صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 2425051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من تو این سرور دوستان جدیدی پیدا کردم و چهره واقعی یک سری دوستان رو شناختم تشکر میکنم از همه پلیر های شرق که با کار تیمی برنده بازی شدند
    این پیروزی مبارک همتون
    حقتون بود
    با اینکه نامردی از اکانت _artemis_ دیده شد بازم شرق بود که برنده شد
    از رزیتا هم تشکر ویژه دارم که باعث شد یه سری دوستان رو بشناسیم وبرنده بازی باشیم

:ِدی
    ویرایش توسط g-baltar : 04-05-2015 در ساعت 03:49 AM

2. تشکر BLACKHAND, Sadegh_Samadi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط green man نمایش پست ها
    اینم همر ما که تصمیم گرفتیم ترشی بیفته

یه مدت به دلیل مشکلات شخصی* خاموش بود ولی* خوب خسته نباشید میگم به بچه همون هرچند تقریبا نبودن اصلا
    فایل پیوست 1466

اینم هامر ما که تصمیم گرفتیم ترشی بیفته

یه مدت به دلیل مشکلات شخصی* خاموش بود ولی* خوب خسته نباشید میگم به بچه همون هرچند تقریبا نبودن اصلا

علی* چیفر دست کم زمانی* بیا کل کل کن که حرفی* برا گفتن باشه

بعد در باره اون همر سهیل که گفتی* شما اگه ۱ جاسوس کنار هممرت میذاشتی میفهمیدی بارها از هممرت جاسوسی شده که فکر نکنی* ما نمی*دونیم همر اصلیتون کدومه
    آقایی که به کثیف بازیت افتخار میکردی دف واندری که ۱۰میل بود*و* بک دادین واندرو با بیش از ۳۰میل ۱۰۰ کردیم

مونده تا بررسی

sepehr
    green man
    سپهرجان کل کل نیازنیست من نه ادعایی دارم نه چیزی ولی وقتی ببینم چندتابچه جلوم حرف می زنند یکم سخته!
    توی دژکوب دوتاچیزمهمه اول وقت دوم گلد ! شرمنده ی همگی من وقت کم دارم بازی واسم تایم محدودی داره !
    پ.ن: سهیل:پاشو بریم تایلند )))))))))) اینطوری فایده نداره
    a.c
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

4. پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب اینم تموم شد بالاخره . مبارک بچه های شرق باشه

جعفر ، یه متینگ 2 نفره تو اون کافه کنار سینما راه بنداز
    سپهر ، بهت گفتم اون همر لامصب رو بزن ، گفتی فلا نه ، لااقل میدادی من باهاش رنک 1 تا 4 رو میزدم ، خودم اول میشدم :دی

انشاالله سرور بعدی

افشین

6. تشکر Glory OF Roman تشکر نمود
    پسندیدن Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی

اول تبریک میگم 100 شدن واندر متای شرق رو و خسته نباشید میگم به تیم لیدری SE که واقعا نمایش خوبی داشتن و همین موضوع باعث میشه خیلیا به سمت SE گرایش پیدا کنن و سرور های دیگه تو این ساید پلی کنن هر چند که همین الانش هم این اتفاق افتاده و این موضوع باعث قدرت روز افزون SE میشه ماهم بخیل نیستیم و کار خوب این دوستان رو بهشون تبریک میگیم

واما یه خسته نباشید میگم به تیم لیدریSW که این سرور در خدمت دوستان بودیم خیلی تلاش کردن تا روز به روز SW بی برنامه و ناهماهنگ تر از قبل ظاهر بشه من درس های زیادی از شما گرفتم هانی جان چند بار اومدم گارنا تا این مسائل رو اونجا عنوان کنم اما تشریف نداشتید ساید بازیکن کم نداشت برای همین تصمیم گرفتم این مسائل رو عمومی کنم تا پلیر های SW بدونن چه اتفاقاتی افتاد که تا 24 ساعت بعد از اومدن نقشه ها ما نمیدونستیم باید به کدوم واندر دف بدیم خخخخ

1-هانی جان به عنوان لیدر اتحاد اول SW از اکانتهای (bismarckو FINAL) به وقتش حمایت نکردی تا ساید های دیگه با خیال راحت از روشون رد بشن
    2- هانی عزیزم هیچ سازماندهی و برنامه ریزی در مورد بازیکنا و اتحاد های SW انجام ندادی که این کار باعث شد بعضی از بازیکنای ساید به سمت SE گرایش پیدا کنن و ازاین بابت نباید ازشون گله مند بود
    3-هانی گلم تیر خلاص رو زمانی به پیکرهء SW وارد کردی که همون اتحاد اول ساید رو منحل کردی 48 ساعت قبل از اومدن نقشه ها سازماندهی که از اولش هم وجود نداشت رو شما کاملا از بین بردی و چندتا پلیری هم که میتونستن همکاری کنن رو شما کاری کردی که دیگه میلی به همکاری نداشتن
    4-هانی دیپلمات تشریف بردید روم گارنای NW صحبت از متا کردید بعد ما روزی که نقشه ها اومد رو اکانتتون دنبال شما میگشتیم تا بیای گارنا ببینیم چرا این متا یه پلن مشترک هم نرفته یا اینکه بدونیم صحبتهایی که در مورد واندر مشترک انجام شده بود چرا هیچ توجهی بهشون نشده در کل خسته نباشی هانی جان اگر هم فکر میکنی تو این مسائل تنها نبودی از طرف من به همکارات هم خسته نباشید بگو

و در آخر شما رو دعوت میکنم به بازیدید از تاپیک آموزه های یک لیدر که عزیزیمون آقا شایان زحمت کشیدن به همراه دوستان دیگر مطالب خوبی رو اونجا عنوان کردن برید بخونید انشاالله باشد که رستگار شوید

شرمنده اگر متن طولانی شد اما لازم بود بعضی از نکات روشن بشه
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.iran نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    متای شرق برنده این سرور بود و تشکر از تمام دوستانی که زجمت کشیدن...
    و یه عذرخواهی بابات مشکلاتی که در این چند روز آخر من داشتم و نتونستم آنچنان کمکی کنم...
    و بسیار خوشحالم از این که غرب با کثیف بازی کردن هم نتونست به جایی برسه!!!
    امیدوارم سرورای بعدی بیشتر در خدمت دوستان باشیم...

دوستدار همه بچه های شرق

سلام

و بسیار خوشحالم از این که غرب با کثیف بازی کردن هم نتونست به جایی برسه!!!

این حرفو زیاد نمی پسندم حاج علی ؛ با این که اکانت ما هم این بلا سرش اومد و همرو دیوار کردن

ولی نباید کل ساید غرب رو زیر سوال برد ؛ یکی دوتا از پلیرها بودن که سرور اولشون بود داشتن sw پلی میکردن

در کل به همه تـــبریک میــــگم
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

9. تشکر g-baltar, Sadegh_Samadi, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن g-baltar, cyrous, Sadegh_Samadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب این سرور هم تموم شد...
    اول از همه یه خسته نباشید به تمامی پلیر های سرور
    تبریک به دوستان شرقی به خاطر بردشون ... که با همدلی و جدیت تونستن واندرشون رو 100 کنن..
    البته یه گله ای هم بکنم از دوستان شرقی که همر اکانت abbas رو زدن بهم در حالی که صاحب اکانت سید علی بهم نامه زد و اظهار بی اطلاعی کرد از این موضوع

در مقابل یه تشکر ویژه هم از دوست گلم فلاح عزیز ( علی بای گوش ) که باز هم مرام و مردونگیش رو تو رفاقت بهم ثابت کرد... اکانتش M.S.R.A رو با اعتماد کامل در اختیارم قرار داد که مثل همیشه جواب اعتمادش رو گرفت و هیچ گونه حرکت کثیفی از طرف ما صورت نگرفت
    به هر حال این سرور هم با تمام خوبی و های بدی هاش تموم شد و تبریک به تمامی برندگان بازی و پلیر های پاک

دوستان یادشون باشه که این فقط یه بازیه... هیچ یک از این سرور ها تاپیک ها و بحث ها و کل کل هایی که توش صورت گرفته .. هیچ کدوم باقی نمیمونه
    تنها چیزی که میمونه رفاقت و دوستی هاست ... پس سعی کنیم به خاطر این بازی زودگذر که پشیزی ارزش نداره
    باعت ناراحتی همدیگه نشیم و انسانیت و مرام و مردونگی رو زیر پا نزاریم

موفق و پیروز باشید
    یا علی
    ویرایش توسط WESKER : 04-05-2015 در ساعت 12:55 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

-به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
    خوب دوستان عزیز سرور چه خوب (برای متای شرق) چه بد (برای شمال غرب و جنوب غرب) به پایان رسید
    قدرت شمال شرق و جنوب شرق زیاد بود و بدون شک دوتا ساید برتر سرور بودند و متاشون هم از زمان کتیبه ها تقریبا تکلیف سرور رو مشخص کرده بود شاید اگه تنبلی نمیکردیم بجای 100 شدن تو روز 16 فروردین 13 فروردین کار تموم شده بود ولی دغدغه ترشی شدن همرها باعث شد دو روز دیرتر این کار انجام بشه جای تبریکی هم برای سایدهای شرفی نیست شاید بدون اغراق از 30 درصد توانایی هامون استفادم کردیم ولی همین 30 درصد هم کافی بوده ظاهران
    خیلی دلم میخواست نکته قابل توجهی برای تبریک به سایدهای غربی هم پیدا کنم
    به گفته یکی از بهترین اینسرت کار ها ، لیدرها ، پلیرهای تاریخ دژکوب ایران و جهان استناد میکنم
    و کلین نشدن واندر اصلی شمال غرب رو تبریک میگم
    همدلی و هماهنگی و یکدل بودن بچه های شرق چه از نوع جنوبش چه از نوع شمالش باعث افتخار و غرور هست
    فقط در پایان سرور یک سوال برای من مونده
    مشـــــــــــــــکـــــــ ـــــــــــــــل از چی بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــود
    شاد باشید و خوش
    تا سرور 3 ایکس بعدی خدانگهدار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    -به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
    خوب دوستان عزیز سرور چه خوب (برای متای شرق) چه بد (برای شمال غرب و جنوب غرب) به پایان رسید
    قدرت شمال شرق و جنوب شرق زیاد بود و بدون شک دوتا ساید برتر سرور بودند و متاشون هم از زمان کتیبه ها تقریبا تکلیف سرور رو مشخص کرده بود شاید اگه تنبلی نمیکردیم بجای 100 شدن تو روز 16 فروردین 13 فروردین کار تموم شده بود ولی دغدغه ترشی شدن همرها باعث شد دو روز دیرتر این کار انجام بشه جای تبریکی هم برای سایدهای شرفی نیست شاید بدون اغراق از 30 درصد توانایی هامون استفادم کردیم ولی همین 30 درصد هم کافی بوده ظاهران
    خیلی دلم میخواست نکته قابل توجهی برای تبریک به سایدهای غربی هم پیدا کنم
    به گفته یکی از بهترین اینسرت کار ها ، لیدرها ، پلیرهای تاریخ دژکوب ایران و جهان استناد میکنم
    و کلین نشدن واندر اصلی شمال غرب رو تبریک میگم
    همدلی و هماهنگی و یکدل بودن بچه های شرق چه از نوع جنوبش چه از نوع شمالش باعث افتخار و غرور هست
    فقط در پایان سرور یک سوال برای من مونده
    مشـــــــــــــــکـــــــ ـــــــــــــــل از چی بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــود
    شاد باشید و خوش
    تا سرور 3 ایکس بعدی خدانگهدار
    سلام
    یه خسته نباشید به شما آقا مانی گل که خیلی زحمت کشیدید
    در مورد اون مشکل غرب بنده بارها و بارها گفتم که از کجا بود!
    ایشالا که بفهمنو این مشکلو ریشه کَن کُنن بتونن در سرور های بعد بدون مشکل بازی کنن
    before you start anything , learn how to finish it

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

منم به بچه های شرق و غرب تبریک میگم چون کل سرور بود و یه شمال غرب. جنوب غرب که نه با ما بود نه با خودش بود نه اصلا تو سرور بود و نه مال این حرفا بود که همراهی کنه خودشو اصلا چه رسد که مت غرب همراهی کنه. پ بیخودی بما نچسبونید و فتح و فتوحلت خودتون گنده جلوه بدین. فقط اکانت نیما عزیز و ارمان گل و یکی دوتا دیگه از بکس جنوب تا لول 20-30 واندر دفعه اول همراهی کردن و دف دادن واندر که اونم لطف کردن و بک دادن و خدافظ. چند تا همر از جنوب غرب اومد روتون؟ چند تا همر از جنوب غرب اومد رو مااا ؟؟؟؟؟

برو پسر داستان درست بگو و متا شرق تبریک نگو. بگو کل سرور با شمال غرب. این درستشه مگه نه

بهرحال برد مسخره تون تبریک میگویند دوستان

14. تشکر Ali Chiefer, Horn Breaker تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer, Horn Breaker پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی دوباره به کل دوستان
    ایشالله اگه بشه تایم بچه ها جور در بیاد یه میتینگی در روزهای آتی ترتیب میدیم و یه حضور دور همی خواهیم داشت

صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 2425051525354 ... آخرینآخرین