدیم .

یا حق

شما تحلیل گری ناصر خان؟
    خوب اقا(قابل توجه ادمین) وقتی دف واندر اونارو با نیمچه همر پروندیم اوناهم دف واندر مارو با نیمچه همر پروندن.پس فرق این دوتا چیز چیه که دیوار بشیم باید خوشحالی کنیم.که دف واندر پروندیم.دیوار کنیم بگیم همر گرفتیم.اقای تحلیل گر کاری به بقیه ندارم.منو روشن کن.
    ناصر جان شاید واسه شما 10 دقیقه طول بکشه.واسه من یکی خیلی بیشتر اینازمان میبره.و خیلی خوشحالم که اینقدر این مسله مثل مته رفته تو مختون.عزیز یه لیوان اب خنک بزن اروم شی.
    شما با اجازه کی اومدی رو اکانت بزرگترا؟کل دسترسی هم از امیر گرفتم که دیگه هرکس راه نده رواکانت؟الانم به مولتی نامه میزنم پیگیری میکنم.
    عزیزم شما هنوز تو دوران طفولیت به سر میبری.که تا حرفی حدیثی میشه مسله میبری بیرون بازی.امیرم شیر کردین که اره زنگ بزنه به من بگه این حرفاتون.
    هراتباطی با اویشن دارم ربطی به بازی نداره.تازه اومدم چنتا حرکت موضون رو سایدتون انجام بدم همین خانم نزاشت گفت زشته.وگرنه الان واسه من اینطوری صداتون بلند نمیشد
    ناصر جان گفتی واندر صفر کردی بازم میکنید. میدونم میکنید.اما میخوام اینسری با چقدر لاست 0 میکنید.
    اکانت من رو حذفه.فقط دعا کنید رو حذف بمونه وگرنه ....

17. تشکر Shahansha, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, dr.divert پسندید
صفحه 22 از 43 نخستنخست ... 12202122232432 ... آخرینآخرین