صفحه 79 از 158 نخستنخست ... 2969777879808189129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان متاسفانه خبر رسیده زلزله ای به بزرگی 10 ریشتر حوالی جنوب غرب رخ داده در صورت نیاز به امداد و نجات به اکانت l0l نامه داده شود

سرپرستی افراد بی سرپرست هم تا مشخص شدن دلیل و منشا زلزله و همچنین اطمینان از اینکه این اتفاق دیگه رخ نمی ده پذیرفته میشه

پ.ن : مثل اینکه همکارم اعلام کردن یه سیارک برخورد کرده به اون بخش

Meteor_a.jpg
    TroOoLL 29 TEaM

2. تشکر l0l:D, Saeid.Italiano, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    اول این که همر خوبی بود و از اول سرور با مولتی رید کردن اگه کمتر از این همر میزدین ناامید میشدیم

دوم این که همر هایه sw بعضی یاشون انقدر سنگین هستن که با چکمه هم میومدیم انگار با ویلچر تو راه بودیم )

سوم این که ممنون از رو نماییتون و با ویلچر در روز های آینده میرسیم خدمتتون

چهارم این که در جواب به این دوستانی که میگن sw کثیف بازی کرده از قدیم گفتن مال خودتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن

پنجم این که se از اول سرور داره کثیف بازی میکنه میگین نه ؟ حالا بدارید تا 1 2 روز دیگه میگم سره چی دارن کثیف بازی میکنن

تا دیداری دیگر موفق باشید

میگم فشار سنگین بوده دوستان قاطی کردن همه مسائلو

در ارتباط با کثیف کاری منظورمون nw و بردن جنگ کوچیک بود اونم بدون لینک :دی لینک بدید خواهشا
    بعدش یه حرفی میندازیم رو زمین صاحبش میاد برمیداره پس خودتونم میدونید که وقتش بشه از کثیف کاری هم دریغ نمیکنید

لطفا جهت سنکین بودن همرتون بخوابونید همرتونو بزنید واحه بغل ببینیم بیگو میگیرید یا همش حرفه
    بعدش اینکه این دفی که داشتید واسه خودتون بود یا مثل بچه ها قدیمی بود که یه جفت کفش داشتن صبح یکی میپوشید عصر یکی
    دفتون هم مثل این بوده؟

بعدشم وقتی یه چیزی میبینی که باورش برات سخته سریع بگو مولتی رید دادید خوبه لینک رید و نحوه ی رید هم از اول سرور واستون میزاشتم ولی یاد نگرفتی

اصن سهیل که پیشته استاد این کارا هم هست

پ.ن: سهیل به خدا زشته این چیزارو به ما یاد میدی بعد به هم بازیت یاد نمیدی ؟ زشته میبینه دلش میخواد میبینه نمیتونه هر کاری میکنه که بگه رمز تقلب زدید رفتید مرحله اخر :دی

فقط با ویلچر میاید سر راه دست انداز زیاد هست چپ نکنی :دی abs وصل کن سر چرخات :دی

دز اخر حرف ها بقیه رو حداقل ندزدید از خودتون حرف بزنید یه چیز نو بگید

باید بگم شایان بیاد 4 تا جمله بگه در پست های بعدی از اونا استفاده کنید

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 07-30-2016 در ساعت 04:13 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

4. تشکر moriVIP, Saeid.Italiano, SALT, WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:d نمایش پست ها
    میگم فشار سنگین بوده دوستان قاطی کردن همه مسائلو

در ارتباط با کثیف کاری منظورمون nw و بردن جنگ کوچیک بود اونم بدون لینک :دی لینک بدید خواهشا
    بعدش یه حرفی میندازیم رو زمین صاحبش میاد برمیداره پس خودتونم میدونید که وقتش بشه از کثیف کاری هم دریغ نمیکنید

لطفا جهت سنکین بودن همرتون بخوابونید همرتونو بزنید واحه بغل ببینیم بیگو میگیرید یا همش حرفه
    بعدش اینکه این دفی که داشتید واسه خودتون بود یا مثل بچه ها قدیمی بود که یه جفت کفش داشتن صبح یکی میپوشید عصر یکی
    دفتون هم مثل این بوده؟

بعدشم وقتی یه چیزی میبینی که باورش برات سخته سریع بگو مولتی رید دادید خوبه لینک رید و نحوه ی رید هم از اول سرور واستون میزاشتم ولی یاد نگرفتی

اصن سهیل که پیشته استاد این کارا هم هست

پ.ن: سهیل به خدا زشته این چیزارو به ما یاد میدی بعد به هم بازیت یاد نمیدی ؟ زشته میبینه دلش میخواد میبینه نمیتونه هر کاری میکنه که بگه رمز تقلب زدید رفتید مرحله اخر :دی

فقط با ویلچر میاید سر راه دست انداز زیاد هست چپ نکنی :دی abs وصل کن سر چرخات :دی

دز اخر حرف ها بقیه رو حداقل ندزدید از خودتون حرف بزنید یه چیز نو بگید

باید بگم شایان بیاد 4 تا جمله بگه در پست های بعدی از اونا استفاده کنید

لول:دی
    ببین عزیز دلم سرور c1 هم شما از هفته 1 تا هفته کتیبه ها تو تاپ رید جز 3تا اول بودی ولی آخرش اونی که بیگ زد یکه دیگه بود )

نکته بعدی اینه که اگه شما خوش حالی که رنک 1 بیگ همری اون بحثش جداست چون من نیازی نمیبینم بیام همر و اکانت سایدم رو لو

بدم که به شما ثابت کنم بیگ همر هستی یا نیستی ؟ )

اصلا شما بیگ همر ما چیزی نگفتیم که ما اصلا همر نداریم )

فقط من نمیدونم داستان چیه se همه همه 7 8 تا اکانت درست حسابی داره از این 7 8 تا 4 5 تاش رفتن 300 خونه تو se )

نکته بعدی اینه که سهیل تعریف شمارو هم کرده اگه 20 تا دهکده داشته باشه 20 تا همر میکشی )

در آخر هم بگم ویلچرا رو داریم آب بندی میکنیم ))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

6. تشکر moriVIP تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره سرور c1 رو یادمه فقط بعد 1 هفته از گذشت کتیبه ها اکانت شمارو دیگه یادم نیست

اهان بیگ همر رو کردید تو دیوار ان ای

که البته اینم مهارت خاص خودش رو میخواد که از توانای بنده و امثال بنده خارج هست

ماجرا 300 300 اینا هم فکر کنم باید اول یه سر به دوستان خودتون بزنید و اینکه سردمدار این حرکت هم از بچه ها خودتون باشه

البته شایان جان لطف کردن یه پست اموزشی گذاشتن برای اینکه نقشه گرده :دی گردالی :دی

ما یه دوستی داریم تو nw رفته اون ته مها میخوایم از اینور بهش نزدیک تر باشیم

ارهههههه :دی

در ضمن قپی چیزی که ندارید رو نیاید بیگ همر بلند کن باشه اصن همر بلند کن اونم نه :پی لنگ دمپوی چی داری ؟ :پی

فقط حواست باشه مثل c1 e1 نشید :دی

خاطرات چقدر قشنگ دارن زنده میشن :دی

موفق باشی :دی لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 07-30-2016 در ساعت 04:44 PM دلیل: البته سهیل بحثش جداست هر چی بگه من قبول دارم
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

8. تشکر moriVIP, Saeid.Italiano, SALT, WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حرف از c1 شد یه چیزایی در مورد چکمه یونیک یادم اومد
    TroOoLL 29 TEaM

10. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز فشار وارد نشده منظور ما بچه های شمال شرق بود که میگن کثیف کاری کردین والا کارتون خیلی تمیز نبود و قابل نقد هست یه همر بدون هیرو و خسارت زدن به قول شما به بیگ همر سرور سوال اینجاست که ارزش داشت

پ.ن:از خواب زمستانی بیدار شدیم ,مردم شهر رو خبر کنین هیولا بیدار شد
    پ.ن:هم متا و هم کتیبه رو تبریک میگیم , و همر فوق العاده رو خسته نباشید

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

12. تشکر saman117, l0l:D, Saeid.Italiano, Basilous تشکر نمود
    نپسندیدن SALT نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره راست میگی چکمه را زدیم تا اتک رپتور امد و رید قظع شد متا سه به یک کردین خخخ اشتباه نشه ها سه ساید در مقابل یک اکانت کل سرور70 تا اکانت داشت 69 تا هیرو پشتیبانی داده بودن تو چکمه تو یک اتک450 کیلو دف کل سرور پرید بعدشم که هرکیو زدیم کسی وجود نکرد حتی فیک بزاره ولی خوشم امد ذارین یاد میگیرین جیگر ذار بازی کنین

14. تشکر moriVIP, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سهیل جان آروم باش برا قلبت ضرر داره به خدا تازه ممکنه شیرتم خشک شه

120 کیلو گرزی هم یادت رفت بگی

دلم برات تنگ شده یه سری به ما بزن تو گارنا
    TroOoLL 29 TEaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام داش گلم؛ استاد اَدا، سلطان خوبا !!!!!!

بزار کل سرور یه نگاه بندازن کتیبه ای که اینقدر از زدنش ذوق کردی رو چطوری زدی؛

فایل پیوست 2183فایل پیوست 2184

این همون اکانتی نبود که باهاش رفته بودی خزانه گیج منحصر رو زده بودی و بعد می اومدی میگفتی نیازی به همر ساید دیگه نیست و فلانی کاتا هاش رو زده، و خودمون اونقدر همر داریم که بزنیم و نیازی به همر های ساید دیگه نداریم؟! فقط ادعا بود همر هات ؟

فایل پیوست 2185
    فایل پیوست 2186

من فقط دلم برای این دومی میسوزه که با کلک جانشینش شدی و گفتی کمکت میکنم و موقعی که نیستی برات لیست فارم میزنم لاست بی گندمی ندی و ... بعد که جانشین شدی اومدی بعد دو سه روز نصفه شبی با تی کا هاش این کارو کردی؛ پلیر بیچاره هم دیده بهش نامرده شده لج کرده گذاشته رو حذف، از یه بچه 16 ساله هم انتظار بیشتری نمیره وقتی تو یه بازی همچین چیزی ببینه بزاره بازی رو کنار و ...

تو که میخواستی کتیبه بزنی اونقدر معرفتش رو نداشتی با همر های ساید خودت بزنی باید حتما یه جلو زن رو که بچه های ما گلد اکانتشو داده بودن و ساخته بودن و میزدی و تیکا های یه بیچاره رو نصفه شبی میزدی تو دیوار ؟ سر حرف هم میشه میگین ج.غ اونقدر همر داره نیاز همر از ساید دیگه نباشیم !!!!!!

بعد چقد قشنگ و با ادعا هم توی فروم میای میگی که فلان کتیبه رو زدیم،
    آفرین به تو، آفرین به بازی سالمت، آفرین به ادعات، آفرین به ذوق کردن بعد کتیبه زدنت...

پ.ن؛ همه دوستان از همه ساید ها ببینید و بدونید که این کثیف بازی ها رو کدوم ساید در سرور شروع کرده ...
    پ.ن؛ یادمون باشه همه واسه کتیبه و مدال و ... بازی نمیکنن بعضی ها اومدن بازی کنن لذت ببرن سن پایین هستن یا مشکل دارن تو زندگیشون، اونقدر مرد باشیم ضعیف کشی نکنی و نامردی نکنیم؛ اونقدر وجودشو داشته باشیم بخوایم اتکی بزنیم از جیب خودمون مایه بزاریم و بازی دیگران رو خراب نکنیم.
    خوب اول که کتیبه رو من نزدم ودوستان زحمتشو کشیدن. همر زئوس که مال مانی بود و خودش گفت که استفاده کن و کردیم البته نمیخواستیم استفاده کنیم ولی سر قضیه گیج که گفتید استفاده کردید ونکرده بودیم زدیمش در مورد دوم اکانت mehdi74 من اولین باریه که اسمشو میبینم و نه من و نه هیچ کدوم از پلیر های اس دبلیو روی اون اکانت لوگین نداشتند قضیشم این هست ک اکانت ها ی ان ای جانشین زئوس بودن و اتک رو میدیدن منم جانشینی رو حدف نکردم ک ببینن یه اتک از اون اکانت زدید که کتیبه رو بلند کنید ولی غافل از اینکه هیرو ما سیم میخوره و نتونستید کتیبه رو بلند کنید الان میچسبونید به ما که یکم فشار تخلیه شه :دی

- چکمه کوچیک که اس ای زد مبارکش باشه همر خوبی زد ولی واقعا ارزشش داشت؟ میخواید مولتیا زودتر رید کنید؟ :دی :دی

اس دبلیو کتیبه هایی که لازم داشتو داره و نگه میداره اس ای که نه جنگ آموز و نه مرتاض کوچیک داره فقط چکمه جمع کرده :دی اصولا ساید چکمه دوستیه کتیبه های منحصر هم حرفش نزنم بهتره :دی

-هنوز فک کنم شخمی که اس ای زده شد تایم کتیبه ها جاش مونده باشه 70ک خفت و کتیبه مرتاض که فراموش نشدنیه

ان ای هم که ازاول سرور هنوز هیچ جرکتی ندیدیم ازشون فقط امروز یکی از دفسازای اس دبلیو رو اومدن تروپ زدن ناتار و ابادیاش ازاد کردن :دی راستی نانوایی هم تخریب کردن خسته نباشن با 100 گلد اوکی میشه ولی بازی کثیف رو شما شروع کردید نه ما

پیروز و دنباله دار باشید

17. تشکر moriVIP, sw team, se7en تشکر نمود
    پسندیدن moriVIP, sw team, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از sw که با اون خفت ها سره ما رو خلوت تر کردن من و لیدر های عزیز که دیگه حال نداشتیم و در مورد کتیبه ها هم بعد متوجه میشید که چکمه دوستی نتیجش چیه

والا چکمه دوست که تو ساید شماست

پ.ن : جنگ آموزم هر موقع احساس کردیم نیازه میایم قرض میگیریم خیالتون تخت آخه شنیدم مهمون نوازای خوبی هستید روی مهمون رو زمین نمیندازید

moriVIP
    TroOoLL 29 TEaM

19. تشکر l0l:D, BluR تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, BluR پسندید
صفحه 79 از 158 نخستنخست ... 2969777879808189129 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع