صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    پیام آی دیتو پیدا نمیکنم پی ام بده تا ویس های بچه هاتون بفرستم که پول دادن همرای ناراتو رو بزنن دیوار
    ببین بحث ایسو این بوده که امیر جون بچشو قسم خورد که آیسو با ما نیست دانیال بچست حرف گوش نمیده فلانی بچه نفهمه! من هرچی میگم دف ندید به آبادی اینا بچه 15سالن و گوش نمیدن و از گروه انداختمشون بیرون ! و جون بچشو قسم نیخورد من نگفتم و دف نمیدم ، 2 صفحه a4 برای ما نامه میفرستاد و جون بشو قسم میخورد
    تاپ که ریست شد من 2 ک گرزی زدم به آیسو و دفاعی که داخلش بود واسه چندین اکانت خوب بود از شمال غرب !

امیر زیر بار نمیرفت و جون بچشو قسم میخورد ! با پیام هماهنگ کردیم به این شخص بهمونیم جون بچشو الکی قسم نخوره و تا الان با جون بچش جلو رفته و همه حرفشو باور کردن دیگه نکنن

آیسو رو من همون اول باهاش صحبت کردم انقد سادس که سریع لو داد همچی رو که امیر نون و آبش رو میده و مشخص بود ، امیرم دیشب یگفت پول عروسک خریدن برای دخترش رو من دادم و اعتراف کرد به این داستان !

همون اولش به توحید گفتم امیر تورو فرستاده جلو جریان 2 سال پیشو تلافی کنه ))) یعنی مثل روز روشن بود برام که وقتی با توحید حرف میزنم انگار دارم با امیرپرشین صحبت میکنم
    من 3 شب در حد 2-3ساعت خوابیده بودم به خاطر دف دادن به آبادی و واقعا جونی نمونده بود بشینم دف بک بدم از آبادی
    اومدم با توحید صحبت کردم که دف نده و با ما باش
    جواب داد !حدود4-5روزالکی الافش کردم به بهانه های مختلف تاریکاوری کنم، به من زنگ زدگفت من برای پول بازی میکنم و این حرفا
    بازم مشخص بود از طرف امیر اجیر شده چون هیچی نگفت و فقط گفت من برای پول بازی میکنم هرکی بیشتر بده با اونم
    توحید اول قرار بود فقط دف نده به ما هزینشم گرفت برای این کار

بعد گفت سمت ne دف میریزم پول بزن ! الکی میگفت 120ک دف کردم پول بزن ، بنده خدا انقد ساده بود کاری با تاپ نداشت الکی میگفت دف کردم ، خب این تابلو بود دیگه فدات شم با امیره داره دروغ میگه

باز گفت بیا کتیبه بدم ببری بیا همر فلانی رو بزنم دیوار انقد بدی ، دونه دونه خودش میگفت ما ام اینور مخندیدیم

مثلا شب گفت زدم به ناتار ، صبح هیچی توی تاپ هجوم نمیرفت بالا ))))) ولی این میگفت پولشو بزن من زدم به دیوار

کلا آدم ساده و باحالیه کل جریانش این بود ، وگرنه با 100 تومن نمیشه هم برای nw دف بریزه توی پوشر هم همرشو بزنه دیوار هم 3تا کتیبه بده به ما !

تو که آی دی منو داری تو پیام بده من برات بفرستم عکس و وویس که به خود توحیدم گفتمم به امیر بگو 100 تومن هزینه کردم بهت بفهمونم جون بچه هات برات هیچ ارزشی نداره ،

تو اومدی میگی در جریان نبودی ولی ریز به ریز همچی رو میدونی :دی ،

2. تشکر M3nTaL, partizan, shoshor, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, partizan, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    (الان احسان میاد میگهه گریه زاری میکنید)
    نه والا حرف من از اول همین بود که برید اونی که اکانت فروخته رو پیدا کنید و چوب تو ک...ش کنید.
    خوشحالم که بالاخره به این بعد قضیه هم فک کردین.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

4. تشکر mohsen.2pac, partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan, shoshor, mohsen.2pac پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    پسورد عوض کردن اسمش دخالت هست
    عزیز دل
    اینور تو 60 تا اکانت اول سرور بالای 40 تاش مربوط به تیم ماست
    جنگ آموز هم اونور کلا روی 2 تا اکانت بوده جفتشون هم رمر بوده
    واندر رو پایین نمیاوردن
    دیشب هم قرار بود بازی کنیم اتفاقا ولی عکس نامه مولتی هانترت اعلام خودت که پسورد های ملت رو عوض میکنی بهشون نامه خصوصی میدی علاوه بر نامه عمومی بهت میگیم اینور چرا اینکار رو نمیکنی میگی ما بیگار نیستیم تصمیم جمعی بر این شد که رفع زحمت کنیم در سرورهای بیابون سرتون خلوت بشه یه مدت
    به رفتارهاتون فکر کنید عملکردتون و طرز برخوردتون درست شد بشینیم دوباره بازی کنیم
    مشکل نه خرابکاری بوده نه تیم روبرو مشکل عملکرد شماست
    دقیقا همینطوره با همین کثافت کاری بازم میبردی بازی رو چون خیلی زمان هست ولی وقتی حرفای ادمین سایت رو میبینیم انگار یک نفر از nw داره پست میذاره و کلا داره از حق اونور که پایمال شده دفاع میکنه ))

اکانت arlad200chin خودم
    arlad.JPG
    اکانت def se فرامرز سلطان دف
    def se.JPG
    اکانت legendly محمد سپاهی عزیز و قوی
    legend.JPG
    اکانت se.lion مصطفی از با معرفتا
    se.lion.JPG
    اکانت warlock نیاز به معرفی نداره آقا بهنام
    warlock.jpeg
    این 5 تا اکانت که من دسترسی داشتم بالای 6 و نیم میلیون دفاع داشت که از دیروز حدود نیم میلیون لاست خورده وگرنه بالای 7 میلیون بود

اکانت های mental . karafs . italiano tondar lenovo.castle blackو و و ...... خیلی اکانت دیگه که توی 2 صفحه اول آمار مشخصه وضعیتشون چطوره و خیلیاشون از این 5 تا بهتره

تعداد همر ها هم که خیلی خوب شارژ کزدیم و هم جنگی هم واندر زن وضعیت خوبی داریم در قابل حریف که کاتا نداره اصلا که با جنگ شارژ شده باشه

خیلی راحت بازی رو میگرفتیم حتی با کثافت کاری حریف
    ولی ولی ولی برخورد های متناقض از سوی امید ، 5 صفحه دفاع از حقوق nw و رد پیشنهاد های عقلانی و بازی با کلمات و دروغ ! رمز اکانت های ما اصلا عوض نشد بعد لو رفتن ، تازه امروز صبح یادشون افتاد رمز یک اکانت پوشر رو عوض کردن )))

هیچ رفتار یکسانی با 2 تیم نشد و حتی میزان کثافت کاریا هم اصلا قابل قیاست نیست ! رفتار های ادمین طی این سال ها همیشه برای ما جور دیگه بوده

اصلا رمز های ما تغییر نکرد ، حتی بعد اینکه گفتیم خراب کاری شده ، ول کردن به امون خدا تا بقیه جا ها ام خرابکاری شه!

خیلی واضح دست برده توی بازی قبول هم نمیکنه ! عجب بابا عجب !
    ویرایش توسط 200t : 08-20-2020 در ساعت 09:51 PM

6. تشکر M3nTaL, scor, partizan, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, scor, partizan, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اجازه آقای مدیر من حس عوض کردن پسورد ندارم به سیستم هم دسترسی ندارم بیزحمت پسوردمو برام عوض کن
    مرسی
    سرور خاله بازیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب اقایون با ناتار ها درگیر باشید امیدوارم ناتار ببرید دست کم نگیرید ناتار این سرور دفشون خوب بود اکانت ما هم حذف شد عکس گذاشتن تو این سرور افتخاری نداره برای ما دم همگی گرم برید حالش ببرید
    واما دوستان خوبم شما برای ما خیلی ارزش دارید تا واقعا خسته نباشید ۱۰۰در ۱۰۰ برد مال ما بود حتی با این وضعیت ولی اینجا بحث این بود واقعا چی فکری پیش خودش کرده امید عزیز مگه با بچه داری حرف میزنی
    دم بهنام وارلاک عزیز میلاد و پیام عزیز گرم واقعا زحمت کشیدن افتخاری بود پیش شما بودن
    خب اکانت monakoمن و مصطفی عزیز روش پلی میدادیدم که ۴همر داشت ۲تاش جنگی و ۱رم وکاتا
    دم مصطفی عزیزهم گرم همین بس
    دم مدیریت گرم هیچش روی حساب کتاب نبود

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد کسی که خودشو به خواب زده خیر. هرجا هستید موفق باشید. قضاوت رو می سپریم به افراد بی طرف. شما رو هم با قضاوت جالبتون میسپاریم به خدا. با این مقاومت شدید در مقابل فهمیدن کاری نمیشه کرد. بدرود.

10. نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد کسی که خودشو به خواب زده خیر. هرجا هستید موفق باشید. قضاوت رو می سپریم به افراد بی طرف. شما رو هم با قضاوت جالبتون میسپاریم به خدا. با این مقاومت شدید در مقابل فهمیدن کاری نمیشه کرد. بدرود.
    سلام
    یکی از منتقدین سر سخت مدیریت سایت من بودم که بارها هم بن شدم و تهش تصمیم گرفتم به جای بازی به زندگیم برسم اما...
    حرفتون کاملا درسته کسی که خودشو به خواب میزنه نمیشه بیدار کرد و به نظرم عوض کردن پسورد اکانتهایی که آی پی خرابکار روشون خورده بعد از خرابکاری رو چندتا اکانت از درسترین تصمیمات مدیریت تو این مدت دژکوب بوده و به شخصه بهتون تبریک میگم که یه حرکت مثبت کردید تا بفهمن اگر نصف شب باشه نباشن یکی هست که نزاره سایدش بیش از بیش به گند کشیده بشه.
    در مورد دوستانمون در سایدای جنوب شرق و شمال شرق من واتساپ هم براشون کلی توضیح دادم اما خوب نمیخوان قبول کنن که اشتباه میکنن و کاریش هم نمیشه کرد
    در ضمن امید جان برای ادمینهای فرومتون آی دی مجزا بسازید که حق پست گذاشتن در مورد ساید یا اکانتی رو نداشته باشن و مشخص نباشه کیه که شائبه پیش نیاد که هم شما زیر سوال برید هم اون بنده خدا ادمین فروم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    ببین بحث ایسو این بوده که امیر جون بچشو قسم خورد که آیسو با ما نیست دانیال بچست حرف گوش نمیده فلانی بچه نفهمه! من هرچی میگم دف ندید به آبادی اینا بچه 15سالن و گوش نمیدن و از گروه انداختمشون بیرون ! و جون بچشو قسم نیخورد من نگفتم و دف نمیدم ، 2 صفحه a4 برای ما نامه میفرستاد و جون بشو قسم میخورد
    تاپ که ریست شد من 2 ک گرزی زدم به آیسو و دفاعی که داخلش بود واسه چندین اکانت خوب بود از شمال غرب !

امیر زیر بار نمیرفت و جون بچشو قسم میخورد ! با پیام هماهنگ کردیم به این شخص بهمونیم جون بچشو الکی قسم نخوره و تا الان با جون بچش جلو رفته و همه حرفشو باور کردن دیگه نکنن

آیسو رو من همون اول باهاش صحبت کردم انقد سادس که سریع لو داد همچی رو که امیر نون و آبش رو میده و مشخص بود ، امیرم دیشب یگفت پول عروسک خریدن برای دخترش رو من دادم و اعتراف کرد به این داستان !

همون اولش به توحید گفتم امیر تورو فرستاده جلو جریان 2 سال پیشو تلافی کنه ))) یعنی مثل روز روشن بود برام که وقتی با توحید حرف میزنم انگار دارم با امیرپرشین صحبت میکنم
    من 3 شب در حد 2-3ساعت خوابیده بودم به خاطر دف دادن به آبادی و واقعا جونی نمونده بود بشینم دف بک بدم از آبادی
    اومدم با توحید صحبت کردم که دف نده و با ما باش
    جواب داد !حدود4-5روزالکی الافش کردم به بهانه های مختلف تاریکاوری کنم، به من زنگ زدگفت من برای پول بازی میکنم و این حرفا
    بازم مشخص بود از طرف امیر اجیر شده چون هیچی نگفت و فقط گفت من برای پول بازی میکنم هرکی بیشتر بده با اونم
    توحید اول قرار بود فقط دف نده به ما هزینشم گرفت برای این کار

بعد گفت سمت ne دف میریزم پول بزن ! الکی میگفت 120ک دف کردم پول بزن ، بنده خدا انقد ساده بود کاری با تاپ نداشت الکی میگفت دف کردم ، خب این تابلو بود دیگه فدات شم با امیره داره دروغ میگه

باز گفت بیا کتیبه بدم ببری بیا همر فلانی رو بزنم دیوار انقد بدی ، دونه دونه خودش میگفت ما ام اینور مخندیدیم

مثلا شب گفت زدم به ناتار ، صبح هیچی توی تاپ هجوم نمیرفت بالا ))))) ولی این میگفت پولشو بزن من زدم به دیوار

کلا آدم ساده و باحالیه کل جریانش این بود ، وگرنه با 100 تومن نمیشه هم برای nw دف بریزه توی پوشر هم همرشو بزنه دیوار هم 3تا کتیبه بده به ما !

تو که آی دی منو داری تو پیام بده من برات بفرستم عکس و وویس که به خود توحیدم گفتمم به امیر بگو 100 تومن هزینه کردم بهت بفهمونم جون بچه هات برات هیچ ارزشی نداره ،

تو اومدی میگی در جریان نبودی ولی ریز به ریز همچی رو میدونی :دی ،
    در مورد اکانت آیسو اصلا حرف نزدن که اون شخص کلا با خودشم درگیره سرور بوده با ما بوده گلد بهش دادیم دف دادیم آخر همرشو زده رو نقشه خودمون و یا فروخته. توی ویسی که من گوش کردم گفته بودی به ازای هر همر 300 تومن میدی و بحث 100 تومن نبود. حالا چه جدی بوده چه فان بازم مقصرید که این بحثها رو راه انداختید که اونور بگن اینا میخواستن بزنن نتونستن پس ما هم میزنیم. همین چیزا باعث کثیف بازی میشه
    طرف هم حذب باده و اما درباره امیر حداقل اونقدر .. داره که بگه من کردم الانم میگه اگر من خبر داشتم خیلی بدتر از اینها خرابکاری میکردم از کسی هم ترس نداره این هم که هی بیای بگی جون بچش براش ارزش نداره و این مدل حرفا اصلا قشنگ نیست کسی که امیر رو خوب بشناسه میتونه راجبش نظر بده و شماها نمیتونید بیاید خانواده طرفو زیر سوال ببرید. در مورد خودم هم من نیستم تو سرور اما دیروز که یه بنده خدایی از جریان سرور گفت زنگ زدم امیر ببینم چی میگه که کامل توضیح داد جریانو و این شد که من در جریان قرار گرفتم .
    تیم شما یه ایراد بزرگ داره و اونم اینه که کارتون رو گردن نمیگیرید و هی میندازید گردن هم دیگه یکی میگه تیم آرمان کرده یکی میگه تیم مانی بوده یکی میگه تیم صادق بوده در حالی که همه با هم یکی هستید و دارید بازی میکنید و همیشه شروع کننده کثیف بازی هستید اما با هوچیگری و زبون بازی میخواید بندازید گردن تیم رقیب. بیاید یک بار بدون سفسته بازی بگید کثیف بازی کردیم و تلافی کردن مقصر خودمونیم. جالبه همیشه هم طلبکار از زمین و زمان میشید اگر باگ بزنید اگر دف بریزید تو آبادی همر بکنید دیوار اشکال نداره و نمیبینید اما تا همون حرکت رو سرتون بزنن شاکی میشید. قبلا هم هم امیر گفت هم من که ما شروع کننده کثیف کاری نیستیم اما تموم کننده های خوبی هستیم پس لطفا یکم بشینید وجدانتون بزارید وسط و ببینید کدومتون چیکار کردید اول از همه که باعث این اتفاقات شدید. این که فلانی تو تیم فلانیه و با ما نیست هم نکنید چون همتون با هم هستید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    باز خوبه که میدونی متضرر شدی . بعد از 2 سال ، فکر میکردیم سبک مدیریتتون عوض شده . اما همونه که بود . سرور نرمالی که میخواستیم بیایم رو نمیایم .
    نحوه برخورد شما با این خرید و فروش ها اگر که درست بود برای حداقل یه سرور این مشکلات رو نداشتید
    اما همه سرور ها همینه داستان .حتی اکانت متخلف رو بن نکردید و میگید ایمیلش رو بن کردید . این شبیه به جوکه
    موفق باشید
    شما منتال صغیری یا کبیری یا...
    مردک بیا به کارات برس نشستی اینجا بازی میکنی؟
    ویرایش توسط MATRIX III : 08-21-2020 در ساعت 05:46 AM
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

12. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستانی که سرور ۱ میخوان بازی کنن و دنبال تیم هستن پیام بدن تو واتساپ یا تلگرام شمارم تو فرو سرور ۱ گذاشتم برای همهانگی و بستن تیم

14. تشکر pho3niX تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    ای تو روح امیر پرشین
    آخه تو حرف امیر رو باور میکنی؟ بابا ایستگاتون میکنه امیر وگرنه چجوری مشخص میشه کدوم ایمیل مال کدوم ساید و اکانته؟ من خودم سایت داشتم همه ایمیل ها یه جا بک آپ میشه و شما فقط در صورتی میتونی ببینی ایمیل مال کدوم اکانته که بری رو اون اکانت و تغییر رمز براش دونه دونه اکانتا بزنی و این کار زمانبر هست.
    امیر الکی جو میده :d
    ببین مجی اولش اومدی گفتی امیر سرکارتون گذاشته ،اصلا ممکن نیست این کار ، امیر الکی جو میده و اصلا مولتی هانتر دسترسی نداره به این چیزا ، من خودم سایت داشتم ، باید بری دونه دونه تغییر رمز بزنی براشون )))) دیدی امید زده براشون دونه دونه ))

ببین خیلی تابلوئه اومدی اینجا کمک امید و امیر و لاپوشونی کنی
    بعد اومدی گفتی من خودم مخالف مدیریتتم ولی این کار درست بوده
    برو خدا روزیتو جای دیگه بده نه امیر
    برو یه جا که4 نفرنشناسنت ،حاضرم شرط ببندم رکورد بیشترین زدن همر مردم به دیوار با اختلاف دست خودته ، نصف درامدت از امیر با این کار بدست اومده ، 50بار ایمیلت مسدود شده فقط به خاطر فحاشی و چیزای دیگه ، بعد شدی معلم اخلاق ))))))))) قاضیه عادل )))) حاج مجتبی ماتریکس ، مرد مردان ، رستم زمانه بده دو بابا

- - - Updated - - -

به نظرم دیگه با بچه ها صحبت نکن چون نتایجی که میگیری خارج از عرف، منطق و حتی عقله.

