صفحه 67 از 107 نخستنخست ... 1757656667686977 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام
    اصلا کاری با اینکه کی و برای چی این کار رو کرده و کار کدوم ساید بوده ندارم .
    در کثیف بودن این حرکت هیچ شکی نیست و این کثیف ترین روش برای بازیه .
    مدیریت محترم باید کاری کنه که اینگونه رفتارها بی ثمر بشن و درنتیجه انجام نشن دیگه . بهترین کار اینه که تمام خسارت بک داده بشه به اکانت . چه آیپی مقصر پیدا بشه و چه نشه .
    منم موافقم افشین جان
    همونطور که تو سرور j1 هم روی اکانت فلوید خرابکاری اتفاق افتاد و مولتی هانتر هر پنج تا همر و 1800 دف رو بک داد الان هم باید این کارو رو انجام بده
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قبلا کتیبه فروخته شد واالاا من پستی از شما ندیدم نمیدونم اون موقع شاید نظرت این بوده من تو شمالغرب بودم از بعد کتیبه فروختن اومدم جنوب غرب
    نزن اینحرفارو عزیز دلم اون همر که لانچ شده بچه همر جوجه اکانتای ما هم نیست پیشتر از تلاش شما برای به حاشیه کشوندن اس ای تشکر کردم اما
    برو این دام بر مرغ دگر نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    جوابت فقط خندس
    بهتره یه نگاه بندازی ببینی هر سرور بازی کردیم تا تهش بودیم اما راست میگی داداش ما نمیتونیم تو سروری که این همه کثیف کاری باشه بمونیم.
    نیاز به راهنمایی ندارم شما لطف کن اکانت نخر تو ساید ما. همین دیروز خودتون رو میکشتید اکانت یه بنده خدا رو بخرید. مردونه روتون میشه بیاید این حرفارو بزنید؟ آیا من فامیلی علی 2113 رو میدونستم؟ نه به خدا پس از کجا فهمیدم شخصی به اسم علی بارانی میخواد اکانت بخره تو جنوبغرب؟
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جوابت فقط خندس
    بهتره یه نگاه بندازی ببینی هر سرور بازی کردیم تا تهش بودیم اما راست میگی داداش ما نمیتونیم تو سروری که این همه کثیف کاری باشه بمونیم.
    نیاز به راهنمایی ندارم شما لطف کن اکانت نخر تو ساید ما. همین دیروز خودتون رو میکشتید اکانت یه بنده خدا رو بخرید. مردونه روتون میشه بیاید این حرفارو بزنید؟ آیا من فامیلی علی 2113 رو میدونستم؟ نه به خدا پس از کجا فهمیدم شخصی به اسم علی بارانی میخواد اکانت بخره تو جنوبغرب؟

شما هر چی بگی و من هر چی بگم اصلا مهم نیست مهم اینه که هم خودتون و هم من میدونیم چی به چیه و بقیه به خوبی میتونن قضاوت کنن بقیه چیزا باد هواست
    دوست عزیز من شمارمو به شما دادم که برای متا بستن صحبت بکنیم والا اون زمان نمیدونستم که شما خودتو و تمام ساید جنوب غرب را رفتی فروختی به شمال غرب (ویرایش توسط مدیریت)
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 10-01-2016 در ساعت 10:33 PM دلیل: بی احترامی به کاربران

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بحث کوچ کردن یا نکردن من به خودم و ساید شمالغرب ربط داره شما که جاسوس خوبی تو شمالغرب داشتید اطلاعات کامل رو بهتون داده پس دیگه اراجیف نگید.
    کوج کردم دلم خواست برای کمک به جنوب غرب رفتم با هماهنگی کامل توتال لیدر شمالغرب رفتم بازم بگم؟ یا در همین حد بسته؟ شما بشین فکر کن چیکار کنی که از این 5 تا اکانت جنوبغرب نترسی کاریت ندارن.
    بعدشم این سرور ته کثیف بازیه که شما راه انداختی و هزاران هزار جور ادعا داشتید برا همین ترجیح میدم با آدمایی امثال شما اصلا بحث نکن چون در شان من نیست باهاتون کل کل کنم. قبل از رفتنمون هم بشینید تا میتونیم دف جابجا کنید یه حال اساسی شخصا بهتون میدم[/quote]

بحث کوچتو میزاریم ب اسم باد دادن کتیبه ها ! با برنامه اومدی جنوب غرب ؟ بعد اومدنت ک اوضاع جنوب غرب بدتر شد عزیز !
    ترسی نیست ! استقبال میکنیم از همرهاتون ! فقط قبلش ی عکس باهاش بگیرید )
    میگن آدم هرچی باشی ب دیگران نسبت میده ! شما حتما کثیف بازی میکنی ک داری ب دیگران نسبت میدی !
    تو هی داری خودتو میچسبونی ب فروم و تهمت زدن !

در کل ازاین کارا نکن ! جای این تهمتایی ک میزنی ، بشین در مورد کوچ کردنت فکر کن !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    منم موافقم افشین جان
    همونطور که تو سرور j1 هم روی اکانت فلوید خرابکاری اتفاق افتاد و مولتی هانتر هر پنج تا همر و 1800 دف رو بک داد الان هم باید این کارو رو انجام بده
    اصولا تا اونجایی که من از قوانین و موارد مشابه مطلع هستم ! هیچ کس حتی مدیریت حق دخالت در رویه بازی به هر نحوی رو نداره
    اگر شما دارید تایید میکنید که جای بسی تاسف هم داره که این حرکت یعنی برگردوندن همر و دف برای یک عده وجود داشته و برای یک عده نه !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اصولا تا اونجایی که من از قوانین و موارد مشابه مطلع هستم ! هیچ کس حتی مدیریت حق دخالت در رویه بازی به هر نحوی رو نداره
    اگر شما دارید تایید میکنید که جای بسی تاسف هم داره که این حرکت یعنی برگردوندن همر و دف برای یک عده وجود داشته و برای یک عده نه !!
    مانی جان تو سرور j1 هم همرهای فلوید بک داده نشد و این صحبت های من فقط یه کنایه بود.
    من همیشه گفتم که قانون برای همه باید به یه شکل پیاده بشه و فرقی بین اسم ها گذاشته نشه . در کل نظرم اینه که چرا وقتی همراهای فلوید بک داده نشد باید برای بقیه بک داده بشه
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درودی دگر باره

یه روز یه سروری بود به نام فینال؛ همه ساید ها با کلی ادعا اومدن توش همه منظم بازی میکردن اما یه سایدی بود که نظمش بیشتر بود همه با هم دوست بودن توش و با برنامه تر رفت جلو لب هر 3تا مرزشو پاک سازی کرد.

اما ساید های دیگه درگیر پیدا کردن لیدر برا خودشون بودن ؛ آخرش دو تا ساید شمالی رفتن هر کدوم یه آدم دست به جیب پیدا کردن ؛ کردنشون لیدر؛ حالا لیدر دار شده بودن

لیدرا باید خودی نشون میدادن اولیشون رفت از جنوب غرب یه دوال پیدا کرد دوالو خرید کتیبه رو برد پیش خودش؛ جنوب غرب از هم پاشید ساید خودشون هم پاشید چون چند تا با معرفت توش بودن و این کارارو دوست نداشتن و عطای بازی رو به لقاش ترجیح دادن.

حالا نوبت اون یکی لیدره بود خودی نشون بده این کارش درست تر بود و به قول خودش سیاست داشت ؛ حق داره سنی ازشون گذشته بود وباتجربه! اومدن سمت جنوب شرق یکی از اعضای لیدری رو ترانسفر کردن شمال غرب؛ سرمست از این پیروزی بودن که دیدی چی کار کردم ! لیدرشون رو اوردم اینور که یهو چند تا از پلیرای خودشون این حرکت رو برنتابیدند و تشت رسوایی از بوم افتاد؛ سریع اومد فروم شروع کرد به تحلیل که آره جنوب شرق اختلاف دارند و یه دل نیستند؛ دید جواب نمیده

اینبار لیدر ترانسفر کرد جنوب غرب تا از اعتماد اونا استفاده کنـه

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    اگر اون اکانتی که اشاره کردید منظور مجتبی هستش ایشون با هماهنگی کامل باساید شمال غرب به جنوب غرب رفتن و طبیعتا در کنار آنها بازی خواهد کرد.

عطا

کوج کردم دلم خواست برای کمک به جنوب غرب رفتم با هماهنگی کامل توتال لیدر شمالغرب رفتم بازم بگم؟ یا در همین حد بسته؟ شما بشین فکر کن چیکار کنی که از این 5 تا اکانت جنوبغرب نترسی کاریت ندارن.
    بعدشم این سرور ته کثیف بازیه که شما راه انداختی و هزاران هزار جور ادعا داشتید برا همین ترجیح میدم با آدمایی امثال شما اصلا بحث نکن چون در شان من نیست باهاتون کل کل کنم. قبل از رفتنمون هم بشینید تا میتونیم دف جابجا کنید یه حال اساسی شخصا بهتون میدم

و باعث تخریب اینوریا بشه؛ اما لیدرشون تجربه نداشت صبر نکرد دو روز از رفتنش به جنوب غرب بگذره بعد نقشه رو عملیاتی کنه بازم تشت رسوایی از بوم افتاد.

اما جنوب شرق هنوز قوی بود؛ (ویرایش توسط ShayaN_ShangFei)

( متن فوق اقتباسی بود از فیلم آژانس شیشه ای :دی)

برام جالبه که تمام خرابکاریهای سرور رو یه نفر میاد توی فروم علنی میکنه ؛ دوست دارم بدونم ایشون وقتی شمال غرب بودن چجوری از این خرابکاری زودتر از همه متوجه شدند؟

سلام. تبریک به شمال شرق و آقای امیر پرشین بابت خرید مرتاض یونیک از دوال اکانت هرکول.
    واقعا ید طولانی تو خرید دارید از خرید واندر سرور 3 ایکس بگیر تا خرید کتیبه های این سرور، یعنی با این کثیف کاریا میخواید برنده باشید؟
    حالا کتیبه رو بردید همر بد بخت رو برا چی کردید تو دیوار؟ یعنی از همین 4 تا همر جنوب غرب هم میترسید؟
    حالا روراست باش خریدید یا اینکه پسوردشو از دوال اون اکانت گرفتید و رفتید شیک و مجلسی کنیبه رو برداشتید؟ هر چند از شماها بعید نیست کسی که جانشین اون اکانت بوده مولتی خودتون بوده.
    حالا دو حالت داره یا این کثیف بازی رو کردید و مردونه میاید قبول میکنید که این نشون دهنده اینه که خیلی نامردید یا اینکه کتیبه رو بک میکنید به اون اکانت
    از همه توتال های سایدا خواهش میکنم به مولتی هانتر نامه بدن تا همر اون بنده خدا هم بک بشه براش

یکم مرد باشید و پاک بازی کنید.

سربلند؛پیروز ودنباله دار باشید.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-01-2016 در ساعت 11:35 PM دلیل: لحن نامناسب :دی
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز من در مورد تغییر کلی قانون صحبت کردم نه فقط همین اکانت و یا همین سرور
    یحث اینه که وقتی دوستان علاقه ایی به درست بازی کردن ندارن باید به طریق دیگه ایی جلوی این حرکات گرفته شه . وقتی 10 بار این حرکت کثیف زده شه و همر بک بشه . دیگر دوستان علاقه ایی به انجام این کار ندارن .
    خیلی ها علاقه به این حرکت نداریم و فقط تعداد انگشت شماری اهل این کارا هستن و وقتی نمیشه جلوی ثبت نام این قبیل افراد رو گرفت بهتره به فکر یه روش جایگزین بود .

- - - Updated - - -

راستی من عاشق فروم نویسی دوست عزیزمون شایانم . میشه بیشتر بیایی و ما چیز یاد بگیریم ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران خدمت سروران عزیزم

آخرین پستم رو در این رابطه میذارم و دیگه این بحث رو از طرف خودمون مختومه اعلام میکنم .

در مورد متا عطا جان شما اگر تو این سرور هایی که تو این سایت مشاهده نمودید معنی متایه واقعی رو دیدی سلام بنده رو بهش برسون .
    لطف کن بگو چرا باید متا کنم مثال البته با شما وقت صد شدنه واندرم شما بزنی منو ؟؟؟ یا بر عکس ؟؟؟

پس متا معنی نداره تو این سرورها .
    دوباره شما داری همون صحبتت که علاقه وافری داشتی با ان ای متا کنی رو رو این قضیه پیاده میکنی که تلاش کنی که متا سه به یک کنی . تا الان که اس دبلیو طبق نپ نا نوشته و نا گفته ای که شما میگید بر قرار بوده یا از سره هوش و سیاست یا از سر مرام ومعرفت . اگر خلافش ثابت شه که به گوش من نرسیده خب م هم متعاقبش عمل خواهیم کرد . شما هم با ارسال نفرات و ساختن خاکریز تو اس دبلیو علیه اس ای به جایی نخواهید رسید .
    باز هم میگم برو این دام بر مرغ دگر نه .
    اس دبلیو فقط یه نفر نیست که شما با داشتنه یه نفر و گفتنه این مطلب از طرف دوستتون مبنی بر اینکه واسه اس ای هم برنامه داریم ما با اس دبلیو مشکلی خواهیم داشت و بر کوس جنگ بدمیم . اگر اتفاقی بیفته از این مطلب هم نمیهراسیم . ما هرگز نمیگیم سه به یک شده اما اینو میگیم که از سه به یکش هم نمیترسیم . پیرو این مطلب پس اصلا جاده یکطرفه معنا و مفهومی نداره فلسفه ما اینه که از هیچ رقیبی که رقابت کنه استقبال میکنیم .
    وقتی قوی باشی تو معلوم میکنی کی میمونه کی نمیمونه . ما هم اگر قوی نیستیم سعی میکنیم قوی شیم این گفتار شما که میفرمایید یکطرفه است و 3 به یک شدید ما رو تضعیف نمیکنه چون یادمون میاره که باید بیشتر تلاش کنیم که رقیب بهش تفهیم شه که سه به یک شدن مثل همون تصور غلطی که اگر متا شمالی جنوبی شه اس ای تضعیف میشه تصور و خیالی باطل و بی پایه است. باز هم میگم من و ما بازی سیاست بلد نیستیم سعی میکنیم این موضوع رو با تلاش و پلن و بازی خوب خودمون بپوشونیم.
    اینکه میگید اطلاعات ناقص رسیده باید بگم که اگر شما بری پیش کسی کمک بخوای اطلاعات غلط بهش میدی؟؟؟ اگر اطلاعات غلط میدی کمک غلط میگیری چون اون کمک به اون کیس نمیخوره . تو این شک نداشته باش که اطلا عات درست رسیده .
    ما هم از نقد درست استقبال میکنیم اما نقد مغرضانه رو نه هرگز نمیپذیریم و جلوش موضع هم میگیریم . شما مغرضانه نقد نکن ما هم موضع نخواهیم گرفت . یا بقول شما سکوت میکنیم.
    یا حق
    ناصر
    ویرایش توسط The UnderTaker : 10-02-2016 در ساعت 01:59 AM دلیل: پستشون دوبار ارسال شده بود
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

10. تشکر ztumrus, lucifer, purya, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus, lucifer, purya پسندید
    نپسندیدن mrt_taleshi نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درودی دگر باره

یه روز یه سروری بود به نام فینال؛ همه ساید ها با کلی ادعا اومدن توش همه منظم بازی میکردن اما یه سایدی بود که نظمش بیشتر بود همه با هم دوست بودن توش و با برنامه تر رفت جلو لب هر 3تا مرزشو پاک سازی کرد.

اما ساید های دیگه درگیر پیدا کردن لیدر برا خودشون بودن ؛ آخرش دو تا ساید شمالی رفتن هر کدوم یه آدم دست به جیب پیدا کردن ؛ کردنشون لیدر؛ حالا لیدر دار شده بودن

لیدرا باید خودی نشون میدادن اولیشون رفت از جنوب غرب یه دوال پیدا کرد دوالو خرید کتیبه رو برد پیش خودش؛ جنوب غرب از هم پاشید ساید خودشون هم پاشید چون چند تا با معرفت توش بودن و این کارارو دوست نداشتن و عطای بازی رو به لقاش ترجیح دادن.

حالا نوبت اون یکی لیدره بود خودی نشون بده این کارش درست تر بود و به قول خودش سیاست داشت ؛ حق داره سنی ازشون گذشته بود وباتجربه! اومدن سمت جنوب شرق یکی از اعضای لیدری رو ترانسفر کردن شمال غرب؛ سرمست از این پیروزی بودن که دیدی چی کار کردم ! لیدرشون رو اوردم اینور که یهو چند تا از پلیرای خودشون این حرکت رو برنتابیدند و تشت رسوایی از بوم افتاد؛ سریع اومد فروم شروع کرد به تحلیل که آره جنوب شرق اختلاف دارند و یه دل نیستند؛ دید جواب نمیده

اینبار لیدر ترانسفر کرد جنوب غرب تا از اعتماد اونا استفاده کنـه

و باعث تخریب اینوریا بشه؛ اما لیدرشون تجربه نداشت صبر نکرد دو روز از رفتنش به جنوب غرب بگذره بعد نقشه رو عملیاتی کنه بازم تشت رسوایی از بوم افتاد.

اما جنوب شرق هنوز قوی بود؛ (ویرایش توسط ShayaN_ShangFei)

( متن فوق اقتباسی بود از فیلم آژانس شیشه ای :دی)

برام جالبه که تمام خرابکاریهای سرور رو یه نفر میاد توی فروم علنی میکنه ؛ دوست دارم بدونم ایشون وقتی شمال غرب بودن چجوری از این خرابکاری زودتر از همه متوجه شدند؟

سربلند؛پیروز ودنباله دار باشید.
    سلام آقا شایان
    از شما فرافکنی بعید هستش فقط کافیه جریان نوید رو از علی بپرسی و به پست خود نوید مراجعه کنی و برای دفاع از جنوب شرق که همیشه بهش وفادار هستی و قابل تحسین هست با لحن قصه هزار و یکشب توجیح حرکات اشتباهشون رو نکنی واسطوره باقی بمونی خلف بیان نداشته باشی
    از جسارت خودم پوزش میخوام ولی افرادی مثل شما در دژکوب خیلی کمیاب هستن که بشه تحمل تضعیفشون رو کرد و من نتونستم این رو تحمل کنم چون دوستت دارم و برات احترام زیادی قائل هستم این کار ها رو بسپر به خودشون بزرگوار
    همیشه سلامت و شاد باشی
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

12. تشکر titan2 تشکر نمود
    پسندیدن titan2 پسندید
    نپسندیدن purya, ali 2113, FalleN AngeL, ali-porr0 نپسندید
صفحه 67 از 107 نخستنخست ... 1757656667686977 ... آخرینآخرین