صفحه 47 از 91 نخستنخست ... 37454647484957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیگه 4 نفر آدم که کمپانی نمی خواد.
    بچه که زدن نداره
    من می خواستم اتکارو رو شمال ادامه بدم ولی بخیال شدم دیگه. آخه ارزششو نداره هر کی رو میزنیم یا بهمون فحش پدر میده یا شروع می کنه به مسخره کردن و تهدید کردن

سخنی از بزرگان:
    مغز انسان قدرت تجزیه و تحلیل دارد ، از این قابلیت استفاده کنید لطفاً.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

متای دوساید جنوبو تبریک میگم
    امیدوارم بعد از این بازی لذت بخش تری پیش رو داشته باشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    اصلا شخصیت شما و دیسیپلین بازی و کلاس کاری شما به این نوچه هایی که هنوز به مرحله ی تازه به دوران رسیدگی نرسیدن،نمیخوره
    شما با بازیتون نشون دادین و میدین که کی به کیه

کسایی که سوابق All.Stars رو میدونن و سوابق کسایی که تمام افتخارشون به اینه که تونستن 10 تا مولتی اکانت بکشن و بن نشن و
    کپش رو غارت کنن و تو فیدرش گرزی بسازن که بزنن اتک پوینت بگیرن،خودشون قضاوت میکنن

بازیتونو بکنین
    Man.j
    سلام

من در جریان اختلاف بین این دو نفر نیستم نمیدونم مشکلشون چیه
    شما هم خوب نیست از کسی طرفداری کنی خودشون از گلو همدیگه پایین میرن
    من این سرور k1 دو تا اکانت دستم هست روشون دفسازی میکنم جانشین سجاد هم هستم
    یه 2 ماهی هست بعضی وقتا لاگین میکنم اون حرفا از کجا در اوردی نمیدونم اون چند اکانت اسم برده شدن تا اونجا که من اطلاع دارم
    واگذار شدن استفاده ای بشه برای ساید تا حالا ندیدم گرزی خفت کنه اصن تو تاپ مهاجم یا دف ندیدمش
    اگه لینک داری لینک بزار
    این پست به این دلیل نیست که دارم طرفداریش رو میکنم چون جانشینش هستم گفتم

پ ن: متای جنوب رو هم تبریک میگم
    TIRED TEAM

4. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    دیگه 4 نفر آدم که کمپانی نمی خواد.
    بچه که زدن نداره
    من می خواستم اتکارو رو شمال ادامه بدم ولی بخیال شدم دیگه. آخه ارزششو نداره هر کی رو میزنیم یا بهمون فحش پدر میده یا شروع می کنه به مسخره کردن و تهدید کردن

سخنی از بزرگان:
    مغز انسان قدرت تجزیه و تحلیل دارد ، از این قابلیت استفاده کنید لطفاً.
    نگو داداش این طوری شمام که نامه رو ریپورت کردی ، دوستمون هم که پانیش خورد ، مقصر هم خودش بود که باهات راحت حرف زده و رفاقتی ، من که مغز ندارم تحلیل کنم ولی شما بزن عزیز ، دوستت که گفته به مسعود ، مگه نگفتین که ش.ش رو دارم تو دیوار میکنم برم با ج.غ و از این قصه ها ، شما لطف کن بازی رو ادامه بده به همین شکل ))

پ.ن : زود دیر میشه خیلی زودتر از اونی که فکرشو کنی ، ربطی به بازی نداره ، کلا کاری نکنیم که پشیمون شیم فردا :|

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    نگو داداش این طوری شمام که نامه رو ریپورت کردی ، دوستمون هم که پانیش خورد ، مقصر هم خودش بود که باهات راحت حرف زده و رفاقتی ، من که مغز ندارم تحلیل کنم ولی شما بزن عزیز ، دوستت که گفته به مسعود ، مگه نگفتین که ش.ش رو دارم تو دیوار میکنم برم با ج.غ و از این قصه ها ، شما لطف کن بازی رو ادامه بده به همین شکل ))

پ.ن : زود دیر میشه خیلی زودتر از اونی که فکرشو کنی ، ربطی به بازی نداره ، کلا کاری نکنیم که پشیمون شیم فردا :|

با تشکر

با تشکر
    میتونم بهت پسورد بدم بیای رو اکانتم . خودت نامه های رد و بدل شده بین من و مسعود رو بخونی. همه جوره بابت کار نکرده عذرخواهی کردم. و در آخر از مسعود حرفی رو که اصلاً انتظار نداشتم ازش رو شنیدم(البته امیدوارم اونی که فحش نوشت برا من مسعود نبوده باشه چون به ادبیات مسعود شبیه نبود). در ضمن بچه ها نامه رو ریپورت کردن. میتونین از مولتی بپرسین که جانشین نامه رو ریپورت کرده.
    با دیوار کردن ne و اینجور برنامه ها هم کاری ندارم. چون تو این جور کارها سررشته ندارم میسپرم به شما و دوستان اهل فنتون. در ضمن فکر نکنم که مسعود اینقدر ساده باشه که بخواد اینجوری بازی بخوره. من با sw متا بستم و رو متامم هستم.تو هرسه تا ساید دیگه دوستانی دارم و یه سری های دیگه که مارو دوست ندارن. همه منو میشناسن و هیچ کدوم به خودشون اجازه نمی دن که این حرفارو پشت سرم بزنن. باید دید که چی شده که پشت سر شما از این حرفاست.
    اصلاً فرض که اینجوری هم بشه با ne متا می کنم. اگه ne با ما متا نکرد اشکالی نداره دو یک یک میشه. اصلاً سه به یک بیاین se رو جمع کنین. همه اینها هم اتفاق بیفته ما نیستیم که ضرر می کنیم بلکه شمایین که باز برا سرورای بعدیتون حرفای جدیدی پشت سرتون زده میشه.ما تو این بازی ادعایی نداریم و بارها فارم شدیم یه بار دیگه هم روش.(گرگ از زوزه شغال می ترسونی؟، پیرزنو از تاکسی خالی؟)
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 04-26-2016 در ساعت 06:59 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میتونم بهت پسورد بدم بیای رو اکانتم . خودت نامه های رد و بدل شده بین من و مسعود رو بخونی. همه جوره بابت کار نکرده عذرخواهی کردم. و در آخر از مسعود حرفی رو که اصلاً انتظار نداشتم ازش رو شنیدم(البته امیدوارم اونی که فحش نوشت برا من مسعود نبوده باشه چون به ادبیات مسعود شبیه نبود). در ضمن بچه ها نامه رو ریپورت کردن. میتونین از مولتی بپرسین که جانشین نامه رو ریپورت کرده.
    با دیوار کردن ne و اینجور برنامه ها هم کاری ندارم. چون تو این جور کارها سررشته ندارم میسپرم به شما و دوستان اهل فنتون. در ضمن فکر نکنم که مسعود اینقدر ساده باشه که بخواد اینجوری بازی بخوره. من با sw متا بستم و رو متامم هستم.تو هرسه تا ساید دیگه دوستانی دارم و یه سری های دیگه که مارو دوست ندارن. همه منو میشناسن و هیچ کدوم به خودشون اجازه نمی دن که این حرفارو پشت سرم بزنن. باید دید که چی شده که پشت سر شما از این حرفاست.
    اصلاً فرض که اینجوری هم بشه با ne متا می کنم. اگه ne با ما متا نکرد اشکالی نداره دو یک یک میشه. اصلاً سه به یک بیاین se رو جمع کنین. همه اینها هم اتفاق بیفته ما نیستیم که ضرر می کنیم بلکه شمایین که باز برا سرورای بعدیتون حرفای جدیدی پشت سرتون زده میشه.ما تو این بازی ادعایی نداریم و بارها فارم شدیم یه بار دیگه هم روش.(گرگ از زوزه شغال می ترسونی؟، پیرزنو از تاکسی خالی؟)
    دوست عزیزمن در جریان صحبتهای شما نیستم ولی تا جایی که مسعودو میشناسم آدمی نیست که به خاطر بازی به کسی فحش بده
    از طرفی هم آرش ادمی نیست که بخواد همر بچه های ne رو بزنه دیوار شه
    چون کلا توذاتش نامردی نیست
    بارها از سایدای دیگه به ماها پیشنهاد اکانت شد اما هیچ کدوم از ماها قبول نکردیم پس نشون میده این کاره نیستیم
    اقتضای این بازی هم زدن و خوردنه
    و این ناراحتی نداره بالاخره یا فارم میکنیم یا فارم میشیم
    حیفه که به خاطر بازی همدیگرو بکوبیم
    در ضمن درسته که خیلی از پلیرهای sw از دوستان ما هستن
    ولی متای با اونا محاله
    درصورت متا فکر کنم همین چندتا اکانتی هم که هستیم حتما حذف میکنیمو میریم
    متای شمارو هم مجددا تبریک میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مصطفی جان درود

من زیاد شما و مسعود رو نمیشناسم. البته شما رو بیشتر از مسعود میشناسم.
    ولی در همین جد که میشناسم، نه شما آدم بدی هستی نه مسعود. مسعود من چندبار باهاش تلفنی صحبت کردم، واقعا پسر خوب و با ادبیه. من بعید میدونم بیاد به کسی فحاشی کنه! عجیبه برام.
    این نکته رو باید مدنظر داشته باشیم این تایم سرور و خواب بودن اکانت ها، باعث شده افراد مختلفی رو اکانت ها لاگین کنن. ممکنه کسی اومده باشه نامه ای زده باشه و این مسائل رو به وجود آورده باشه.

بازی در نهایت بازیه! فقط بازیه! بازی میکنیم حال کنیم. من بقیه رو نمیدونم، ولی خودم فقط به عشق اینکه به بهانه بازی دوباره با آرش رفیق قدیمیم هم صحبت میشم و دقایقی در روز با هم میگذرونیم لاگین میکنم. امثال من کم نیستن تو این سرورها. ما ها خیلی وقته بازیمون رو کردیم. همینجا تو همین سرور من اینقدر لاست خوردم از بی گندمی، تو کل دوران بازیم جمع بزنی اینقدر لاست نخوردم :d ولی 1% برام مهم نیست، چون هدفم چیزه دیگه است. کسی هم بیاد بزنه منو بترکونه میگم دمت گردم که زدی، نوش جونت زحمت کشیدی نتیحه گرفتی. ولی شاید بعضیا بازی براشون اینجوری نباشه و یه سری مسائل اذیتشون کنه. لذا سعی کن اگر مشکلی هم پیش میاد تو بازی، تو بازی حلش کن و فراموش کن.
    شاید الان تو ذهنت بیاد پس چرا مهدی لوسیفر هنوز کش میاد، اون قضیه اش کلا فرق میکنه، چون من اوقعا میخواستم با مهدی لوسیفر رفاقت کنم اونم نه فقط تو بازی، حال کردم همشهری دیگه ای رو تو بازی پیدا کردم که بهانه دوست شدنمون همین بازی بود. ولی خوب کارایی کرد و حرفایی زد که خیلی جالب نبود. نتونست درک کنه حرفای منو، نفهمید من چرا دارم بازی میکنم. تو سعی کن خوب بمونی، سعی کن این اشتباهات رو تکرار نکنی. اول سرور باهم صحبت کردیم و حرفایی زدیم، اگه یادت باشه چیا گفتم الان کامل متوجه منظورم میشی.
    اینی که میگی جوری باشیم که پشت سرمون حرف زده نشه، حرف قشنگیه ولی نمیشه چون شما هیچ وقت نمیتونی جوری باشه که همه خوششون بیاد. در نهایت هم مهم نیست چه حرفایی پشت سرت زده میشه. چرا که معمولا کسی پشت سرت حرف میزنه که توانایی صحبت مستقیم باهات رو نداره، غیر این باشه چه لزومی داره پست سر بقیه حرف بزنیم؟! تو روش میگیم فلانی تو اینجوری هستی و فلان و .... حرفمون رو خیلی رک میزنیم. لازم نیست کلی حاشیه سازی کنیم. این کارا میشه خاله زنک بازی. سعی کن از این مسائل به دور باشی.

شما در بازی همینقدر که تقریبا تنها وایسادی رو سر سایدت، برای من قابل احترامی. شاید ظاهرش این باشه که داری بازی میکنی و مسائلی هست که داری یواشکی هدفت رو پیش میبری- البته این چیزیه که بقیه میگن نه من- ولی من میدونم چرا هستی و موندی و از نظر من این حضور قابل احترامه. فقط مواظب باش رفتارت تحت تاثیر بقیه قرار نگیره
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    یه تبریک بابت اتکای خوب تایم خواب بچه های ج.ش ، خوبه که باز یه هیجانی دادن به بازی

یه تبریک بابت کمپانی برادر شدن جنوب ولی مردونه قبل ما شما متا بودین که بهم دف میدادین )))

یه تبریک به آقای رضا خان ، که میاد تشکر میکنه ، ولی نمیاد یه عذر خواهی کنه وقتی یکی رو نمیشناسه در موردش اظهار نظر نفرماین

کلا تبریک ب جنوب )) آقا مردونه منم بزنین ناراحت نمیشم ، بازیه دیگه زد و خورد داره ، قشنگیش به همین چیزاس

پ.ن : عمو مسعود هنوز شروع نشده دیگه 10کی دف پروندن انقدر شادی نداره که ، اونم 2 ساعته =))

با تشکر

با تشکر
    سلام آرش

ممنون بابت تبریکت .اما به نظر تو راه دیگه ای مونده بود برای متا ؟ فکر کردی من با nw متا میکردم ؟؟از روز اول هم گفتم (از مسعود بپرسی یادشه)
    متا 3v1 میشه که یا روبه روی جنوب غرب یا شمال شرق .چون آب ما با نووبای سایدتون توی جوب نمیره
    در هر حال .نیمدونم در جریان هستی یا نه اما تا وقتی که متای شمال بسته نشده بود من با مصطفی یک بار هم صحبت نکرده بودم چون همیشه توی 2تا ساید دشمن بودیم همشه هم روبه روی همدیگه بازی کردیم حتی سرور j1 روبه روی هم دیگه هستیم در حال حاضر ..
    اما خیلی خوشحال شدم بابت آشناییم با مصطفی که باعث شد یک دوست دیگه پیدا کنم از کاراشو حرفاش معلومه گرگ دوست نما نیست

اما راجع به مسعود . واقعا ازش انتظار نداشتم بابت همچین کاری که کرده . از بچه های شما انتظار داشتم به دلیل پایین بودن سطح بعضیا
    امیدوارم کار خود مسعود نبوده باشه .چون خیلی ناراحت کنندس این حرکت ...پانیشی که خورده با 500 تا گلد برمیگرده هیچ اتفاقی هم نمیافته و درضمن اگر اون نامه رو به منم میداد مطمئنن ریپورت میکردم شاید قبلا ریپورت نمیکردم اما اگر بعد اتک همچین نامه ای بده کسی حتی خودتم باشی ریپورت میکنم

متای جنوب هم اعلام شدس دیگه همه خبر دارین از قبلش میخواستم همینجا اعلام کنم که بن شدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    مصطفی جان درود

من زیاد شما و مسعود رو نمیشناسم. البته شما رو بیشتر از مسعود میشناسم.
    ولی در همین جد که میشناسم، نه شما آدم بدی هستی نه مسعود. مسعود من چندبار باهاش تلفنی صحبت کردم، واقعا پسر خوب و با ادبیه. من بعید میدونم بیاد به کسی فحاشی کنه! عجیبه برام.
    این نکته رو باید مدنظر داشته باشیم این تایم سرور و خواب بودن اکانت ها، باعث شده افراد مختلفی رو اکانت ها لاگین کنن. ممکنه کسی اومده باشه نامه ای زده باشه و این مسائل رو به وجود آورده باشه.
    سلام استاد

من فکر نمیکنم جز مسعود کسی باشه .
    چون مسعود همیشه میگفت که دست تنهاس و تنها بازی میکنه و هیچکس هم روی اککانتش لاین نداره.
    اگر هم کار خودش نبود مطمئنن به جای لایک کردن از خودش دفاع میکرد

شاید سیاستی دارن ما در جریان نیستیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام

من در جریان اختلاف بین این دو نفر نیستم نمیدونم مشکلشون چیه
    شما هم خوب نیست از کسی طرفداری کنی خودشون از گلو همدیگه پایین میرن
    من این سرور k1 دو تا اکانت دستم هست روشون دفسازی میکنم جانشین سجاد هم هستم
    یه 2 ماهی هست بعضی وقتا لاگین میکنم اون حرفا از کجا در اوردی نمیدونم اون چند اکانت اسم برده شدن تا اونجا که من اطلاع دارم
    واگذار شدن استفاده ای بشه برای ساید تا حالا ندیدم گرزی خفت کنه اصن تو تاپ مهاجم یا دف ندیدمش
    اگه لینک داری لینک بزار
    این پست به این دلیل نیست که دارم طرفداریش رو میکنم چون جانشینش هستم گفتم

پ ن: متای جنوب رو هم تبریک میگم
    سلام مجتبی عشقی
    حاجی چرا بحث الکی میکنی با یه آدم نووبی که کارایی که خودشون کردن به مانسبت میدن ؟؟
    الان یه چیزی بش بگی برمیداره عکس بیگ همری که دو تا خواهر ساختن میاره .
    خود اون 2نفر هم بیارم اینجا میگن اصلا این پای اکانت نبوده )
    اونم سرور اول اینجا A1
    تو حسابشو بکش سرور e1 که بعد از 1سال از راه اندازی سایت استارت شد پر باگ بود .
    حالا دیگه سرور اول اینجا ببین چی بوده هر چند که الان تقریبا کامل باگ گیری شده ببینیم بازم از اون همرا میتونه بسازه یا نه.
    در آخر یک جواب :

کافر همه را به کیش خود پندارد

با تشکر
    ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ، ببخشید دوستان گفته بودم دیگه پست نمیزارم ولی یه سری حرفا در مورد من زده شده که مجبورم یه توضیحی بدم :

شب قبل اینکه همر بنده 0 بشه حدود ساعت 12 شب از اکانت u.master پبام میاد که سلام مسعود جان هستی ؟ منم جواب دادم جانم بفرمایید ،
    محمد خان گفتن که میخان باهام حرف بزنن و شمارومو گرفتن اومدن تلگرام ، بعد از رد و بدل شدن چن تا پیام الکی محمد خان به بنده شب خوش گفتن :دی
    (هدف فقط در اوردن شماره بنده و اینکه بفهمن کی آنلاین و کی خواب هستم )
    همون شب به محض اینکه من خابیدم و تلگرام هم آف شدم اتک دوست عزیزمون آقا مصطفی لانچ شد و همر ما صفر شد .
    حالا گذشته ، همر فدای سرتون ، تو نامه هم به مصطفی گفتم همر اصلا واسم مهم نیست ، ولی اینکه با نامردی میاید آدم و میسوزونید ، همین کارو اگه من میکردم کلا دژکوب خبر دار میشد ولی تا الان چیزی نگفتم نخاستم خراب بشید
    در ضمن نامه رو خودم دادم و هیچ کس دیگه ای به جز من رو اکانت نیست ، من تو نامه به شخض خاصی توهین نکردم ، فقط گفتم اگه هدف از این کارتون این باشه فلانید ...
    مصطفی جان من با شما دوستانه حرف زدم و توقع نداشتم ریپورت بشم ولی فدای سرت ؛آرش حرف خوبی زد ؛ تقصیر خودم بود که رفاقتی باهات حرف زدم ، اعتراضی هم به اینکه پانشی خوردم ندارم
    پ ن: 20 درصد پانیش کم نیست ؛ کلا منابع فیدر های من تا 7 اومد پایین ، ساختمون تمام ده ها 3 سطح اومد پایین ، با 2ک گلد هم جبران نمیشه گفتم سجاد جان در جریان باشه :دی

موفق باشید
    Masood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه اقا نترس ولی اونی که گرگه ماییم دوست عزیز بالاخره ما هم پشتوانه و سوابقمون معلوم هستش دوستانی که اینجا شدن بزرگتر ج.ش وقتی دیدن هستیم با اینکه این همه به صورت دوستانه ازشون خواهش کردیم باز جرات رجیستر نداشتن ، دیگه مابقی وضعیتشون روشنه اتفاقا اگه حرفی هم پشت سر ما زده میشه ، از طرف کساییه که اصن نمیدونن ما کی هستیم و کجا بازی کردیم ، مگه همین آقای رضاخان نیومد گفت اکانت HAWK !؟ خب چی شد بعدش !؟ اصن اومد یه عذر خواهی کنه !؟ یا باز پیچید رفت !؟ خواهشا از تهمت و افترا پرهیز کنین مردونه بازی کردن خیلی قشنگتره
    راستی تا یادم نرفته یه سوال :
    اتکای دیشب هم کار سوپر پلنر بود آیا !؟

دوستان ، اون 10 کی ما بالتفاوت ، به عنوان 2 موج اینسرت شکن استفاده شده بود

در ضمن آقای مصطفی خان ، خوب نیس تو اتحاد سایدای دیگه جاسوس و مولتی داشته باشی ، تا ببینی دف خالی شده اتک لانچ کنی عزیزم اگر مسعود اینا هم متوجه نشن ، من ببینم نحوه لانچ و تایمشو و تعداد موج ها رو میفهمم عزیزم شمایی که به من تهمت و انگ بازی کثیف چسبوندی ، اینکه مولتیت تو یه اتحاد دیگه باشه ، اصن پسندیده نیس !!!

راستی ، تو 2ساعت و نیم دیوار شدن اونم به این شکل ، چه احساسی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام آرش

ممنون بابت تبریکت .اما به نظر تو راه دیگه ای مونده بود برای متا ؟ فکر کردی من با nw متا میکردم ؟؟از روز اول هم گفتم (از مسعود بپرسی یادشه)
    متا 3v1 میشه که یا روبه روی جنوب غرب یا شمال شرق .چون آب ما با نووبای سایدتون توی جوب نمیره
    در هر حال .نیمدونم در جریان هستی یا نه اما تا وقتی که متای شمال بسته نشده بود من با مصطفی یک بار هم صحبت نکرده بودم چون همیشه توی 2تا ساید دشمن بودیم همشه هم روبه روی همدیگه بازی کردیم حتی سرور j1 روبه روی هم دیگه هستیم در حال حاضر ..
    اما خیلی خوشحال شدم بابت آشناییم با مصطفی که باعث شد یک دوست دیگه پیدا کنم از کاراشو حرفاش معلومه گرگ دوست نما نیست

اما راجع به مسعود . واقعا ازش انتظار نداشتم بابت همچین کاری که کرده . از بچه های شما انتظار داشتم به دلیل پایین بودن سطح بعضیا
    امیدوارم کار خود مسعود نبوده باشه .چون خیلی ناراحت کنندس این حرکت ...پانیشی که خورده با 500 تا گلد برمیگرده هیچ اتفاقی هم نمیافته و درضمن اگر اون نامه رو به منم میداد مطمئنن ریپورت میکردم : شاید قبلا ریپورت نمیکردم اما اگر بعد اتک همچین نامه ای بده کسی حتی خودتم باشی ریپورت میکنم

متای جنوب هم اعلام شدس دیگه همه خبر دارین از قبلش میخواستم همینجا اعلام کنم که بن شدم

- - - Updated - - -

سلام استاد

من فکر نمیکنم جز مسعود کسی باشه .
    چون مسعود همیشه میگفت که دست تنهاس و تنها بازی میکنه و هیچکس هم روی اککانتش لاین نداره.
    اگر هم کار خودش نبود مطمئنن به جای لایک کردن از خودش دفاع میکرد

شاید سیاستی دارن : ما در جریان نیستیم

- - - Updated - - -

سلام مجتبی عشقی
    حاجی چرا بحث الکی میکنی با یه آدم نووبی که کارایی که خودشون کردن به مانسبت میدن ؟؟
    الان یه چیزی بش بگی برمیداره عکس بیگ همری که دو تا خواهر ساختن میاره .
    خود اون 2نفر هم بیارم اینجا میگن اصلا این پای اکانت نبوده :
    اونم سرور اول اینجا A1
    تو حسابشو بکش سرور e1 که بعد از 1سال از راه اندازی سایت استارت شد پر باگ بود .
    حالا دیگه سرور اول اینجا ببین چی بوده : هر چند که الان تقریبا کامل باگ گیری شده ببینیم بازم از اون همرا میتونه بسازه یا نه.
    در آخر یک جواب :

کافر همه را به کیش خود پندارد

با تشکر
    ســـجاد

سجاد شدی حکایت همون خودگویی و خود خندی عجب مرد هنر مندی :دی اولا که متا رو من انتخاب میکنم ، ثانیا بحث همون قمار بازه اینجا مطرح میشه که از شانس بد باخته :دی آیا شما دوس نداشتین با ش.غ متا کنین !؟ واقعا سوال پیش میاد پس رایزنی ها چی بوده اونم نه یه نفر و اونم نه یه بار !!!

پس یا شما در جریان نبودی ، ولش کن رفیقمی یا دومی رو نمیگم :دی والا حقیقتا ، منطقی ترین متا همین بود ، اگر قرار بود بازی 2 به 2 شه ، عادلانه ترین حالتش همین بود ، دلیلشم اینه که مسعود واقعا خیلی تنها بود تو کارا ، مسعود جتی یه لانچر کنارش نداره ، اکانتاش حتی یه پلیر نداره که شبا 4 صب میزنن یه اینسرت بزنه ، همین بالا رو نگاه کن ، عکسا رو ببین ، آره عزیزم ، طرف سوپر پلنر نیس ، طرف 10 نفر میچینه کنار خودش ، به یکی میگه تایم درار به یکی میگه تو برو تلگرام پی ام بده ببین بیداره یا نه ، به یکی میگه لینک ا رو با کثیف کاری بکش بیرون از اتجاد ، بعدم 40 موج لانچ میکنه )) بعدم میشه سوپر پلنر و تازه میاد یکی مثه عارف رو مسخره میکنه نه عزیزم ، هنر شما در حالت کلی به جمله زیر ختم میشه :
    تنها قابلیت زدن اکانت های ول رو داری

پ.ن 1 : به نظرتون NE هم دیگه از شب گذشته بیدار مونده !؟ شایدم نگهبان آوردن )))

پ.ن 2 : مطمئن باشید تا روزی که جنوب هست تو سرور ، متای شمال هست ، وقتی هم که جنوب تموم شد و چیزی نموند ازش ، شمام نیستین ، لطفا جاییی که نیستین سوال نفرمایین ))

پ.ن 3 : 34تا موج وتسم خیلی جالب بود ، پلنر بیاد توضیح بده ، ما هم استفاده کنیم ولی مردونه 2 ساعت و نیمه دیوار شدن ، اونم تایم لند 7 صب چه حسی داره

پ.ن4 : به نظرم از سطح بالاترین و با لول ترین پلیرهایی که دیدم ، میشه به آل استارز نام برد ، راستی حذف شدن Angel team و آسمان ، کاملا با مسئولیت من بود و بی برو برگرد من باعث بودم و خواسته خودمم بود ، اگه ایرادی هست از منه و اگه سوالی هس از من پرسیده بشه لطفا !!!

پ.ن اصلی : الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووو

با تشکر

صفحه 47 از 91 نخستنخست ... 37454647484957 ... آخرینآخرین