سرور بک نمی خوره. حرفاتون هم با هم تناقض داره. استدلال ها ضعیف و بی پایه.
    جواب های منو هم یا نمی خونید یا خیلی دارم بد توضیح میدم که متوجه نمیشید.

شما عوض کردن پسورد اکانت ها برای جلوگیری از ادامه خرابکاری رو میگیه دخالت در سرور بعد در کنارش درخواست بک دادن سرور داری؟؟ اسم این دخالت نیست؟
    این یک تناقض ( خب پس ما قبول میکنی دست بردی توی سرور دیگه درسته ؟ )

تناقض دوم:
    از اکانت های شما هم بعد از خرابکاری پسورد عوض شده اما در هیچ یک از صحبت هاتون بهش اشاره نکردید. و عمدا به فراموشی سپرده میشه.
    (هیچ کدوم از اکانت های ما پسووردش عوض نشده و با همون پسوورد واردش شدم حتی بعد از اینکه مولتی هانتر چندین نامه هم داد برای پیدا کردن شخص متخلف )

تناقض سوم:
    خودتون دارید میگید پسورد اکانت های تیم رقیب بعد خرابکاری عوض شده چرا برای ما نشده (توقع اینکار قبل خرابکاری)
    (پسوورد تمامی اکانت هاشون دونه دونه عوض کردین و براشون نامه گذاشتین ، در صورتی که با اکانتی آی پی داشتن که با خودشون بوده،اگه یه آی دی واتساپ یا تلگرام بدین من تماس امیر پرشین با خودم رو ضبط کردم براتون میفرستم که داخل گفته تمامی رمز هارو به بهداد دادم یعنی همون اکانت the count و اینکه رمز های مارو اصلا عوض نکردین و ما طبق روال قبل لاگین داشتیم رو همه ی اکانت ها و حتی 2 روز بعدش هم این کارو نکردین ، ما اینجا اعلام کردین برای اجرای عدالت برای ما هم انجام بدین چون نوعی دست بردن توی بازی هست ، ولی شما مخالفت کردی و به گوش حریف رسوندی تا فشار ما بیشتر نشده سریع کارشونو تموم کنن و محاسباتتون درست از آب درومد و به 12 ساعت نرسید که اجرایی شد )
    تناقض چهارم:
    میگید ما به قوانین خودمون احترام نمی ذاریم، اما تا میگیم پسورد دادن نقض صریح قوانین هست سکوت میکنید.
    ( پسوورد دادن چیه بابا ، چرا مثل بچه ها داری طرفداری میکنی ؟ ما میگیم جلوی این کارو بگیر یا اگه کاری واسه اونور میکنی واسه ما هم انجام بده ، اومدی میگی پسوورد دادن نقض قوانینه ؟ میخوای بیا واسه ما پانیشم بزن طرف 4تا سرور روی واندر ما بوده و صفر تا صد واندر دستش بوده ، این سرور بهش فشار آوردن یا هر چیر دیگه اومده پسوورد لو رفته ، ما داریم یچی دیگه میگیم شما صورت مسله رو داری عوض میکنی متنت بیشتر شه ؟ )

تناقض پنجم:
    وقتی در تیم دیگه خرابکاری شد سکوت کردید و درخواست بک داده شدن سرور یا خسارت نداشتید اما حالا رفتار و درخواست متناقضی دارید.
    (اول اینکه اگه نظرسنجی میذاشتین صد در صد قبول میکردیم اینو بارها اعلام کردیم حتی قبل از ین سرور که ، وقتی بک بدید چند بار ، دیگه نه خرید و فروشی میشه نه کسی خرابکاری میکنه چون نتیجه ای نمیگیره و مورد دوم اینکه اکانت ایسو یکم نیروی دفاعی خورد به دیوار و همر آنچنانی ام نداشت و کاملا ساختگی این کارو کردن که امروز شما جلوی ما اونو علم کنی ! ببینید پسوورد آیسو رو دادن به بهداد از اکانت the count و آی پی که بدست آوردین و ایمیلی که بن کردین واسه اکانت The count بوده که من گفتم فایل صوتی مکالمم با امیر پرشین موجوده که خودش همه ی رمز هارو داده به اون شخص و در واقع با هم هستن کاملا ! )
    تناقض ششم:
    مدیریت رو متهم به اجرا نکردن قوانین میکنید اما در کنارش با تهدید به حذف کردن درخواست به کرسی نشوندن خواسته غیرقانونی خودتون رو دارید.
    ( اکانت آیسو سر جمع 100ک گندم خور ازش نخورده به ناتار و به گفته ی امیر این اکانت جز دردسر چیزی واسه اونا نداشته و از گزوه انداختنش بیرون و کلی ام گندکاری بالا آورده توی سایدشون ! در صورتی که اینور 4تا اکانت به باد رفتن 1_ اکانت هولدر که 4-5تا همر داشت رفت توی دیوار و توی دهکده واندر جاسوس شارژ کردن و 2تا کتیبه مهم مرتاض یونیک و چکمه کوچیک رو با بک دادن 3 میلیون دفاع با لینک سبز بردن-2- اکانت tiuborn که حدود 900ک دفاعی رو ازش بک دادن و کتیبه معماری یونیک رو بردن با لینک سبز -3- اکانت legac که اکانت توی مختصات واندر بود و ساپورت اصلی واندر بود -4- همر اکانت kouroshe kabir که قرار بود دیروز جنگ کوچیک بره توش تا رم شارژ شه و واندر زن بشه ! به نظرتون 100گندم خور در برابر اینا مساویه ؟ شما ارزش 100ک نیزه رو بیشتر از این همه مورد که گفتم میدونستین که اونور تک تک اکانت هارو تغییر دادین رمزشون رو ولی اینور فقط نگاه کردید ؟ )

تناقض هفتم:
    میگید رفتار مدیر تبعیض گونه بوده اما تبعیض درین ماجرا اگه قرار بود باشه به این شکل بود :
    خسارت اکانت دیگری که در ابتدا درش خرابکاری میشد از طرف مدیریت داده میشد و در عوض الان دخالتی نمی کرد.
    نه اینکه ما اونجا دخالتی نکردیم اینجا هم دخالت نمی کنیم باز شما ما رو متهم به دخالت کردن میکنید.
    دخالتتون این بود که اونور رمز همه ی اکانت هارو عوض کردید ولی ما درخواست چک کردن آی پی رو دادین ولی شما صبر کردی تا اول خرابکاری صورت بگیره ، دقیقا 12 ساعت بعد حرف شما این اتفاق افتاد و مورد بعدی اینکه شما خسارت این 2 قضیه رو یکی میدونین ؟ اون اکانت اکانت هولدر ساید بود که این همه آدم براش زحمت کشیدن و نمیشه به چشم یه اکانت ساده دید ! و 3 تا کیتبه ی مهم بازی و 5-6تا همر خوب ! )
    انگار هرجا که ما به نفع شما کاری نکنیم همین کاری نکردن و دخالت نکردن ما میشه تعریف شما از دخالت

حالا که بهانه پیدا نکردید چسبیدید به پسورد عوض کردن بعد خرابکاری همین بهانتون مشخصه که چقدر خداروشکر مدیریت بی عیب و نقص بوده درین سرور که نتونستید هیچ مدرک و دلیلی برای جانب داری پیدا کنید و یک بهانه کاملا مسخره که جالب اینجاست برای خودتون هم انجام شده رو دست آویز کردید.

شما جواب تناقض های بالا رو بده بعد دنبال رفتار متناقض مدیریت باش. متشکرم.

با رنگ قرمز جواب دادن ؛ واقعا یا خودتونو زدین به اون راه که اینجوری حرف میزنین

یا شما امید نیستین شخص دیگری هستین

- - - Updated - - -

حالا که بهانه پیدا نکردید چسبیدید به پسورد عوض کردن بعد خرابکاری همین بهانتون مشخصه که چقدر خداروشکر مدیریت بی عیب و نقص بوده درین سرور که نتونستید هیچ مدرک و دلیلی برای جانب داری پیدا کنید و یک بهانه کاملا مسخره که جالب اینجاست برای خودتون هم انجام شده رو دست آویز کردید.

شما جواب تناقض های بالا رو بده بعد دنبال رفتار متناقض مدیریت باش. متشکرم.
    WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.27 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.27.jpeg

اول به دروغ گفتین چند 2تا اکانت ، بوده و نامه دادیم بهشون ! بعد گفتین 2 تا اکانت بوده

نامه ی مولتی هانتر روببینید ! کجای دنیا دیدین همچین چیزی رو !
    به خاطر 50-60ک نیزه و 40-50ک گرزی ببینید چطوره داره دست بوسی میکنه !

ولی اینور اکانت هولدر 5 تا همرش رفته دیوار و توی واندرش جاسوس شارژ شده ! 1میلیون دف از کتیبه مرتاض بک داده شده و حدود 800ک دف از رویکتیبه چکمه کوچیک و با لینک سبز بردنش ! ساختمان های مهم رو با گلد تخریب کردن
    اکانت tiubron حدود یک میلوین دف بک داده شده ازش و کتیبه معماری یونیک رو با لینک سبز بردنش
    اکانت kouroshe kabir همرشو قرار بود دیروز جنگ آموز بره روش و رم شارژ کنه و واندرزن بشه رفته توی دیوار
    اکانت legaci که نزدیکترین و بهترین ساپورتر واندر بود چون همه دهکده هاش دور واندر بود

داخل عکس ببینید ! به اکانت The king گفتن که دلیل آی پی داشتنتون با اکانت The count چیه و چیزی نگفتن ! طبق همون گفته ای که داشتم تمامی پسوورد های شمال غرب ذو امیر داده به بهداد از اکانت The count
    در واقع خرابکاری روی اکانت ayso هم کار همون تیم بوده که آی پی مشترک داشته باهاشون و خود مولتی هانتر گفته که The count انجام داده و ایمیلش بن شده!

یعنی سناریویی از پیش تعیین شده با همکاری جناب امید خان !!! که ما اومدین گفتیم حالا که برای 100ک گندم خور اون همه کار کردین ساید شمال غرب ، بیاید این کار کوچیک رو هم برای ما انجام بدین ! ولی شما قبول نکردی ! و طبق برنامه همون شب عملیات کثیف اجرا شد

بعد شما اومدی میگی ما جانبداری پیدا نکردیم ؟ برای 100ک گندم خور از یک اکانت که خود Nw میگه انداخته بودمش بیرون این همه صفحه جانبداری کردی و به خاطر این 100ک گندمخور رفتی پسوورد همه اکانت هارو عوض کردی دونه دونه بهشون گفتی با چه اکانت هایی آی پی داشتن بعد اینور هیچ کاری نکردی میگی ما نتونستیم دلیل پیدا کنیم که مدیریت جانب داری نکرده ؟
    حالت خوبه واقعا ؟

تو روز روشن این همه روغ گفتین خجالت نمیکشین ؟ این همه پست گذاشتی همش داری از اونور حمایت میکین ما خنمون گرفته !هیچ حرفی از کسی که کثافت اری کرده نمیزنین و طوری با ما حرف میزنین که انگار ما خرابکاری کردیم!
    خجالتم خوب چیزیه ! اول 2 تا اکانت بود الان شد همش ؟ دروغ تو روز روشن ! ماست مالی تو روز روشن ؟! دست بردن توی بازی تو روز روشن ! شخصی که خرابکاری کرده رو پیدا کردین هیچ کاریش نداشتین ؟!!!!! مگه میشه ؟؟؟ من یه پروفایل نوشتم منو 5% پانیش زدید ! بعد کسی که 4تا اکانت 3 ت ا کتیبه و زحمات n نفر رو به باد داده هیچ کاری ندارین و داره خیلی شیک و مجلسی بازی میکنه !

داخل عکسای نیرو های ساید ثابت کردم میتونیم بازی کنیم و چیزی نشده و بازم خیلی راحت میبریم بازیو ولی فقط و فقط رفتارای یوریه شما باعث شده دیگه جلوی توهین های شما وایسیم و دیگه بازی نکنیم
    ویرایش توسط 200t : 08-21-2020 در ساعت 01:38 PM

16. تشکر scor, M3nTaL, partizan, shoshor, pho3niX تشکر نمود
    نپسندیدن Omid نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    ببین مجی اولش اومدی گفتی امیر سرکارتون گذاشته ،اصلا ممکن نیست این کار ، امیر الکی جو میده و اصلا مولتی هانتر دسترسی نداره به این چیزا ، من خودم سایت داشتم ، باید بری دونه دونه تغییر رمز بزنی براشون )))) دیدی امید زده براشون دونه دونه ))

ببین خیلی تابلوئه اومدی اینجا کمک امید و امیر و لاپوشونی کنی
    بعد اومدی گفتی من خودم مخالف مدیریتتم ولی این کار درست بوده
    برو خدا روزیتو جای دیگه بده نه امیر
    برو یه جا که4 نفرنشناسنت ،حاضرم شرط ببندم رکورد بیشترین زدن همر مردم به دیوار با اختلاف دست خودته ، نصف درامدت از امیر با این کار بدست اومده ، 50بار ایمیلت مسدود شده فقط به خاطر فحاشی و چیزای دیگه ، بعد شدی معلم اخلاق ))))))))) قاضیه عادل )))) حاج مجتبی ماتریکس ، مرد مردان ، رستم زمانه بده دو بابا

- - - Updated - - -

با رنگ قرمز جواب دادن ؛ واقعا یا خودتونو زدین به اون راه که اینجوری حرف میزنین

یا شما امید نیستین شخص دیگری هستین

- - - Updated - - -

WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.27 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-20 at 23.24.27.jpeg

اول به دروغ گفتین چند 2تا اکانت ، بوده و نامه دادیم بهشون ! بعد گفتین 2 تا اکانت بوده

نامه ی مولتی هانتر روببینید ! کجای دنیا دیدین همچین چیزی رو !
    به خاطر 50-60ک نیزه و 40-50ک گرزی ببینید چطوره داره دست بوسی میکنه !

ولی اینور اکانت هولدر 5 تا همرش رفته دیوار و توی واندرش جاسوس شارژ شده ! 1میلیون دف از کتیبه مرتاض بک داده شده و حدود 800ک دف از رویکتیبه چکمه کوچیک و با لینک سبز بردنش ! ساختمان های مهم رو با گلد تخریب کردن
    اکانت tiubron حدود یک میلوین دف بک داده شده ازش و کتیبه معماری یونیک رو با لینک سبز بردنش
    اکانت kouroshe kabir همرشو قرار بود دیروز جنگ آموز بره روش و رم شارژ کنه و واندرزن بشه رفته توی دیوار
    اکانت legaci که نزدیکترین و بهترین ساپورتر واندر بود چون همه دهکده هاش دور واندر بود

داخل عکس ببینید ! به اکانت The king گفتن که دلیل آی پی داشتنتون با اکانت The count چیه و چیزی نگفتن ! طبق همون گفته ای که داشتم تمامی پسوورد های شمال غرب ذو امیر داده به بهداد از اکانت The count
    در واقع خرابکاری روی اکانت ayso هم کار همون تیم بوده که آی پی مشترک داشته باهاشون و خود مولتی هانتر گفته که The count انجام داده و ایمیلش بن شده!

یعنی سناریویی از پیش تعیین شده با همکاری جناب امید خان !!! که ما اومدین گفتیم حالا که برای 100ک گندم خور اون همه کار کردین ساید شمال غرب ، بیاید این کار کوچیک رو هم برای ما انجام بدین ! ولی شما قبول نکردی ! و طبق برنامه همون شب عملیات کثیف اجرا شد

بعد شما اومدی میگی ما جانبداری پیدا نکردیم ؟ برای 100ک گندم خور از یک اکانت که خود Nw میگه انداخته بودمش بیرون این همه صفحه جانبداری کردی و به خاطر این 100ک گندمخور رفتی پسوورد همه اکانت هارو عوض کردی دونه دونه بهشون گفتی با چه اکانت هایی آی پی داشتن بعد اینور هیچ کاری نکردی میگی ما نتونستیم دلیل پیدا کنیم که مدیریت جانب داری نکرده ؟
    حالت خوبه واقعا ؟

تو روز روشن این همه روغ گفتین خجالت نمیکشین ؟ این همه پست گذاشتی همش داری از اونور حمایت میکین ما خنمون گرفته !هیچ حرفی از کسی که کثافت اری کرده نمیزنین و طوری با ما حرف میزنین که انگار ما خرابکاری کردیم!
    خجالتم خوب چیزیه ! اول 2 تا اکانت بود الان شد همش ؟ دروغ تو روز روشن ! ماست مالی تو روز روشن ؟! دست بردن توی بازی تو روز روشن ! شخصی که خرابکاری کرده رو پیدا کردین هیچ کاریش نداشتین ؟!!!!! مگه میشه ؟؟؟ من یه پروفایل نوشتم منو 5% پانیش زدید ! بعد کسی که 4تا اکانت 3 ت ا کتیبه و زحمات n نفر رو به باد داده هیچ کاری ندارین و داره خیلی شیک و مجلسی بازی میکنه !

داخل عکسای نیرو های ساید ثابت کردم میتونیم بازی کنیم و چیزی نشده و بازم خیلی راحت میبریم بازیو ولی فقط و فقط رفتارای یوریه شما باعث شده دیگه جلوی توهین های شما وایسیم و دیگه بازی نکنیم
    امید جان نامه های ارسال شده و رد و بدل شده کاملا مشخص هست
    1- اولا شما پسورد اکانتهای خرابکاری شده رو عوض نکردید اکانتهایی رو عوض کردید که با ظن خودتون احتمال خرابکاری روش میرفت !!!
    2- اینور هم از قضیه مطلع بودید فقط نگاه کردید !!
    3- خیلی راحت تو فروم به همه دروغ گفتید !
    دو مورد اول رو میشه یجوری باهاش کنار اومد گذاشت به حساب بازی بلد نبودن و مدیریت ضعیف و ....
    مورد سوم رو کجای دلمون بزاریم ؟؟
    دخالت مستقیم تو بازی کردی ! بدون اینکه طبق قوانین حقش رو داشته باشی ! اونور انجام دادی روی اکانتهایی که با ظن شما پسورد داشتند اینور میدونستی و سکوت کردی که این امر اتفاق بیافته خیلی راحت هم تو چشم این همه ملت نگاه کردی دروغ گفتی !!!!
    ویرایش توسط partizan : 08-21-2020 در ساعت 02:03 PM

18. تشکر scor, M3nTaL, shoshor, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, scor, M3nTaL, shoshor, pho3niX پسندید
    نپسندیدن Omid نپسندید
صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین