صفحه 61 از 91 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

،،،،،طلا دلت مياد با من اين كارو كني ؟ قربون اون سيبيلات برم ،كسي غلط ميكنه تورو بزنه ،مكه از رو جسد من رد شه ، عارف تو بحثت جداس ولي اك سعيد رو نزاشتم كسي بزنه جون تو ج غ هست ،حيف كه نميشه اينجا نامه كزاشت ، ما نزديم با نامه نكاري خاستم حل كنم كه ارش ناراحت شد ، داش بحث زدن نيست ،مشكل جاي ديكس ، حالا كه اتفاق بود افتاده ،واسه منم مهم نيست ،تو هم خاستي بزني ج غ رو عيب نداره ولي حق نداري بدّي دست كسه ديكه بياد بزنه حتي ارش ، ارش هم نبايد با اك سعيد ميزد ،سعيد به من قول داده بود كه ج غ رو نزنه ولي ٢ بار زِد ، حالا ما نميزنيم دليل نميشه شما نزني ، و دليل نميشه ما نتونيم بزنيم ، ما همه رفيقيم و با هم بازي كرديم دوست نداشتم مثل غريبه ها بيام تو و سعيد رو بزنم ،به قول خودت فقط واسه سركرمي بازي ميكنيم ،حالا بقيه يه جور ديكه برداشت ميكنن به من ربطي نداره ،

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    ،،،،،طلا دلت مياد با من اين كارو كني ؟ قربون اون سيبيلات برم ،كسي غلط ميكنه تورو بزنه ،مكه از رو جسد من رد شه ، عارف تو بحثت جداس ولي اك سعيد رو نزاشتم كسي بزنه جون تو ج غ هست ،حيف كه نميشه اينجا نامه كزاشت ، ما نزديم با نامه نكاري خاستم حل كنم كه ارش ناراحت شد ، داش بحث زدن نيست ،مشكل جاي ديكس ، حالا كه اتفاق بود افتاده ،واسه منم مهم نيست ،تو هم خاستي بزني ج غ رو عيب نداره ولي حق نداري بدّي دست كسه ديكه بياد بزنه حتي ارش ، ارش هم نبايد با اك سعيد ميزد ،سعيد به من قول داده بود كه ج غ رو نزنه ولي ٢ بار زِد ، حالا ما نميزنيم دليل نميشه شما نزني ، و دليل نميشه ما نتونيم بزنيم ، ما همه رفيقيم و با هم بازي كرديم دوست نداشتم مثل غريبه ها بيام تو و سعيد رو بزنم ،به قول خودت فقط واسه سركرمي بازي ميكنيم ،حالا بقيه يه جور ديكه برداشت ميكنن به من ربطي نداره ،

علی جان دوروز قبل کتیبه ها نامه دادی که همه کتیبه از ساید خودشون بزنن منم بهت گفتم کتیبه نمیزنم از ناتارای اس دبلیو و نزدم یه مرتاض کوچیک همون که دست خودته افتاد یه خونه ای اکانت من چنتا از دوستای جنوب غرب گفتن نزن منم صحبتی که با آرش و چنتا از بچه های جنوب کردم قرار با این شد که با شوالیه و لزیون های ده یک بزنم تروپش بکشم که برده شه جنوب غرب و همین طورم شد البته اون اکانت خاص که قرار بود ورداره نرسید ولی به هرحال کتیبه رفت جنوب غرب. کتیبه احمق کوچیکی هم که زدم از داخل se زدم که حرفی پیش نیاد.

سر اکانت هم واقعا تا یه حدی من میتونم نزنم اکانت از اول استارت خوردنش توی اتحاد nw بوده و الانم حق ان دبلیو هست که ازش استفاده کنه با اینکه من خودم sw بازی میکنم همه سرورا

آقا بریم ال 1 :دی اونجا هممون sw هستیم :دی بهتره

4. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, .SpaRtaN. پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    دوست عزیزمون آقای منتال مطالبی بیان کردند که مجبور شدم بیام اینجا و جوابشون بدم .

بنده سامان اکانت هرکول هستم در مورد i1 کلا چهار تا پلیر داشت جنوب غرب که یکیش از غذا همشهری این دوست عزیزمون آقای منتال اکانت razor بود که با یک همر 60 ک گرزی به اکانت کنتو حمله گذاشت و از من هم درخواست کمک کرد منم اکانت در اختیارشون گذاشتم و خودشون حمله رو لانچ کردند جالبه حمله*ها جوری لانچ شد که نیروها بدون دژکوب و یا بدون منجیق یا حتی وقتی دف شکستیم قرار بود ایشون از یکی از اکانتایی که داشتند با قهرمان کتیبه رو ببرند که حا لا بماند چه اتفاقی افتاد که همرای خودشون که لانچ نکردن و دو دستی فروختند به ساید ایشون و اکانت rhiden رو هم که دستشون بود روشون اتک گذاشته بودند با همری که داشت راحت میتونست ده آقای منتال صفر کنه ولی آقا فرهاد و همشهری ایشون حتی زحمت لانچ همر ندادن به خودشون نه خودش همراش زد و نه همر رضا ار هیدن زد و توی 3 یا چهار حمله در روزهای مختلف ده همر رضا صفر شد .
    در حقیقت نامردی که توافقی که بین این اقا و فرهاد انجام شد ای دبیلو رو به فنا داد وگرنه اصلا در حدی نبودند که بخواند با بازی مردونه به پیروزی برسند. در حقیقت بازی کثیف برنده بازی مشخص کرد.
    موفق باشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حق با شماست ،اشتباه از من بود كه نزديم ، ولي تو نامه نكاري اين جيزي كه ميكي نبود ،عيب نداره

7. تشکر WhiteBird, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سجاد خوب یا بدش ، خیلی خیلی خیلی مونده تا فرق یه بازی رو با زندگی بفهمی ، واسه خودت میگم ، اینکه همه دونه دونه دارن باهات به مشکل میخورن حتی دوستای قدیمیت ، نشون میده یه جای کارت ایراد داره ، الان منم جز این گروه تقریبا شدم ، ولی هنوز دارم حرمت یه چیزایی رو نگه میدارم ، دوست خوب من ، این سبکی که داری لااقل تو این بازی زندگی میکنی ، اول و آخرش به خودت ضربه میزنه ، نخون پستا منو ، مگه من مجبورت کردم !؟ عارف هم دهاش تو ساید شماس ! عرضه داشتین میزدین تا حالا ، همین بی عرضگی شما انگیزه بازی از ما رو گرفت ، یه اکانت 15 هفته تو اتحادام بوده ، چون از رفیقای قبلم بوده ، سعید رو یه سرور که با رامین و اکبر 3دی بازی میکرد میشناسم ، بازی واسه همه ماها فان هس ، درستشم همینه ، وقتی میبینه یه جا بچه ها ما هستن ، حتی اگه 0 بشه هم واسش مهم نیس میاد کنار ما این درسته ، در مورد اکانت whitebird ، شما که مشتریش بودی ، از خود سعید هم بپرس ، زمانی که به من گفت چی کار کنم با اکانت گفتم به کارم نمیاد ، نه گذاشتم مرتاضتون رو بزنه ، نه چیز دیگه ، داداش ما زیاد جدی نمیگیریم یه بازی رو ، زمانی که این تحویل شما داده شد ، جنبه ش رو نداشتی ، زود فیک گذاشتی آل استارز ، رو خود من یا عارف میذاشتیم مشکلی پیش نمیومد ، شما سر مشکلات شخصی خودت یه ساید رو داری به فنا میدی ، زیاد هم دور بر ندار ، اگه مشکلی با خود من داری تلگرام هس ، شمارمم داری ، تایم زدن ها زیاد انلاین نمیشم تلگرام ، که تایمم در نره ، recently بدم میاد متاسفانه ، زنگ بزن اگه مشکل شخصی داشتی ، جیغ و داد تو فروم خوب نیس ! اگه همون 5 6 سال پیشت بود ، میگفتم سنت ایجاب میکنه ، الان که دیگه به قول خودت داری میری سربازی
    تف سر بالا !؟ من رفیقام زندگیمن ، همو طوری که شما هم بودی و هستی که این همه دارم بهت احترام میذارم ، وگرنه حرف که زیاد بود اگه میخواستم بزنم ، خودت میدونی تو جنگ روانی هم تو فروم یهو میتونم یه ساید رو با حرف یه کار کنم حذف کنه ، من از خدامه که شماها بزنین اصن منو ، مگه چیزی گفتم ، به نظر من کماکان اکانت all stars بالاترین سطح اکانت رو داره تو سرور
    مشکل شما میدونی چیه ؟ اینه که رفیق نیستین
    کسی که با من رفاقت کردی براش از هرجا تونستم مرام گذاشتم .یکی ازکسایی که دوستم بوده بیار بگن من سوء استفاده کردم یا نامردی کردم !!
    مشکل من اینه که خیلی روک حرفو میزنم
    اگر قراره کسی که رفیقش هستم بخوام حرفیو که اون دوست داره بزنم میشه چاپلوسی نه ما مثل بعضیا نیستیم ) چون به کسی وابستگی نداریم . واسه سرگرمی بازی میکنیم
    من هم یا از اول با کسی رفیقم یا طرف وضعیت خودشو مشخص میکنه
    مهم اینه با کسی رفیق میشم رفیق میمونم . پرچم نمیشم
    من نه بهت بی احترامی کردم نه چیزی از اول سرور هم گفتم تو استاد منی .زمانی که من داشتم بازی میکردم تو توتال ساید بودی

از همون اولش هم گفتم میخوای جو سازی کنی نیازی به بهونه نیست کارتو بکن عزیز..
    کسی هم اینجا جیغ و داد نرد . فقط حرف من اینه ارزش داره از تو ساید خودی همر بلند میکنید ؟؟
    رفیقی نداشتم اینجا بخواد حرفی به من بزنه .هرکی حرفی زده یا تازه ب من آشنا شده بوده یا مثل تو بوده !!
    اصلا کاری با تو ندارم که بخوام بهت زنگ بزنم یا چیزی بگم .حرفی داشته باشه بهت پیام میدم.عین مسعود که هر روز حرف میزنیم
    اکانت White bird هم توضیح دادم یا متوجهه نمیشی یا خودتی زدی به اون راه.
    حالا که تو جنبه داشتیو همر لانچ نکردی .
    اگرم قرار بود همرش لانچ نشه بهتر بود قبلش دیوارش میکرد

من هنوز دلیل اینکه خودتو داری قاتی بعضی مسائل میکنی نمیفهمم

دوستان بحث اتک تموم شدس تنها موضوع مطرح شده اینه که میخواستیم مشخص بشه که فیدر زدن بوده و از توی ساید خودی همر بلند شده !!
    وگرنه نه کسی گفت عجب اینسرتی ..کسی نگفت بیگ همر دیوار کردم نه چیزی..
    پس جو سازی نکنید .کار خاصی نبود .این چیزا واسه ما عادیه

پ.ن 1: عارف عزیز هم نبودم نمیدونم چی گفته .امیدوارم از دستم ناراحت نباشه

خوش باشین
    ســـجاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیزمون آقای منتال مطالبی بیان کردند که مجبور شدم بیام اینجا و جوابشون بدم .

