صفحه 25 از 43 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    به اقا امیر بلو بوی تو اسمونا دنبالت میگشتم تو جمع دوستان دیدمت
    اینجا جاش نبود این حرافارو بزنیم اما خودت شروع کردی پس ادامه میدم
    تو لیدرتو از کجا اوردی ؟؟
    وقتی خواستی بری سمت لیدری که گفت برو جلو ما پشتتیم میشه توضیح بدی؟؟
    تو ساید جمع کردی؟؟؟بنده خدا تو انجل جرات نکردی بزنی ممد زد
    حباب جرات نکردی بزنی من صافش کردم تمام رقیباتو خودت جرات فیک دادن نداشتی
    ما حذف کردیم الان واسه من لیدر لیدر نکن لطفا خودت خوب میدونی اگه الان وایمسی میگی لیدرم لیدرم چون رقیباتو رفیقات حذف کردن.
    در مورد همر چیزی نگو باز که گفتی برو بیابون من که دست تتنها بودم اول بازی دوماه عقب انداختی ببخشید مثل شما با 4تا مولتی استارت نزدم فقط اونارو غارت بزنم بشم بیگ همر تو بیابون فقط ابادی باید زد با تولیدی ساعت 70 تا دونه منبع اینم باز انجام دادم که روتو زمین نندازم.وگرنه خوب میدونی از تک ده چطور همر میدم بیرون.
    مقصر منم عید که شما رفتی پی دد دودو رو اکانتت بودم 24 ساعته که همرتون لاست نده.
    الانم اگه میبینی دوتا .گوش کن دوتا واندر زن دارم مال اون کتیبه که شما جرات نداشتین به حباب بگین گرفتم
    ماشالله هم کم همرا کوچیکمو نترکوندی وگرنه الان 4تا واندر زن داشتم توجه کن 4تا.
    وقتی میگی 1میل دف شخصیم بخاطر من ترکید اول یه تخقیق کن ببین پوینت دفایی من چقدره اصن روم اتکی اومده که یک میل دفتو من ترکوندم؟؟؟؟
    اره 200م دفم ناقص شدن یه همرم سر اینکه فقط بیگ شما نپره از بین رفت یعنی80%دفی که شد و 0 شدن همر اولی شمال شرق کار من بود منتی هم نذاشتم روزی واست که الان داری بیگ بیگ میکنی واسم
    تو میخوای واندر شمال غرب 100 شه منم همینو میخوام روشتم به درد خودت میخوره.چون من با عقل دارم تصمیم میگیرم .شما داری احساسی برخورد میکنی.اون رضا بدبخت 24 ساعته رو واندره دست تنها فط هنر میکنی میایییه نگاه میکنی.من زودتر تو میخوام بازی تمومشه.
    اره داداش من نبودم یه مدت خودت میدونی کجا بودم زیر چه سختی پس کف فروم دادو بیداد نکن نبودی نبودی
    .این همه محبت هم فراموش کن به چسب به همونا که تو مید گیم رفتن واسه متا سه به یک
    الان که اوضاشون داغون شده چسبیدن بهت ماشالله تو هم ساده مخت شستشو کامل شده
    در کل میگم امیر جان فدات شم معرفت خوب چیزیه.بهتره ادم یکم مرام داشته باشه.
    من کارمو میکنم.توهم کارتو بکن سر لجبازی بازی چند ماه عقب بنداز خوب نیمچه همرا شمال غرب دیوار کن که اس ایاز همون فرصت استفاده کنه همون نیمچه همرا بکن همر خوب خرشونم که از پل گذشت مثل خیلی ها که پس زدن توهم پس میزنن
    حذفم نمیکنم کارای که میخوام انجام میدم از اس لانچ بشه دفاع شخصی خودتو میرزم رو اکانتم.ببینم کی حرف میزنه

- - - Updated - - -

شما لطف کن به نصیحت دوال که نه داداشم گوش بده تو کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکن حرف نزنی نمیگن مصطفی فلفلی وجود خارجی نداره.
    بزار بزرگترا مشکلشون خودشون حل کنن

