صفحه 63 از 107 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پس بالاخره داره 3 به 1 میشه.بچه های ساید همشون شاهدن که من از اول سرور چقدر دوست داشتم 3 به 1 بشه علیه SE .
    همتون میدونین که ما هیچ ترسی از زد و خورد نداریم و اینو از اول سرور نشون دادیم.
    عطاجان شما بجای اینکه فکر خراب کردن مهدی لوسیفر پیش ما باشی سعی کن اکانت خودت رو جمع کنی. شنیدم در به در دنبال پلیر جدید میگردی.

پ.ن: nw الان پلنر کیه؟
    پ.ن: دلیل اینکه توی 50 موج ، از شماره 45 تا آخر اینسرت شکن بود رو توضیح بدین؟
    پ.ن: ما که از دستمون در رفته شما بگین چند موج اینسرت شدین؟
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

2. تشکر lucifer, purya, titan2 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, purya, titan2 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    پس بالاخره داره 3 به 1 میشه.بچه های ساید همشون شاهدن که من از اول سرور چقدر دوست داشتم 3 به 1 بشه علیه SE .
    عطاجان شما بجای اینکه فکر خراب کردن مهدی لوسیفر پیش ما باشی سعی کن اکانت خودت رو جمع کنی. شنیدم در به در دنبال پلیر جدید میگردی.

سلام آقا مصطفی
    خوبی عزیز
    باز که مدعی شدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    نخواستم جوابی به مهدی لوسیفر بدم جون رفاقت ما شاید کمیبیشتر از رفاقتش با شما هستش هم اون من رو خوب میشناسه هم من اون رو دوست دارم
    ولی پست میثم و مهدی و شما همه یک حس نا امیدی از آخر بازی توش هست و مسئله آخرین سرورتون بودن و مهم نبودن برد و باخت همه با بحث های اولیه شما تضاد کامل داره و ادعل ها تفاوت کرده
    من هم از ابتدا گفتم که انشالله برد با سایدی باشه که لیاقتش رو داره و حالا هر سایدی که میخواد باشه
    در ارتباط با بازیکن اکانت هم نمیدونم منظورت چیه الان دوتا بازیکن توپ که میشناسیدشون داره و تیمم هم هستش مشکلی پیش آمده مگه؟؟؟؟؟؟
    تازه دارم کتیبه جابجا میکنم که بهتر در خدمت سایدم باشم
    موفق و پیروز باشی و سکوت رو رعایت کن
    عطا
    آقا مهدی لوسیفر توهم یه چیز دیگه هستی بخصوص با پاپیون خخخخخخخخخخخخخ ببینمت آمدی تهران

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای خدا چرا اینو دیوار نمیکنین اتک از این ضایع تر

5. تشکر purya, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    اینم یه حماسه دیگه از se
    اول از همه به بچه های خودمون خسته نباشید میگم بابت فیک های تمیزی که رفتن
    دوم این که سروش جون خسته نباشی دلاور
    خدا قوت
    کتیبه جنگ بزرگ ne اومد تو SE
    لینک رو هم تو پست بعدی میزاریم

ارادتمند

مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دست مصطفی عزیز درد نکنه پلن زیبایی رفت. نشون داد بار دیگه se که چه هدفهایی داره!! درود بر بچهای قلقلی و سروش عزیزبابت لانچه اتکا و فیکا!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من موندم با اینکه تایم هر دو تا اتک پشت هم بوده و وضعیت هر 2 اکانت مشخص بود که همر سنگین ندارن . چرا دیوار نشده ؟
    چرا اصلا دف نداشته ؟
    چرا پلیری که اینقدر بیخیاله باید کتیبه جنگ بزرگ داشته باشه ؟
    از روزی که چکمه اومده روی اکانت همیشه 300 کی دف ثابت رو کتیبه بوده و با هر فیک 100 کی دیگه اضاف میشه . یعنی کسی نبوده ببینه اتک رو ؟
    اولین سروره که میبینم شمال شرق اینجوری داره میخوره . انشاالله که درست شه یا زودتر همه بخوریم و بریم دنبال زندگیمون
    مبارک جنوب شرق. خسته نباشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

با سلام پلنر nw همونیه که اومد کتیبه جنگ کوچیک و برد

با همین وضع لانچ چند تا از کراپاتون پریده؟

به دوستان se تبریک میگم و از بچه های ne میخوام خودشون رو جمع و جور کنن

پ.ن:یه جوری میگی 3 به 1 انگار خودتم سوار جو فروم شدی ....
    هم به شما هم به دوست فروم نویسم لوسیفر عرض میکنم تو بازی عرض اندام کنید

میگن نشا........شب درازههههههه

موفق باشید

10. پسندیدن Black Rose پسندید
    نپسندیدن ali-porr0, M3nTaL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    درود
    اینم یه حماسه دیگه از se
    اول از همه به بچه های خودمون خسته نباشید میگم بابت فیک های تمیزی که رفتن
    دوم این که سروش جون خسته نباشی دلاور
    خدا قوت
    کتیبه جنگ بزرگ ne اومد تو SE
    لینک رو هم تو پست بعدی میزاریم

ارادتمند

مهدی BlackSword
    سلام 3<1
    ماشالاه دستخوش.لذت بردیم به تمام معنا
    خوشحالیم که جنوب شرق پلیرهای آبرودار و قدری داره که کار بلد بازی هستن و هم رفاقت اصول کارشونه.(چندین مورد بود که مشکل پیش اومد و رفاقتی حل شده)

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    من موندم با اینکه تایم هر دو تا اتک پشت هم بوده و وضعیت هر 2 اکانت مشخص بود که همر سنگین ندارن . چرا دیوار نشده ؟
    چرا اصلا دف نداشته ؟
    چرا پلیری که اینقدر بیخیاله باید کتیبه جنگ بزرگ داشته باشه ؟
    از روزی که چکمه اومده روی اکانت همیشه 300 کی دف ثابت رو کتیبه بوده و با هر فیک 100 کی دیگه اضاف میشه . یعنی کسی نبوده ببینه اتک رو ؟
    اولین سروره که میبینم شمال شرق اینجوری داره میخوره . انشاالله که درست شه یا زودتر همه بخوریم و بریم دنبال زندگیمون
    مبارک جنوب شرق. خسته نباشید
    اقا شما پلیر خوبی هستی مشتی هسی
    فقط این دوستتون با این شرایط که داره wwرو هم چیف کرده(خدا بخیر کنه اینده ان ای رو ...)

موضع سایدها هم که هنوز مشخص نشده
    دیگه وقتش شده ک nwیکی از بین se و ne رو انتخاب کنه...
    متا علنی کنید بدونیم کی به کیه...
    Just for SE
    THE-KING

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    پست میثم و مهدی و شما همه یک حس نا امیدی از آخر بازی توش هست و مسئله آخرین سرورتون بودن و مهم نبودن برد و باخت همه با بحث های اولیه شما تضاد کامل داره و ادعل ها تفاوت کرده
    من هم از ابتدا گفتم که انشالله برد با سایدی باشه که لیاقتش رو داره و حالا هر سایدی که میخواد باشه
    ما قبل از شروع سرور فکر نمیکردیم که برنده سرور باشیم و واسه بردن پا تو این سرور نزاشتیم چون تیممون خیلی کوچیکتر از اونی بود که بتونیم تو سروری مثل فینال برنده باشیم. ولی وقتی وارد سرور شدیم چند تا نکته مارو برای بردن امیدوار کرد که این نکات رو عرض میکنم :
    1- sw اونجور که باید حضور پیدا نکرده بود و تا این لحظه هم کمتر از انتظار ظاهر شده که امیدوارم اینجوری نمونه
    2- ne به شدت دچار اختلافات داخلی بود و بی مسئولیتی تو ساید موج میزنه که امیدوارم اینجوری نمونه
    3- nw ولی مثل دو تا ساید دیگه نیست و خیلی خوب و منظم داره بازی میکنه ، ولی حضور شما تو این ساید مارو امیدوار کرد که nw هم سایدی نیست که بتونه برنده بازی بشه

برای دو دلیل اول میشه مثال نقض آورد ، بارها تو همین دژکوب هم اتفاق افتاده که سایدهایی با همچین مشکلاتی کنار اومدن و برنده شدن ولی برای دلیل سوم مثال نقضی یادم نمیاد.

ولی با این حال ما خودمون رو برنده مطلق سرور نمیدونیم چون هر لحظه احتمال میدیم که sw و ne به خودشون بیان و قائده بازی رو عوض کنند . حالا باید ببینیم که nw هم میتونه مشکلاتش رو کنار بزاره یا نه . چون واقعاً رقیب قابل احترامیه و انصافاً فکرش رو نمیکردیم که بتونه اینقدر خوب ظاهر شه.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    چرا کسی لینک اتکها رو نمیزاره؟

14. پسندیدن Knig}{T, Black Rose پسندید
صفحه 63 از 107 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین