صفحه 65 از 158 نخستنخست ... 1555636465666775115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    سلام
    موقعی که گندم دهکده همر تموم میشه بجا اینکه نیرو پشتیبانی دهکده لاست بخوره
    همر دهکده لاست سنگین میخوره باید هم سایت اینجوری خلوت بشه
    گرون هست ولی ارزش داره
    خوش باشید
    محمدرضا جان الان باز میان و یه لینک به سورس اینگلیسی میزارن و میگن قانونیش همینه !

ما نمیفهمیم !

پ ن : بایدم خلوت شه

2. تشکر SALT, BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن SALT, BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست گرامی به ساید خودت چرا حمله میکنی اون هم با دو سه ساعت فاصله خب فکر نمیکنی وقتی صبح تشریف بردی دانشگاه یا اداره طرف میتونه راحت بیاد سراغت و صفرت کنه یا شب که خوابیدی ساعت چهار صبح روی سرت اوار بشه فرصت دف چیدن پیدا نمیکنی عزیز دل برادر

4. تشکر MaHaN SaMuRaI تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان ؛
    یک سری پست دوستان عزیز رو میخوندم نکاتی رو دیدم که نیاز دونستم بیام و یه پستی بزارم ؛

1.
    این سرور اگه یادتون باشه ارزش مدال و جایزه هاش دو برابره ، پس یکم فکر کنیم میبینیم منطقی هست که سخت تر باشه ؛
    اینکه ناتار ها تخم ریزی شدید تری دارن نشون دهنده اینه سایدتون چقدر غارتگر داره ؛ چرا تو ش.ش منی که با 4 تا شمشیری غارت میزنم به ناتار از روز اول سرور تا الان 3 تا شمشیری هم لاست ندادم !!!
    یکی بیاد منو توجیه کنه که آیا من با ادمین رفیقم یا فامیل کسی هستم که من لاست نمیدم تو غارت و بقیه میدن !؟؟!؟!
    والا ما از خود شما هم کمتر سرور بازی کردیم ! عیبه زشته از این حرفا میزنید یکی میاد میبینه خندش میگیره

2.
    (شایان و عارف) عزیز ، اشاره کردن که گندم کمتر بهتر ، منم دقیقا این موضوع رو تایید میکنم ؛
    چه وضعی بود هر سرور بازی میکردیم همه توتن میساختن با 5 تا همر جنگی تازه می اومدن مینالیدن که چرا میزان تعداد حمله روی 10 هزار قفله و نمیشه بیشتر غارت زد !! بسه دیگه اینجور همر های تخیلی کشیدن ، اینجا اینقدر اوضاع منابع غارتیش خوبه هیچ کی دیگه همر کپ و 3 چیفر و ... نمیساخت همه نانکپ میساختن با 10ک کاتا سر حرف هم میشد میگفتن بجا چیف میریم صفر میکنیم همر زیاده !!
    یادش بخیر اون موقع که دژکوب آی آر تازه بسته شده بود یه سرور 8 دات کام رفته بودیم غارت که میزدیم کل منابع غارتی از ناتار یا آبادی سر جمع 10 تا دونه هم نمیشد !! اونجا بود که یه همر ارزش داشت انصافا ،
    از قدیم گفتن هر چیزی که تعدادش زیاد بشه بی ارزش میشه

3.
    یکی از دلایل متاسفانه خوب و بد این دژکوب اینه که ؛
    یک سری امتیازات مثل مدال بیگ همر و رتبه یک مهاجم و قهرمان و ... گذاشته که درسته باعث انگیزه میشه ولی از یک طرفی بازی رو کسل کننده میکنه ،
    چون منی که مثلا یک همر شاخ کشیدم اینو هیچ وقت دلم نمیاد جایی بزنم و فقط میخوام هی بسازم و بیشتر کنم اصلا هیجان بازی و ... برام مهم نیست فقط میخوام رکورد بزنم و مدال بگیرم رتبه های ایمیلم بره بالا ؛ حالا فکر کن تو سرور چند نفر دنبال بیگ همر هستن ؟ درسته همه شاخ های سرور دنبال همینن وقتی همر های سنگین هیچ وقت بلند نشه و همه به فکر رکورد باشن 100% بازی کسل کننده میشه ؛

4.
    در مورد لاست نیرو ؛ اون مقدار نیرویی که در دهکده همیشه موجود است لاست میده !! شاید همر شما 40ک گرزی و 5ک کاتا ؛
    حالا 39ک گرزی شما تو غارت هست یا داره میره یا داره میاد خب موقع لاست بشه از اون 5ک کاتای تو ده و 1ک گرزی لاست داده میشه !
    بخدا از بعضی ها این حرفا بعیید بود !! :|
    ولی در مورد این موضوع که چرا پشتیبانی لاست نمیده و نیروی خود دهکده لاست میده !! اولین باره میشنوم !! مگه داریم مگه میشه ؟!
    اگه واقعا همچین چیزی باشه که باید بگم ایراد و باگ بزرگی هست :|

