صفحه 72 از 75 نخستنخست ... 22627071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اولا وقتی توی یه سروری نقشی نداشتی حرفی نزنی سنگینتری , از خود ماهان که پلنر اون ساید بود میتونی بپرسی توی جند تا تارگت ما دف ثابت بود
    من اگه با شما حرفی هم زدم به اصرار ماهان بوده که باهات کنار بیام اون سرور که وقتی شخصیت سینامی رو دیدم ترجیح دادم متارو با اون ساید ببندم نه ساید شما حتی در صورت شکست
    حرفایی که بین منو تو و ne زده شد بعد از بسته شدن متای ما با اس ای مورد تبادل نظر گذاشته شده نه قبلش (حتی بعد از اینکه ان ای با اس ای متا بسته بود)
    اونایی که شمارو باید بشناسن از روزی که روتون 4تا پلن رفته شد شناختن, من هنوزم توی اس ای با بعضیا شاید مشکل داشته باشم ولی طرف حساب من لیدر سایدشونه نه کس دیگه ای
    اون مولتی رو سحر خودش بیاد کامل تعریف کنه ماجراشو بهتره!
    سرور فینال تابستون آینده هم احتمال زیاد همین sw میام
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر َAli_KinG_sE, Fandak تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود .

خوب بجه های ش.غ هم حذف کردن ، خسته نباشین همتون .

جدا از کل کل های اینجا که جنبه فان داره ، برنده اصلی بازی بعد از ما قطعا خودتونین که با دست خالی موندین

تیمتون و این دوستانی که از ج.غ و ش.ش موندن ، شرف دارن به این رفقای فراری ج.غ و ش.ش
    ویرایش توسط God kill m3 : 04-09-2016 در ساعت 09:23 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان به دلیل اینکه باز هم آی دی فروم من مسدود شد از مهدی عزیز خواهش کردم این پست رو از طرف من بزاره

با سلام خدمت همه دوستان
    بالاخره این سرور خوب یا بد برای من و تیمی که لطف کردن باهام اومدن تموم شد و علاقه ای هم ندارم که در مورد علت حذف اکانتها حرفی بزنم.
    ما چه فارم چه قوی چه ضعیف و هر چی بودیم تمام تلاشمون رو کردیم تا بتونیم توی شمالغرب حرفی برای گفتن داشته باشیم و با اینکه از همون اول سرور درگیری داخلی داشتیم ولی تا جایی که تونستیم سعی کردیم کاری کنیم که از سرورهای آینده تعداد بیشتری پلیر توی شمالغرب ثبت نام کنن و امیدوارم حداقل 1درصد موفق بوده باشیم.
    اینجا یه بازی و یه محیط مجازی هست و با حذف اکانتهامون اتفاقات بد و ناراحتی های توی سرور رو هم از ذهنمون حذف کردیم چون مهم دوستیها و رفاقتها هست و همین که توی این سرورو چندتا دوست جدید پیدا کردیم برامون کافیه.
    کسانی که منو میشناسن میدونن خیلی اهل کل کل نیستم و سعی کردم به کسی توهین و بی احترامی نکنم اما اگر هم ناخواسته به کسی بی احترامی یا توهینی کردیم بدونید که از روی دشمنی یا عمدی نبوده و امیدوارم به بزرگی خودشون ببخشن و حلالمون کنن
    انشالله اگر قسمت بود شاید باز هم بازی کردیم اما در حال حاضر قصد ادامه بازی رو ندارم شاید زمانی که مشکلات سرور از تایم کتیبه ها و نقشه ها و نوع ویو زدن ها درست شد باز هم بیایم و البته تا اون موقع معلوم نیست زنده باشیم یا مرده.
    از کسانی هم که همیشه کنارم بودن مثل حیدر، محمد اسباگتی، مهدی، طاها،عرفان و... و سحر عزیز که تا جایی که بود و وقتشو داشت کمکم کرد واقعا تشکر میکنم.
    یادمون نره این یه بازیه و با همه کل کل ها و دعواها نباید به هم توهین کنیم و دوستیها رو فدای یه بازی مجازی نکنیم.

باز هم از همه دوستانی که بخاطر حرفام حتی ذره ای ناراحت شدن عذرخواهی میکنم

به امید دیدار
    مجتبی
    MATRIX III - Hermetic

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi. نمایش پست ها
    دوستان به دلیل اینکه باز هم آی دی فروم من مسدود شد از مهدی عزیز خواهش کردم این پست رو از طرف من بزاره

با سلام خدمت همه دوستان
    بالاخره این سرور خوب یا بد برای من و تیمی که لطف کردن باهام اومدن تموم شد و علاقه ای هم ندارم که در مورد علت حذف اکانتها حرفی بزنم.
    ما چه فارم چه قوی چه ضعیف و هر چی بودیم تمام تلاشمون رو کردیم تا بتونیم توی شمالغرب حرفی برای گفتن داشته باشیم و با اینکه از همون اول سرور درگیری داخلی داشتیم ولی تا جایی که تونستیم سعی کردیم کاری کنیم که از سرورهای آینده تعداد بیشتری پلیر توی شمالغرب ثبت نام کنن و امیدوارم حداقل 1درصد موفق بوده باشیم.
    اینجا یه بازی و یه محیط مجازی هست و با حذف اکانتهامون اتفاقات بد و ناراحتی های توی سرور رو هم از ذهنمون حذف کردیم چون مهم دوستیها و رفاقتها هست و همین که توی این سرورو چندتا دوست جدید پیدا کردیم برامون کافیه.
    کسانی که منو میشناسن میدونن خیلی اهل کل کل نیستم و سعی کردم به کسی توهین و بی احترامی نکنم اما اگر هم ناخواسته به کسی بی احترامی یا توهینی کردیم بدونید که از روی دشمنی یا عمدی نبوده و امیدوارم به بزرگی خودشون ببخشن و حلالمون کنن
    انشالله اگر قسمت بود شاید باز هم بازی کردیم اما در حال حاضر قصد ادامه بازی رو ندارم شاید زمانی که مشکلات سرور از تایم کتیبه ها و نقشه ها و نوع ویو زدن ها درست شد باز هم بیایم و البته تا اون موقع معلوم نیست زنده باشیم یا مرده.
    از کسانی هم که همیشه کنارم بودن مثل حیدر، محمد اسباگتی، مهدی، طاها،عرفان و... و سحر عزیز که تا جایی که بود و وقتشو داشت کمکم کرد واقعا تشکر میکنم.
    یادمون نره این یه بازیه و با همه کل کل ها و دعواها نباید به هم توهین کنیم و دوستیها رو فدای یه بازی مجازی نکنیم.

باز هم از همه دوستانی که بخاطر حرفام حتی ذره ای ناراحت شدن عذرخواهی میکنم

به امید دیدار
    مجتبی
    MATRIX III - Hermetic
    مجتبی جان خوشخال شدم در کنارتون بودم.

خیلی خوب بودی... هم خودت هم تیمت. هر جا هستید موفق باشید.

باز دمه شما گرم که تا الان موندین این قابل احترام هستش.

با ارزوی موفقیت سلامتی برای تیم ج.غ و خانواده محترم.

بااحترام
    Ali_KinG_sE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تبریک به همه se واسه پیروزیش. انشالاه همیشه سربلند باشید. سرور جذابی بود خدایی. به بچهای تیمه خودمون تبریک ویژه میگم تنشالاه همیشه سربلند باشند در همه جا. فینال تابستون منتظز دوستان هستیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خب همونطور که مصطفی هم اشاره کرد , طی صحبتایی که باهم داشتیم به توافقاتی رسیدیم و متای sw با se بسته شد
    خوب با سلام
    چند روز نبودم چقدر اتفاق افتاده توی سرور این کوچولوی جنوب غربی اومده دست بوسی که شاید توی اتحاد برنده باشه نه عزیزم از این خبرا نیست شما همون تنهایی بازی بکنی بهتره اینور نیا

8. تشکر lucifer, Ali Chiefer, l0l:D, 33yed_team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    خوب با سلام
    چند روز نبودم چقدر اتفاق افتاده توی سرور این کوچولوی جنوب غربی اومده دست بوسی که شاید توی اتحاد برنده باشه نه عزیزم از این خبرا نیست شما همون تنهایی بازی بکنی بهتره اینور نیا
    کیک میخوری سایز دهنت لطفا
    کسی نخواست بیاد اتحاد برنده! متایی هم که بسته شده پیشنهادش از ج.ش بوده
    طرف حساب منم لیدره نه کس دیگه

10. نپسندیدن lucifer, l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandak نمایش پست ها
    کیک میخوری سایز دهنت لطفا
    کسی نخواست بیاد اتحاد برنده! متایی هم که بسته شده پیشنهادش از ج.ش بوده
    طرف حساب منم لیدره نه کس دیگه
    فندک جون هست بپا گازت تموم نشه اگه لیدرهای جنوب شرق همچین درخاستی کردند باید یکم تامل کرد اخه کارشون جالبه سایدی که داشت ستا ساید رو قبل حذف میزد الان نمیدونم چرا داره دنبال متا میگرده

12. تشکر lucifer, l0l:D, God kill m3, MATRIX III تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, l0l:D, MATRIX III پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    فندک جون هست بپا گازت تموم نشه اگه لیدرهای جنوب شرق همچین درخاستی کردند باید یکم تامل کرد اخه کارشون جالبه سایدی که داشت ستا ساید رو قبل حذف میزد الان نمیدونم چرا داره دنبال متا میگرده
    سلام
    ما که رفتیم ولی خیلی دوست داریم ما هم دلیلش رو بدونیم
    اگر فهمیدید به ما هم بگید
    چون شنیدیم خود اس ای رفته درخواست متا بهشون داده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    کسی نمی خواد با من متا کنه ؟
    http://i3.x.dejkoob.net/spieler.php?uid=497

با تشکر
    خودم