- - - Updated - - -

دات کام ول کن منم میتونم برم یه سرچ تو گوگول بکنم 4تا اسم رد کنم بیاد
    تو سرورا ایرانی بگو کی بودی تا شجره نامه واست رو کنم

- - - Updated - - -

این همه حرف زدی ناصر جان اما هنوز چرخیدن من تموم نشده بچرخ داداش که خوب داری میچرخی
    جواب من به شما نبود...نیازی به رو کردن شجره نامه نیست
    من واسه خودم بازی میکنم و اهل توهین و کل کل هم نیستم
    این سرور هم دوستان لطف داشتن لیدر شدیم
    جواب من به یوزر god بود که الان چک کردم دیدم بصورت پاسخ ارسال نشده...
    این هم جواب دادم تا صحبتتون بی جواب نمونه وگرنه قصد بحث کردن ندارم
    با منطقی که از شما تو صحبت با بقیه دیدم بهتره سکوت کنم چون چندان تفاوتی نداره
    چون گویا شما هر سروری که بودید برنده شدید و هنوز مزه ی باخت رو نچشیدید
    البته شایدم دلیلش همین باشه که همدیگه رو نمیشناسیم

2. تشکر lucifer, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها

انجل تیم کل همرای تو بیس من دیوار شد

حباب رو نمیخواستم از دست بدم چون 2تا همر خوب داشت تا میشد باهاش میخواستم کنار بیام اما خودتون دیدین هیچ جوره نشد که نگه داریمش و مجبور شدیم بزنیم

متا 3 به 1 رو جنوب غرب به جنوب شرق پیشنهاد داد که علی فلوید قبول کرده بود ولی همین ناصر همین مهدی لوسیفر همین مهدی خودمون جلوی علی فلوید وایستادن قبول نکردن متا 3 به 1 رو ( الان از این حرفم باید بفهمی که sw چقدر قابل اعتماده و se چقدر خطرناکه . اره دیگه درست گفتم؟) دیدی اطلاعاتت غلطه!!!!!!

من با رضا حرف زدم . با اس ای هم حرفامو زدم تا وقتی پای حرفشون باشند منم پای حرفام هستم .من مثل تو نیستم زیر حرفم بزنم با یکی حرف بزنم تا اخرش هستم. شاید تو بتونی امروز با اس ای قول و قرار بذاری فردا زیرش بزنی اما نه من نه شمال غرب در شخصیتش هست که از اینکارا بکنم

حداقل من ساید رو جوری ساختم که الان میتونم سرنوشت سرور رو به هر سمتی که میخوام سوق بدم اما تویی که از هیچی خبر نداری میخوای nw رو بکشونی زیر بال و پر sw
    نه برادر ما اگر قرار بر مردنم باشه ایستاده میمیریم

اگر فکر کردی سرنوشت ساید رو بعد این همه زحمتی که کشیدم .بخاطر دشمنی و اختلاف شما با بچه های اس ای که از سرور قبل به اینجا کشوندی به باد فنا میدم سخت در اشتباهی

این همه هم نگو جاش توی فروم نیست . پسر خوب تو که میدونی جاش توی فروم نیست 10 روزه که میگم توی فروم پست نذار جاش اونجا نیست حداقل به حرمت دوستی 10 سالمون پست نمیذاشتی

بازم میگم اکانتت رو حذف کن چون با این کارات جایی بین ما نداری . اشتباه من بود که تو رو کردم رمر ساید
    حذف که نمیکنم چون میخوام ببینم اخرش کی به حرفش میرسه.تصمیم تو اشتباه بوده یا حرفا من.
    اولا مسله شخصی منو باساید یکی نکن اینقدر عرضشو دارم خودم حلش کنم
    میمونه میگی زیر پرجم جنوب غرب
    شما تمام گزینهاتو گزاشتی رو میز منم میزارم.همونطور که میدونی جفتمون میخوایم واندر کی برنده شه
    واما گزینه ها من دادن دومیل دف از ج.غ به واندر ش.غ
    دادن یونیک مرتاض
    دادن یونیک استحکام
    دادن همر جنگی و بیگ همر یه چشمشو به چشمم دیدم اینقدر بزرگ هست که من یکی با ادعام سرمو انداختم پاینن تو هم میخوای بیگ بشی زودتر لانچ کن چون میدونم هیچکی بهش نمیرسه مخصوصا اون بابایی که دو ماه نیم یونیک جنگ دستشه.البته اگه بلند بشه
    دقیقا این حرکتو تو سرما در اوردی همرا ش.غ زدی تو دیوار که ج.ش حال کنن بستنی باز کنن واسه هم
    ج.ش چیکرد اونوقت 200 ک دف داد رو واندر کتیبه که نداد هیچ نونخورماهم شد.(مهدی به دل نگیر.کلی گفتم)
    فقط خوشحالی وقتی روت اتک بود 4ک دف فرستاد تو کپت
    تو اینارو میبینی منم اینارو میبینم پس منطقی جواب بده صلاح تو چی میبینی
    من کی حرف زدم رو حرفم بزنم این بار دوم باشه؟روز اول ساعت اول گفتم امیر دو اس ای خط بکش الانم میگم تو خوشت میاد باشون همکاری کنی دیگه به عهده خودتو لیدرا ساید
    مرد مومن داری میگی پست نزار اگه هم گزاشتم با خودم اکانتم بودم کدوم پستم شمال غرب اوردم زیر سوال؟؟؟
    تو خودتو انداختی وسط دست پیش گرفتی پس نیوفتی؟
    ویرایش توسط mohsen3x : 05-03-2016 در ساعت 03:27 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دورود. اصلا من نمیخوام وارد این بحث شم فقط یه چیزی هی میگی محسن جان در جوابت بگم. من اگه 3 ماه یونیک دستمه تا حالا از اک لوسیفر 400 کی دف کشیدم. دلیل نداره کسی که یونیک داره حتما همر بکشه!!!! اینکه میگی se کاری هم نکرده جالبه چون یه دور واندرو ne که پایین نیاورد!!! بیگ پجی کجا دیوار شد؟؟؟؟؟ اسکور کی زد؟؟؟؟ یورک کجاست؟؟؟؟؟ توپاک عزیز هم رفتنی هست همرش سنگشو به سینه نزن!!!
    من همیشه سعی کردم سر حرفام بمونم. متای 3 به 1 رو من به هم زدم. از همون لیدرای sw میتونی بپرسی!! گزینه اول متای من هم از همون اول ساید nw بود و خود امیر رضا شاهده این قضیس.
    شرایط متات خیلی جالبه!!! به جایی که بفکر سایدت باشی فکر بیگ همری؟؟؟؟؟؟ بیگ همر و قهرمان و امثال اینا به اکی میرسه که بیشترین وقتو رو بازی گزاشته باشه!!! شاید از ساید بازنده باشه اصلا!! خداوکیلی هم عرض میکنم که واندر اصلا برام مهم نیست کجا 100 میشه!! چه nw چه se!!!! با ایمر رضا هم شرایطه متا نزاشتیم ولی انقدر با وجود هست امیر رضا که بگه همر ما میدیم. بگه واندر کوب ما میدیم. بگه فلان کتیبه ما میدیم. این یه قضیه دوطرفس. هیچکس نمیتونه این متا و دوستی خراب کنه و فکر میکنم از این به بعد هر سروری بازی کنیم که هم ما باشیم هم امیر رضا متای ما خیلی محتمل میرسه.
    شما پلیر قابلی هستی. انشالاه با ابروی چند ساله ایی که ازش حرف میزنی بازی نکنی.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان اوضاع j1چطوره کی* برندس تا اینجا

6. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

واندر nw الان 95 هست و انشالاه 100 میکنه بازیو میبریم ما.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

پیــروزی مبــارک

درود به همـه همبازیان گرامی

یواش یواش داریم به آخر این سرور میرسیم

با توجه به این عکس

واندر ساید ما (شمالغرب) در سطح 95 قرار داره و با توجه به همرهایی که از جنوب غرب خفت شد و همرهایی که به واندر ساید جنوب شرق زدن و همرهایی که ازشون دیوار شد بعید میدونم بتونن واندر ساید ما رو بزنن و از 95 بیارن پایین.

در صورتی که واندر ما هم بخوره واندر ساید جنوب شرق جلو میافته که دیگه اون رو بعید میدونم همر داشته باشن بزنن و با توجه به صحبتی که امیر رضا با بچه های جنوب شرق داشتند و لطف داشتند و بنده رو دو طرف به عنوان تایید کننده قرار دادند و من از طرف امیر رضا به جنوب شرق و از طرف جنوب شرق به امیررضا قول دادم که هر واندری جلو بود ساید دیگه حمایت کنه و همدیگرو نزنن به غیر از حباب و در انتها هر واندری 100 شد در اتحاد مشترک قرار بگیرند

در نتیجه پیشاپیش به شمال غرب و جنوب شرق بابت 100 شدن واندرشون تبریک میگم.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود به همـه همبازیان گرامی

یواش یواش داریم به آخر این سرور میرسیم

با توجه به این عکس

واندر ساید ما (شمالغرب) در سطح 95 قرار داره و با توجه به همرهایی که از جنوب غرب خفت شد و همرهایی که به واندر ساید جنوب شرق زدن و همرهایی که ازشون دیوار شد بعید میدونم بتونن واندر ساید ما رو بزنن و از 95 بیارن پایین.

در صورتی که واندر ما هم بخوره واندر ساید جنوب شرق جلو میافته که دیگه اون رو بعید میدونم همر داشته باشن بزنن و با توجه به صحبتی که امیر رضا با بچه های جنوب شرق داشتند و لطف داشتند و بنده رو دو طرف به عنوان تایید کننده قرار دادند و من از طرف امیر رضا به جنوب شرق و از طرف جنوب شرق به امیررضا قول دادم که هر واندری جلو بود ساید دیگه حمایت کنه و همدیگرو نزنن به غیر از حباب و در انتها هر واندری 100 شد در اتحاد مشترک قرار بگیرند

در نتیجه پیشاپیش به شمال غرب و جنوب شرق بابت 100 شدن واندرشون تبریک میگم.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید

عکس خوبی گذاشتین اقا شایان

خیلی کنجکاو شدم بدونم l cid کدام پلیر هست

اگه میشه یه عکس از پرو فایلش بزارید

ممنون.

10. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    با توجه به وضعیت موجود در سرور و تحلیل دوست خوبم شایان ، سرور رو به اتمامه و ظاهرا دوستان SW با توجه شرح حال باخت خودشونو قطعی دونسته و بازی رو به کل رها کردن .. به همگی خسته نباشید میگم و پیشاپیش 100 شدن واندر NW رو به بچه های SE و NW تبریک میگم

شایان ... دوست داریم
    ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

12. تشکر lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, DARKOOB, lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

منم تبریک میگم به متای Nw و Se.
    خوشبختانه به هدف خودمون رسیدیم

ایشاالله در مراحل زندگیتون موفق باشید .

شادزی مهرافزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یه سلامی هم بکنیم به اقایی که رنک میخواست!!!! سلام رنک دو!!!! سلام جوانمرد!!!! سلام سیاستمدار!!! سلام واندر 100 کن!!!!
    و در اخر باید گفت خدافظ صمد!!!! خدافظ صمدی!!!!!
    البته به قول دوستان با لحن جناب خان بخونین

- - - Updated - - -

منم به بچه های se و nw تبریک میگم و به خصوص به خاطر بازی جوانمردانشون !! دم همتون گرم

صفحه 25 از 43 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین