صفحه 23 از 91 نخستنخست ... 1321222324253373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام آرش جان و درود به همه ی عزیزانی که تا این لحظه توی سرور موندن

مرسی از توضیحت درباره ی متا . و راجع به چیزای دیگه ای که گفتی
    امیدوارم از این سرور یا هر سرور دیگه ای میری لذت ببری
    در جواب حرفایی که زدی :
    مثل اینکه خودت از متایی که کردی عذاب وجدان داری که اومدی توضیح میدی .
    کسی نگفت بد کردی کسی نگفت چرا این کارو کردی .
    درسته سرور یک طرفه شد اما سرور از زمانی یکطرفه شد که لیدرای sw و se حذف کردن.
    من قصد لیدری نداشتم . شاید اگر من قصد لیدری یا جدی بازی کردن از اول سرور داشتم . با یک سری از دوستان از قبل هماهنگ میکردم.
    مثلا خود شما که با 7-8 تا اکانت اومدی
    اینکه بعضیا کف فروم خوابیدن یا پست میزارن یا هرچیزی بذار به حساب علاقشون به فروم .

اول سرور از هر 4 تا ساید همه نامه دادن بهم دوستو آشنا,صحبتایی که شد یا هر چیزی بازم فکرشو نمیکردم تنها بمونم .
    از دونا اکانت hellrider بگیر تا همون مسعود که شیرین زبونی میکنه
    من ناراضی نیستم و اونقدرم واسم مهم نیست . اما به ظاهر واسه همه یک بار دیگه سرورو یک طرفه کردی
    اینو میزارم به حساب اینکه خودت میخوای بریو جا پای بقیه رو محکم میکنی

درباره سهیل یا اکانت Black stars :
    از همون روز اولش میدونستم قرار حذف کنن .
    روزی که گفت واسه چی اومدن این سرورو با امیرکویر(BLACK.MILK سرور 10 ) صحبت میکردیم که با هم گفتیم بچه های raptor تا آخر نمیمونن.

بابت شعر زیبا هم ممنون
    درسته خشت اول و کج گذاشتن منم نمیتونستم صافش کنم

ســـجاد

- - - Updated - - -

دلیل گیر دادنم به اکانت All Stars نصف سرور میدونن .
    شما هم خواستی بدونی آیدی تلگرام بده یا از همون مسعود بپرس .
    فکر کنم دیگه جواب همه صحبتاتو دادم.

بازم مرسی که هستی
    سجاد یه سوال دارم ازت :
    هر کی با هر کی حرف بزن یعنی قراره متا کنن ؟
    همین جا میگم با هر 3 ساید در مورد متا حرف زدم و هم پیشنهاد دادم هم بهم پیشنهاد دادن .
    از کسی ترسی ندارم که بخام پنهون کاری بکنم
    اول سرور یادته چی میگفتی بهم ؟ خداایش بحث متا با شما رو من کی اوردم ؟ خودت نبودی که میگفتی مسعود هوایه مارو داشته باش ؟
    نمیگفتی ج.غ یه سری نخاله ریخته نمیتونی بازی کنی ؟

درسته ساکتم و هیچی نمیگم ولی دلیل بر این نمیشه که لال باشم .

همین ساید ج.ش 60 بار بهم نامه داد که اقا بیاید متا علی وارانه ببندیم . ( زمانی که نوید و ممد لیدر بودن )

خودت لیدر بودی و میدونی دژکوب کلا سیاسته ، منم لیدرم و حق انتخاب دارم ، شاید یه ماه دیگه متا رو بهم بزنیم و شاید تا اخر سرور متا باقی بمونه ، دلیل نمیشه که شما بیای بگی با ما صحبت کردی و ...
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

2. تشکر M3nTaL, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
    سجاد یه سوال دارم ازت :
    همین جا میگم با هر 3 ساید در مورد متا حرف زدم و هم پیشنهاد دادم هم بهم پیشنهاد دادن .
    اول سرور یادته چی میگفتی بهم ؟ خداایش بحث متا با شما رو من کی اوردم ؟ خودت نبودی که میگفتی مسعود هوایه مارو داشته باش ؟

همین ساید ج.ش 60 بار بهم نامه داد که اقا بیاید متا علی وارانه ببندیم . ( زمانی که نوید و ممد لیدر بودن )

خودت لیدر بودی و میدونی دژکوب کلا سیاسته ، منم لیدرم و حق انتخاب دارم ، شاید یه ماه دیگه متا رو بهم بزنیم و شاید تا اخر سرور متا باقی بمونه ، دلیل نمیشه که شما بیای بگی با ما صحبت کردی و ...
    اولا درست نیست اینجا جوابت بدم.
    دوما من خودم رضایت میدم صحبتامونو اینجا کپی کنی. )
    یکجا نشون بده که همچین حرفی زدم
    مثل اینکه یادت نیست گفتم تا end game نیستم.
    خوشبختانه history گارنا هیچوقت پاک نمیکنم .
    اگر خودت راضی بودی عکس pv گارنا میزارم .فقط باید راضی باشی که ادمین پاکش نکنه

درسته اول سرور قرار بود فان بازی کنیم تو ne بزنی من sw. گفتم هوا همدیگرو داشته باشیم
    نمیدونستم با دستی که دارم دست میدم اون دستش چاقو داره .

در کل تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی .
    این بازی هم اینقد جدی نگیر جو هم برت نداره. حرمته بعضی چیزارو زیر پا نذار.
    دیگه جواب پستاتو نمیدم که بعدا پشیمون نشیم از حرفایی که میزنیم. مگر بخوای pv گارنا عکس بزارم اینجا و دیگر هیچ

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اولا درست نیست اینجا جوابت بدم.
    دوما من خودم رضایت میدم صحبتامونو اینجا کپی کنی. )
    یکجا نشون بده که همچین حرفی زدم
    مثل اینکه یادت نیست گفتم تا end game نیستم.
    خوشبختانه history گارنا هیچوقت پاک نمیکنم .
    اگر خودت راضی بودی عکس pv گارنا میزارم .فقط باید راضی باشی که ادمین پاکش نکنه

درسته اول سرور قرار بود فان بازی کنیم تو ne بزنی من sw. گفتم هوا همدیگرو داشته باشیم
    نمیدونستم با دستی که دارم دست میدم اون دستش چاقو داره .

در کل تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی .
    این بازی هم اینقد جدی نگیر جو هم برت نداره. حرمته بعضی چیزارو زیر پا نذار.
    دیگه جواب پستاتو نمیدم که بعدا پشیمون نشیم از حرفایی که میزنیم. مگر بخوای pv گارنا عکس بزارم اینجا و دیگر هیچ

ســـجاد
    اوکی حاجی کلا همیشه شما خوبید و همیشه حرف حق رو شما میزنید و همیشه شما برنده بودید و هیچ کسم جلوی شما نمیتونه حرف بزنه .
    منم دیگه راجب این موضوع حرف نمیزنم چون نمیخام رفاقتی که داشتیم بهم بخوره و گرنه حرف واس گفتن خیلی زیاده .
    اگه یادت باشه یه بار بهت گفتم تو بازی همیشه رقیب هم بودیم و کل کل میکنیم ولی بیرون بازی من کوچیکتم .
    موفق باشی
    من آن را میخواهم
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    چند تا مطلب در مورد بازی و متا در بازی رو با هم مرور کنیم بد نیس :
    1. طبیعتا هر کس و هر ساید در تلاش هست که بازی به خودش و هم اتحادیاش دلچسب باشه تا ساید خودش رو فدا کنه تا سایدای دیگه لذت ببرن .
    2. طبیعتا همه بازی میکنن تا در کنار فان و تفریح بازی ، در بازی تا جایی که میتونن پیروز هم باشن . حالا درسته که لذت بردن از بازی خیلی بهتر از بردنش هست .
    3. کلا من ترا رو واسه زد و خوردش دوست دارم ، در واقع زد و خوردی اگه نباشه بازی هم نمیکنم ، همیشه زمانیم بازی کردم و خودمم تا یم گذاشتم ، تا زمانی بوده که تارگت بوده تو سرور ، فک کنم هر کسیم بازی کرده با من پی برده به این قضیه ، بیشتر از این بحث رو اینجا باز نمیکنم .

حالا در مورد این سرور ، روزی که ما اومدیم اینجا رجیستر کردیم ، ش.غ ضعیفترین ساید بازی بود ، خب به طبع هماهنگی بیشتر بوده بین بچه ها که الان شده سایدی که از لحاظ کمیت ، کمی برتر شده . الان من مقصرم تمام لیدرای سایدای دیگه حذف میکنن !؟ طرف تو پروفایل میزنه اسطوره دف ایران ، بعد میزنه اومدیم فشار بدیم ، از اون سمت یه سری انقدر کل کل میکنن که خود من بعد کلی زمان میام رجیستر میکنم که بازی کنم و بعد که میایم میگن تایم نداریم حذف میکنن ، دوستان به نظرتون بهتر نیس به جای اینکه بچسبیم به حاشیه ، بچسبیم به بازی و ساید تا ساید رو بالا بکشیم !؟ الان معضل کل سرور شده که چرا آل استارز انقدر پوینت هجوم میگیره ، اقا میزنه تو در و دیوار ، اصن میزنه که رنک 1 مهاجم شه ، خب به نفع شماس دیگه ، همر نمونده اصن واسه آل استارز همه ش شده تلفات :| یا میان گیر میدن که انجل تیم حذف کرد ، خب کرد که کرد ، یه سری پلیرا نبودشون کمکش بیشتره تا بودنش . حالا شما دارین یه اکانت که اول اخرش واسه این ساید نفعی هم نداشت رو مثلا با 2تا اکانت لیدر مقایسه میکنی !؟ یه نگاه بکنین ، جنوب غرب تا اونجا که من میدونم ، اولش یه تیم 3نفره مدیریتی بود ،Black Stars, bsg , tramadolکه الان فقط سجاد عزیزم مونده ، ج.ش هم شامل یه تیم 3 نفره که GOODFELLAS , SECRET , Binam بودن که الان باز فقط دوست عزیز بی ناممون مونده ، ایا این تقصیر سایدای دیگه س !؟ باید قبول کنیم که من آرش نام ممکنه پلیر خیلی خوبی باشم ولی آیا لیدر خوبی هم میتونم باشم !؟ شاید من بهترین پلیر دنیا باشم ولی لزومی نداره اصن لیدر بشم که ، وقتی انتخاب اشتباه باشه تا آخر قضیه اشتباه پیش میره ، واسه همینم هست که رو تایم بالا نذاشتن تاکید دارم .
    من همه اخلاقام بده ، ولی به نظر خودم یه اخلاق خوب دارم ، اونم اینه که واضح هر کاری میکنم پاش وایمیسم و زیر حرفم نمیزنم ، خیلیم واضح با اونایی که باید صحبت میکردم ، کردم !!!
    بعد خیلی جالبه یه جاهایی 2تا پست که متضاد هم هستن ، جفتش لایک میخره :دی خب این یعنی یه داستانی از یه بابتایی خوبه و از یه بابتایی بد ، در کل امیدوارم تا هر وقت هر کدوممون هستیم از بازی لذت ببریم .
    پینوشت نمیدم ، یه شعر همینجا از بزرگ شاعر ، صائب تبریزی میذارم و ختم کلام :
    چون گذارد خشت اول بر زمين معمار کج
    گر رساند بر فلک، باشد همان ديوار کج

مي کند يک جانب از خوان تهي سرپوش را
    هر سبک مغزي که بر سر مي نهد دستار کج

زلف کج بر چهره خوبان قيامت مي کند
    در مقام خود بود از راست به، بسيار کج

راستي در سرو و خم در شاخ گل زيبنده است
    قد خوبان راست بايد، زلف عنبر بار کج

نيست جز بيرون در جاي اقامت حلقه را
    راه در دلها نيابد چون بود گفتار کج

فقر سازد نفس را عاجز، که چون شد تنگ راه
    راست سازد خويش را هر چند باشد مار کج

قامت خم بر نياورد از خسيسي نفس را
    بيش آويزد به دامن ها چو گردد خار کج

هست چون بر نقطه فرمان مدار کاينات
    عيب نتوان کرد اگر باشد خط پرگار کج

در نيام کج نسازد تيغ قد خويش راست
    زير گردون هر که باشد، مي شود ناچار کج

مي تراود از سراپاي دل آزاران کجي
    باشد از مرغ شکاري ناخن و منقار کج

از تواضع کم نگردد رتبه گردنکشان
    نيست عيبي گر بود شمشير جوهردار کج

وسعت مشرب، عنان عقل مي پيچد ز راه
    موج را بر صفحه دريا بود رفتار کج

گريه مستانه خواهد سرخ رويش ساختن
    از درختان تاک را باشد اگر رفتار کج

راست شو صائب نخواهي کج اگر آثار خويش
    سايه افتد بر زمين کج، چون بود ديوار کج

و در واقع :

