صفحه 85 از 107 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا 2 تا اتحاد اینجا بهم اتک دادن ، هیچکس نمیتونه یه screenshot بگیره بذاره ببینیم ؟!
    عجبا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    قابل توجه دوستان و پلیر های فقط محنرم se
    دوستان عزیز بنا داریم رویکردی که با se قبل از حذف داشتیم رو تغییر بدیم این مهم اتفاق نمی افته مگه این که دوستان عزیزمون یه لیدر برای سایدشون انتخاب کنن و در مورد ادامه بازی با هم صحبت کنیم من الزامی نمی بینم دوستان چون تو se ربجستر کردن و الان لیدراشون حذف کردن این دوستانمون هم بازیشون خراب بشه ادامه بازی می تونه زییا بشه

با ارزوی موفقیت برای همه اونایی که شایسته هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان وضعیت se طوری شده ک یا باید حذف کنه ( فرار ) یا لیدر انتخواب کنه ( لوسیفر لیدر کل جنوب شرق ) دوستان nw هم که np دادن پس فکر کنم هر چی سریع تر خودشون رو جمع کنن بهتر باشه تا جمعشون کنن ( شاخ شدما )

4. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    با سلام
    قابل توجه دوستان و پلیر های فقط محنرم se
    دوستان عزیز بنا داریم رویکردی که با se قبل از حذف داشتیم رو تغییر بدیم این مهم اتفاق نمی افته مگه این که دوستان عزیزمون یه لیدر برای سایدشون انتخاب کنن و در مورد ادامه بازی با هم صحبت کنیم من الزامی نمی بینم دوستان چون تو se ربجستر کردن و الان لیدراشون حذف کردن این دوستانمون هم بازیشون خراب بشه ادامه بازی می تونه زییا بشه

با ارزوی موفقیت برای همه اونایی که شایسته هستن
    حرف آرمان تو شمال غرب حجت تمامه
    ما هم حرفی نداریم طبق دستوران بهداد و آرمان همینجوری که تا الان بازی کردیم ادامه میدیم
    حق هم با آرمان چون 4 نفر نتونستند ساید جمع کنن همه پلیر ها نباید توانش رو بدن

آخر بازی با بودن جنوب شرق قشنگ تره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا من از بند در اومدم
    این 20 ک گلد چی شد؟؟؟
    دوستانی که حد و حدود زیادی داشتن مهدی لوسیفر و نوید لول دی و ..... کجان؟؟؟؟؟؟

دوستان هر جا هر سایدی مهدی لوسیفر رو پیدا کردید به من بگید من برم گلدمو بگیرم . آبرو نمیذارم براش.

انتی اسپم محمد از اکانت نوب تو تاپ تشریف داری لینک بده ببنیم باوو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    آقا من از بند در اومدم
    این 20 ک گلد چی شد؟؟؟
    دوستانی که حد و حدود زیادی داشتن مهدی لوسیفر و نوید لول دی و ..... کجان؟؟؟؟؟؟

دوستان هر جا هر سایدی مهدی لوسیفر رو پیدا کردید به من بگید من برم گلدمو بگیرم . آبرو نمیذارم براش.

انتی اسپم محمد از اکانت نوب تو تاپ تشریف داری لینک بده ببنیم باوو
    همه پر روو آآآآآآآ

http://dejkoob.ir/ir/report/213686e3f3f
    این لینک اتک دیشب به ما!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    درود
    شما برو به نصیحت های این پیرمرد عمل کن عزیزم
    اسم اکانتت به کارت میاد
    نمردیمو فیک زدنو هم یاد گرفتیم

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    همه حرفه ای ها!!

پلن پلن اینه؟
    http://uupload.ir/files/bi9v_photo_2...3_19-47-47.jpg
    همون آبادی بازی بهتره!!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    میتونم بپرسم چه خبره اینجا ؟
    قضیه این persian style چیه ؟
    چرا تو ان ای همه بهم اتک میدن ؟ چرا اول super cool boyo اخراج کرد ، بعد الان هم old legend رو اخراج کرد ؟!
    چرا یه نفر اینجا پسورد اکانتش دست 10 نفر دگه هست و وقتی همرشو میکوبن به دیوار میاد تو پروفایلش دنبال اون طرفی که اینکارو کرده میگرده ؟!
    چرا یه دفعه 10 تا پلیر های ما با نیروهای دفاعیشون به اکانت Super cool boy اتک میدن و یه دفعه 600 کی defence point میگیره
    چرا یه سری از بیرون به persian style با نیروهای دفاعی 2000 تا 2000 تا هر روز اتک میدن و این point میگیره
    چرا تو یه اتک که به super cool boy میاد در مدت زیر 1 ساعت یه دفعه +30 تا هیرو داره تو دهکدش دفاع میکنن و 1 میل دف اونجاس بعد وقتی ما pm میدیم واسه def هیچکی جواب نمیده ! بعد 12 ساعت تازه میبینی pm و نگاه کردن .
    چرا هر روز و شب 1000تا 1000تا جاسوس با 1 دونه نیرو کنارش به AjOoOZe یا کسای دیگه اتک میده !
    چرا یه دفعه تو 2 روز صلح یه سری از ته لیست فارم میان اول یه سری از اول میرن آخر !
    چرا این یارو romishe با 2 تا همر 500 کی و 800 کی delete می کنه و همراشم لانچ نمیکنه بعد میاد اینجا عکس میزاره و میگه دادمش به تیم free !
    چرا یه دفعه کتیبه بزرگ یونیک از یه ساید میره یه ساید دیگه و هیچکسم نه دفاع کرده نه همری لانچ کرده , بعد میان میگن خریده !
    چرا لیدرا از اول بازی هنوز یه دونه پلن نگفتن و ماشالله همه rank زیر 10 رو تو سرورا هم دارن !
    چه خبره تو سرور اینجا ؟بازم نمیفهمم

- - - Updated - - -

چطور طرف با 5 تا ویلج 5 تا همر داره و هر کدوم +400 کی همر داره یه دفه میتونه 3000کی اتک پوینت بگیره اونوقت یکی مثل من با 20 تا crooper باز هم نمیتومه 1 دونه از اون همرها رو Feed بده ،
    یکم توضیح بدین دوستان

9. تشکر WolFlanD, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    سلام
    چرا تو ان ای همه بهم اتک میدن ؟ چرا اول super cool boyo اخراج کرد ، بعد الان هم old legend رو اخراج کرد ؟!
    چرا یه نفر اینجا پسورد اکانتش دست 10 نفر دگه هست و وقتی همرشو میکوبن به دیوار میاد تو پروفایلش دنبال اون طرفی که اینکارو کرده میگرده ؟!
    چرا یه دفعه 10 تا پلیر های ما با نیروهای دفاعیشون به اکانت Super cool boy اتک میدن و یه دفعه 600 کی defence point میگیره
    چرا یه سری از بیرون به persian style با نیروهای دفاعی 2000 تا 2000 تا هر روز اتک میدن و این point میگیره
    چرا تو یه اتک که به super cool boy میاد در مدت زیر 1 ساعت یه دفعه +30 تا هیرو داره تو دهکدش دفاع میکنن و 1 میل دف اونجاس بعد وقتی ما pm میدیم واسه def هیچکی جواب نمیده ! بعد 12 ساعت تازه میبینی pm و نگاه کردن .
    چرا هر روز و شب 1000تا 1000تا جاسوس با 1 دونه نیرو کنارش به AjOoOZe یا کسای دیگه اتک میده !
    چرا یه دفعه تو 2 روز صلح یه سری از ته لیست فارم میان اول یه سری از اول میرن آخر !
    چرا این یارو romishe با 2 تا همر 500 کی و 800 کی delete می کنه و همراشم لانچ نمیکنه بعد میاد اینجا عکس میزاره و میگه دادمش به تیم free !
    چرا یه دفعه کتیبه بزرگ یونیک از یه ساید میره یه ساید دیگه و هیچکسم نه دفاع کرده نه همری لانچ کرده , بعد میان میگن خریده !
    چرا لیدرا از اول بازی هنوز یه دونه پلن نگفتن و ماشالله همه rank زیر 10 رو تو سرورا هم دارن !
    درود

اقا اینا خیلی کارشون درسته .

11. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

چطور طرف با 5 تا ویلج 5 تا همر داره و هر کدوم +400 کی همر داره یه دفه میتونه 3000کی اتک پوینت بگیره اونوقت یکی مثل من با 20 تا crooper باز هم نمیتومه 1 دونه از اون همرها رو Feed بده ،
    یکم توضیح بدین دوستان
    داستان اینه که دوستان اینجا خودشون نشون دادن برای یکم گلد پول همه چیشون حاضر شدن بفروشن داستان اینه که اکانت های که زده شدن دیوار و همه هم زدن به اکانت سوپر کول بوی پسوورد هاشون فقط Old legend داشته داستان اینه که Nw از ساید متا خودشم میترسه داستان اینه که دقیقا وقتی همه این مشکلا پیش اومد Nw داره کتیبه میده به اکانت های Old legend و ُSuper cool boy ومعلومه که کی چیکارس این سرور که تموم اما خیلیا رو شناختیم این سرور داستان دقیقا این داداش
    ✏ You Can Find Better Than Me
    ✏Wrose Than Me
    ✏But Like Me You Will NEVER Find

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منکه خوشحالم، البته هنوز نه، بعد اینکه دیلیت کنم و میگم ،تجربه این سرور باعث شد کلا اعتیادم به نسخه اصلی این بازی هم از بین بره و بتونم راحت به زندگیم برسم و شبا هم راحت بخوابم ! ، چون تو نسخه اصلی این چیزا نبود و واقعا لذت میبردی و به بازی اعتیاد پیدا میکردی .
    تشکر ویژه هم دارم از تمام پلیر های این سرور که تونستن به این خوبی زندگی دوباره رو به من برگردونن ، اینو دارم جدی میگم !

14. تشکر purya, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن purya, ArteshBod پسندید
صفحه 85 از 107 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین