صفحه 105 از 107 نخستنخست ... 55595103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    یه پست خارج بحث بزارم همینطوری کسی هم به خودش نگیره در حد فان که فقط قلقلکمون بیاد :دی

طرف تو نرمال پلن میزنه طرف روحش تو .کام به قول شما به لرزه در میاد اینقدر تشکر پسندیدن نمیگیره پای پستش :دی

یه لحظه تعداد رو دیدم حال کردم همینطوری :دی

ولی مقایسه نکنیم بهتر هست چون کاملا نرمال و اسپید قضیه اش فرق داره ولی دم هر چی اسپید باز هست گرم ..
    گفتم یه 4 تا پست دیگه پیش بریم شاید یه سری بیان بگن اول پلیرای بزرگ اسپید باز بودن بعد امدن شدن نرمال باز :دی اخه صحبت از هنر بازیگری این جور چیزا بود:دی (بازیکنی ) :دی
    کلا گفتم پستی بزاریم بگم قیاس نکنید اگه کسی بهش برخورد ایراد نداره بیاد یه بزن بزنی کنیم کف فروم :دی

پ.ن:راستی تبریک بگیم ما هم به لیدرای nw که تونستن سایدشون رو برنده کنن .. دمتون گرم

لول:دی
    سلام نوید جون دلم برات تنگ شده بیا تی اس من هنوز باهات شوخی دارم!!!! و کلی دوست دارم!

رفع اسپم دوستان دف جمع کنید خبری در راه است!

2. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام یه سری عکس میزارم امید وارم کسی که میاد ببینه باور کنه اینجا نرماله و ما تونستیم این کارو انجام بدیم

کجایند اونهایی که بیهوده کل کل میکردند

King Of King

http://uupload.ir/files/49ug_photo_2...2_11-52-55.jpg

No00oBs

http://uupload.ir/files/k773_noobs.png

MRT

http://uupload.ir/files/i0ky_photo_2...2_12-03-35.jpg

این ها هست همر سوپر کول بوی هم کپ ناتارو در آغوش گرفت

همن 3 تا بسه واسه کل سرور چه برسه به جنوب شرق

و این هم از دفاع واندر

http://uupload.ir/files/di0d_photo_2...2_12-09-39.jpg

از همه ممنونم خیلی حال دادین دوستان

تلاش عالی تیم لیدری آرمان بهداد و امیر
    و همه کسایی که تو سرور 24 ساعته چند ماه با من بودند

از همه ممنونم

تک تک با لینک اتکم نام میبرم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خواستم یه تشکر ویژه بکنم از کسایی که از اول

سرور تلاش زیادی کردند .

1_ اکانت های افشین منتال و سوپرکول بوی و پلیرهایش

و مجتبی ماتریکس اینا خیلی تلاش کردند و ارکان اصلی

تیم بودند. به اینا باید کله nw رو اضافه کرد .

2_ارمان عزیز لیدر ساید شبانه روز تلاش کرد

3_بهداد فقط همینو بگم خیلی می خوامت رفیق

5. تشکر behdad, virangar73, nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن behdad, virangar73, nima achelis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید به همگی دوستان
    اولا پاسخ اون دوستی که یه پلیر هست که به هر قیمتی باید صد بکنه یه یاداوری بکنم سرور w1 واندر تون که صد شد و الان تو پروفایلتون معلومه خودت بهتر می دونی که اگه دف اکانت الدراگون و همر الدرگون نبود عمرا صد می کردید البته موقعیتش رو داشتید تا اواسط سرور که افتاید به جون هم طبق معمول همیشه که خرابکاری می کنید
    در پایان از تمامی دوستان در هر سایدی که کنارمون تا اخر سرور ایستادن تشکر می کنم و از دوستان دیگه خواهش دارم تمیز بازی کنید تا اخر بازی کتلت نشید
    واز دوستان گلم مخصوصا ارمان و بهداد و تیم لیدری تشکر میکنم که شبانه روزی زحمت کشیدن

7. تشکر behdad, HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن behdad, HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دلت به حال خودت سوخت!!!چون حرفی واسه گفتن نداشتی!!!

کاش به اندازه سن و سالت کمی هم جرات و وجود داشتی بخاطر بی لیاقتیت و بی عرضه گی تون تو تیم لیدری بیایی حداقل از پلیرهای ne معذرت خواهی کنی.

حداقل شعورتو یه جا نشون بدی!!اگه داشته باشی آقای بزرگ:دی

9. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    واندر مثل ....میمونه دفاع ازش واجبه

واندر فارم هم دیدیم

http://uupload.ir/files/nvt_khordan.png

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No00oBs نمایش پست ها
    سلام
    واندر مثل ....میمونه دفاع ازش واجبه

واندر فارم هم دیدیم

http://uupload.ir/files/nvt_khordan.png
    ناموس اونیه که یکی از بچه های خودتون شبا میموند شرکت تا بازی کنه ولی نمیرفت خونه پیش خانواده، این ناموسه نه دژکوب
    واندر فارم هم که دیدی، دیگه به همه چیز رسیدی، دیگه میتونی راحت بخوابی
    انقد هم اینجا نیشکر نخور، بازیو بردین نوش جونتون، این کارا دیگه چیه، تا آخر سالم بزنی لینک سبز بر می گردی

12. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    نپسندیدن Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

بچه ها یکم رعایت کنید تو رو خدا- این بازیه نه زندگیتون - قراره این بازی واستون سرگرمی باشه نه بیشتر

این حرفا واقعا حال ادمو میگیره یکی میاد شعور یکیو میبره زیر سوال یکی بحث از ن... میکنه

بیخیال بابا خدا وکیلی - دو روز دیگه باز میخواید روبرو هم بازی کنید

- - - Updated - - -

زشته بخدا- اون اسم واندرشو گذاشته بیا بخ.. اون اتک زده اسم دهشو گذاشته دادم بخ...

خداییش فکر میکنید جنگهای صلیبیه؟ همین پلیرای این سایت هم که موندن برن خوبه؟ راضی میشید؟

از همه معذرت میخوام ولی بهتره فاتحه این بازیو خوند مثل اینکه سرگرمی و تفریح و لذت جای خودشو داده به ناموس و.......

یکم فکر کنید بعد تایپ کنید بخدا به جایی فشار نمیاد - بدونید چی دارید میگید - دارید توی دنیای مجازی بحث از ناموس میکنید!!!

پ ن: بازی کنید entertainment یعنی سرگرمی یعنی دژکوب یعنی همین لعنتی که دارید وقت میذارید روش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    بچه ها یکم رعایت کنید تو رو خدا- این بازیه نه زندگیتون - قراره این بازی واستون سرگرمی باشه نه بیشتر

این حرفا واقعا حال ادمو میگیره یکی میاد شعور یکیو میبره زیر سوال یکی بحث از ن... میکنه

بیخیال بابا خدا وکیلی - دو روز دیگه باز میخواید روبرو هم بازی کنید

- - - Updated - - -

زشته بخدا- اون اسم واندرشو گذاشته بیا بخ.. اون اتک زده اسم دهشو گذاشته دادم بخ...

خداییش فکر میکنید جنگهای صلیبیه؟ همین پلیرای این سایت هم که موندن برن خوبه؟ راضی میشید؟

از همه معذرت میخوام ولی بهتره فاتحه این بازیو خوند مثل اینکه سرگرمی و تفریح و لذت جای خودشو داده به ناموس و.......

یکم فکر کنید بعد تایپ کنید بخدا به جایی فشار نمیاد - بدونید چی دارید میگید - دارید توی دنیای مجازی بحث از ناموس میکنید!!!

پ ن: بازی کنید entertainment یعنی سرگرمی یعنی دژکوب یعنی همین لعنتی که دارید وقت میذارید روش

سلام محسن جان
    شما یگید ما یعنی نمیتونیم تصمیم بگیریم رو واندرمون دف نریزیم؟ نمی تونیم به این نتیجه برسیم که دف نکنیم؟
    این آقا اومدن داره ناموس رو با واندر مقایسه میکنه. من نمیدونم شاید واسه اون واندر و ناموس جایگاه برابر دارن. ولی برا ما این یه بازیه و تشخیص دادیم دف نریزیم رو واندر.

15. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    سلام محسن جان
    شما یگید ما یعنی نمیتونیم تصمیم بگیریم رو واندرمون دف نریزیم؟ نمی تونیم به این نتیجه برسیم که دف نکنیم؟
    این آقا اومدن داره ناموس رو با واندر مقایسه میکنه. من نمیدونم شاید واسه اون واندر و ناموس جایگاه برابر دارن. ولی برا ما این یه بازیه و تشخیص دادیم دف نریزیم رو واندر.

والا چی بگم!! شاید مشکل از با تجربه تر و قدیمیتر های این بازیه که بجای اینکه بیان و حرفهای خوب بزنن فقط در حال کل کل با هم هستن

یکیش خود من

من بالاجبار باید سرور ام وان رو تموم کنم ولی این سرور اخر هست که این بازیو انجام میدم نمیتونم با این چیزا کنار بیام اونجا هم به این طریق پیش بره بیخیال میشم - دو ماه از سرور نگذشته ما رو متهم کردن به خرید اکانت در جنوب شرق اونم به این دلیل که ده زدن اونجا و صفرش کردیم از ساید خودمون

موفق باشید و موید ولی از درک ما خارج هست این حرفها

17. تشکر dr.divert, behdad, STALKER-01 تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, behdad, STALKER-01 پسندید
صفحه 105 از 107 نخستنخست ... 55595103104105106107 آخرینآخرین