بنده سامان اکانت هرکول هستم در مورد i1 کلا چهار تا پلیر داشت جنوب غرب که یکیش از غذا همشهری این دوست عزیزمون آقای منتال اکانت razor بود که با یک همر 60 ک گرزی به اکانت کنتو حمله گذاشت و از من هم درخواست کمک کرد منم اکانت در اختیارشون گذاشتم و خودشون حمله رو لانچ کردند جالبه حمله*ها جوری لانچ شد که نیروها بدون دژکوب و یا بدون منجیق یا حتی وقتی دف شکستیم قرار بود ایشون از یکی از اکانتایی که داشتند با قهرمان کتیبه رو ببرند که حا لا بماند چه اتفاقی افتاد که همرای خودشون که لانچ نکردن و دو دستی فروختند به ساید ایشون و اکانت rhiden رو هم که دستشون بود روشون اتک گذاشته بودند با همری که داشت راحت میتونست ده آقای منتال صفر کنه ولی آقا فرهاد و همشهری ایشون حتی زحمت لانچ همر ندادن به خودشون نه خودش همراش زد و نه همر رضا ار هیدن زد و توی 3 یا چهار حمله در روزهای مختلف ده همر رضا صفر شد .
    در حقیقت نامردی که توافقی که بین این اقا و فرهاد انجام شد ای دبیلو رو به فنا داد وگرنه اصلا در حدی نبودند که بخواند با بازی مردونه به پیروزی برسند. در حقیقت بازی کثیف برنده بازی مشخص کرد.
    موفق باشید.
    سامان جان مرسی عزیز از شفاف سازی
    سامان بحث نکن با کسی ..مشکل اینجاست که هیچکس مردونه نمیاد کاری که کرده گردن بگیره )
    فقط دنبال در رفتن از زیر همه چیز هستن.آخرش هم میگن دژکوب برامون مهم نست.

اگه واسطون مهم نیست پس چرا اینقد داستان درست میکنید!!

سامان جان شما ثابت شده ای. همیشه هم جات تو قلب ما میمونه ..
    هرموقع هر جا بتونم میام کمکت میکنم

سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

9. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

:دی

سلام دوستان خسته نباشید
    آرش جون تبریک داداش
    چکمه یونیک ج.ش دزدیده شد

chakme uniq.jpg

اگه نظر شخصی منو بخای مهاجم ضرر کرد و اصلا هم کار خاصی نکرد ) و از همه مهم تر کتیبه چکمه یونیک اصلا مهم نیست :|
    و در آخر مدافعان خیلی خوش حالن بخاطر اینکه گندوم خور آزاد شد :دی

نتیجه : آقا بازم هم جنوب موفق بود

شادباشید
    مسعود
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    خبر جدید : شمال غرب فیدر زنی حلال کرد !!!

لووووووووووووووووول
    همین بودین ؟ فیدرزنی ؟فیدر زنی اکانتای دف ساز ؟؟؟ اونم با چکمه ؟ اونم همر از توی جنوب غرب بلند میکنید ؟؟
    اینقد ضعیفین ؟؟ =))
    خب حالا کاری ندارم به اینا :
    لانچر کی بوده ؟ میشه بیاد رو در رو من باهاش دو کلمه حرف بزنم ؟
    دقیق تر بگم : کدوم نـــــوبی بوده ؟ ؟ ؟ بیاد گردن بگیره ))
    با 2تا اکانت 29 موج تو 11 ثانیه جا دادی ؟؟ ))))))))))

عکس اتکارو میزارم که یه تریلی وسطش جا دادیم با مجتبی )
    اما دفاع نمیرسید .فقط اینارو زدم که بگم میشد وسطش جا داد )))))))
    فایل پیوست 1985
    فایل پیوست 1986

اون تریلی که جا دادیم هم بعد عکسشو میزارم
    فقط یادتون باشه فیدر زنی کردین
    یدونه دهکده از مجتبی بپره تک تک دهکده هاتونو میپرونم .از شمال غرب

و جمله معروف :
    قبلا فیدر زنی حکم فحش ناموسی داشت !!!
    وقتی یک طرف شروع میکنه دیگه دست ما هم باز میکنه
    بازم میگم ضعیفین .از توی جنوب غرب همر بلند کردین و متاسفم برای بعضیا

ســـجاد
    خب آقا سجاد چطوری

کلا یادم میرفت با آرمان راجع به شما حرف بزنم .

امروز یه صحبت باهاش کردم گفت کبریت بی خطری
    در جواب همون حرفت که گفتی یادم باشه به آرمان بگم بهت بگه با هر کسی کل کل نکنی
    اینه که یادمه تو فروم یه بحث کردی با من حرف آرمان و این چیزا رو زدی و من هنوز که هنوزه بعد 33 روز منتظر جوابی ام که میخوای از آرمان بگیری

بابت اینسرتتون هم مبارکه . تا باشه از این اینسرتا باشه

آقا آرش ماشاله من یه بار اینجوری زدم 11 تا موج این هفته میخورد 10 تاش هفته بعدی تاپ

12. تشکر Black Rose, .SpaRtaN., shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, .SpaRtaN., shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باز هم حرکتی دیگر از مسعود جون

بازم هم سوپر همر ما وارد کارزار شده ))))
    maid iran 2.jpg

maid iran.jpg

پ ن : هرکسی که منو نزنه همشهری من حساب میشه و آخر سرور ازش اکانت رو به 20کی گلد میخرم

- - - Updated - - -

راستی مسعود جان قرار بود روی بینام فیک بریم و یکی دیگه رو صفر کنیم . چرا جدی زدینش

خسته نباشید میگم به سگ سیبیل و آرش .

چکمه رو بدین ما هم باهاش یه عکس یادگاری بگیریم . با یونیک سوپر همرم زود تر میرسه به SW
    ویرایش توسط M3nTaL : 05-05-2016 در ساعت 03:10 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    خب آقا سجاد چطوری

کلا یادم میرفت با آرمان راجع به شما حرف بزنم .

امروز یه صحبت باهاش کردم گفت کبریت بی خطری
    در جواب همون حرفت که گفتی یادم باشه به آرمان بگم بهت بگه با هر کسی کل کل نکنی
    اینه که یادمه تو فروم یه بحث کردی با من حرف آرمان و این چیزا رو زدی و من هنوز که هنوزه بعد 33 روز منتظر جوابی ام که میخوای از آرمان بگیری

بابت اینسرتتون هم مبارکه . تا باشه از این اینسرتا باشه

آقا آرش ماشاله من یه بار اینجوری زدم 11 تا موج این هفته میخورد 10 تاش هفته بعدی تاپ
    سلام ٱقا میلاد گل
    خوبی؟؟
    راستش تقصیر آرش نیست مشکل از نت بوده و دیگه اتفاقی بود که افتاده بود
    اون همر ما هم مثل کفش میرزا نوروز میمونه هی میره و بر میگرده
    البته کل همر هم میپرید بازم مهم نبود فدای سرشون

عارف خان تبریک خسته نباشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Brain نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    آرش جون تبریک داداش
    چکمه یونیک ج.ش دزدیده شد

chakme uniq.jpg

اگه نظر شخصی منو بخای مهاجم ضرر کرد و اصلا هم کار خاصی نکرد ) و از همه مهم تر کتیبه چکمه یونیک اصلا مهم نیست :|
    و در آخر مدافعان خیلی خوش حالن بخاطر اینکه گندوم خور آزاد شد :دی

نتیجه : آقا بازم هم جنوب موفق بود

شادباشید
    مسعود
    سلام برو بکس

جوووووووووووون چجورم زدن چکمه یونیک کلا 70کی دف داشت این یعنی وضعیت دف کلا درام هست

تبریک میگم به مهاجم و تلیت میگم به چکمه پوشان سابق
    به امید پلن های دیگه از nw الان دیگه بازی داره حساس میشه خخخخخخ

دمت گرم عارف فکر میکردم همرت کلا نیزه دلاور باشه امید وارم کردی اخوی امید وار

الان دیگه فکر اینم عارف اینو داشت بقیه چی ها دارن

قربونتون محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

16. تشکر Black Rose, M3nTaL, shoshor, Brain, Mr.majid تشکر نمود
صفحه 61 از 91 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین