صفحه 140 از 158 نخستنخست ... 4090130138139140141142150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

سعید جان بحث مولتی داشتن و مولتی رید دادن یه طرفه بحث خرید اکانت یه طرفه دیگه.

مدیریت پاکسازی سرور رو شروع کردن
    نیازی نیست برا شما ثابت بشه برای مدیریت ثابت شده و 4اکانت هرکول وایت برد و کلاب و وپلار از جنوب غرب مسدود شدن و همچنین اکانت سالت از شمال شرق.

این 5اکانت هم خودشون وهم ایمیلشون برای همیشه مسدود شد.

تشکر ویژه دارم از مدیریت سرور ها که سریعا داستان رو پیگیری کردن حدود 3ماه هست که در تمام سروهای در حال اجرا قانون به درستی و کامل داره اجرا میشه و به شدت با مولتی اکانتی و خرید و فروش اکاتنت برخورد میشه و این به زودی باعث خواهد شد که سطح فنی سرور بره بالا و پلیرها مجددا رغبت کنن و بیان دژکوب ثبت نام کنن.

ممنون امیــد

سربلند؛پیــروز ودنباله دار باشید
    سلام دوستان
    اقای شانگفی بالاخره مولتی داشتن و مولتی رید دادن و ده تا اکانت دست یه نفر بودن تخلف هست یا نه اگه هست چرا برخورد نمیشه اگه نیست چرا تو تخلفات به عنوان تخلف ثبت شده راههای پیگیری بگو شاید اینم نتیجه داد بحث پیگیری ظاهرا توسط شما که باشه زود جواب میده روش پیگیری رو هم بگو واینکه یه توضیحم بده شما از کجا متوجه ای پی مشترک شدی کجای سرور اینا رو نشون میده که باقی دوستانم یاد بگیرن و استفاده کنند.
    اگرم این امتیازات در اختیار مولتی هانتره که خوب هیچی کلا حرفی باقی نمیمونه

2. تشکر AmiR SalaR, shoshor, sw team تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, shoshor, sw team پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اقای شانگفی بالاخره مولتی داشتن و مولتی رید دادن و ده تا اکانت دست یه نفر بودن تخلف هست یا نه اگه هست چرا برخورد نمیشه اگه نیست چرا تو تخلفات به عنوان تخلف ثبت شده راههای پیگیری بگو شاید اینم نتیجه داد بحث پیگیری ظاهرا توسط شما که باشه زود جواب میده روش پیگیری رو هم بگو واینکه یه توضیحم بده شما از کجا متوجه ای پی مشترک شدی کجای سرور اینا رو نشون میده که باقی دوستانم یاد بگیرن و استفاده کنند.
    اگرم این امتیازات در اختیار مولتی هانتره که خوب هیچی کلا حرفی باقی نمیمونه
    سلام سامان جان

سروری همه توش همین کارو میکنن ، پس با کسی برخوردی نشد که به شنگفی ام بخواد بشه

مثل سرور i3 که خودت با میثم مولتی رید میدادین و حتی توی مولتیتون هم دفاع ریختن و حالا کاری ندارم ، چون اون سرور هم کل سرور داشتن مولتی رید میدادن و سطح سرور همین بود و چیزی بن نشد ! این از این

در مورد آی پی مشترکی شایان شنگفی فهمید خب فک کنم پست هارو نخوندی ، چون خودش توضیح داد که نامه مولتی هانتر روی اکانت کلاب اومده ، و با بچه های جنوب غرب در ارتباط بوده و این مسئله رو فهمیده که بعدشم کل سرور فهمیدن
    اکانت هایی ام که بن شده خب دوستان هستن به راحتی و در کمترین زمان میشه فهمید و اصلا نیاز به توضیح نداره

پ.ن : همیشه یادم توی پروفایل شنگفی این موضوع نوشته شده : متخصص زدن آدمای نامرد ما ام تا زمانی که یادمون میاد ، تا بوده همین بوده که این سرور ......

4. تشکر M3nTaL, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام سامان جان

سروری همه توش همین کارو میکنن ، پس با کسی برخوردی نشد که به شنگفی ام بخواد بشه

مثل سرور i3 که خودت با میثم مولتی رید میدادین و حتی توی مولتیتون هم دفاع ریختن و حالا کاری ندارم ، چون اون سرور هم کل سرور داشتن مولتی رید میدادن و سطح سرور همین بود و چیزی بن نشد ! این از این

در مورد آی پی مشترکی شایان شنگفی فهمید خب فک کنم پست هارو نخوندی ، چون خودش توضیح داد که نامه مولتی هانتر روی اکانت کلاب اومده ، و با بچه های جنوب غرب در ارتباط بوده و این مسئله رو فهمیده که بعدشم کل سرور فهمیدن
    اکانت هایی ام که بن شده خب دوستان هستن به راحتی و در کمترین زمان میشه فهمید و اصلا نیاز به توضیح نداره

پ.ن : همیشه یادم توی پروفایل شنگفی این موضوع نوشته شده : متخصص زدن آدمای نامرد ما ام تا زمانی که یادمون میاد ، تا بوده همین بوده که این سرور ......
    سلام عزیز
    ظاهرا من با سامان دیگه اشتباه گرفتی سوال من این بود اگه تخلف نیست چرا تو تخلفات هست اگه تخلفه چرا برخورد نمیشه و اینکه ایشون چطوری نامه اکانت مولتی به کلاب خونده که دلیل تخلف چیه

6. تشکر AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

داشتن بیش از یک اکانت در هر سرور ممنوع میباشد و برخورد خواهد شد. منتهای مراتب و متاسفانه از ابتدای راه اندازی این سایت برخورد جدی نشده ولی الان در سرورهایی که جدید راه اندازی شده به شدن داره برخورد میشه که میشه در سرور ام1 و 5ایکس دوستان دارن میبینن به شدت با رید مولتی برخورد نیشه قبل از این با مماشات برخورد میشد که نه تنها بنده بلکه 90% پلیرهایی که همر داشتند مولتی رید میدادن.

حالا از مغلطه خارج بشیم! من مولتی رید میدادم درست! آیا از ساید دیگه اکانتی گرفتم و در جهت تضعیف اون ساید استفاده کردم؟

من صرفا اکانت های جنوب شرق که میدگیم پلیرهاشون ول کرده بودن رفته بودن رو جای حذف کردن ازشون استفاده کردم جرم هست ولی چند نفر توی سرورال1 این کار رو نمیکردن؟ اگه قرار به برخورد بود همون اکانت فروخته شده هرکول هم مولتی میزد پس باید برخورد میشد.

نکته بعدی عکس نامه کلاب رو محمد اکانت رد لاین به من داد تا قبل از اون من چیزی نمیدونستم ؛ حاشیه سازی ممنوع.

باز هم نکته بعدی

یک هفته قبل از این داستان ها به من اعلام شد عرفان با ماست اینا هرکاری میخوان بکنن تهش با اکانت عرفان میزنیم؛ من فکر کردم جوسازیه؛ تااتک اول اومد رومون که با زیبایی هر چه تمامتر اینسرت زدم و خزانه رو تخریب کردم و خفت کردم و ناکام موندن تا اینجا هم مشکلی نبود چون از ساید رقیب اتک اومدن روی ما خوب طبیعته بازیه.

کاهنی هم که دوستان مدعین به مادادن رو رضا از اکانت آروشا بی خبر از همه جا و رو حساب رفاقت قبلی از سرورهای قدیم به ما داد.
    جالبتر اینه که همزمان با اون پلن اکانت noor که محمدرضا سالت مدعی بود رمزش رو گرفته دقیقاا 10 ساعت قبل لندینگ اتک ها 3تا ده از دف ساز های اصلی من چیف کرد که حدود 30 کی پیاده و 35کی نیزه دار پرید که اون موقع به این بهانه که این بازیکن نوبه و حالیش نیست قضیه جمع شد من هم علی رغم شکی که داشتم زیر سیبیلی رد کردم.

تا این که یه شب توی کانال تلگرام بحث شد که چرا دفاع کردی من تعجب کردم! گفتم آقا اینا رو ول کنید بیاید دفاع رو پخش کنیم روی دو تا واندر متا به موازات بکشیم بالا مجبورا هر دو تا رو بزنن وقتی دفاع 1میل باشه نمیتونن هی بیان زیر ساخت بزنن و من هم همرامو لانچ میکنم حدود 700تا دفاع آزاد میشه میریزم رو منتال گفتن نه فقط سالت ! گفتم نمیشه امکانات کل متا در اختیار یه نفر باشه که 2میل بریزه رو همرش که بیگ بزنه بقیه اکانت ها لینک سبز صفر شه!

که فرمودن همه امکانات ساید متعلق به یه اکانت هست شما مشکلی داری؟ مسلما جواب من معلومه که بلی بود گفتن هر کاری میخوای بکن گفتم اوکی من شمال شرق رو کل دفشو کلین میکنم.

از گروه زدم بیرون زنگ زدم به آرش و عارف ؛ آرش جواب نداد عارف هم گفت من نیستم، به پژی پی ام دادم گفت محمد از اکانت رد لاین در جریان کار ها هست؛ شمارشو داد زنگیدم گفتم آقا من میخوام با جنو غرب همکاری کنم چون بچه های شمال شرق بی ادبن بریم من همرامو جمع میکنم همرای من همشون 5کی رم داره جلوزن شما هم کاتا کنید اوکی شد قرار شد همراشونو جمع کنن.

تا اینجا من هیچ حرف از خرید و فروش اکانت علی رغم این که اسکرین شات دارم وقتی از گروه تلگرام اومدم بیرون محسن ما هنوز توی گروه بود و دوستان نمیدونستن ؛ که خیلی حرف بزنه با اکانت هرکول (عرفان) میزنیمش باز هم من گفتم احتمالا میدونن محسن هست توی گروه و میخوان جو بدن توجه نکردم.

توی همین هاگیر و اگیر بود آرش بهم زنگ زد بابت جواب ندادن به تلفن ؛ داستان رو براش تعریف کردم گفت من اول واندر ها میل رو گذاشتم کف تلگرام و نیستم ولی میتونم اکانت کلاب و دو تا همر تبری سنگین بهت بدم پلن بری جمع کنی شمال شرق رو.

توجه کنید ارش صاحب اکانت کلاب این حرف ها رو زد ! بعد به آرش گفتم حاجی من تایم پلن رفتن ندارم بیا من همرامو جمع میکنم لانچ میکنم رمر رو واندر قهوه خونه روشن پشت بندش شما برین تارگت بزنین چون من نمیتونم قهوه خونه روشن بزنم گفت باشه با بچه ها هماهنگ میکنم از کلاب و پلار چکمه دارن پشتت بزنن انباراشو بپرونن

باز من رمر رو جمع کردم لانچ کردم تایم دادم به محمد از اکانت رد لاین رفتم خوابیدم .

صبح پاشدم برم سرکار دیدم از اکانت کلاب و پلار و هرکول و رپتور که با 3تاشون هماهنگ بودم پشت من برن واندر سالت رو بزنن رو من اتکه پی ام دادم محمد رد لاین که رپتور هم خودش بهم زنگ زد گفت حاجی رمزا عوض شده لانچ کردن رو شما ولی خوب من دیگه توی مسیر رفتن به محل کار بودم نمیشد کاری کرد.

از اونور زنگ زدم آرش گفت حاجی به خدا من نیستم شمالم الان غلط کردن با اکانت من تو رو زدن؛ گفتم آرش مطمئنی خودت منو نزدی ؟:دی گفت آره حاجی

این شد که نامه زدم مولتی هانتر چون 3تا پلیر 3تا اکانت که منو زده بودن مدعی بودن خودشون لانچ نکردن و من یه ذره ذهنمو ریکاوری کردم یاد چیف شدن دف سازام توسط شمال شرق شب اتک قبلی افتادم و اسکرین شات محسن مبنی بر این که هرکول دست شمال شرقه!

شما جای من باشی نامه نمیزنی مولتی هانتر؟ که مولتی هانتر جواب داد پیگیری میشه ! عصرش محمد ردلاین پی ام داد تلگرام که رمزا دوباره درست شده و رفتن رو کلاب و نامه مولتی هانتر مبنی بر آی پی اشتراکی رو توی تلگرام داد به من؛ از اونطرف هم یکی از بچه های شمال شرق عکس اخراج سالت از اتحاد توسط مولتی هانتر رو داد بهم من هم اومدم پست گذاشتم.

یه چیزی ذهن منو درگیر کرده دوستان اکانت هرکول مدعین که خودشون رمز دادن به اکانت سالت که منو بزنه!

شما مگه دشمنت شمال شرق نبوده؟ چجوریه که رمز 2تا واندر جنوب غرب رو دادین به شمال شرق؟

این رو بهش میگن تبانی و خرید و فروش اکانت

پایان بخش اول
    سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت : سر کار هستم مجبورم پارت پارت پست بذارم ؛ شاید هم دیگه ادامه ندادم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    شانگفی عزیز تو بازی و حتی دنیای خارج از بازی چیزی به نام سیاست وجود داره اینکه بخوای یه رقیب رو با دوستای خودش و متحدینش از دور خارج کنی با کمترین هزینه فکر کنم شاید کار پسندیده نباشه ولی عاقلانه است دوستای خودتون نمیدونم چرا متحدین شما نه ما میخواستن شما رو بزنن ما هم یه همر دادیم نه ایمیل چنج شد فقط یه پسورد برا یه حمله داده شد تا اتکم لانچ شد پسورد عوض شد که نتونن کار دیگه انجام بدن اینکه رقیبت با کمک دوستای خودش از دور خارج کنی فک نکنم معنیش واگذاری اکانت باشه امیدوارم مولتی و ادمین هم واقع بینانه برخورد کنن و اکانتی که متعلق به ساید بزرگ sw هست از بن خارج کنند .
    موفق باشید

9. تشکر mistake تشکر نمود
    پسندیدن mistake پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سامان جان بسیار محترم هستی اما بدون چرا یکی از بهترین اکانت های ما که دوتا کتیبه یه منحصر رو اون و واز دف و پوش ساید استفاده می کنه می اد پسوردش در اختیار تیم رقیب قرار می ده اونم داخل چه وضعیتی به نظرم شما ما رو خیلی بچه فرض کردی
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز من در رابطه با اکانت hercul صحبت کردم نه کلاب و وایتبرد که فروخته شده بهتر نوشته رو یکبار دیگه و درست بخونی .
    موفق باشی
    ویرایش توسط saman117 : 01-20-2017 در ساعت 09:00 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    اگر اون کسی که تو رو زده بوده من بودم که بهت دف نمیزاشتم بدن !!

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شانگفی عزیز اینکه بخوای یه رقیب رو با دوستای خودش و متحدینش از دور خارج کنی با کمترین هزینه ؛ دوستای خودتون نمیدونم چرا؛ متحدین شما؛ نه ما؛ میخواستن شما رو بزنن ما هم یه همر دادیم نه ایمیل چنج شد فقط یه پسورد برا یه حمله داده شد تا اتکم لانچ شد پسورد عوض شد که نتونن کار دیگه انجام بدن اینکه رقیبت با کمک دوستای خودش از دور خارج کنی فک نکنم معنیش واگذاری اکانت باشه امیدوارم مولتی و ادمین هم واقع بینانه برخورد کنن و اکانتی که متعلق به ساید بزرگ sw هست از بن خارج کنند .
    موفق باشید
    درود

همین همرها روی کودئیین هم لانچ شد روی من هم لانچ شد یه بار که دیوار شدن ،پاکسازی درونی بوده کسایی که با خودشون همسو نبودن رو با خریدن اکانت آدم های ضعیف النفس مثل اکانت هرکول و دیگران میزدن و مینداختن گردن ساید مقابل
    این بحث دیگه از نظر من تموم شدس.

ممنون از مدیریت که همه رو به سزای اعمالشون رسوند و اکانت بخر و اکانت فروش رو همه رو با هم بن کرد.

شب خوش

سربلنــد،پیـروزو دنباله دار باشید

پی نوشت: بدون شرح
    (ویرایش شده توسط مدیریت)
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 01-21-2017 در ساعت 10:43 AM دلیل: انتشار صحبت های خصوصی
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. نپسندیدن MOJTABA_CRASSUS, mistake نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

درسته خرید و فروش انجام شده ولی کار مولتی هانتر اشتباه هست با اینکار بدتر جنوب غرب ضعیف کرده
    کاری با اون 3 تا اکانتی بازداشت شده ندارم ولی نباید کلاب مسدود میکرد ایمیل کلاب و پولار دست یه
    آدم نالایق افتاد که برا 2 هزار پول تمام تلاش 1 سال بچه ها خراب کرد با اینکار پشته پا زد به دوستان و بچه ها
    ساید خودش که این همه مدت کنار همدیگه بودن در کنار هم بازی کردن انشالله بازی بزاره کنار و دیگه بازی نکنه
    یا اگه هم خواست بازی کنه جنوب غرب رجیستر نکنه
    عملکرد مولتی هم اصلا خوب نبوده جای اینکه ایمیل هولدر ساید برگردونه زده بن کرده
    اکانت کلاب متعلق به یک یا دو نفر و شخص خاصی نیست متعلق به کل بچه ها جنوب غرب هست
    1 سال همه داریم بازی میکنیم و جنگیدیم برا پیروزی سایدمون و پرچم ساید بالا نگه داشتیم
    به دست یه مشت آدم عقده ای و مدال دوست هرچی کاشتیم خراب شد
    من خودم یکی دیگه حس حال بازی کردن برام نمونده با این اتفاقاتی که افتاده
    این سرور تموم بشه بره سرور ام 1 هم که دارم بازی میکنم ول میکنم
    این کثیف ترین سرور بوده که بازی کردم
    TIRED TEAM

15. تشکر Reza.TNT, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همین اکانتی که میفرمایید به ناحق ایمیلش بن شده و ...
    از همین اک همر لانچ شد رو همر کودیین

تاحالا نگفتیم همرش چقد بوده ولی بزار بگیم

250 ک شمشیر و 110ک سزار و 18 ک کاتا
    همری که از روز اول که کتیبه ها باز شد تا روزی که خورد جنگ کوچیک روش بود

همر ما هم برمیگرده؟؟؟
    این همر نمیتونست واندر کلابز رو 0 کنه؟

از این اتفاقات بیشترین ضرر به ساید ne خورد

صفحه 140 از 158 نخستنخست ... 4090130138139140141142150 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع