صفحه 100 از 182 نخستنخست ... 50909899100101102110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

sw نصف اکانتاش پوکید. nw بالای 90درصدش پوکید. ne رو هم که خدا زده از حذف لیدر خوشگلش ( حالا بماند اینکه عکس جفت خوشگلای سرور رو کدوم اکانت پخش کرد توی سرور ) تا تلف شدن و لو رفتن بیگ همراش ! ( مثال : پیف پاف یه همر 310ک تبری 2روز مونده به کتیبه ها داشتی .اون چی شد؟! آدم که با 450ک تلفات بای نمیده که )
    میمونه se که هر اکانت2تا همر بقیه فول دف !
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    sw نصف اکانتاش پوکید. nw بالای 90درصدش پوکید. ne رو هم که خدا زده از حذف لیدر خوشگلش ( حالا بماند اینکه عکس جفت خوشگلای سرور رو کدوم اکانت پخش کرد توی سرور ) تا تلف شدن و لو رفتن بیگ همراش ! ( مثال : پیف پاف یه همر 310ک تبری 2روز مونده به کتیبه ها داشتی .اون چی شد؟! آدم که با 450ک تلفات بای نمیده که )
    یعنی الان تا تو افق هستیم بای بدیم بریم؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    1. خوب سرور هم برای ما ب اخرش رسیده اکانت ما قرار بود دیروز حذف بشه اما دیروز دوستای خوبم ناصر و امیر گفتن بمون ب خاطرشون موندم اما خدای دیگه حال نمیداد دیشب بعد حذف علی اشرفی گذاشتم رو حذف 8 ساعت دیگه قرار بود حذف بشه نیمای عزیز امد برداشت برای یه سری داستان ها ک دیگه اختیارشو داره برای خودشه

تا اونحای ک تونستم بی درد سر برای شمال شرق بازی کردم جا داره از تک تک بچه های شمال شرق ک منو تحمل کردن تشکر کنم مانی علی اشرفی علی داوری پیام
      دوستای خوبی پیدا کردم بهشاد علی اشرفی نیما علی زاکی امیر (خروس همسایه ) علی یزدی (اکانت یزد)

خیلی خوشحالم ک دوباره در کنار دوستای قدیمی بودم علی داوری میثم گل گلاب علی مولچه بکس جنوب غرب علی چیفر سیامک دخانیات ممد اکسه مجتبی و دیگر دوستان امیر قلمبه مجید وارکر پیمان بلک وار ناصر ولف مهدی مولچه و...

دوستان دژکوب بهانه ای بود برای دور هم بودن دژکوب جدی نگیرید (تنها سروری ک بچه های شمال شرق ویلون این روم اون رروم بودن همین بود ب همین خاظرم شمال شرق خیلی خذقی داشتت)

هرجی بود تموم شد جا داره از چند نفرم معذرت خواهی کنم یکیش رضا پیچ پیچی بود ک یه پست بد در موردش گذاشتم اقا رضا بزرگ ما هستن ب همون بزرگ واری خودتونم ببخشید عصبی بودم ب خاطر اینکه شمال شرق پلیر های خوبی رو از داست داده بود

همتونو دوس دارم خیلی زیاد دژکوب دیگه برای من ب اخر خودش رسیده (علی داوری شمارت رو گوشی من بیوفته میکشمت دوباره منو معتاد کردی)

در مورد کتیبه هم امیر جان نیازی ب توضیح نیس هرکی میخواد هر فکری بکنه بزار بگه مشکل خودشه مشتی نه ما

خیلی مخلصیم

ابوذر یک کیلو (من چتم تو چنه)

سلام
    ابوذر تو که لینک همه بیگ همرها رو میزاری لینک بیگ همر خودت رو هم بزار

شمال غرب میتونست خیلی راحت بدون این کارها کتیبه رو بده به دوستان اگه میومدن و صحبت میکردن
    همیجنور که شما اومدی و بچه ها گفتن کتیبه فدای یه تار موی اون کتیبه برای ما دربرابر دوستی ها ارزشی نداره
    http://dejkoob.ir/ir/report/1070365d993
    این هم یه دیوار دیگه خب میزدی به دهکده بغلی قهرمانم با کل دف های اکانتم اونجا بود این ناصر بنده خدا میگفت دف رو بک کن نخواستیم البته حق داشت
    قبلا هم گفتم ان دبلیو کتیبه ای رو که بخواهد مردانه و توی بازی میگیره و نگه میداره

پ.ن: یه مثاله که میگه موسی همه را به دین خود پندارد
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها

احسان این تحلیل بعد از مصرفه یا قبلش ؟:|
    بیا برو دوتا بازی کن اینجا دژکوبه :| اون قسمت شمال غربش خیلی خوب بود :دی آره دیشب 100% ترکیدیم البته از خنده به یکی میگیم بیا برو خفت کن میگی چقدر تایم داری میگه 18 ساعت نگو با کاتا تایم گرفته =))
    با این اوصاف ما از دور خارجیم فیک رومون نیاد ما کبریت بی خطریم )

5. پسندیدن M3nTaL, BLACK WAR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    یعنی الان تا تو افق هستیم بای بدیم بریم؟
    لینک بدههههههههههههههههههههههه هههههههههه:-)
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://www.dejkoob.ir/ir/report/10703770079

اینم یه جنگ اموز کوچیک دیگه از ne

پ.ن:پیمان بدو بیا اوضاع خطریه

پ.ن:علی تو هنوزم داری لاگین میکنی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1. هرجی بود تموم شد جا داره از چند نفرم معذرت خواهی کنم یکیش رضا پیچ پیچی بود ک یه پست بد در موردش گذاشتم اقا رضا بزرگ ما هستن ب همون بزرگ واری خودتونم ببخشید عصبی بودم ب خاطر اینکه شمال شرق پلیر های خوبی رو از داست داده بود

سلام
    شرمنده کردی ابوذر جان، منم از شما عذرخواهی میکنم بابت پاسخی که به اون پستتون دادم که البته بعدش پاک کردم
    موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آخه عمو جان .... چرا انقدر خودت رو اذیت میکنی ؟؟؟؟

http://dejkoob.ir/ir/report...53,10703811624

البته زمان بندی حمله ها قشنگ بود
    اگه جنگ آموز دوست داری نامه بده خودم خزانه تخریب کنم ... اینجوری فقط دستت رو میکنی تو لونه زنبور

1. خیلی خوشحالم ک دوباره در کنار دوستای قدیمی بودم .....

یه تشکر ویژه هم از ابوذر عزیز که مردونه بازی کرد ... با اینکه کتیبه رو از دست داد و بهش گفتیم با قهرمان خالی بزن بهت پس میدیم ... اما با همر زد ... واسهٔ اینکه حرف و حدیث شمال شرق پشت سرش نباشه .. با اینکه پسورد اکانتش رو هم داد بهمون خواهش کرد باهاش به خود شمال شرق حمله نکنیم ....
    سلطان دژکوب ایران
    ali.nini3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت ابوریحان چرا حذف شده؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nini3 نمایش پست ها
    آخه عمو جان .... چرا انقدر خودت رو اذیت میکنی ؟؟؟؟

http://dejkoob.ir/ir/report...53,10703811624

البته زمان بندی حمله ها قشنگ بود
    اگه جنگ آموز دوست داری نامه بده خودم خزانه تخریب کنم ... اینجوری فقط دستت رو میکنی تو لونه زنبور
    داداش شما به 1کی لژیون و 1 دونه قهرمان که لانچ شده میگی اذیت شدن؟ :|
    اگه بحث اذیت شدن باشه !! شما بیشتر اذیت شدی با دف و شوالیه ای که اینسرت کردی :| .... استرس هم داشتی؟ :|
    فعلا خزانه 20 کنین واسه جابه جا کردن جنگتون ... اگه جا واسه کتیبتون داشتیم میایم میگیریم :دی

ولی جدا از این ها با اسم فرومت حال کردم
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

صفحه 100 از 182 نخستنخست ... 50909899100101102110150 ... آخرینآخرین