5.عارف عزیز درگیری ها دیر انجام نمیشه برادر من ؛
    درگیری ها بعد کتیبه ها باید انجام بشه که مسلما میشه ؛ باید ساید مقابل یه همر تپل داشته باشه که من به فرض پلنر یه دوز ار خواب و خوراک خودم بزنم بشینم پلن بریزم وگرنه چی الان بیام 10ک گرزی رو بپرونم ؟! :|
    یه دوتا کتیبه خوب و همر تپل باشه ارزش پلن و درگیری رو داره ، وگرنه پلن زدن خودت در جریانی بهتر میدونی یه سری مراحل باید طی بشه وقت گیر هست یه اتک می افته 9 شب یکی 5 صبح باید مثه جغد بیدار موند تا یه پلن اجرا بشه !

ارادتمند همگی
    Milad/WolFlanD

پ.ن ؛ دوستان موقع امتحاناته دانشگاه هست تا 5 تیر نیستم درست حسابی ، یهویی نیاین هی ریپلای باران کنید ما رو
    پ.ن ؛ گفتم سرور کمتر بازی کردم ولی همشون رو تا ته بازی کردم مثه یه سری ها پلیر مید گیم و نیمه راه نیستم
    ویرایش توسط Vikings : 06-18-2016 در ساعت 03:30 PM دلیل: غلط املایی :|
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان نظرتون در مورد گرافیک بازی چیه من که گرافیک قبلی بیشتر میپسندیدم این گرافیک اذیت میکنه چشم رو وقتی زیاد رو اکانت باشی

7. تشکر sw team, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن sw team, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون در مورد گرافیک بازی چیه من که گرافیک قبلی بیشتر میپسندیدم این گرافیک اذیت میکنه چشم رو وقتی زیاد رو اکانت باشی
    سلام
    عاقا ما به عشق قدیم اومدیم بازی، الان با این گرافیک شدیدا اعصابمون ریخت بهم:| اینقد که دلم نمیخاد صفحه بازی رو باز کنم:|
    غارت اتوماتیک و گلد و امکانات نخاستیم گرافیک قبلی رو بدین خواهشا:|

پ .ن: عارف منو اوردی این سرور بیا جوابگو باش:| این چه گرافیکیه عاخه(
    ویرایش توسط sw team : 06-18-2016 در ساعت 07:56 PM دلیل: الفش افتاده بود :دی

9. تشکر saman117, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن saman117, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

گرافیکه جدیده از قبل بود ولی ما نرفتیم اون موقع حق انتخاب داشتیم و از .net میومدیم خیلیم راضی بودیم این گرافیک سبزش تو چشم میزنه :l

پ ن : امروز این گرافیک جدیده رو یکی از همکارام دیده رو سیستم میگه عروسک بازی آنلاینه ؟

11. تشکر sw team, MOJTABA_CRASSUS, BiG PaPaa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب چمنی داره سعید

بیا بریم یه دست فوتبال بزنیم

من یه پیشنهاد دارم آقا یه دامداری هم به سرور اضافه کنید بزاریمشون هم علف ها بچرن هم بدیم سربازا جون بگیرن
    TIRED TEAM

13. تشکر sw team, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    عجب چمنی داره سعید

بیا بریم یه دست فوتبال بزنیم

من یه پیشنهاد دارم آقا یه دامداری هم به سرور اضافه کنید بزاریمشون هم علف ها بچرن هم بدیم سربازا جون بگیرن
    فکر کنم بخاطر جام یوفا هست:| ست کردن با اونا :|
    سعید زشته با این سنت عروسک بازی میکنی:پی تو الان اگه زن داشتی دخترت داشت دانشگاه درس میخوند:| اونوقت تو عروسک بازی انلاین میکنی)
    آقا یکی بگه این گرافیک رو چقد باید تحمل کنیم:| اگه اون قبلی دیگه نیس بگین تا بریم دنبال زندگیمون

15. تشکر MOJTABA_CRASSUS, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتفاقا بنظر من گرافیک جدید بهتره خیلی ارامش بخشه شاید بخاطر اینکه من از رنگ سبز خوشم میاد

17. نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان از دامنه dejkoob.ir استفاده بکنید من با این میام همون قبلیه

صفحه 65 از 158 نخستنخست ... 1555636465666775115 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع