صفحه 7 از 28 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه میخاین بگم بچه ریجستر نکنن بازیتون خراب نشه فقط بشرطی ک این دختر بی ادب باز روش زیاد نشه
    مسعود تایم بده لانچ کنیم... دانشگاه با مراسم زندی

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه . شما بگو بچه ها همه بیان . انشاالله بچه های هر 4 ساید کامل بیان و سرور جذاب بشه
    من صرفا نظر خودم رو در مورد سطح سرور گفتم . اگه به همین وضع بمونه . قطعا ارزش وقت گزاشتن نخواهد داشت

4. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارزش داره باو بگید همه بیان هرچی اشنا ماشنا دارید بیارید که موقع شخم زدن فقط رو اکانت مکانت رد شیم نه ناتارو واحه شخم زدن از پایین به سمت بالاش قشنگه

6. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    نه . شما بگو بچه ها همه بیان . انشاالله بچه های هر 4 ساید کامل بیان و سرور جذاب بشه
    من صرفا نظر خودم رو در مورد سطح سرور گفتم . اگه به همین وضع بمونه . قطعا ارزش وقت گزاشتن نخواهد داشت

ما از جنوب میایم شمال.... شما از شمال بیاین جنوب... سایدا پر میشه پستات بوی رفتن میده اگه میخاین حذف کنین تاکلوپ فعال نکردیم بگین

8. تشکر mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

افشین حاجی طفره نرو ، گلد ساپورت رو قرار بود تو جور کنی ، ممد اینا هم که نیومدن ؛
    اگه گلد نیست از الان بگو بعد اینا فردا مدعی میشن برامون شاخ میشن میگن ما اومدیم شما رفتیم ! داستان میبافن میرن فضا ، والا اون سرور ال1 ما بودیم اینا بودن رقمی نبودن بعد که ما رفتیم اون یکی سرور اینا شاخ شدن بعد اینجا هم دوباره شاخ مجازی میشن برامون خخخخ ، پس در فکر گلد ساپ باش که هفته دوم نیز گذشت ؛
    یکی 12200 گلد خریده یه 2ک هم به ما بده حاجی تو که بچه مایعی وضعت خوبه
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ظاهرا مشکل ای پی و وی پی ان و لانچ و مولتی حل شده گلد ساپ نیس)
    بگم بچه ها گلد کد کنن) قول بده فرار نکنی بگم کد کنن)

11. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا به بچه مایه داری نیس به زرنگیه طرف با اینکه تو ساید دیگس خواستیم بش حال بدیم یه گلدی گیرش بیا الکی گلدو بهونه ی فرار نکنه اونم میاد میگه 50میدم 3500میخوام یعنی 9تومن از سرور کمتر میده 600تا بیشتر میخواد سروراییم که ثبت نام میکنی همینجوری حساب کتاب میکنی که بچه ها میگن فرار میکنی دیگه فرار نکن داداچ فرار کنی نمیگن گلد نداشت میگن گلدو بهونه کرد لک لک
    لک لک لقب جالبی نیست

13. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید دوباره
    دوتا عرض داشتم خدمت دوستان گل حاضر در سرور
    اول در مورد تیم اکسفورد هست که با اینکه قرار بود بعد از ام وان بریم دنبال زندگیمون ولی کاملا خود جوش یهو سر از این سرور در اووردیم
    تیم اکسفورد این سرور هم با قدرت هست تا 100 شدن واندر رفاقت و از همین الان هم متای جنوب اوکی شده چون تعداد پلیرها بیشتر از سرورای قبلی بود مجبور شدیم یه شعبه هم شرق بزنیم :دی ضمنا همانند سرورهای قبلی این سرور هم خود تیم عمل میکنه و عملا شاهد متایی با سایدای شمالی نیستیم
    هستیم تا اخرش با قدرت در کنار هم و دوست داریم روبرومون هم خالی نباشه

دومین نکته هم در مورد صحبتهای افشین منتال کبیر عزیزمون هست
    افشین جان در مورد وضعیت پیش اومده باید اطرافیان خودتو سرزنش کنی
    این سرور واقعا بچه ها کسی نمیخواست پلی بده من هم به صحبت یکی از دوستان قرار بود در حد یه دف ساز ساده :دی بیام لذت ببرم ، اما با اتفاقاتی که تو فروم افتاد خود بچه ها کاملا خود جوش اومدن این سرور و البته خوشحالمون کردن که باز کنار هم کلی حال کنیم
    در هر صورت خوشحال میشیم که شما هم بمونید و یکم بزنیم تو سرو کله هم
    اگر هم قصد رفتن دارید که خیر پیش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    والا به بچه مایه داری نیس به زرنگیه طرف با اینکه تو ساید دیگس خواستیم بش حال بدیم یه گلدی گیرش بیا الکی گلدو بهونه ی فرار نکنه اونم میاد میگه 50میدم 3500میخوام یعنی 9تومن از سرور کمتر میده 600تا بیشتر میخواد سروراییم که ثبت نام میکنی همینجوری حساب کتاب میکنی که بچه ها میگن فرار میکنی دیگه فرار نکن داداچ فرار کنی نمیگن گلد نداشت میگن گلدو بهونه کرد لک لک
    لک لک لقب جالبی نیست
    آره گلم دیدی نوید رو فرستادی جلو ؛ منم وقتی فهمیدم نوید نمیخاد بگیره دونگ پول جنوب غربی هاست یه چیزی گفتم که بگن نه، دلیلی نمیبینم حال بدم به ساید رقیب که پول گلدش میزون شه ! قشنگیش به اینه با پک گلد پر و تیم کامل بیاین همه بیاین نه اینی که الان دو تا اتحاده ها همه بیاین قشنگ هم تو حراجی و ... خرج کنید بعد یهو ما بریم شما بمونی و دروازه خالی ، مجید وان حرف خوبی زده بود اون موقه برگشت گفت شما رفتین منم بازی رو ول کردم چون هیجانی نداشت و ارزش نداشت رفت به اون سایت همسایه اونجا بازی میکنه سرور 3 فکر کنم ؛
    تو هم دو بار اک ساختی D1 فارم شدی، E1 فارم شدی ، نگو نه تو نبودی تو خدمت پا میکوبوندی ما بودیم تو سرور می دیدیم اکت چطوری فارم میشد اونم قشنگیش این بود رفیقات میزدن ! همین رفیقایی که واسه سایدشون جونتو میدی !!
    نمیخام آرزو به دل بمونی ما هم میریم این سرور تا آخر سرور بیا رنک 1 غارتو بگیر تو که عشق مدالی اینم کادوی من به تو ، فقط بدو به رکورد های من برسی از رفیقات بپرس رکورد 8.5 میل پوینت مهاجمین رو توی سروری که چیفشون کردم

اینم واسه محسن 2pac ، نه داداش من به سبک تو بازی نمیکنم ، چون به سبک تو بازی کنم تو برنده میشی این مشخصه ؛
    توی سروری که تیم جلوییم 100 نفره ما 10 نفریم، نه شما که 100 نفری برنده بشه بردت افتخار داره ! نه موندن من که بمونم تکلیفم مشخصه !
    قشنگیه بازی همون سرور ال1 بود فقط که تیم ما کامل بود تیم ج.غ هم کامل که لینک چیف شدن دوستات هست، آمار برد و باخت بازی و افتخاراش هم هست، عکس کتیبه های سرور هم که هر ساید چقدر داشت هم هست ؛ همه چیز مستند عکساش موجوده ؛
    اگر هم خیلی طلبه رقابت هستی دیر نیست من سرور N1 هستم بیا از رفیقای جنوبیت که نمیدونم شاید دو سه تا اک مونده باشه یکی رو بگیر ببینم تو میتونی تو نسبت ده به تک بازی کنی که انتظار داری ما بمونیم بازی کنیم ؟

افشین سریع تر ده سوم رو بزن بقیه بچه ها بگو بزنن این 400 تا گلد ها رو بگیریم من کد کنم ببرم اونور وضع گلد خرابه
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

تفاوت همینجاست برادر من دقت کن 100 نفریم شما 10 نفر
    حالا تحلیل بذارین کی باعث ریزش پلیر شده
    ال وان نصف تیمتون رو از دست دادین
    ام وان نصف دیگه اون نصفو
    الانم که باز این 10 تا نصف میشه
    حالا بجز اون اکانتایه سایدای دیگه تو ال وان که باعث مسدود شدن ایمیل یا زده شدنشون از دژکوب شدین با بازی تمیز!!!!

یه نکته ظریفی هم داری که در مورد امار هجوم اکانتت صحبت کردی اولا که خفت نیرو ساید خودی اسم داره از نظر شرعی اسمش هست .... بازی
    دوما شما درگیر اکانتت باش ما هم از بالا نگات میکنیم هر وقت سطح دیدت نسبت به بازی عوض شد و از اون بالا بازیو تونستی ببینی کم کم میشید 100 نفر

خوش و خرم باشی اینو هم یادت باشه که به ما نمیخوری
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 07-10-2017 در ساعت 02:22 AM

صفحه 7 از 28 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین