صفحه 5 از 75 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    بله بله چیف 1700 تا شمشیری و 4000تا شوالیه رو تبریک میگیم زحمت بسیار کشیدید اونم با هزار جور کمک
    تازه اسکرین هم میزاری؟

دوستان درسته ما پلیر جنوب غرب هستیم اما در حال حاضر شمالغرب بازی میکنیم و هر سایدی که باشیم برای اون ساید بازی میکنیم و تا جایی که در توانمون باشه واس هاون ساید مایه میزاریم حالا هم شمالغرب هستیم. اینارو هم گفتم که بعضی ها که جو میگیرشون بدونن ما ثابت کردیم برا ساید بازی میکنیم
    اماری که تو اسکاتش بوده از این چیزا بیشتره حالا چرا( ویرایش توسطMOD AdMirAl ) عزیزم شما همونی هستی که کپت با لینک سبز کاراش شد دیگه :d
    یا مثلا همونی هستی که رفتی گفتی ماهان جون مادرت مارو نزن اره پلیر جنوب غرب بودی احساس گندگی کردی رفتی nw اما سطحت پایینه وقتی دوستات برات پروفایل نوشتن که اره همراشونم ریختی تو نان کپت همه دفاع هم جمع کردی اونجا بقیه با لینک سبز رفتن :d همه اینا نشون میده معنی بازی کردن برای ساید رو هنوز یک هفته نشده همتون داشتین حذف میکردین
    اینا به کنار یچیزی یادم افتاد
    تو همونی نیستی که مرتاض یونیکو با 3کی گرزی لو دادی ؟

انقدر که تو ( ویرایش توسطMOD AdMirAl ) پلیر اکانتش نخورده بود :d

sepehr
    green man
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-06-2016 در ساعت 10:19 AM دلیل: لحن نا مناسب
    JUST NE

2. تشکر M3nTaL, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شمیر بود یا شوالیه
    ممنون میشم لینک بدین ما نمی تونیم ببینیم :دی
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

هنوزم مافیایی راه میریم تو طول و عرض دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام

قابل توجه بعضیا که بیگشون هم پرید با لینک سبز

من اومدم
    Mehran Oustad come back
    ویرایش توسط Mehran Oustad : 03-06-2016 در ساعت 12:44 PM

5. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

این از فروم...

امیدوار هستیم که با بهتر شدن سطح سرور پلیرهای بیشتری ثبت نام کنند و سرور شلوغ بشه

تا بازی از یک قطبی (sw) بودنش در بیاد :d
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

7. تشکر partizan, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

کلا دو جور میشه بازی کرد ×
    1- سالم و رقابت دوستانه
    2- با همه ابزارها و امکانات مثل مولتی کشیدن تو ساید رقیب همر تو در و دیوار کردن و .......
    تفاوتش هم اینه که در حالت اول اگه بازی رو کسی ببازه شرفش رو نباخته و از نظر شخصیتی هم له نمیشه فقط بازی رو باخته ولی در مورد دوم همه چی اش رو باخته
    (ویرایش شده توسط MOD Corleone)
    انتخاب کنید همین جا هم خبر بدید بقیه سایدها هم تکلیفشون رو بدونن
    پ.ن. یه توضیح مناسب هم ارائه بدید چجوری میشه تمام آباده هایی که یه اکانت رید میره هم زمان شناسایی بشه بدون لوگین رو اکانت ریدر یا مدافع
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-06-2016 در ساعت 03:49 PM دلیل: بحث پیرامون سرورهای گذشته

هنوزم مافیایی راه میریم تو طول و عرض دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تشخیص دادنش به سطح ادم میخوره

10. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن َAli_KinG_sE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    کلا دو جور میشه بازی کرد ×
    1- سالم و رقابت دوستانه
    2- با همه ابزارها و امکانات مثل مولتی کشیدن تو ساید رقیب همر تو در و دیوار کردن و .......
    تفاوتش هم اینه که در حالت اول اگه بازی رو کسی ببازه شرفش رو نباخته و از نظر شخصیتی هم له نمیشه فقط بازی رو باخته ولی در مورد دوم همه چی اش رو باخته
    (ویرایش شده توسط MOD Croleone)
    انتخاب کنید همین جا هم خبر بدید بقیه سایدها هم تکلیفشون رو بدونن
    پ.ن. یه توضیح مناسب هم ارائه بدید چجوری میشه تمام آباده هایی که یه اکانت رید میره هم زمان شناسایی بشه بدون لوگین رو اکانت ریدر یا مدافع
    1- اگر رو اکانت ریدر لاگین بوده باشه که هیچ عقل سالمی نمیاد همچین کاری کته مخصوصا با توجه به کاری که با علی 2113 کرده بودن
    2- اگر رو اکانت رید شونده لاگین بوده باشه که بازم کارهای بهتری می شد کرد چنج کپ مولتیا و یا اینکه حداقل دفاع رو درست بریزیم نه یه جا 6ک نیزه یکجا 1 ک دلاور
    اگر دوستان کمی لطف می کردن و بیشتر همکاری می کردن الان تعداد بیشتری نیرو از sw به خصوص نیروهای تاپ لیدر SW هم که در حال پوش واحه است تو دیوار بود.
    ایکه چچوی اکانتا شناخته می شه مشکل بازی کن ریدره که رفته ته سرور یه جا چند10 تا اکانت زده و کپ کشیده بالا و با سکات منابع اون اکانت ها هیچ وقت زیاد نبوده و نیرو سازی هم نداشتتن منابع چی می شه. اگر کسی 1 سرور با این بازی کن بازی کرده باشه می دونه که واحه رید میره و میزاره رو فارم لیست و بات. تو تمام واحه های کپ اون اکانتا ما دفاع را ساعت 7:03:00 صب ریختیم که تابلو نشه یه جا و همه با هم دیوار بشه
    بنظرم بهتره به ساید حریف که برای این پلن 1 شب وقت گذاشتن و تایمینگ درستی ست کردن و هماهنگ کار کردن تبریک بگین
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-06-2016 در ساعت 03:51 PM
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط green man نمایش پست ها
    اماری که تو اسکاتش بوده از این چیزا بیشتره حالا چرا( ویرایش توسطmod admiral ) عزیزم شما همونی هستی که کپت با لینک سبز کاراش شد دیگه :d
    یا مثلا همونی هستی که رفتی گفتی ماهان جون مادرت مارو نزن اره پلیر جنوب غرب بودی احساس گندگی کردی رفتی nw اما سطحت پایینه وقتی دوستات برات پروفایل نوشتن که اره همراشونم ریختی تو نان کپت همه دفاع هم جمع کردی اونجا بقیه با لینک سبز رفتن :d همه اینا نشون میده معنی بازی کردن برای ساید رو هنوز یک هفته نشده همتون داشتین حذف میکردین
    اینا به کنار یچیزی یادم افتاد
    تو همونی نیستی که مرتاض یونیکو با 3کی گرزی لو دادی ؟

انقدر که تو ( ویرایش توسطmod admiral ) پلیر اکانتش نخورده بود :d

sepehr
    green man

خندیدم
    من نه به ماهان زنگ زدم و نه چیزی بهتره بری از خودش بپرسی
    در مورد دفاع و لینک سبز هم آره گلم من ترجیح دادم دف رو بریزم نان کپ اکانت اسباگتی و خودم دف نداشته باشم. شما همچین کاری میکنی؟ عمرا نکنی در مورد حد بازی و این چیزا هم هر وقت خودت یه حرکت زدی بیا حرف بزن. ببخشید شما همونی نیستی که معماری یونیک رو با 5 کی گرزی ازت زدیم؟ روت زیاده ها
    در مورد سروری که مرتاضو زدید هم خودت بهتر میدونی من تو شمال غرب اول هیچکاری بودم و بعدشم با 4 تا پلیر ساید رو اداره میکردم و مرتاض برام اهمیت نداشت و از همه مهمتر از من زدی که الان زبونت درازه؟ یادته تو اون سرور آخرش نوب بودنتو نشون دادی و به جای اینکه همرو بزنی به واندر هر چی داشتی زده بودی چکمه یونیک رو برداری؟ به واندر جنوب غرب لنگ کفش رده بودی بیاره پایین؟
    شما بهتره به نگاه بکنی ببینی الان اصلا بزرگ شدی یا فکر میکنی بزرگی و این اعتماد به سقف رو زیر پرچم کی به دست آوردی.
    گفتم پرچم یاد یه چیزی افتادم. الان دقیقا شما زیر پرچم کی هستی؟ سایدت که مستقل بازی میکنه تو یکم برو اونورتر ببینیم زیر پرچم کی داری شاخ بازی در میاری:d
    ویرایش توسط MATRIX III : 03-06-2016 در ساعت 02:45 PM

13. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    خندیدم
    من نه به ماهان زنگ زدم و نه چیزی بهتره بری از خودش بپرسی
    در مورد دفاع و لینک سبز هم آره گلم من ترجیح دادم دف رو بریزم نان کپ اکانت اسباگتی و خودم دف نداشته باشم. شما همچین کاری میکنی؟ عمرا نکنی در مورد حد بازی و این چیزا هم هر وقت خودت یه حرکت زدی بیا حرف بزن. ببخشید شما همونی نیستی که معماری یونیک رو با 5 کی گرزی ازت زدیم؟ روت زیاده ها
    در مورد سروری که مرتاضو زدید هم خودت بهتر میدونی من تو شمال غرب اول هیچکاری بودم و بعدشم با 4 تا پلیر ساید رو اداره میکردم و مرتاض برام اهمیت نداشت و از همه مهمتر از من زدی که الان زبونت درازه؟ یادته تو اون سرور آخرش نوب بودنتو نشون دادی و به جای اینکه همرو بزنی به واندر هر چی داشتی زده بودی چکمه یونیک رو برداری؟ به واندر جنوب غرب لنگ کفش رده بودی بیاره پایین؟
    شما بهتره به نگاه بکنی ببینی الان اصلا بزرگ شدی یا فکر میکنی بزرگی و این اعتماد به سقف رو زیر پرچم کی به دست آوردی.
    گفتم پرچم یاد یه چیزی افتادم. الان دقیقا شما زیر پرچم کی هستی؟ سایدت که مستقل بازی میکنه تو یکم برو اونورتر ببینیم زیر پرچم کی داری شاخ بازی در میاری:d
    اینا که داری میگی* تخیلات خودته یا کسی* بت کمک کرده

همه چی* معلومه نیاز نیست من بگم دیگه بلایی سر nw آوردی تو و امثال تو که پلیرای سابقش دیگه نمیان که شده ساید فان

۳تا همر زدین تو دیوار ۴تا کپ لینک سبز پرید یه همرم چیف شد همتونم رو حذف بودین (ویرایش شده توسط MOD Corleone)

حالا دیگه شاخ نشو

SEPEHR
    GREEN MAN
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-06-2016 در ساعت 03:55 PM دلیل: توهین به کاربران
    JUST NE

15. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    اینا که داری میگی* تخیلات خودته یا کسی* بت کمک کرده

همه چی* معلومه نیاز نیست من بگم دیگه بلایی سر nw آوردی تو و امثال تو که پلیرای سابقش دیگه نمیان که شده ساید فان

۳تا همر زدین تو دیوار ۴تا کپ لینک سبز پرید یه همرم چیف شد همتونم رو حذف بودین (ویرایش شده توسط MOD Corleone)

حالا دیگه شاخ نشو

SEPEHR
    GREEN MAN

فکر کنم (ویرایش شده توسط MOD Corleone) شما تو سرور f3 که با استفاده از بات ممد مگ رو همه شونصدتا ویو میزاشتید باعث شد خیلی ها برن
    شما بگو تخیلات من به قول معروف چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
    سپهر خان از زیر پرچمی بیا بیرون خودت باش واسه خودت بازی کن حتی اگر فارم بشی بازم شرف داره به اینکه کل سایدت یه ور دیگه باشن و تو ور دیگه
    دقیقا 3 تا همرو از کجا آوردی الان؟ برا شما 1700 تا شمشیری همر حساب میشه اونم بخاطر اینه که تا حالا همر ندیدی. اشکال نداره عمو جون همر چیف کردی فقط قبلش سه تا همر دیگه رد شد گه شما (ویرایش شده توسط MOD Corleone) بیای دهو چیف کنی و حالا جزو افتخاراتت باشه
    برو از ماهان بپرس ببین من اصلا بهش گفتم چرا زدید یا نه
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-06-2016 در ساعت 03:59 PM دلیل: توهین به کاربران

صفحه 5 از 75 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع