صفحه 93 از 107 نخستنخست ... 43839192939495103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پس اون اولا میگفتم تو بازی این لیدرا چی میگن ، همین بوده ! julias میگفت پس ورد بده بیام اکانتتو ببینم ، یا اون یکی the king میگفت بذار پسورد بدم بیا ببین من چی گفتم ! (تو ایمیلاشو میخواست نشون بده)
    شما ها به کل از قوانین نسخه اصلی این بازی هیچی نمیدونید ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    پس اون اولا میگفتم تو بازی این لیدرا چی میگن ، همین بوده ! julias میگفت پس ورد بده بیام اکانتتو ببینم ، یا اون یکی the king میگفت بذار پسورد بدم بیا ببین من چی گفتم ! (تو ایمیلاشو میخواست نشون بده)
    شما ها به کل از قوانین نسخه اصلی این بازی هی چی نمیدونید ،
    شخص خودم انقدر آی آر بازی کردم که بعد 6 سال اومدم اینجا و الانم اسمم وو میتونی تو تاپ ببینی

سکوت و در آغوش بگیر بازی تو کن!

3. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز جان من داشتم با این اقا bra صحبت میکردم ، با شما نبودم .
    شما ممکنه از طریق جانشینی اقدام کرده باش که اوکی !
    این bra داشت میگفت آرمان 2 تا اکانت داره ، یکی شخصی یه تیمی ، یعنی پسورد جفتشو داره ، من بحثم اون بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیزی که خیلی خیلی بازی هم بلدی
    عزیزم . شما بیا تلگرام . بهت بگم توی .کام چجوری میشه منابع خرید . پوش کرد . بدون آی پی . بی دردسر . حتی نیاز نیست بری روی اکانت مولتی و اول اکانت رو بکشی بالا !

مدیران محترم فروم اگه اجازه بدن همینجا میگم . اینقدر سنگ .کام و .آی آر رو به سینه نزن .
    عزیزم ، من شخصا 2 تا اکانت دارم . میدونی چرا ؟! فقط واسه اینکه پلیر کمه . بدون پلیر نمیشه از واندر دفاع کرد . یه اکانت نهایتش توی نرمال میتونه 300 کی دف بده . بعد شما حساب کن چند نفر تا اند گیم میمونن !
    تا جایی که یادمه از ورژن 3.6 تا الانش هم توی .کام هم همینطور بوده . بعد کتیبه مشکل آی پی کلا برداشته میشه و تیم لیدری روی همه اکانت ها میرفتن
    به قول احسان شانیز مولتی بازی خودش هنره )))
    بازی بلدی ، میتونی ، بفرما بیا من آمار همه مولتی ها رو میدم توی هر 4 ساید . بشین و کاتا کن . ببینم میتونی ؟!
    کلا هیچ حرکتی نزدی . فقط نشستی اینجا توی هر صفحه فروم یه بار گفتی من دفعه اول و آخرمه که بازی میکنم اینجا ))
    قضیه شما هم مثل دوستان بی خودکار شده که همیشه میان اعلام میکنن خودکار ندارن )
    میخوایی بیا بگو چقدر هزینه کردی همین اولین و آخرین سرور ، هزینه هات رو برگردونیم بهت و با خداحافظی جمع رو خوشحال کنی
    نشستی دور میدون و داد میزنی لنگش کن !
    آرمان عزیز و تیم لیدری شمال غرب و بچه های خوب جنوب شرق ، کمترین کاری که کردن این بود به سرور جذابیت دادن . شما هم یادبگیر وقتی پلن میبینی بیا یا تبریک بگو و برو و یا اگه اشکالی هست توش اظهار نظر کن و بگو .

نمیدونم چه فازیه دوستان برداشتن همه میان و فقط میگن فلانه و فلان شده

در مورد دوست عزیز پژی هم باید بگم . میشدن هم فکر نکنم میتونستن ده همر رو نجات بدن . چون جلو زنهای سنگین زده شده بود و بعد از اون هم اینسرت شکن برای هر ثانیه زده شد که اینسرت نشه

آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر تمامی دوستان حالا چه هم سایدی چه ساید مقابل دوستانی که می گن اس ای تمیز بازی کرد باید یه چیز اول سرور یادوری کنم مگه همین سما نبودید که اکانت مولتی زدید SHAPOLI تو ساید nw و شبونه همر بلند کردید الحمدالله هنوز اکانت شاپولی حذف نشده سندش هنوز هست حالا من کار ندارم کار کی بوده ولی در جمع ساید se تمیز یازی نکرد البته به همه خسته نباشید می گم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تمام احترامی که برای اقای آرمان عزیز قاعل هستم باید بگم که ایشون فکر میکنه با بچه طرف حسابه...!!
    دوست عزیز هرچیزی قوانین خودشو داره!! ما میگیم که اکانت پژمان ای پی مشترک خورده!که باید بن بشه یا پانیش بخوره!که دراین صورت اکانت بن شده هیچ حمله ای بهش صورت نمیگیره و رو اک هم هیچ کاری نمیشه انجام داد! مشکل ما اینجاست که رو اکانت نمیتونستن لوگین کنن,اونم تو اون شرایط حساس!که این اتفاق غیر معقوله!!
    طرف با زحمت به این همر دست پیدا کرده و خیلی زشته در اخر همچین اتفاقی زحماتشو خراب کنه!!
    شما هم زحمت دوچندان مارو داشتین و کلی برنامه ریزی انجام دادین ولی خودتون رو بذارین جای ما,اون موقع چ فکری میکنید!چرا همچین اتفاقی برای شما نیافته!!یعنی شما واقعا مولتی ندارین!! یا راحشو بلدین!!!

من از شمالغرب خواستم که بعد از حذف لیدرها حداقل ی فرصت کوتاهی داده بشه تا جنوب شرق رو بتونیم جمع کنیم که در اینصورت بازی برای شما هم جذابتر میشد ولی شد اینکه همر از سه ساید لانچ شد روی استالکر و...
    شمالشرق خودش درخواست متا میکنه و بعدش باز از شمالشرق جلو زن میزنن برای پلن شمالغرب روی اکانت استورم!!
    شمالشرق سیاست زیر پرچم شمالغرب رفتن رو پذیرفت به بهای ادامه بقاشون..

حالا بمونید بدون حریف و از بازی لذت ببرید!!مگه اینکه چنتا اکانت مثل ام ار اس خودجوش بخوان باهاتون مقابله کنن.
    یا حق

8. تشکر MRs تشکر نمود
    پسندیدن MRs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست عزیزی که خیلی خیلی بازی هم بلدی
    عزیزم . شما بیا تلگرام . بهت بگم توی .کام چجوری میشه منابع خرید . پوش کرد . بدون آی پی . بی دردسر . حتی نیاز نیست بری روی اکانت مولتی و اول اکانت رو بکشی بالا !

مدیران محترم فروم اگه اجازه بدن همینجا میگم . اینقدر سنگ .کام و .آی آر رو به سینه نزن .
    عزیزم ، من شخصا 2 تا اکانت دارم . میدونی چرا ؟! فقط واسه اینکه پلیر کمه . بدون پلیر نمیشه از واندر دفاع کرد . یه اکانت نهایتش توی نرمال میتونه 300 کی دف بده . بعد شما حساب کن چند نفر تا اند گیم میمونن !
    تا جایی که یادمه از ورژن 3.6 تا الانش هم توی .کام هم همینطور بوده . بعد کتیبه مشکل آی پی کلا برداشته میشه و تیم لیدری روی همه اکانت ها میرفتن
    به قول احسان شانیز مولتی بازی خودش هنره )))
    بازی بلدی ، میتونی ، بفرما بیا من آمار همه مولتی ها رو میدم توی هر 4 ساید . بشین و کاتا کن . ببینم میتونی ؟!
    کلا هیچ حرکتی نزدی . فقط نشستی اینجا توی هر صفحه فروم یه بار گفتی من دفعه اول و آخرمه که بازی میکنم اینجا ))
    قضیه شما هم مثل دوستان بی خودکار شده که همیشه میان اعلام میکنن خودکار ندارن )
    میخوایی بیا بگو چقدر هزینه کردی همین اولین و آخرین سرور ، هزینه هات رو برگردونیم بهت و با خداحافظی جمع رو خوشحال کنی
    نشستی دور میدون و داد میزنی لنگش کن !
    آرمان عزیز و تیم لیدری شمال غرب و بچه های خوب جنوب شرق ، کمترین کاری که کردن این بود به سرور جذابیت دادن . شما هم یادبگیر وقتی پلن میبینی بیا یا تبریک بگو و برو و یا اگه اشکالی هست توش اظهار نظر کن و بگو .

نمیدونم چه فازیه دوستان برداشتن همه میان و فقط میگن فلانه و فلان شده

در مورد دوست عزیز پژی هم باید بگم . میشدن هم فکر نکنم میتونستن ده همر رو نجات بدن . چون جلو زنهای سنگین زده شده بود و بعد از اون هم اینسرت شکن برای هر ثانیه زده شد که اینسرت نشه

آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7
    همین که صادق هستی و خودت رو راست میگی واسم کافیه ، دمتم گرم .
    مطمئنن همه جا میشه تقلب کرد ولی من اهلش نبودم و دنبالش نرفتم .
    ولی خدایش هم حتی یه دونه پلن هم تو ان ای لیدرا نگفتن که من بخوام انجام بدم
    دیگه اینو کجای دلم بذارم ؟!
    ویرایش توسط MRs : 11-14-2016 در ساعت 04:43 PM

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    با تمام احترامی که برای اقای آرمان عزیز قاعل هستم باید بگم که ایشون فکر میکنه با بچه طرف حسابه...!!
    دوست عزیز هرچیزی قوانین خودشو داره!! ما میگیم که اکانت پژمان ای پی مشترک خورده!که باید بن بشه یا پانیش بخوره!که دراین صورت اکانت بن شده هیچ حمله ای بهش صورت نمیگیره و رو اک هم هیچ کاری نمیشه انجام داد! مشکل ما اینجاست که رو اکانت نمیتونستن لوگین کنن,اونم تو اون شرایط حساس!که این اتفاق غیر معقوله!!
    طرف با زحمت به این همر دست پیدا کرده و خیلی زشته در اخر همچین اتفاقی زحماتشو خراب کنه!!
    شما هم زحمت دوچندان مارو داشتین و کلی برنامه ریزی انجام دادین ولی خودتون رو بذارین جای ما,اون موقع چ فکری میکنید!چرا همچین اتفاقی برای شما نیافته!!یعنی شما واقعا مولتی ندارین!! یا راحشو بلدین!!!

من از شمالغرب خواستم که بعد از حذف لیدرها حداقل ی فرصت کوتاهی داده بشه تا جنوب شرق رو بتونیم جمع کنیم که در اینصورت بازی برای شما هم جذابتر میشد ولی شد اینکه همر از سه ساید لانچ شد روی استالکر و...
    شمالشرق خودش درخواست متا میکنه و بعدش باز از شمالشرق جلو زن میزنن برای پلن شمالغرب روی اکانت استورم!!
    شمالشرق سیاست زیر پرچم شمالغرب رفتن رو پذیرفت به بهای ادامه بقاشون..

حالا بمونید بدون حریف و از بازی لذت ببرید!!مگه اینکه چنتا اکانت مثل ام ار اس خودجوش بخوان باهاتون مقابله کنن.
    یا حق
    دوست عزیز .
    تا جایی که خاطرم هست شما پیشنهاد متای شمال شرق و جنوب شرق رو دادی . دقیقا روزی که توی فروم درخواست فرصت کردین به من نامه زدین برای متا .
    1 روز بعدش من از اتحاد شمال شرق جدا شدم و رفتم اتحاد شمال غرب
    2 ساید شمالی از اول سرور متا رو داشتن و یا حداقل اصلا روی هم اتکی نزدن
    متا با زیر پرچم فرق داره . اما مهم نیست و شماها بگید زیر پرچم !
    مطمعن باشید اگه رفاقت بین بچه ها نبود و جنوب شرقی ها بجای رفتن توی دیوار همین طور آروم ادامه میدادن و مولتی ها رو 0 میکردن . برنده سرور بودن . اما بجای مولتی با سر رفتین تو دیوار که البته اونم حتما دلایل خودش رو داشت و نمیشه قضاوت کرد . بخصوص که لیدرهایی بودن با کلی سابقه

داستان لوگین نشدن و این چیزا هم از ضعف سایت و برنامه نویسشه . انشاالله بتونن درست کنن تا واسه هیچ کسی بازم این اتفاق نیوفته .

بازم خسته نباشید میگم به هر 2 طرف جریان . چه مهاجم و چه مدافع .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    همین که صادق هستی و خودت رو راست میگی واسم کافیه ، دمتم گرم .
    مطمئنن همه جا میشه تقلب کرد ولی من اهلش نبودم و دنبالش نرفتم .
    ولی خدایش هم حتی یه دونه پلن هم تو ان ای لیدرا نگفتن که من بخوام انجام بدم
    دیگه اینو کجای دلم بذارم ؟!
    اینی که منم از اتحاد شمال شرق جدا شدم فقط و فقط همین پلن نرفتن بود . اکانت یه ماه بود داشت لاست میداد . نیرو ها از یه حدی بیشتر نمیشدن
    رفتم شمال غرب . هففته بعدش تارگت و زمان دادن و زدم و یه حرکتی زده شد
    جنگ آموز دادن و کمک کردن برای شارژ
    این افتضاح ترین سرور واسه ساید شمال شرق بوده و شکی توش نیست . دیگه من یکی توی این ساید بازی نمیکنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه بحثی جدیدا شده طرف داره دژکوب بازی میکنه هر چی میشه مزنه به .ir یا .com یا سوابق درخشانش تو گذشته رو میگه
    1- داداش عزیزم اینجا دژکوبه نمیتونی با قوانینش کنار بیای http://www.dejkoob.ir/ برو .ir بازی کن یا برو دات کام بازی کن خرجش یه فیلتر شکنه
    2- عزیزم ک تو هر پستت اسم .ir میاری گذشته گذشت خوب یا بدش گذشت اینکه بیای خاطرات .ir تو اینجا بگی جاش نی
    این سرورم یکی از بدترین سرورایی بود ک بازی کردم به آرمان و بهداد عزیزم بابت تیم منسجمشون تبریک میگم
    بیاید m1 قشنگ تر از اینجاست )

13. پسندیدن The UnderTaker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست عزیز .
    تا جایی که خاطرم هست شما پیشنهاد متای شمال شرق و جنوب شرق رو دادی . دقیقا روزی که توی فروم درخواست فرصت کردین به من نامه زدین برای متا .
    1 روز بعدش من از اتحاد شمال شرق جدا شدم و رفتم اتحاد شمال غرب
    2 ساید شمالی از اول سرور متا رو داشتن و یا حداقل اصلا روی هم اتکی نزدن
    متا با زیر پرچم فرق داره . اما مهم نیست و شماها بگید زیر پرچم !
    مطمعن باشید اگه رفاقت بین بچه ها نبود و جنوب شرقی ها بجای رفتن توی دیوار همین طور آروم ادامه میدادن و مولتی ها رو 0 میکردن . برنده سرور بودن . اما بجای مولتی با سر رفتین تو دیوار که البته اونم حتما دلایل خودش رو داشت و نمیشه قضاوت کرد . بخصوص که لیدرهایی بودن با کلی سابقه

داستان لوگین نشدن و این چیزا هم از ضعف سایت و برنامه نویسشه . انشاالله بتونن درست کنن تا واسه هیچ کسی بازم این اتفاق نیوفته .

بازم خسته نباشید میگم به هر 2 طرف جریان . چه مهاجم و چه مدافع .

- - - Updated - - -

اینی که منم از اتحاد شمال شرق جدا شدم فقط و فقط همین پلن نرفتن بود . اکانت یه ماه بود داشت لاست میداد . نیرو ها از یه حدی بیشتر نمیشدن
    رفتم شمال غرب . هففته بعدش تارگت و زمان دادن و زدم و یه حرکتی زده شد
    جنگ آموز دادن و کمک کردن برای شارژ
    این افتضاح ترین سرور واسه ساید شمال شرق بوده و شکی توش نیست . دیگه من یکی توی این ساید بازی نمیکنم
    قوربون آدم چیز فهم ، خدایش حال میکنم با صحبتات ، چون صادق و رو راستی
    من از همون روز اول هم تو اتحاد همه ی این مولتی بازی ها و اتک به خودی و پوش و این چیزا رو میدیدم ، ولی میگفتم بالاخره کتیبه ها میاد و یه 4 تا پلن میگن و بازی جذاب میشه ، اما کتیبه ها اومد و رفت که هیچ ، من حتی از N E اومدم NE خودت راهم دادی ، واسه اینکه یه 4تا پلن بریم ، اما باز هیچ
    خوب معلومه آدم اعصابش خورد میشه دیگه ، باز شما 4 تا آشنا داشتی رفتی nw ، من که کسی و نمیشناختم چی کار میکردم ؟! نمیتونستم برم یه اتحاد تو یه ساید دیگه که ! شروع کردم ناتار زدن ، خوب بهتر از این بود که نیروهام لاست بشه از بی گندمی

15. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 93 از 107 نخستنخست ... 43839192939495103 ... آخرینآخرین