خشت اول گر نهد معمار کج *** تا ثریا میرود دیوار کج

ببخشید باز طومار شد

با تشکر
    آرش جان منظور من این بود که می شد با یه متای بهتر جنوب رو هم تو سرور نگه داشت
    فرض اینکه se با sw متا کنه. این متای 2 تا ساید نیست، به نوعی متحد شدن چند تا اکانت که بیرون اتحادای شما هستن.
    شمالی ها هم نگران برنده شدن و دلچسب بودن بازیشون نباشن چون متای احتمالی ما جنوبی ها هم زورشون به شمال نمی رسه

- - - Updated - - -

سجاد یه سوال دارم ازت :

مسعود جان تا جایی که من یادمه شما و ممد چش دیدن همدیگرو نداشتین
    به نوید هم شما پیشنهاد داده بودی برا متا
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

6. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن Brain, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    مسعود جان تا جایی که من یادمه شما و ممد چش دیدن همدیگرو نداشتین
    به نوید هم شما پیشنهاد داده بودی برا متا
    لطف کنید جو الکی ندید . اگه از چیزی اطلاع دارید حرف بزنید .
    نوید همون اول سرور اومد گفت بیا متا علی وارانه ببندیم و تا تهش باهم باشیم .
    منم حرفه اینکه باشه ببندیم یا نبندیم رو نزدم . فقط گفت فعلا زوده و باید صبر کنیم ببینیم سرور چطور میشه
    اگه سرور به همین منوال پیش بره باشه متا میبندیم
    ولی الان همون نوید نیست و دیگه حرفی واس گفتن نیست
    من آن را میخواهم
    حتی زندگی را ...

8. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نوید هم میاد بعداً
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ميرين همر ميزنين تو ديوار ميكي زورمون نميرسه؟ شما شايد ولي ما داريم يه جيزايي تو استينمون ،

- - - Updated - - -

فدات مشتي ،اينا جي ميكن ؟ خوب متا بستين ،ش ش مكه نقشي تو بازي داره جز دف واسه وأندر ،فكر كردن زير سايه ش غ ميتونن هم همر نكر دارن هم دف ،
    نكران نباشن به موقش دارم واسشون ،ماشالا متا بالو بر داده بهشون ،ديييي

- - - Updated - - -

11. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطف کنید جو الکی ندید . اگه از چیزی اطلاع دارید حرف بزنید .
    نوید همون اول سرور اومد گفت بیا متا علی وارانه ببندیم و تا تهش باهم باشیم .
    منم حرفه اینکه باشه ببندیم یا نبندیم رو نزدم . فقط گفت فعلا زوده و باید صبر کنیم ببینیم سرور چطور میشه
    اگه سرور به همین منوال پیش بره باشه متا میبندیم
    ولی الان همون نوید نیست و دیگه حرفی واس گفتن نیست
    درود بر دوستان عزیز سرور k1

یه مدتی هست از سرور k1 رفتم و زیاد از اوضاع خبر دار نیستم ولی یکی دوتا پست از دوستان دیدم که دیدم نیاز هست و یه سری حرف های که پشت پرده بوده رو بگم

اول یه چیزی:ممد سکولار عمرا با شما حرف بزنه این یک چون در حد و اندازه ی خودش نمیبینتت
    دوم اینکه گفت بهت بگم یادش بخیر سرور h1 که امدی زیر پرچمش و امدی تو اتحاد برنده

در ابتدای سرور مسعود جان خودت امدی برای متا بحثو پیش کشیدی و گفتی nw فلان قوی هست و . . . ما مرز مشترک داریم
    دوما سر مولتی که اکانت اونجر داخل ساید se زده بود طی تماس تلفنی که با هم داشتیم بهت گفتم با این مسایل که هست شما قابل اعتماد نیستید و به درد متا با نمیخورید که ورداشتی خود پوریا رو فرستادی جلو

ساید se در ابندای بازی خیلی ساید هماهنگی بود و تمام 15 کراپ های خاکستری رو گرفته بود لب مرز ها هر 10 خونه یه همر استارت خورده بود و ... در مجموع از لحاظ هماهنگی سایدی از همه ی ساید ها جلو تر بود پس ساید ضعیفی نبود که بخواد بیاد التماس کنه واسه متا
    پس اگر کسانی که هستند یه مقدار عاقلانه فکر کنند میفهمند این شماها بودید که به متای یه ساید خوب نیاز داشتید مثل se چون sw پرنده پر نمیزد و با nw مشکل داشتید و میخواستید یکی از مرز هاتونو امن نگه دارید چون با متای nw و se شما به زمان نقشه هم نمیرسیدید

دقیقا هم صحیح میفرمایید یه لیدر (هنوز جا داری که بخوای به این سمت برسی) باید با سیاست برای سایدش کار کنه
    شما هم خوب کار کردی در ابتدا با se میخواستی متا کنی که بنده هیچ جوابی بهت ندادم چون ممد سکولار و بقیه بچه ها حاظر به متای 3v1 بودن ولی با شما متا کردن رو نه چون اصلا بهتون اعتماد نداشتن

الان هم که یه سری اکانت های se حذف کردند موقعیت رو در این دید که برای اینکه این سرور بتونید دووم بیارید فعلا nw رو سرگرم نگه دارید که بتونید بیشتر در سرور بمونید

با تشکر از وقتی که دوستان برای خوندن این مطلب گذاشتند

لـــــــــــــــول :دی
    ویرایش توسط l0l:D : 03-26-2016 در ساعت 04:58 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز راجع به بحث متا خدمتتون عرض کنم که از مدت ها پیش بحث متای ne و nw مطرح بوده و دوستان عزیزی که اکانتاشونو فروختن حرف از سالم بازی کردن نزنند لطفا تیم لیدری ne هم مطمینن چیزی کم نذاشته با توجه به وقتی که بچه ها گذاشتن و با توجه به کشش ساید خوب کار کرده اینم بگم دو ساید se و sw هم تیم خوب و اکانتای خوبی نیستن ولی در این حد نیستند که بخوان به تیم لیدری و توتال لیدر ne بی احترامی کنن masood brain از طرف جمع شمال شرق انتخاب شده و نوید جان رفیق عزیزم بیخود الفاظ استفاده نکن محمد سکولار شخصی نیست که ما به استقبالش بریم و ترسی هم از خوردنو زدن نداریم مثل سرور g1 که کل اکانتاتون حذف شد اون سرورو هیچ وقت فراموش نکن جزییاتشم باز نمیکنم

با تشکر از دوستانی که خوندن

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز سرور k1

...

دوم اینکه گفت بهت بگم یادش بخیر سرور h1 که امدی زیر پرچمش و امدی تو اتحاد برنده

...

با تشکر از وقتی که دوستان برای خوندن این مطلب گذاشتند

لـــــــــــــــول :دی
    اولا اون سرور ما بازی میکردیم و زیر پرچم هیچ کسی هم نرفتیم و تو اتحاد خودمون از اول و آخر سرور موندیم این بچه های ج.غ بودن که اومدن اینور زیر پرچم ما ؛
    دوما واندر شمال شرق هم با افتخار صد کرد ؛ با 3 میلیون دفاع پسوردش هست خواستی برات میفرستم ؛
    سوما ممد سکولار یا هر کسی که مدعی جنوب یکپارچه اون سرور بود ، به هیچ وجه توانایی بالا کشیدن واندر رو نداشتن ؛ نه اکانت و منابع شو داشتند نه دفاعش رو ، چند بار هم ناتار واندرشون رو زد آورد پایین =)))
    چهارما دو تا نقشه بیشتر توی جنوب نبود و دو دستی کتیبه هاشون رو چسبیده بودن که مبادا اونا هم نزنیم !!
    پنجما همین ممد سکولاری که داری علکی گندش میکنی چی کرد آخر سر ؟ فیدر زنی !! رفت فیدر های رتبه یک سرور که عطا بود رو کاتا کرد تا با زور و بلا هر طوری شده رتبه یک پاپ به بچه های ساید خودشون برسه !
    ششما ، ممد سکولار اونقدر عقده مدال داشت که همه همر هاش رو چپ و راست داشت میزد تو ناتار کتیبه ها در آخر هم کپ ناتار ؛
    اینم سندش ؛
    http://dejkoob.ir/ir/report/15351271967
    هفتما ؛ توی سرور کا1 تا اون موقع که بنده بودم (دو هفته بودم و بعدش نبودم و نیستم) چپ و راست از ج.ش و اکانت نوید و ممد نامه می اومد تریپ رفاقت میخواستن بریزن که متا کنن =)))
    حالا شما از کجا پیدا شدی و ادعا میکنی خدا میدونه ، اگر بازم مدعی هستی ما در سرور L1 با تیم سابق بچه های F1 در خدمت شما و سایر دوستان هستیم ؛ یه یادی هم از دوران قدیم بکنیم (سرور F1)
    Untitled.jpg
    ویرایش توسط Vikings : 03-26-2016 در ساعت 05:48 PM دلیل: بی دلیل
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard